Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  kasutajate hindamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 21.08.2003 16:34:43 kasutajate hindamine vasta tsitaadiga

nagu näha on siis profiilidesse selline asi tekkinud thumbs_up.gif
kas süsteem on siis valmis ja töökorras?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:40:41 vasta tsitaadiga

Ise nägin ka mingine 40 mini tagasi... Tahtsin juba Tanelit hinnata, aga ei julgenud icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:41:23 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Ise nägin ka mingine 40 mini tagasi... Tahtsin juba Tanelit hinnata, aga ei julgenud icon_razz.gif

miks ei julgenenud?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:41:40 vasta tsitaadiga

rate.hv.ee icon_smile.gif

väga hea idee minuarust! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:43:35 vasta tsitaadiga

äkki saab enda pildi ka juurde sebida sinna icon_rolleyes.gif

tglt ei taha et läbustama hakatakse, nii et ärge tehke HV-st RAte.eed, aga praeguste muudatustega olen rahul
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:44:42 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Celeron kirjutas:
Ise nägin ka mingine 40 mini tagasi... Tahtsin juba Tanelit hinnata, aga ei julgenud icon_razz.gif

miks ei julgenenud?
Lihtsalt, et äkki on veel katsetuses or smth...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:44:46 vasta tsitaadiga

5p kuum , 7p lemmik icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:46:17 vasta tsitaadiga

Minu arust ka igati mõnus uuendus beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:46:53 vasta tsitaadiga

ütleme, et asi 90% töövalmis.

Hetkel laialt nähtav osa on töövalmis. Ülejäänud osa veel tiba modime.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:47:09 vasta tsitaadiga

Saada sõnum numbrile 1182: "10p Sinukasutajanimi parool - saajakasutajanimi kommentaar" Sõnumi hind : 10 EEQi

PS: Ärge seda küll tehke


viimati muutis Celeron 21.08.2003 16:50:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 21.08.2003 16:47:38 vasta tsitaadiga

võiks olla kasutajanime taga sulgudes ka number et palju sul kommentaare on profiilis
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 21.08.2003 16:48:36 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
võiks olla kasutajanime taga sulgudes ka number et palju sul kommentaare on profiilis

tuleb, aga veidi teistmoodi...
moded/adminid saavad juba täielikult kasutada...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:48:42 vasta tsitaadiga

nalji naljaks, kusi kaljaks... meeste top-30 ma siin näha ei sooviks siiski icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:49:17 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
võiks olla kasutajanime taga sulgudes ka number et palju sul kommentaare on profiilis
Tuleb natuke rohkem icon_wink.gif

... aga ainult müüki ja vahetusse nagu olen aru saanud (see adminnide otsustada).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:49:26 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
nalji naljaks, kusi kaljaks... meeste top-30 ma siin näha ei sooviks siiski icon_lol.gif

thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif ülikõva
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:51:47 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
tobler kirjutas:
nalji naljaks, kusi kaljaks... meeste top-30 ma siin näha ei sooviks siiski icon_lol.gif

thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif ülikõva

Tõesti thumbs_up.gif icon_lol.gif "Kusi kaljaks" thumbs_up.gif

Kuid naiste TOP 25 võiks küll olla! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.08.2003 16:52:15 vasta tsitaadiga

Mingit reeglit ei tule nagu Toru Foorumis, et rate nurumine on keelatud?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:53:05 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
pang kirjutas:
tobler kirjutas:
nalji naljaks, kusi kaljaks... meeste top-30 ma siin näha ei sooviks siiski icon_lol.gif

thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif ülikõva

Tõesti thumbs_up.gif icon_lol.gif "Kusi kaljaks" thumbs_up.gif

Kuid naiste TOP 25 võiks küll olla! thumbs_up.gif


kas siis on üldse nii palju nais`- kasutajad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 21.08.2003 16:53:50 vasta tsitaadiga

ma vaatan et protsendid on kuidagi viltu
on 2 positiivset aga annab 98 %
ja ülejäänud kahel kummalgi 1%

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:54:27 vasta tsitaadiga

mõttepaus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:56:00 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
ma vaatan et protsendid on kuidagi viltu
on 2 positiivset aga annab 98 %
ja ülejäänud kahel kummalgi 1%
Vaatab asja.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:57:23 vasta tsitaadiga

Kõik on lahe aga niikui keegi on kedagi hinnanud on see ka esilehel üleval nagu teemana aga kui sinna klikid siis on tillikas , viib su lihtsalt foorumisse! Kas sellest ei saaks kudagi lahti ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:57:29 vasta tsitaadiga

Küsimus: Mitu kasutajat sellega üldse tegeleb??
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:57:35 vasta tsitaadiga

Kust seda näeb, millest te räägite? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 16:57:56 vasta tsitaadiga

Hm....täname inimest kes selle valmis vehkis, väga tänuväärt asi ! Tubli töö thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 16:58:37 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Hm....täname inimest kes selle valmis vehkis, väga tänuväärt asi ! Tubli töö thumbs_up.gif
Tubli!! PS: Ma arvan, et ikka inimesi!!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 17:00:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kust seda näeb, millest te räägite? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


vihje: vaata profiili icon_wink.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.08.2003 17:02:22 vasta tsitaadiga

Kuna siis valmis saab?? /me in hurry

viimati muutis Celeron 21.08.2003 17:03:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 17:02:29 vasta tsitaadiga

Tõsiselt positiivne nähtus on küll thumbs_up.gif adminnidele suur aitäh. icon_razz.gif. aga siiski loodaks, et ei tekiks mingi suur maania et kõigile peab rate andma... Küsiks ka, kas saab ühele inimesele mitu korda anda? see oleks natsa nõme...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.08.2003 17:03:43 vasta tsitaadiga

muuta saab ainult enda arvamust, 1 korra saab 1-le kasutajale anda vist oli nii icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 21.08.2003 17:03:48 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Küsiks ka, kas saab ühele inimesele mitu korda anda? see oleks natsa nõme...

ei saa...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.08.2003 17:03:51 vasta tsitaadiga

Ei saa, saad muuta, kui muudad oma kommentaari.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 17:04:13 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Hm....täname inimest kes selle valmis vehkis, väga tänuväärt asi ! Tubli töö thumbs_up.gif
Tubli!! PS: Ma arvan, et ikka inimesi!!
eeee..... üks - mina (ennast kiitmast ei väsi). Nevermind vehkis/vehib selle HVFile sobivaks.

Protsendiasja ei jõua praegu eriti uurida aga küll sihukesed pisikesed bugid kaovad varsti. Andke ainult teada mis kusagil silma jääb ja me üritame need ära parandada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 17:06:53 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe bugi: Ennast ei saandki rateda icon_lol.gif kuda ma siis positiivseks saan icon_lol.gif? beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 17:07:46 vasta tsitaadiga

Niih, väike bugi jäi siiski silma. Mingil põhjusel tulevad need nagu postitused ju, ma e itea küll kas postituste arv suureneb aga igastahes minnes "vaata postitusi alates viimasest külastusest" jäävad kõik kommenteeritud inimesed sinna ja mitte aint minu poolt kommenteeritud inimesed vaid ka teiste poolt kommenteeritud inimesed. Kui vaadata aga sinna siis viskab foorumi avalehele.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 18:18:40 vasta tsitaadiga

kel huvi, näeb tulemusi ärifoorumites
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 18:32:11 vasta tsitaadiga

nii, et siia most icon_smile.gif ja most icon_evil.gif rated user ei tule.
kuu lamerist rääkimata ? icon_lol.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 18:49:39 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
nii, et siia most icon_smile.gif ja most icon_evil.gif rated user ei tule.
kuu lamerist rääkimata ? icon_lol.gif
hmmm.... miks ka mitte.

Mida rahvas arvab? Kas tasub või mitte?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 18:51:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Nu kirjutas:
nii, et siia most icon_smile.gif ja most icon_evil.gif rated user ei tule.
kuu lamerist rääkimata ? icon_lol.gif
hmmm.... miks ka mitte.

Mida rahvas arvab? Kas tasub või mitte?

kle, oleks poolt küll....siis hea vaadata kohe kes meie "uhked juhid" ja "paadunud lamerid" on icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 19:04:23 vasta tsitaadiga

Nii, lisasin kodanik keevitaja 'le positiivse kommentaari. Enne mind oli DigeBeni samaga hakkama saanud. Tulemuseks 2xpositiivset = 98%; 0xerapooletu = 1% ja 0xnegatiivne = 1%.
Väike loogika viga vist või mis?


viimati muutis naaskel 21.08.2003 19:10:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.08.2003 19:09:24 vasta tsitaadiga

tubli värk. seda olen ma kaua oodanud. loodame et varsti asi bugivaba ja korralikult toimiv. EDU ja beer_yum.gif tegijatele icon_exclaim.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 19:20:04 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Niih, väike bugi jäi siiski silma. Mingil põhjusel tulevad need nagu postitused ju, ma e itea küll kas postituste arv suureneb aga igastahes minnes "vaata postitusi alates viimasest külastusest" jäävad kõik kommenteeritud inimesed sinna ja mitte aint minu poolt kommenteeritud inimesed vaid ka teiste poolt kommenteeritud inimesed. Kui vaadata aga sinna siis viskab foorumi avalehele.


See käib närvi pihta jah, pooled "teemad" on kommenteerimine: kesiganes

see võiks küll ära kaduda icon_confused.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 21.08.2003 19:27:48 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
Nii, lisasin kodanik keevitaja 'le positiivse kommentaari. Enne mind oli DigeBeni samaga hakkama saanud. Tulemuseks 2xpositiivset = 98%; 0xerapooletu = 1% ja 0xnegatiivne = 1%.
Väike loogika viga vist või mis?


loe eestpoolt mu postitust selle bugi kohta icon_wink.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 19:40:01 vasta tsitaadiga

Sorry, jäi kuidagi kahe silma vahele icon_redface.gif
Aga veel üks asi: peale kommentaari lisamist, võiks automaatselt suunata kas HVF avalehele või foorumisse, kus viimati olid.
Ja veel: ei tea, kas just sellest aga peale hindamise värki saan kasutaja profiile näha VAID avalehel ja ärifoorumites. Mujal profiilile klikkides on tulemuseks hall aken.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.08.2003 20:20:50 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus tekitada kaks samasugust posti: kribasin jutu valmis ja vajutasin saada (vms), siis võttis masin igatahes korraks hinge kinni, tulemuseks poolik HV leht ning alla Status Bar'il kiri Done. Vajutasin Alt-F5, tulemuseks siis kaks posti. Varem on mul ka nii juhtunud erinevates foorumites. Kas viga ainult minu masinas või mis?

EDIT: Ja minu meelest võiks seda infi näidata lihtsalt profiili all (vajutad "profiili" nuppu ja siis sealt saad vaadata7kommenteerida). Muidu läheb teema lugemine liiga kirjuks (a se ainult minu arvamus).

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com


viimati muutis MorRAW 21.08.2003 20:24:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.08.2003 20:23:37 vasta tsitaadiga

...kas seal avalehel peab ka näitama kui kedagi on kommenteeritud?...teine asi on veel see ,et kui selle teema peale vajutada siis ei näita ta ikka midagi...vais viskab foorumisse
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 21.08.2003 20:56:20 vasta tsitaadiga

nüüd on kyl midagi mecas selle kommenteerimise ja hindamisega.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 20:57:37 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...kas seal avalehel peab ka näitama kui kedagi on kommenteeritud?...teine asi on veel see ,et kui selle teema peale vajutada siis ei näita ta ikka midagi...vais viskab foorumisse


See käib küll närvidele icon_evil.gif
Äkki ei peaks seda siiski esilehel näitama thumbs_up.gif

Ja miks keegi mind ei hinda? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 21.08.2003 21:00:09 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Tuhkur kirjutas:
...kas seal avalehel peab ka näitama kui kedagi on kommenteeritud?...teine asi on veel see ,et kui selle teema peale vajutada siis ei näita ta ikka midagi...vais viskab foorumisse


See käib küll närvidele icon_evil.gif
Äkki ei peaks seda siiski esilehel näitama thumbs_up.gif

Ja miks keegi mind ei hinda? icon_biggrin.gif

vastupidi.....esilehele neid kyl ei tohiks lasta.....samuti mitte viimastesse postitusse......minuarust läheb liiga pornox ära.....ja juba ongi.
annab hinnata sind, kui asi hetkel ei tööta.


viimati muutis escucha 21.08.2003 21:01:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2003 21:00:30 vasta tsitaadiga

... nimet funktsioon on alles 90% valmis ja ei esinda hetkel veel kaugeltki selle lõpplikul valmimisel saavutatavat kvaliteeti icon_wink.gif seega, kannatust rahvas, kõik omal ajal !
_________________


viimati muutis DigeBeni 21.08.2003 21:46:30, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  kasutajate hindamine mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.