Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 7 beeta "kogemata" väljas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 30.12.2008 00:23:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
DyFendeX kirjutas:
kindlasti on win7 väga kena ja tore nagu vista aga 15 sek kiirem boot-time ja +1-3 fps mängudes pole just see mis paneks mind windowsit uuendama kui mul juba originaal vista olemas ja kellel vaja et arvuti 1 sekiga bootiks siis kasutagu hibernate-t thumbs_up.gif
aga muidu tore kui tootevalik suureneb, tehku aga igasugu windowseid - ühel taskbar ühte värvi teisel teist, vali mis värv rohkem meeldib :p
Aga järgmist arvutit komplekteerides/ostes ?
Kumma valiksid ?

panen ikka vast enda olemasoleva vista peale, kuna hetkeseisuga ei tea win7-est väga palju ja tõesti kui tal ei ole mingit tõsiselt vajaminevat ja head funktsiooni mida vistal pole siis las olla olemas olev originaal vista parem, milleks hakata raha raiskama. ( sa vb pidasid silmas et uuel pcle tuleb osta ka uus windows, aga helistades servicesse võib kena jutuga imesid ka teha ) icon_smile.gif


viimati muutis Aivar88 30.12.2008 00:24:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaliif
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2004




sõnum 30.12.2008 00:23:36 vasta tsitaadiga

DeCoder kirjutas:
Skeptik kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis Windows 7 pole ühtegi killer-featuret millepärast upgradeda.

tundub küll nii jah

Lõpuks ometi saab eesti (H.264) digi-tv-d Media Centeriga vaadata? Mul on juba kopp ees DVBviewerist jms! thumbs_up.gif


jah aga toetab aint 1 tunerit korraga
icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 00:42:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Samamõtetu reliis kui Windows XP oli (Windows 2000 + tilulilu).

Noh, XP-ga tulid süsteemsematest asjadest näiteks native PPPoE klient, time service ja RDP. IMHO juba argument. Muid asju oli ikka ka.

PPoE, Time Service olid päris kindlalt olemas. RDP sai teise arvutisse sisse logida ka kenasti, tea kas vastupidi sai, ei mäleta enam.
digweed kirjutas:
tuletab KDEd meelde icon_biggrin.gif

KDE meestel hetkel vaidlus, kas võtta kopeerimise malliks Windowsi või Mac Osi, nii et ei tea midagi icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 00:55:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
PPoE, Time Service olid päris kindlalt olemas. RDP sai teise arvutisse sisse logida ka kenasti, tea kas vastupidi sai, ei mäleta enam.

PPPoE-d ei olnud, tuli RASPPPoE-d kasutada. Time Service't ei olnud. RDP all mõtlen ikka workstationisse endasse üle võrgu sisse saamist, mitte sealt Terminal Server'i kallale minekut. Nuditud Homo-Editioni jätame muidugi mängust välja...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 01:08:02 vasta tsitaadiga

rex, PPoE on olemas, sest seda kasutasin ma tükk tükk aega Elioniga sisse helistamiseks icon_biggrin.gif Time Service on, sest kuidas muidu ta üle interneti aega sünkroniseerib?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 30.12.2008 01:15:56 vasta tsitaadiga

Palju see OS ka ketast sööb puhtalt? Ja palju näiteks Vista Home Basic ketast võtab puhtalt?
Võrdluse mõttes...


viimati muutis janek87 30.12.2008 01:27:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 01:21:55 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
rex, PPoE on olemas, sest seda kasutasin ma tükk tükk aega Elioniga sisse helistamiseks icon_biggrin.gif Time Service on, sest kuidas muidu ta üle interneti aega sünkroniseerib?

Äkki me räägime hetkel üksteisest veidi mööda? Mina mõtlen 2000 vs XP. 2000-l on loetletud asjad puudu, XP-l olemas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 02:14:59 vasta tsitaadiga

Windows 2000 Professional on see os millest mina räägin. XP kokkupuude niipalju et minumasina peal ta ei jooksnud ning skippisin selle icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 02:22:28 vasta tsitaadiga

d3t, Mul jooksis XP 133mhz 64 RAM peal samakiirelt nagu 98. Ja täitsa edukalt sai asja aetud. Probleem on rohkem tahtmises ilmselt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 30.12.2008 02:36:30 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
rex, PPoE on olemas, sest seda kasutasin ma tükk tükk aega Elioniga sisse helistamiseks icon_biggrin.gif Time Service on, sest kuidas muidu ta üle interneti aega sünkroniseerib?


Time service oli küll kindlasti olemas jah...kuigi vaikimisi välja lülitatud vast...

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 07:11:31 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
Palju see OS ka ketast sööb puhtalt?

10GB kanti.Basic vähem mõistagi
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 30.12.2008 10:53:33 vasta tsitaadiga

Kes mures draiverite pärast Win7 jaoks, siis ATI on juba pre-release draiveriga hakkama saand. http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=39069
Sama on nVidia teinud. http://www.sevenforums.com/graphic-cards/602-latest-nvidia-forceware-video-drivers.html
Edukat häkkimist, mina olen alati uute OSide poolt olnud, olgu uuendused nii väiksed kui tahes aga mäkk ruulib ikkagi
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 11:53:42 vasta tsitaadiga

Win 7 beta identifitseerib end Everesti jaoks kui Vista Ultimate'i, arvatavasti paljud muud Vista jaoks sobivad draiverid ja programmid töötavad/kõlbavad just selle pärast. Näiteks F-Secure Client Security 8 läks ilma probleemideta peale.

Lasin selle prooviks oma vanale tagavaramasinale (emaplaat MSI RS482M-IL; AMD Athlon 64 3000+ (2000MHz) soc 754, RAM 1GB DDR3200, video MSI RX2600PRO-T2D256E/D2, 256MB, 128-bit, PCI-E) eraldi kõvakettale.

Installimine nullist on tõepoolest kiire - ligikaudu 20 minutit isegi sellel vanal masinal (kasutatud maht kõvakettal peale paigaldamist ligikaudu 8GB kasutatud 80GB ketta üldmahust (seda peale kõvaketta puhastamist ajutistest failidest ja restore-failidest)).

XP peale ajamine (integreeritud SP3-ga originaalplaadilt) läheb sellele samale masinale ligikaudu minimaalselt 40 minutit.

UAC pole vaja välja lülitada, kuna erinevalt Vistast saab vastavast menüüst liuguri abil seada seda, kui tihti/rangelt UAC üldse midagi küsib.

Esmase mulje põhjal tundub samale masinale paigaldatud Vistast erksam (peale Aero-teema väljalülitamist), käivitumiskiirus võrreldav enam-vähem samal masinal oleva XP-ga.

DVB-T digi-tv signaali suudab (H.264) suudab näidata ja salvestada probleemideta ning ilma igasuguse muu tarkvarata, st masinasse pole mitte midagi peale Win7 enda komponentide juurde installitud.
Signaali kättesaamiseks tuli ainult asukohamaaks Norra valida, Eesti valimisel ei suutnud digi-tv signaali leida.
TV-kaardiks on ASUS MyCinema P7131H (analog/DVB-T/FM)


viimati muutis JT17 30.12.2008 22:28:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 12:06:40 vasta tsitaadiga

Peab veel natuke ootama, kuni nad selle Beta ka korralikuks teevad või juba ongi ei tea, keegi pole nagu errorite pärast nagu veel vingunud? Peaks ka kunagi ära proovima siis.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 12:23:52 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Peab veel natuke ootama, kuni nad selle Beta ka korralikuks teevad või juba ongi ei tea, keegi pole nagu errorite pärast nagu veel vingunud? Peaks ka kunagi ära proovima siis.

Beta on juba üllatavalt terviklik ja kasutatav jah.Varasemalt beetas alles lisati suuri featuure ja uuendusi.Nüüd tundub,et juba Milestone buildides oli kõik sisse keevitatud ja nüüd viimistletakse iga releasega paremaks thumbs_up.gif .Kusjuures avalikke beetasid pidavatki üks tulema(7000 siis).Siis üks avalik RC ja siis RTM.Vahele muidugi mõningaid lekkinud winmain builde icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 16:28:42 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
Time service oli küll kindlasti olemas jah...kuigi vaikimisi välja lülitatud vast...

Krt, ja ongi olemas: http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb742605.aspx Mäletan igatahes, et date & time properties aknas "internet time" tab'i ei olnud. Juu siis oli by default "disabled" olekus.

Edit: See link seal oli tegelikult 2K server'i kohta. Nii et WS osas pole ma ikkagi nii kindel...

PPPoE osas jään endale kindlaks. Olen 98SE ja 2K-ga ADSL'i algusaegade juures olnud. Samas ei anna pead, et see võis siiski hiljem koos SP4-ga tulla. Selleks ajaks oli aga igal eesrindlikumal kasutajal juba ammu XP peal. icon_razz.gif


viimati muutis rex 30.12.2008 16:29:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.12.2008 16:28:58 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Windows 7-ga on kõik videofailid siiamaani töötanud, midagi installinud ei ole veel koodekite poole pealt. BullShitPlayerit ei peagi peale laskma icon_smile.gif

Subtiitreid näitab? Kas H.264 oskab rauas kiirendada või ainult softipõhine?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 16:29:49 vasta tsitaadiga

rex, mina olin Windows 2000 otsas kuni Vista tuli, sest XP oli nagu tatt icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.12.2008 17:59:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Skeptik kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Skeptik kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis Windows 7 pole ühtegi killer-featuret millepärast upgradeda.

tundub küll nii jah

Lõpuks ometi saab eesti (H.264) digi-tv-d Media Centeriga vaadata? Mul on juba kopp ees DVBviewerist jms! thumbs_up.gif

saab ka Vistaga. H.264 dekooder tuli eraldi installida

Minule teadaolevalt asi ikka nii lihtne ei ole. Äkki viskad konkreetse lingi? icon_rolleyes.gif

sai siin just proovitud üht tv-kaarti nii Vista kui ka Win 7-ga. Vistaga oli vaja kaasasolev dekooder installida, Win7-ga töötas ka ilma selleta. thumbs_up.gif


Mis imelist Vista versiooni omad? icon_eek.gif
Pole leitud veel üheski eesti netifoorumite arutelus võimalust Vista all h.264 tööle saada. Samuti ei paku ka google lahendusi, ainult appihüüdeid, et kuidas saab, mis jäävad aga hüüdjaiks häälteks.
On tehtud küll trikke, et läbi Vista käivitatakse teine proge, mis h.264 oskab (tahab) kasutada. Vistale võid ju Cyberlingi selga lasta, ning panna MCE eelistama g.264 koodekit, kuid pilti ika ei näe.
Avalda teistelegi saladus, et kuidas sul, Skeptik, õnnestub lihtsalt mingi koodeki installimisega vaadata Vista MCE all Eesti digi-TV kanaleid?

PS.Enteris müüakse HP laptoppe, mil MPEG-4 tüüner juba sees, kuid kaasas õpetus, et ärge laske käima Vista MCE proget, vaid kasutaga analoogset QuikPlay_d.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 18:09:11 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Skeptik kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Skeptik kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Skeptik kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis Windows 7 pole ühtegi killer-featuret millepärast upgradeda.

tundub küll nii jah

Lõpuks ometi saab eesti (H.264) digi-tv-d Media Centeriga vaadata? Mul on juba kopp ees DVBviewerist jms! thumbs_up.gif

saab ka Vistaga. H.264 dekooder tuli eraldi installida

Minule teadaolevalt asi ikka nii lihtne ei ole. Äkki viskad konkreetse lingi? icon_rolleyes.gif

sai siin just proovitud üht tv-kaarti nii Vista kui ka Win 7-ga. Vistaga oli vaja kaasasolev dekooder installida, Win7-ga töötas ka ilma selleta. thumbs_up.gif


Mis imelist Vista versiooni omad? icon_eek.gif
Pole leitud veel üheski eesti netifoorumite arutelus võimalust Vista all h.264 tööle saada. Samuti ei paku ka google lahendusi, ainult appihüüdeid, et kuidas saab, mis jäävad aga hüüdjaiks häälteks.
On tehtud küll trikke, et läbi Vista käivitatakse teine proge, mis h.264 oskab (tahab) kasutada. Vistale võid ju Cyberlingi selga lasta, ning panna MCE eelistama g.264 koodekit, kuid pilti ika ei näe.
Avalda teistelegi saladus, et kuidas sul, Skeptik, õnnestub lihtsalt mingi koodeki installimisega vaadata Vista MCE all Eesti digi-TV kanaleid?

PS.Enteris müüakse HP laptoppe, mil MPEG-4 tüüner juba sees, kuid kaasas õpetus, et ärge laske käima Vista MCE proget, vaid kasutaga analoogset QuikPlay_d.

tv-kaardiga tuli mingi C&E Software Encoder kaasa
http://www.cnevideo.com/SW%20Encoder.htm
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 18:18:53 vasta tsitaadiga

jägaja, Communtiy Codec Pack icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 21:33:43 vasta tsitaadiga

Leidsin midagi üllatavalt positiivset mida XP ja Vista minu masina puhul ei suutnud. OpenGL töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 21:35:49 vasta tsitaadiga

jägaja, hakkasin mõtlema, et mul võis kaart Vista all ka analoogsisendi peal olla, kuna tegu oli HybridTV kaardiga icon_smile.gif aga Win7 all oli raudselt digisisendi peal ja MC ei vajanud ühetgi dekoodrit et pilti näidata
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 22:21:12 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Leidsin midagi üllatavalt positiivset mida XP ja Vista minu masina puhul ei suutnud. OpenGL töötab thumbs_up.gif

Tohohh icon_eek.gif .Ja varem ei töötanud? icon_eek.gif .Mis mängust/rakendusest jutt käib?.Või ükski OpenGL asi ei jooksnud?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 23:14:50 vasta tsitaadiga

DVB-T digi-tv signaali suudab (H.264) suudab näidata ja salvestada probleemideta ning ilma igasuguse muu tarkvarata, st masinasse pole mitte midagi peale Win7 enda komponentide juurde installitud.

Signaali kättesaamiseks tuli ainult asukohamaaks Norra valida, Eesti valimisel ei suutnud digi-tv signaali leida. Vabad kanalid on kõik nähtavad, sealhulgas Melody Zen (HD kanal).

TV-kaardiks on ASUS MyCinema P7131H (analog/DVB-T/FM)

Salvestatud faili laiend on wts, mida Win7 all taasesitavad Windows Media Center ja Windows Media Player.

XP all ei ole mul seni õnnestunud seda faili taasesitada.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 23:24:34 vasta tsitaadiga

tundus kenasti kiirem (eriti shutdown), menüüd tundusid et olid enamvähem paika seatud (ei olnud enam nii perses ja "üks mees tegi ühe teine teise osa, kolmas viskas viimasel hetkel kokku")... lootust on. Windows Vista siis tuleb lõpuks ometigi välja. M$ ehk häbeneb isegi seda ME2 mida kiiruga välja lasti et $$$$ teenida.

Igasugu veidraid vidinaid ainult täis ehk siis peab süvenema. BSOD sain kah kiirelt kätte kui üritasin mingit viirustõrjet prooviks peale panna icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2008 00:04:31 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
tundus kenasti kiirem (eriti shutdown), menüüd tundusid et olid enamvähem paika seatud (ei olnud enam nii <b>piixus</b> ja "üks mees tegi ühe teine teise osa, kolmas viskas viimasel hetkel kokku")... lootust on. Windows Vista siis tuleb lõpuks ometigi välja. M$ ehk häbeneb isegi seda ME2 mida kiiruga välja lasti et $$$$ teenida.

Igasugu veidraid vidinaid ainult täis ehk siis peab süvenema. BSOD sain kah kiirelt kätte kui üritasin mingit viirustõrjet prooviks peale panna icon_lol.gif

Huvitav.Mul shutdown pmst sama mis vistal.Seeest bootimine vaata,et poole kiirem.Vista oli kiirustatud.Seda ma arvan ei eita keegi,kuna nad olid graafikust maas niikuinii icon_rolleyes.gif .veidraid vidinaid?.Nagu näiteks?.Endale just meeldis see,et movie maker jms asju oli Live nihutatud.Ei pea neid vLite-ga hakkama eemaldama thumbs_up.gif .Ultimate versioonil võiks veel agressiivsemalt asju Lives olla.Oleks "puhtam" tunne.NOD32 toimis siinpool kenasti.BSOD-i pole veel kohanud W7 all thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 00:11:14 vasta tsitaadiga

Veidrad vidinad ... IE8 oli omapärane pervert kes küsis igasugu asju et mind igatpidi "aidata". Start riba oli omapärasemaks tehtud... eriti palju uurida ei jõunud. Ma lasin dr.web viirustõrje huvipärast peale ja saingi bsod. Karta on et nod32 vms töötaks. Aga proovima pidi ju.
Personaliseeri värk oli asjalikumaks tehtud ja hakkas juba arengut näitama. Natuke segane oli see üldine menüüde süsteem aga mitte midagi tapvat. Seda kuidas faili laiendeid näitama panna aga ei leidnud esmase 30min uurimise tulemusega ainult ülesse.

ATI drivud läksid kenasti peale ainult X'fi nagu arvata võis pani pidureid. icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2008 00:16:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Veidrad vidinad ... IE8 oli omapärane pervert kes küsis igasugu asju et mind igatpidi "aidata". Start riba oli omapärasemaks tehtud... eriti palju uurida ei jõunud. Ma lasin dr.web viirustõrje huvipärast peale ja saingi bsod. Karta on et nod32 vms töötaks. Aga proovima pidi ju.
Personaliseeri värk oli asjalikumaks tehtud ja hakkas juba arengut näitama. Natuke segane oli see üldine menüüde süsteem aga mitte midagi tapvat. Seda kuidas faili laiendeid näitama panna aga ei leidnud esmase 30min uurimise tulemusega ainult ülesse.

ATI drivud läksid kenasti peale ainult X'fi nagu arvata võis pani pidureid. icon_neutral.gif

Taskbar ja omapärane nüüd.Vajab vets harjumist.Faililaiendite näitamine peaks samast kohast käima kus vistal - personalize/folder options thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 01:52:53 vasta tsitaadiga

Endal olnud 7 peal juba 4 päeva ja siiapaani kõik superluks. Suurt vahet Vistaga pole, vast see taskbar ongi. BSOD sain ka kiirelt peale kui üritasin CD pealt intsallida helikaardi drivereid. Aga viirusetõrjega mul probleeme polnud (NOD32). Aga oskab öelda kuidas saaks panna nii, et tuleks 5.1 heli välja. Praegu mängivad ainult esikõlarid.
E: 5.1 probleemiga sain ise hakkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 01:59:20 vasta tsitaadiga

Kui ta tuleb rohkem XP ja vähem vista, siis võib seda täiesti kaaluda, on sellel nn dx10 ka ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2008 02:39:10 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Kui ta tuleb rohkem XP ja vähem vista, siis võib seda täiesti kaaluda, on sellel nn dx10 ka ?

Mitte ainult.Isegi DX11 on thumbs_up.gif .Kokku üldse toetab kõike vist alates DX9,siis DX10,DX10.1 ja DX11.Muidugi tagasiühilduvuse kaudu ka DX8 ja vanemaid
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 09:59:05 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Endal olnud 7 peal juba 4 päeva ja siiapaani kõik superluks. Suurt vahet Vistaga pole, vast see taskbar ongi. BSOD sain ka kiirelt peale kui üritasin CD pealt intsallida helikaardi drivereid. Aga viirusetõrjega mul probleeme polnud (NOD32). Aga oskab öelda kuidas saaks panna nii, et tuleks 5.1 heli välja. Praegu mängivad ainult esikõlarid.
E: 5.1 probleemiga sain ise hakkama icon_smile.gif


personalise menüü on kah inimlikumaks natuke tehtud... vista oma on siiani palgiks silmas. Kuigi natuke kohmetu ja ebamugav on siiski (võiks natuke rohkem ühte aknasse tääbidena asi olla paigutatud. Saaks kiiremalt ja mugavalt kõik ühe akna avamise ja tääbide valimisega ära teha).

Kahtlane asi ainult et vigaselt peale läinud viirustõrjet ei ole äääd and remooove programmide all. Peab vist uuesti winni peale laskma et sellest jurast lahti saada. X'fi kaartidega keegi on jännanud et asja tööle saada? Windows 7 suht vista @ valmimis järgus seega peaks ju drivud sobima. Või on seal mingi erinevus sisse ehitatud et nõnda kergelt asi ei tööta?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 18:23:04 vasta tsitaadiga

Proovisin ära, kõik läks ilusti esimesest korrast tööle icon_smile.gif thumbs_up.gif Kena ja lihtne!
Performance oli päris hea, vaat et kiirem isegi kui praegusel XP'l.
Niiet kui kõik hästi läheb, jätan vistasaasta vahele ja liigun kohe 7'le üle 8)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 18:29:25 vasta tsitaadiga

nõnda see vista oleks algselt vist pidanud välja nägema aga tea mis juhtus et me2 välja lasti. Keegi midagi 64bit Win 7 midagi kuulnud on juba? Teoreetiliselt peaks ju 64bit süsteem veel kiirem olema (mitte nagu windoosal kombeks et 64bit süsteem hoopis aeglasem icon_lol.gif )

X'fi ga keegi jamada on jõudnud ja tööle saanud ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 31.12.2008 21:45:45 vasta tsitaadiga

Nii, panin ka win7'me teisele kettale peale. Vistaga palju tegelenud polegi, kõik on uus ja huvitav. Natuke "uimane", või ei oska päris seletada. Eks testin mõned päevad, saab parema ülevaate.

E: Natuke dumb küsimus ilmselt, aga kas neid desktopi ikoone väiksemaks ka saab? Praegu riivab väga silma.

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 21:54:08 vasta tsitaadiga

Tipp, Ctrl + hiire wheel?

DrZ kirjutas:
Kui ta tuleb rohkem XP ja vähem vista, siis võib seda täiesti kaaluda, on sellel nn dx10 ka ?

Winows 7 = Vista Enhanced
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 31.12.2008 22:35:26 vasta tsitaadiga

Oh tänud. Päris suureks annab neid kerida.
icon_eek.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 01.01.2009 05:27:50 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tuletab KDEd meelde icon_biggrin.gif
KDE meestel hetkel vaidlus, kas võtta kopeerimise malliks Windowsi või Mac Osi, nii et ei tea midagi icon_biggrin.gif


Mis loll jutt see nüüd on!? KDE4 oled ikka kunagi näinud või? Juba KDE3 koos Compiz-Fusion (Peryl) annavad Vista Aerole pika puuga ära, KDE 4.2 (beta, hetkel viimane ja tuleb 27 päevapärast välja) rääkimata. KDE4 areng võrreldes KDE3 on meeletu. On võetud kasutusele täiesti uus ideoloogija, nagu oleks tegu täiesti erineva GUI-ga (stiilis GNOME vs KDE). Vistat sai KDE3 veel kuidagi võrrelda, ehk Vista kui demo versioon KDE3-st oma võimalustepoolest aga KDE4 võrdlemine oleks küll nagu võrrelda siga ja kägu!
Sinu rahustamiseks pean ütlema, et ei ole ma mingi Linuxipede aga töö sunnil veedan ca 80% Linuxitetaga ja seega tean mida räägin. Linuxeid ise olen näperdanud vist juba üle 20 aasta. Jah ma pole ka tava arvutikasutaja. Jah palka saan tänu linuxite tundmisele Windowsi spetsidest kordades rohkem (ei saa sõimata leivaisa icon_razz.gif). Sul võtab lõua värisema kui näeksid mida kõike on võimalik Linuxitega (Unixitega) teha aga mida Windosadega mitte ligilähedaseltki.
Ära aja palun hülgemöla!

Muideks kas tõesti on Winmeeste põhiline probleem kuidas võimalikult kiiresti antiviirus peale saaks installida icon_lol.gif ?
Selle ca 20 aastajooksul millal ma Linuxit olen torkinud pole mul kordagi Linuxi endakaitseks seda vaja olnud. Pole ka mitteühtegi viiruserünnakut oma hallatavatele Linuxile kohanud.

Mis on selle jutu moraal?
Tavatarbija seisukohalt on Windows kindlasti parem valik kui Linux. Aga professionaalsest (poweruser; System Administrator; Network Administrator; hacker ...) vaatevinklist vaadatuna pole paraku Winnipunnidega midagi peale hakata. Mis puutub aga kopeerimist siis on Windows läbi aegade olnud suurim teiste ideede kopeerija kellel lihtsalt on siga-hea maketing. Tõele au andes on ju ka Windows alguse saanud Unixist nagu Mac ja Linux. Microsoft lihtsalt ostis ära Unixi derivaadi Xenix.

http://www.ugu.com/sui/ugu/showclassic?I=xenix.history&F=1111111111&G=Y
http://thezac.com/MicrosoftHistory/02_xenix.html
http://www.answers.com/topic/xenix-technology
jne

Niiet tegu on kõik samade vanemate lastega icon_razz.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 18:09:26 vasta tsitaadiga

naga, oled küll Linuxipede. Minujaoks pole vahet mis OS on (olge pealegi, eelistan BSD aga see selleks). Ning vaid üks väike teema KDE foorumitest peaks su maapeale tooma (http://forum.kde.org/kde4-and-the-macos-menubar-t-10019.html), neid on veel ja veel.

Muuseas, mainiks ära, et ma pole vist 3 aastat (või millal see Vista nüüd välja tuli) kohanud viirust, imo viirusetõrjed nendele rumalatele kes igalpool yes, yes vajutavad. Ning veel, KDE4 on esimene KDE mis näeb juba defuldis kena välja ja mida poleks vaja häbeneda Vista või Leopardi kõrval.

Ning sa võiksid endale juba selgeks teha ükskord, et kõik kopeerivad kõigi pealt. Eriti meeldib mulle Nokia CEO ütlus: "If theres sth good in world, then we copy it with pride".

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.01.2009 20:26:38 vasta tsitaadiga

Windows Vistat hakati müüma alates 30.jaanuar 2007.a.
Nii et ei ole läinud veel päris kahte aastatki, kui tundub, et MS juba parema meelega sõna Vista unustaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 20:53:17 vasta tsitaadiga

kas mitte korduvalt sellest jutte ei ole olnud kus M$ ise kah ütles et pask on (mitte muidugi otse aga võis selle välja lugeda).Vista'ga ei jõutud valmis... raha aga taheti ja lasti beta välja. Las fäänboy ilastavad ja plekkivad ja kiidavad asja. Ehk võtab vedu. Aga samal ajal tehti vaikselt vistat edasi a'la windows 7.

Kas mitte kogu see vista jura ei ole see sama NT stuff mis 2000/xp'ski vaid edasi aretatud kerneliga? Aeg oleks vast täesti uus op süs teha kus oleks ka 64bit prosest mingit kasu.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 21:05:40 vasta tsitaadiga

Olen W7-t tarbinud juba alates esimestest lekkinud buildidest saati.

Featuuridest meeldib ehk kõige enam uus taskbar. Tõsi, see ühe appi akende grupeerimine ühe ikooni alla mulle väga ei istu, kuid seda peamiselt seetõttu, et ükski non-m$ programm ei oska hetkel nimetatud featuuri funktsionaalsust kasutada, sest API pole veel kõigile avalikult kättesaadav (vist). TechNetis saadaval mõned draftid, kuid need pole vist päris need. Igaljuhul on lõpuks suudetud implementeerida taskida vasakule-paremale lohistamise võimalus. Nüüd saab vist Taskix'i hingusele saata icon_biggrin.gif

Failihaldur on saanud veidi kosmeetilist ravi, kuid senini ei taha Windows mu kuvasätteid salvestada ning igakord vägisi detailvaadet peale surub. Library funktsioon on nii ja naa. Kasu on sellest ehk neile, kel failid mitmel kettal kükitavad.

Indekseerimine tundus vähemalt esmapilgul kiirem olevat ning isegi start menüü otsingu kasti trükkides oskab üsna pädevalt ja kiiresti soovitud faili anda. Mis on iseenesest muidugi imelik, sest mõlemad baseeruvad Search 4-l ning see on saadaval ka Vistale, kuid mul Vistaga äärmiselt kehvasti esineb.

Windows 7 ühildub juba värskest peast biomeetriliste lullade, GPSide ja muude sensoritega. Olin üsna üllatunud, kui Seitse mu sõrmejäljelugeja ära tundis ja koheselt selle seadistamise võimalust pakkus. Kui ühendasin taha USB-GPS seadme, siis oskas ilma gadget isegi mulle õige linna temperatuuri kuvada icon_biggrin.gif

Tulles tagasi start menüü juurde, siis sinna pinnitud aplikatsioonid võimaldavad toredat kõrvalmenüüd. Funktsionaalselt sama mis taskbarile kinnitatud kiiremenüü. Loodetavasti või siis suisa üsna kindlalt API avalikustamise järel õpivad mitmed programmid seda funktsionaalsust kasutama. Vähemalt arendajate konverentsil oli sellest üsna palju juttu ning mitmed nimekamad tarkvaratootjad (Adobe näiteks) lubasid need täiendused viia sisse niipea kui W7 reliisitakse.

Office 2007st tuttav ribbon interfeiss teeb ilma nüüd Wordpadis ja Paintis. Office 2007 juures olen sellega harjunud ja leian mugavam olevat kui traditsiooniline ja eks harjub ka teistes. Kalkulaator ja mängud on samuti pintslitõmmet kogenud. Uues miiniväljas on hääled, wohoo icon_biggrin.gif

Rääkides jõudlusest, siis Vistaga võrreldes käivitub 7 umbes 10 sekundit kiiremini. Kuigi ma ei näe seda punkti väga oluline olevat. Reageerimise osas on samuti kiirem kui Vista, kuigi mõned operatsioonid control paneelis võtavad kohati uimerdama, kuid selle panen pre-beta arvele (sest paneel on 7ndas uuenenud).

ntkerneli 6nda versiooni mäluhaldus tundub paranenud olevat (Vista = 6.0; Seitse = 6.1). Illustrator CS4 Vista all mitme gigaste vektorifailidega (mis TIFFe täis) tõmbas kohati uimerdama ja oli tunda õrnaid peataolekuid, siis Seitse suutis samad failidega samal raual täiesti ilusasti mängida.

Juttu tuleks üsna pikalt veel, kuid esimese hooga rohkem ei viitsi. Kasutan peaaegu igapäevaselt ning seni on rahul. Õnnelikud võivad olla need inimesed, kes Vista Ultimate litsentsi soetanud on, sest kuuldavasti saavad nemad W7 tasuta (kuidas täpsemalt... kas võti sama vmt... ei tea).

Ahjaa, draiveritega oli nii, et need suutis W7 kõik ise peale panna. Kõik täitsa ametlikud ja kõigest üks-kolm minor versiooninumbrit madalam. Aga seda võib loota ainult m$i poolt signeeritud draivieritega... icon_sad.gif

Ja lisaks üks väikene pildikene OS-wars sõduritele:


over and out beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 00:17:50 vasta tsitaadiga

ander, kuradi hea pilt icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 02:25:08 vasta tsitaadiga

kui beta aeg läbi saab, siis on kõik?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku1987
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 02.01.2009 06:32:04 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
kui beta aeg läbi saab, siis on kõik?

Mis mõttes? Windows ei hakka sul iseensest midagi uuendama järgmise buildini, kui sa seda ise tee... Kui hästi läheb ja saab olemasolevast versioonist otse uuendada, siis väidetavalt Windows ei loobi enam kontost välja vaid laseb siiski netis surfata... (nagu see lisati Vista SP1´sse)


viimati muutis juku1987 02.01.2009 06:37:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 02.01.2009 06:34:52 vasta tsitaadiga

ander, jooksutad 64 bitist versiooni? vista vs 7, kuidas üldiselt cs4 lippab? Mõni karmim küljendus indesignis näiteks?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 14:27:40 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
ander, jooksutad 64 bitist versiooni? vista vs 7, kuidas üldiselt cs4 lippab? Mõni karmim küljendus indesignis näiteks?

CS4 lippab 7 peal sama hästi kui jätta välja Vista probleemid suuremate failidega. InDesigni osa ei oska hetkel kommenteerida, sest pole ühtegi karmi küljendust võtta kahjuks.
Ja 32 bitine, siiski.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2009 17:03:22 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
kui beta aeg läbi saab, siis on kõik?

Ma pean vist selle lingi omale allkirjaks panema icon_rolleyes.gif : http://www.downloadsquad.com/2007/02/26/run-windows-vista-for-120-days-without-activation-key/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:20:43 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin lihtsalt seda, et vaevalt sulle win 7 kasutamis luba alles jäetakse, et tõmbad endale beta versiooni ja oled elu lõpuni õnnelik.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 7 beeta "kogemata" väljas mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.