Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Nikoni arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:58:07 vasta tsitaadiga

Selle AF-S 55-200mm obje autofookust ei saa vaatamata tema AF-S tähistusele käsitsi üle keerata. Selleks pead kas objel või kerel lüliti M(anual) asendisse keerama. Rääkimata sellest, et teravustamisrõngas on käsitsiteravustamiseks täielik jama (kitsas, jäik ja tundetu).
Kuid võimalik et see pisike fakt ei ole küsijale üldse oluline.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:11:34 vasta tsitaadiga

http://www.likecool.com/Nikon_S60--AD--Gear.html
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2008 00:07:21 vasta tsitaadiga

Ken Rockwell ei olegi ainus, kes D3X üle nalja teeb icon_smile.gif

http://au.youtube.com/watch?v=tnwf2RShNV0

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 13.12.2008 11:02:10 vasta tsitaadiga

Plaanis mingi juhtmeta pult oma D90'nele muretseda. Ehk keegi oskaks midagi soovitada? Netis sobrades, on neid mudeleid mitmeid.

Max Powers kirjutas:
Nikon 18-200 VR
http://fotoluks.ee/?op=body&id=101&cid=266&cgid=

Keegi selle objektiivi kohta oskab midagi rääkida?


Kui mul on hetkel Nikon D90 + 18-105mm, kui mõttekas oleks mulle 18-200 VR ost? Või tuleks midagi muud vaadata?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2008 12:53:51 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Plaanis mingi juhtmeta pult oma D90'nele muretseda. Ehk keegi oskaks midagi soovitada? Netis sobrades, on neid mudeleid mitmeid.

Max Powers kirjutas:
Nikon 18-200 VR
http://fotoluks.ee/?op=body&id=101&cid=266&cgid=

Keegi selle objektiivi kohta oskab midagi rääkida?


Kui mul on hetkel Nikon D90 + 18-105mm, kui mõttekas oleks mulle 18-200 VR ost? Või tuleks midagi muud vaadata?


18-200 on suures osas sama vahemik mis sul juba olemas on ja optiliselt pigem kehvem kui 18-105vr, mõistlik oleks osta 70-300vr, kui midagi pikemat tahad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 13:16:51 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Plaanis mingi juhtmeta pult oma D90'nele muretseda. Ehk keegi oskaks midagi soovitada? Netis sobrades, on neid mudeleid mitmeid.

Ma arvan, et ainus vahe, mis neil olla võiks, on vast kasutusmugavus ja vastupidavus. Funktsionaalsuses ei tohiks küll miskit erinevat olla.
Muidu, kui huvi on, siis mul on üle üks Nikoni orig ML-L3 pult... (kena väike, kaasas on ka väike tasku, mille saad kaamera rihma peale panna, et pult kaotsi ei läheks)icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 14:49:10 vasta tsitaadiga

18-200 hind kukkus muide Photopointis 3k hiljuti niiet ma ise täitsa vaataks sinna suunas. Ning unustage optiline kvaliteet ja muu selline - tähtis on see, et objektiiviga saaks pilti teha! Ning igapäevaelus on 18-200 vahemik väga abiks, eriti siis kui ei tea, mis pilti nüüd taga ajama lähed.

Samas kui 18-105 plaanid alles jätta siis dubleerida pole muidugi vaja objektiive ning pikema tele juurdeostmine on ka variant. Eeldusel, et sa seda vahemikku vajad, eeldusel, et 200-300mm vahemik vajalik on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 11:18:03 vasta tsitaadiga

mul d50'l enam välk ei tööta. Tegin pilte ja siis üks hetk töötas ja kolm sekundit hijlem enam ei. Kas läks siis läbi vms?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 11:28:57 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mul d50'l enam välk ei tööta. Tegin pilte ja siis üks hetk töötas ja kolm sekundit hijlem enam ei. Kas läks siis läbi vms?

Kas kondeka laadimist kuuled(kõrge sagesusega vilin)? Resetiti oled proovinud (need kaks rohelise täpiga nuppu tuleb korraga alla vajutada)? Võid ka päris kaamera nullimist proovida (põhja all peaks ka kuskil üks reseti nupp olema)...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 11:31:42 vasta tsitaadiga

Ega sa lihtsalt pole välgu kasutamist ära keelanud mõne hoova või nupuga? icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 11:58:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ega sa lihtsalt pole välgu kasutamist ära keelanud mõne hoova või nupuga? icon_smile.gif


no kui tegin pildi-töötas, kolm sekundit hiljem enam ei, ei puutunud ennem ühtegi nuppu, aga pärast üritasin küll kõiki asju sättida, et tööle hakkaks, ei midagi.

warwas, proovin varsti ära, siis ütlen mis tulemused olid, aga mingit laadimise häält küll ei kuule.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 12:00:24 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Ega sa lihtsalt pole välgu kasutamist ära keelanud mõne hoova või nupuga? icon_smile.gif


no kui tegin pildi-töötas, kolm sekundit hiljem enam ei, ei puutunud ennem ühtegi nuppu, aga pärast üritasin küll kõiki asju sättida, et tööle hakkaks, ei midagi.

warwas, proovin varsti ära, siis ütlen mis tulemused olid.

Selge... loodame, et aitab.
Alles hiljuti lõpetas mul D300 autofookuse assistent samamoodi äkitselt töö. Ei toiminud kaamera lamp, ei toiminud SB-600 lamp. Menüüdes olid kõik setingud kenasti paigas, midagi näppinud ei olnud. Tegin rohelise-nupu-restardi ja voila - töötab jälle.

EDIT: krt... see vilin pole vist mingi näitaja, sest enda kaameral ma ka seda ei kuule.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 12:07:36 vasta tsitaadiga

rohelise nupu reset ei aidanud midagi aga seda väikest põhja alust nuppu ma küll ära vajutatud ei saanud, maru raskelt käib icon_biggrin.gif , aga proovin veel

edit: tegin nüüd selle väikese nupuga ka reseti ära, aga ikka ei midagi...

edit: aga palju sellel garantiid võib olla? kuskilt dokumentide pealt küll välja ei loe

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.


viimati muutis striker13 23.12.2008 12:14:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 12:14:34 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
rohelise nupu reset ei aidanud midagi aga seda väikest põhja alust nuppu ma küll ära vajutatud ei saanud, maru raskelt käib icon_biggrin.gif , aga proovin veel
edit: tegin nüüd selle väikese nupuga ka reseti ära, aga ikka ei midagi...


Kahju... siis vist ei aita muud kui remonti viimine. Arvatavasti kas lamp või süütepool otsad andnud...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 12:20:43 vasta tsitaadiga

photopointis teostatakse parandust või kuhu üldse oleks teda kõige mõttekam viia?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 23.12.2008 13:31:26 vasta tsitaadiga

Kust ostetud?

Aga üldiselt Nikoni probleemidega võib pöörduda http://arwest.ee .
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 22:02:11 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Kust ostetud?

Aga üldiselt Nikoni probleemidega võib pöörduda http://arwest.ee .


viisingi sinna jah

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 16:14:46 vasta tsitaadiga

mis kaardid atfi hinnakirjast d70le lähevad??
http://www.atf.ee/vv/hk/toodet/Flashc.php

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 16:55:19 vasta tsitaadiga

Kõik CF'id.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 17:08:44 vasta tsitaadiga

aga kaamera manuaalis vms on kirjas mingi kindlad kaardid kuni kindlate mahtudeni? Nii et ma võin vabalt 8gb kaardi sisse suskata sinna??
Ja mis head ja vead on f55-200 4-5.6 ld macro objel?

_________________
58017968


viimati muutis l2bukast 27.12.2008 17:12:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 17:09:27 vasta tsitaadiga

No manuaali kirjutamise ajal üle 2 gb kaarte vist polnudki. Kuni 16 gb peaks toimima IMO.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 19:18:15 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
No manuaali kirjutamise ajal üle 2 gb kaarte vist polnudki. Kuni 16 gb peaks toimima IMO.

D70s'le (suurt vahet D70'ga neil pole) sai prooviks korra 32GB kaart sisse pandud ja toimis kah... niiet 16GB peaks samuti suure tõenäosusega töötama. Iseasi on muidugi see, kas on mõistlik nii suurt kaarti kasutada.

D300 manual kirjutas:
The following cards have been tested and approved for use...

Ehk siis Nikoni onud ja tädid on võtnud mingi peotäie Sandiski ja Lexari kuni 8GB kaarte ja veendunud, et need toimivad. Samas nad ei välista teiste tootjate (suuremaid) kaarte.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 19:42:25 vasta tsitaadiga

Tänan icon_smile.gif.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 20:44:16 vasta tsitaadiga

Mida te soovitaksite Nikon D80 ette mingit head objektiivi? icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 21:14:36 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Mida te soovitaksite Nikon D80 ette mingit head objektiivi? icon_wink.gif


Kõik oleneb sellest mida ja kus pildistama hakkad. Arvatavasti "kõike" on vastuseks, siis võta parem mingi universaalne 18-200 vms.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 29.12.2008 01:24:08 vasta tsitaadiga

Imho 50mm fix ette, saad odavalt hea joonisega obje ja suhu maigu, mis otsa, kas lainurka, või telet, vaja on. (Kui aga raha vähe ja "topeltkulutust" ei taha teha, siis mõni universaalobje nagu varem soovitatud)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ervin2
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004




sõnum 03.01.2009 18:11:45 vasta tsitaadiga

D60 + Nikkor 18-55mm VR + NIKON SB-400 , selline komplekt on ilmunud kauplustesse,letihind 8k eek.
Alustajale ja mitte eriti kõrgete nõudmistega fotohuvilisele vist üsna sobiv stardipakett.
Sinna juurde muretseda korralik kott ja hiljem ka vajalik lisaaoptika (sõltuvalt pildistamistemaatikast) ja peaks suht ok olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.01.2009 20:09:43 vasta tsitaadiga

Kas on Nikon D90 kasutajad ka mõne mitteühilduva sigma või tamron objektiivi otsa juba komistanud?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 16.01.2009 14:32:45 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Kui mul on hetkel Nikon D90 + 18-105mm, kui mõttekas oleks mulle 18-200 VR ost? Või tuleks midagi muud vaadata?


Mul on mõlemad... vahepeal kasutasin rohkem 18-200 aga nüüd eelistan 18-105

Loen mõned väiksed miinused ette:
* pildikvaliteet on viletsam
* aeglasem automaatne teravustamine
* raskem (kuigi jah, nagu mainiti kvaliteetsem tundub)
* enamus ajast nagunii 105-200 vahemikku ei kasuta ja kui.... siis pooltel juhtudel jääb valgust väheks käest kasutamiseks.
* enamasti saab paar sammu lähemale ikka astuda kuid tihtipeale ei saa ruumides ja linnas paar sammu tagasi minna.

seega sobib ka 18-105 väga hästi reisiobjeks kuna on kerge ja kaugema otsa jaoks tasub hoopis mingi valgem tele vaadata.

Vahetaks oma 18-200mm Nikkori hoopis 35mm F2D vastu mis pea poole odavam.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 20:31:23 vasta tsitaadiga

millist objet D50'le soovitaksite näiteks (mets)loomade pildistamiseks.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 17.01.2009 20:32:41 vasta tsitaadiga

No räägi ikka oma rahakoti olukorrast ka.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 20:53:39 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
millist objet D50'le soovitaksite näiteks (mets)loomade pildistamiseks.


Sigma 10-20, eeldusel, et pääsed loomale piisavalt ligidale.

Aga tegelikult, kui palju tahad kulutada? Ja millistest loomast me räägime, kui lähedale pääsed?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 21:17:50 vasta tsitaadiga

ilmselt prooviks kasutatuna osta ja mingi 4k äkki...

loomale ilmselt eriti lähedale ei pääse, nii et peaks kaugele võtma.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 21:19:56 vasta tsitaadiga

Nikkor 55-200 VR näiteks thumbs_up.gif

http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=101&cid=267&cgid=

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 21:45:36 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Nikkor 55-200 VR näiteks thumbs_up.gif

http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=101&cid=267&cgid=


Või siis äkki hoopis see icon_wink.gif thumbs_up.gif
http://www.euronics.ee/Group.aspx?cat=39&subcat=50&group=652&lang=1&brand=0

mnjah, aga sellel pole jälle stabikat... icon_confused.gif


viimati muutis smurfer 17.01.2009 21:47:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 17.01.2009 21:46:51 vasta tsitaadiga

200mm lühikeseks ei jää loomade jaoks? Hea luuraja peab olema.
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 22:16:01 vasta tsitaadiga

gne kirjutas:
200mm lühikeseks ei jää loomade jaoks? Hea luuraja peab olema.


300 jääb ka lühikeseks, 400st rääkimata ;).

Tegelikult on 300 muidugi parem kui 200. Aga sellise hinnaga pakkumine on küll väga ahvatleb niiet kui 300 jaoks raha pole siis miks ka mitte vadata 200se suunas. Mul endal oli teise tootja 50-200 tükk aega ning olgugi, et oli lühike, sai hakkama, ka linnud loomad jäid pildile. Tõsi, mitte kõik ning oli ikka tüütu küll :). Aga selle raha eest sain tele, mis oli väga hea hinna-kvaliteedi suhtega. Nikkori 55-200 on märksa parem.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 22:19:32 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
Nikkor 55-200 VR näiteks thumbs_up.gif

http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=101&cid=267&cgid=


Või siis äkki hoopis see icon_wink.gif thumbs_up.gif
http://www.euronics.ee/Group.aspx?cat=39&subcat=50&group=652&lang=1&brand=0

mnjah, aga sellel pole jälle stabikat... icon_confused.gif


Annab see stabikas siis tegelikult ka niipalju juurde? Räägivad, et käe pealt pika toruga (kes mida pikaks peab, minu jaoks on nt 250 pikk juba) nagunii ei pildista olgu ta siis VR-iag või mitte.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 22:20:21 vasta tsitaadiga

aga kui palju see stabikas juurde annab? hind on küll tunduvalt väiksem.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 02:24:08 vasta tsitaadiga

striker13, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4874177#4874177

eks see paar stoppi annab, ja käe stabiilsus on individuaalne, väga üldistada ei saa. minu meelest tasuks sellise fookuskauguse puhul stabikas ära küll.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 18.01.2009 12:24:00 vasta tsitaadiga

stabikas igati abiks
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 20:09:49 vasta tsitaadiga

Mida arvate Nikkor 70-300MM F4.5-5.6G AF-S VR IF-ED objest? On 10k väärt?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.01.2009 14:02:40 vasta tsitaadiga

Üsna hea toru, aga 10k eest ei tasuks osta. Tegemist ikkagi sellise tavakasutaja objektiiviga, ava on väike ja korpus on plastikust.

Kui Eestis märgatavamalt odavamalt ei leia, telli netist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 16:00:02 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:
Üsna hea toru, aga 10k eest ei tasuks osta. Tegemist ikkagi sellise tavakasutaja objektiiviga, ava on väike ja korpus on plastikust.

Kui Eestis märgatavamalt odavamalt ei leia, telli netist.

Nõus. Samas võrreldes valgemate torudega kena väike, kerge kaasas kanda. Kui valgemate torude peale hammas ei hakka, siis hea küll. Endal olemas.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:02:41 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Mida arvate Nikkor 70-300MM F4.5-5.6G AF-S VR IF-ED objest? On 10k väärt?

Julgeks seda soovitada http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=113&cid=388&cgid=
Sai laenatud mingi aeg seda toru ja võis rahule jääda.
Pildid -> http://asko.pri.ee/pub/One%20Mile%20Challenge%2008/
Koos varjukiga päris pikk ja raske toru.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 22:14:17 vasta tsitaadiga

Ega keegi oska öelda kust saaks nikonile korraliku hinnaga M42 adapteri? Seda raha mida photopointis küsitakse küll maksta ei taha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.01.2009 22:30:50 vasta tsitaadiga

Ebays on adapterite osas odav koht.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 22:31:08 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis hinnaga näiteks osta d60 kit obje? Järelturult mõtlen. Et mis oleks õiglane hind. Ja kas see d70s sobib?
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 22:42:08 vasta tsitaadiga

Ebays mul tiba keeruline tellida. Kuskilt eestist ei saa?
Tuli isu makrotada ja vana Volna-9 töösse rakendada aga need adapterid nii kirve hinnaga icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 23:46:34 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Ja kas see d70s sobib?


Sobib.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Nikoni arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.