Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson T700 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 16:46:38 SonyEricsson T700 vasta tsitaadiga



Uus aasta hakkab hästi SE telefoni fännidele thumbs_up.gif
Kohe jaanuari alguses tuleb järglane T650 metallist seeriale.
Mudel siis T700 ja tegemist saab olema vinge asjaga igasmõttes.
.::Telefoni kodu koos infoga::.
Lisaks edevale välimusele ja korralikule sisule saab hind olema väga väga uudne,erinevalt T650(ca 6K).
Orienteeruv saabumis aeg jan. 2 nädal ja eta hind 3K- thumbs_up.gif
Kui saan eksemplari siis pajatan rohkemat.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 01:21:44 vasta tsitaadiga

Telefon teeb hoolimata autofookuse puudumisest väga ilusaid pilte..
Ise ka ei usuks, kui ei teaks icon_eek.gif
Otsin hiljem näidipilte ka..
Kusjuures, huvitav, ei teadnudki et see pole müügis veel icon_razz.gif
Arvasin, et paar kuud juba lettidel.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 01:24:34 vasta tsitaadiga

nagu iga teine luts, ei midagi uut ega huvitavat icon_rolleyes.gif maitse asi, aga fugly ka thumbs_down.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 01:40:51 vasta tsitaadiga

arm, selles on jah õigus, tavaline SE soft, mitte midagi revolutsioonilist.
Helistada sai thumbs_up.gif , kuigi mitte just kõige paremini icon_evil.gif

http://img301.imageshack.us/my.php?image=dsc00008rq0.jpg
http://img228.imageshack.us/my.php?image=dsc00016hd7.jpg
http://img301.imageshack.us/my.php?image=dsc00004se4.jpg
http://img301.imageshack.us/my.php?image=dsc00006hc0.jpg

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 17:04:23 vasta tsitaadiga

Seda telefoni olen ma oodanud juba mitu kuud Eesti turule banana_dance.gif onfire.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 23:48:11 vasta tsitaadiga

Ootasin isegi seda telefoni kaua kaua, kuni lõpuks alla andsin ja teise isendi ära ostsin.
Nüüd siis suur dilemma ees, kas müüa uus föön maha, leppida miinusega ja osta telefon mis väga meeldib . Või mitte.

Eks siis kui letile tuleb , ja lähemalt vaadata saab, otsustan icon_biggrin.gif
AF polegi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 15:37:35 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Ootasin isegi seda telefoni kaua kaua, kuni lõpuks alla andsin ja teise isendi ära ostsin.
Nüüd siis suur dilemma ees, kas müüa uus föön maha, leppida miinusega ja osta telefon mis väga meeldib . Või mitte.

Eks siis kui letile tuleb , ja lähemalt vaadata saab, otsustan icon_biggrin.gif
AF polegi icon_neutral.gif

Nendel ultra slimmidel on AF välja jäetud jah(w880i;890 ja osad veel) icon_neutral.gif
Aga kui olemas siis oled tere-tulnud näppima sures koguses beer_yum.gif

E:Tuleb ülejärgmine nädal ja kahte värvi punane- ja hõbe-mustaga,kliendihind on 3090.- thumbs_up.gif
Sain põgusalt näppida ka ja on oluliselt kiirema softiga kui eelkäijad (C702;C902;G502) kuigi ei saaks neid võrreldes Samsa ja Nokiaga aglasteks pidada icon_wink.gif
seega tundub ikka väga asine lihtne telefon..
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 21:43:57 vasta tsitaadiga

wanawoll, EMT-st jutt?
Ja üleni hõbedast ei tulegi? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 21:55:43 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
wanawoll, EMT-st jutt?
Ja üleni hõbedast ei tulegi? icon_neutral.gif

Eip Elisa,aga saad soodsamalt kui EMT-ist vist icon_biggrin.gif
Üleni hõbedast polegi olemas icon_neutral.gif
Tuleb kolm värvi + üllatus
Must hõbedaga
Punane mustaga
Üleni must
ja trummipõrn icon_razz1.gif valentini päevaks ROOSA edition
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 21:57:44 vasta tsitaadiga

Üleni hõbedane on olemas.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:00:56 vasta tsitaadiga

järelikult ei tule baltikumi turule,elu on karm ja maailmas igasugu ilusaid asju olemas icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:44:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kahju, eks siis tuleb must/hõbe variandiga leppida.


viimati muutis Anti112 03.01.2009 01:24:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 00:00:49 vasta tsitaadiga

wanawoll, on isendil metallist korpus või minisugusest plastist???
Hind tundub küll jube odav, võrreldes eelkäijatega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 00:03:47 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
wanawoll, on isendil metallist korpus või minisugusest plastist???
Hind tundub küll jube odav, võrreldes eelkäijatega icon_neutral.gif

On jah metallist(plekist alumiinium vms),lihtsalt pole kriimuvaba mineraal klaasi ....
Selle seeria teglik järglane pidi tulema hiljem(nö. raudpats)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 00:19:08 vasta tsitaadiga

Ilus aparaat, GPS ja autofookus võiksid ka olla, kuid hinda arvestades ikkagi hea variant.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 16:09:23 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kahju, eks siis tuleb must/hõbe variandiga leppida.

... krt, see hõbedane oleks päris ilus töötelefoniks, praegune K610i ongi juba paras fossiil icon_rolleyes.gif peaks vaatama natuke netipoodide ringi ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2009 17:06:45 vasta tsitaadiga

Ja tundub,et wifit sellel mudelilt oleks palju loota .....Peab vist oma SE wifiga Nokia vastu vahetama.Kuigi tundub ilus telefon olema.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 18:19:45 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Ja tundub,et wifit sellel mudelilt oleks palju loota .....Peab vist oma SE wifiga Nokia vastu vahetama.Kuigi tundub ilus telefon olema.

Muidugi on palju tahta,mitmel 3K Nokial või ma ei tea mis tootjal on wifi telefon icon_rolleyes.gif
Tean ühte ja sellega oli nii et kõik tahtsid ja hädasti oli vaja aga ostma nagu keegi ei olnud valmis icon_lol.gif
Mis selle wifiga üldse on,täiesti kasutu asi ju...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 19:08:15 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
hugo kirjutas:
Ja tundub,et wifit sellel mudelilt oleks palju loota .....Peab vist oma SE wifiga Nokia vastu vahetama.Kuigi tundub ilus telefon olema.

Muidugi on palju tahta,mitmel 3K Nokial või ma ei tea mis tootjal on wifi telefon icon_rolleyes.gif
Tean ühte ja sellega oli nii et kõik tahtsid ja hädasti oli vaja aga ostma nagu keegi ei olnud valmis icon_lol.gif
Mis selle wifiga üldse on,täiesti kasutu asi ju...


Wifi on abiks juhul kui pole mõistliku mahuga andmesidepaketti - liigutada korraga ära suurem hunnik maile (kui on pikema aja jooksul kogunenud) või siis multimeediat.
Ise samuti isiklikul telefonil wifist puudust ei tunne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 19:16:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Wifi on abiks juhul kui pole mõistliku mahuga andmesidepaketti - liigutada korraga ära suurem hunnik maile (kui on pikema aja jooksul kogunenud) või siis multimeediat.

Üle BT sync on muidugi lootusetu ettevõtmine või kodus kabla sappa väänata icon_rolleyes.gif
Minusilmis on telefoni Wifi kõige viimane asi mida ta peaks omama,saad linnas pargis maili kirjutada thumbs_up.gif
maili saatmise andmeside hind on ikka päris väike number... mida tõenäoliselt meie majanduse ikalduse märkides ei tunne vast keegi icon_idea.gif
see kes kasutab telefoni sihtotstarbeliselt antud juhul omab enivei M-Net paketti IMO
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 19:38:57 vasta tsitaadiga

aga välismaal. tahad seal kah andmeside eest maksta kui on wifi olemas?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 19:41:34 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Wifi on abiks juhul kui pole mõistliku mahuga andmesidepaketti - liigutada korraga ära suurem hunnik maile (kui on pikema aja jooksul kogunenud) või siis multimeediat.

Üle BT sync on muidugi lootusetu ettevõtmine või kodus kabla sappa väänata icon_rolleyes.gif
Minusilmis on telefoni Wifi kõige viimane asi mida ta peaks omama,saad linnas pargis maili kirjutada thumbs_up.gif
maili saatmise andmeside hind on ikka päris väike number... mida tõenäoliselt meie majanduse ikalduse märkides ei tunne vast keegi icon_idea.gif
see kes kasutab telefoni sihtotstarbeliselt antud juhul omab enivei M-Net paketti IMO


Töötelefoniga harrastan ActiveSync ühendust (BT ja USB), wifit ning ka 3,5G. Kui ma ühest neist peaks loobuma, siis oleks see wifi.
Samas, olles arvutist eemal on portsu manusega mailide sissetõmbamiseks ikkagi wifi kõige mugavam ja kiirem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 19:53:15 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
aga välismaal. tahad seal kah andmeside eest maksta kui on wifi olemas?

Väljamaal olles on muidugi wifi hästi kättesaadav asi icon_biggrin.gif
Kaasaegsetes Hottelide vestibüülides on olemas IT punktid kus oma hädapärased asjad ära saab aetud.
Seega JAH,kuna maili vahetus jääb siiski hindades mõistlikkuse piiridesse[55eek mega],keegi ei sunni sind mega suuri manuseid allalaadima mida sa tavatelefoniga nagunii ei näe,ega saa editeerida thumbs_up.gif
Kellel asjad nõuavad selliseid toiminguid siis üldjuhul on selleks läpakas,või mis icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:12:08 vasta tsitaadiga

loomulikult ei sunni keegi suurt andmemahtu kasutama aga wifi puudumisega on 1 võimalus seda kasutada vajadusel nullitud.
läpakas võib olla, fotokas võib olla, muusika mängija ja gps võivad ka kõik olla eraldi - kellel seda vaja.
minule meeldib kui ühes kompaktses seadmes need juba olemas on.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:17:52 vasta tsitaadiga

Nu, icon_razz.gif
Siis jääb kolm võimalust
1.ostad 6300i
2.ootrad ära ja ostad 5800 kui nokia fänn oled
3.leiad mooduse ja ignod teemat või investeerid karmimasse abimehesse thumbs_up.gif
Samas P1i maksab tänaseks juba 4790.-
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:19:49 vasta tsitaadiga

noh mul oli juba vastav riist touch Diamond nimelt aga praegu jään variant 2. juurde.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:27:47 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
noh mul oli juba vastav riist touch Diamond nimelt aga praegu jään variant 2. juurde.

Ära ainult pettu,kaua oodatud kaunikene icon_biggrin.gif
END OT icon_redface.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 19:27:35 vasta tsitaadiga

Hetkel veel müügil ei paista olevat? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 20:29:51 vasta tsitaadiga

Anti112, Homsest on Elisas igas poes olemas thumbs_up.gif
Värv on hetkel must-hõbedaga
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.01.2009 14:22:00 vasta tsitaadiga

Elisa kodulehel info puudub hindade kohta
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 14:28:51 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Elisa kodulehel info puudub hindade kohta

otse vaadates pole jah kuna osad on vist talvepuhkusel icon_biggrin.gif
Aga kasuta vanat trikki,pane see telefon koos teise suvalisega võrdlusesse,saad hinna ka thumbs_up.gif
Hind on 3090.-
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.01.2009 14:36:16 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

otse vaadates pole jah kuna osad on vist talvepuhkusel icon_biggrin.gif
Aga kasuta vanat trikki,pane see telefon koos teise suvalisega võrdlusesse,saad hinna ka thumbs_up.gif
Hind on 3090.-


jah,nii näitab hinda .Kas kellelgi juba ehk olemas ? Muljed ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 14:46:23 vasta tsitaadiga

EMT's ka olemas. Suht väike hinnavahe isegi...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 20:55:26 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, eelkäija disainiga on ikka rohkem vaeva nähtud. Vana on ilusam ja stiilsem. Paraku ka kallim. icon_sad.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 10:50:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kusagil üleni musta isendit ka müügil näinud? Ise olen kohanud ainult hõbe-must värvilahendusega telefone.
_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 13:56:20 vasta tsitaadiga

Ei tohiks hetkel Baltikumi turul ametlikult saadval olla
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.01.2009 14:03:23 vasta tsitaadiga

Keegi siit HV-st pole vist veel jõudnud endale seda soetada ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 14:33:46 vasta tsitaadiga

Jõudsin, laupäeval tõin enda oma EMTist ära.
Siiani võib öelda, et igati tore föön. IRL näeb isegi veel parem välja kui pildi peal. icon_smile.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.01.2009 15:00:19 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Jõudsin, laupäeval tõin enda oma EMTist ära.
Siiani võib öelda, et igati tore föön. IRL näeb isegi veel parem välja kui pildi peal. icon_smile.gif


Äkki teed mingi ülevaate, +/- ja pilt telefoniga .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 15:33:55 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Ei tohiks hetkel Baltikumi turul ametlikult saadval olla

aga oskad sa öelda, millal üleni mustad võiksid müüki jõuda?

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 15:51:14 vasta tsitaadiga

ajnurm,

SE T700 Black on Red
SE T700 Black on Silver

Rohkem inffi pole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 17:00:35 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Jõudsin, laupäeval tõin enda oma EMTist ära.
Siiani võib öelda, et igati tore föön. IRL näeb isegi veel parem välja kui pildi peal. icon_smile.gif


Äkki teed mingi ülevaate, +/- ja pilt telefoniga .

Hetkel veel nii vähe kasutanud, et vara veel kommenteerida.
Üritan õhtupoole mõne näidispildi üles panna.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 14:09:16 vasta tsitaadiga

Hm, no aga kui rääkida siis kas tellida ei saa ühevärvilisi? Selline võimalus ei saa ju ometi välistatud olla...
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 16:06:37 vasta tsitaadiga

Saab küll olla kui sa mõtles Eestit,netipoest saad vast ikka.
Google-da nati ja äkki näkkab
näiteks Shining Silver http://www.electron-world.com/store/product.php?productid=27836
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.02.2009 12:12:55 vasta tsitaadiga

Ootaks kasutajate arvamusi antud telefoni kohta
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
odamees
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2009 09:08:27 vasta tsitaadiga

Hea õhuke ja kerge telefon. Sisseehitatud kõlar võiks veidi paremat häält teha (muusika kuulamiseks ei kõlba) helina toonid on tänu sellele pisut visiseva häälega. Muidu on nagu tavaline SE telefon ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 23:42:12 vasta tsitaadiga

Ise ka juba teist nädalat selle isendi omanik kahe C902 kõrvale icon_lol.gif
Mõnus kerge suve telefon.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2009 17:46:25 vasta tsitaadiga

3,5g 3 ööpäeva
2g ca 5 ööpäeva
tsitaat:

Asjalik vastus

Muidugi,nagu ka küsimus icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 22:06:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on niisamuti probleeme selle mobiiltelefoni arvuti (op süsteem. 7) ja telefoni bluetoothi toimimisega?
Bluetooth devices ütleb, et mingi probleem on, klikin "troubleshoot", siis ütleb lõpuks et Bluetooth Periphel Driver not found.
Vahepeal toimib süsteem korrektselt, saan PC-suites ilusti sünkroniseerida, kuid just nüüd viimasel ajal ei saa pilte ka telefonist kätte, pc suite ei leia telefoni mõnikord ülesse jne.
Kui lähen Computer->Bluetooth Devices->T700 ja püüan seda kaudu pilte kätte saada, siis ütleb "Windows explorer is restarting".

Aitäh abi eest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson T700
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.