Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 17:57:21 vasta tsitaadiga

homeworld1, Burnout Paradise hea valik, Drit ja Grid saadaval ka pc peal.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 17:58:03 vasta tsitaadiga

Mine gametrailers.com või gamespot.com ja vaata ise sealt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 24.12.2008 18:00:05 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Mine gametrailers.com või gamespot.com ja vaata ise sealt.
Pole kõige parem ingliskeele oskaja
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 18:25:46 vasta tsitaadiga

Shaun White'i ei soovita. Rahva käest väga hulluld pähe saanud (va Wii versioon). Fifa Street 3 pole paha, aga selles pole midagi teha. Burnout on kõige tuusam kindlasti, kui sul on ka internetiühendus koos Live'iga olemas.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 18:48:14 vasta tsitaadiga

Hmm küsimus rahvale. Xbox360 garantiiga on lood kuidas? Kui inglismaalt ostetud? Tüüp väidab et kehtib eestis ka et läbi dhl'i vms?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 19:11:51 vasta tsitaadiga

Ilusaid pühi, ikspokserid. Mina tähistan tänaöist Jeesuse sündi GTA IV'is stunt jumpidega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 01:36:26 vasta tsitaadiga

Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 01:39:38 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"

That was random...

Aegis Wing on olnud XBLA's juba üle aasta aja (tasuta) minuteada.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 01:59:36 vasta tsitaadiga

No siis on hästi, ma avastasin just enda jaoks icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 04:38:09 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Okman kirjutas:
Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"

That was random...

Aegis Wing on olnud XBLA's juba üle aasta aja (tasuta) minuteada.

rofl.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.12.2008 09:01:36 vasta tsitaadiga

Okman, Ka on Totemball tasuta ja Yaris a seda enam pole seal.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 11:29:39 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"


Emm.. minu XBL-is sihukest mängu üldse polegi...
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:57:24 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Okman, Ka on Totemball tasuta ja Yaris a seda enam pole seal.


Thanks.

No kust mina pean teadma, mis tasuta on või mis mitte... ma tavaliselt ei surfa eriti XBL-is.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 13:28:00 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Okman kirjutas:
Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"


Emm.. minu XBL-is sihukest mängu üldse polegi...
USA marketplaces on too.. A see jama mäng ka suht.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 25.12.2008 13:44:46 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Shaun White Snowboarding on hea? Kas kellelgi on selle mänguga kogemust?


see on väga halb icon_smile.gif
Amddude võib ka kinnitada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 13:46:50 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
homeworld1 kirjutas:
Shaun White Snowboarding on hea? Kas kellelgi on selle mänguga kogemust?


see on väga halb icon_smile.gif
Amddude võib ka kinnitada.
Hea meelega kinnitan icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 14:06:01 vasta tsitaadiga

Kas on mingit kindlat kohta ka kus kohast hetkel oma UK accountile pointse saab osta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 15:03:39 vasta tsitaadiga

http://www.europe-nintendo.com/forums/general-articles-centre/997-source-achievements-to-be-patched-into-original-xbox-titles.html
oleks päris äge...


The Hottest Video Game Babes of 2008
8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 25.12.2008 16:04:11 vasta tsitaadiga

Mul siuke värk, puldi peal vilguvad need tulukesed 1. ja 4. ja 2. ja 3. nagu risti, mis see võiks olla?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 16:04:42 vasta tsitaadiga

patareid tühjad
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 16:10:38 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Mul siuke värk, puldi peal vilguvad need tulukesed 1. ja 4. ja 2. ja 3. nagu risti, mis see võiks olla?

Tuled ringlevad, siis kui ta otsib 360'te mille külge ühendada end või siis kui patareid tühjaks saavad, vist..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 21:44:15 vasta tsitaadiga

Kui ringlevad siis otsib konsooli. Kui vilguvad siis saavad patareid/aku tühjaks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 25.12.2008 22:40:49 vasta tsitaadiga

Teab keegi midagi siukesest mängust nagu Import Tuner Challenge?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 22:52:31 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Teab keegi midagi siukesest mängust nagu Import Tuner Challenge?
Kuule osta mõni korralik mäng ja ära otsi enam selliseid obskuurseid pasateoseid icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:25:23 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
... aga täna netipangas rahaasju uurides pidin rabanduse saama, raha oli ikka kaardilt maha võetud oma 1500 krooni eest...


Ma usun et sul on summa broneeritud, mitte maha võetud - st raha on "kinni" - olemas, aga kasutada ei saa - kui on krediitkaart siis intress selle bronni pealt ei jookse. Mul oli Inglismaa Avise autoredi tagatisraha kunagi veel 2 nädalat peale Eestisse tagasi jõudmist arvel bronnitud... icon_evil.gif

Mõttetu mees kirjutas:
Ja kuidas need punktid otsas saavad olla, ma aru ei saa?


emm... umm... Jõulud äkki? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.12.2008 23:29:42 vasta tsitaadiga

ex6, milleks " icon_evil.gif " ?
Ega see bronn ju takista kaarti kuidagipidi edasi kasutamast ?
Kannad aga ise raha juurde vajadusel ja kasutad rõõmsalt edasi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:32:13 vasta tsitaadiga

Takistab jah! Siiani ootan, et saaks raha tagasi, et punktid kusagilt mujalt osta!
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:40:12 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kannad aga ise raha juurde vajadusel ja kasutad rõõmsalt edasi.

Nu see eeldab et on, kuskohast juurde kanda... See ei olnud elu ja surma küsimus, aga lihtsalt nõme... Ma ju ei pannud nende autoga jeehat ega ei käinud enne auto tagastamist üle katuse et peaks parandamiseks raha kinni hoidma. Said auto minult tagasi, lasku bronn lahti... no ma saan aru et 1-2 päeva läheb... inimesed vahetustega tööl, raamatupidajal vabad päevad, vms, aga 2 nädalat on ikka crazy bronni hoida. icon_evil.gif

beastbeats kirjutas:
kes siinsetest kasutajatest vahendas tellimusi game.co.uk'st ("vahendustasuks" jättis punktid endale) icon_rolleyes.gif

Mul vennal on game.co.uk konto... seda saab vahendamiseks kasutada küll. icon_wink.gif

Tom-D kirjutas:
Okman kirjutas:
Tasuta Arcade mäng XBL-is "Aegis Wing"

Emm.. minu XBL-is sihukest mängu üldse polegi...

http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d8025841083c/?of=7 aga mulle ütleb soome keeles, et see pakkumine ei kehti sinu regioonis.

homeworld1 kirjutas:
Teab keegi midagi siukesest mängust nagu Import Tuner Challenge?

Ikka teab... mul täitsa olemas... selline keskmine võidusõitmise mäng. On sellest paremaid ja halvemaid... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
westham
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2008




sõnum 25.12.2008 23:53:53 vasta tsitaadiga

Tere!

Paluksin asjatundjate käest abi.
Nimelt on plaanis 360 soetada. Kulutamiseks 8000.-. Ise mõtlesin selle 60GB peale, sest Elite mul ilmselt vaja pole ja see oleks mõttetu.
Rääkige, kust ma kõige odavamalt saaks.

Teine asi veel, et kui ma tahaks lasta seda modida vms( see värk, et piraatmänge saab mängida ), palju see maksma läheks ja kas ma saaks oma lauaarvutiga neid mänge plaadi peale lasta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:57:31 vasta tsitaadiga

Osta Xbox enterist aga pirast me siin ei räägi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.12.2008 00:37:03 vasta tsitaadiga

ex6, aa bronn tagatisena, siis küll jah jama.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.12.2008 01:04:52 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
... aga täna netipangas rahaasju uurides pidin rabanduse saama, raha oli ikka kaardilt maha võetud oma 1500 krooni eest...


Ma usun et sul on summa broneeritud, mitte maha võetud - st raha on "kinni" - olemas, aga kasutada ei saa - kui on krediitkaart siis intress selle bronni pealt ei jookse. Mul oli Inglismaa Avise autoredi tagatisraha kunagi veel 2 nädalat peale Eestisse tagasi jõudmist arvel bronnitud... icon_evil.gif

Mõttetu mees kirjutas:
Ja kuidas need punktid otsas saavad olla, ma aru ei saa?


emm... umm... Jõulud äkki? icon_biggrin.gif

See juba enne oli otsas, mingi 3 kuud tgsi kui proovisin oli ka otsas

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 26.12.2008 03:08:24 vasta tsitaadiga

Tere.
Mis värk on, et panen resoks 1680*1050, aga jätab alla ja üles musta serva?


Kristjan

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 03:14:57 vasta tsitaadiga

sest mängud on 16:9 suhtega ja monitor on 16:10
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 03:17:07 vasta tsitaadiga

Ma ostaks parem juba Elite siis... 120gb ketta pärast

westham kirjutas:
Tere!

Paluksin asjatundjate käest abi.
Nimelt on plaanis 360 soetada. Kulutamiseks 8000.-. Ise mõtlesin selle 60GB peale, sest Elite mul ilmselt vaja pole ja see oleks mõttetu.
Rääkige, kust ma kõige odavamalt saaks.

Teine asi veel, et kui ma tahaks lasta seda modida vms( see värk, et piraatmänge saab mängida ), palju see maksma läheks ja kas ma saaks oma lauaarvutiga neid mänge plaadi peale lasta!

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.12.2008 03:22:45 vasta tsitaadiga

Uus monitor sai võetud korralikult 16:9 suhtega 8)
1920x1080 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 26.12.2008 12:39:38 vasta tsitaadiga

Kas wireless puldiga ei saaa sõbra konsoolil mängida?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 12:42:27 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Kas wireless puldiga ei saaa sõbra konsoolil mängida?

wut ? Ühenda ära ja asi korras.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 26.12.2008 12:44:29 vasta tsitaadiga

Ei ühendunud, lihtsalt vilkus koguaeg, tulukesed käisid ringi ratast icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 12:44:52 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Kas wireless puldiga ei saaa sõbra konsoolil mängida?

sync nuppu pead vajutama, et ta ennast "võõra" konsooli küljes ära tunneks
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 12:52:41 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Ei ühendunud, lihtsalt vilkus koguaeg, tulukesed käisid ringi ratast icon_sad.gif

Konsooli peal vajutasin kah siis seda sync nuppu?!

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 26.12.2008 13:13:44 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
homeworld1 kirjutas:
Ei ühendunud, lihtsalt vilkus koguaeg, tulukesed käisid ringi ratast icon_sad.gif

Konsooli peal vajutasin kah siis seda sync nuppu?!

jah. konsooli ja puldi peal mõlemal
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.12.2008 13:18:23 vasta tsitaadiga

Kõigepealt konsooli peal sync nupuga tuled ringiratast käima ja siis hoiad puldil senikaua sync nuppu peal kuni seal ka vilkuma hakkab. Korra nupu peale hingamisest ei piisa icon_wink.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 16:35:02 vasta tsitaadiga

"pult ei tööta sõbra konsooliga" - kurat küll - kas sa manuaali ei lugenud kunagi? Kuidas sa wireless puldi ENDA konsooliga üldse peale ostmist tööle said? icon_wink.gif

Muideks - kui su sõbral on play and charge kit - siis saab "oma" puldi "sõbra" konsooliga ilma sync nupu vajutamiseta ära paaritada nii, et paned paariks sekundiks laadimiskaabli taha - see paaritab ise wireless puldi konsooliga ära.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 26.12.2008 18:15:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
sest mängud on 16:9 suhtega ja monitor on 16:10

Aga mul dashboard ka selline mustade triipudega. Praegu igatahes lasen 1360x768 resoga.

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.12.2008 18:47:53 vasta tsitaadiga

soovin saada 48h live kelleltki
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 19:12:01 vasta tsitaadiga

mul suht samasugune probleem, kuid sooviks osta MS punkte:

1) ehk siis 800 (kuni 1600) MS punkti EU (PAL regiooniga) kontole.
2) 800 (kuni 1600) MS punkti USA (NTSC regiooniga) kontole.

ehk jah, USA punktid (1600) saaks ka neti vahendusel kätte, kuigi parem oleks kui keegi saaks pakkuda 800-t punkti, kuid UK 800 punkti ei saa millegipärast interneti vahendusel osta ning järgmine müügilolev punktide arv on 2100 punkti, kuid seda on mulle juba liiast.

igatahes, kui keegi müüb punkte, saatku mulle PS.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 19:32:57 vasta tsitaadiga

Palju maksad nende 800 punkti eest?
Mul miskise usa konto peal peaks niipalju isegi olema,et saaksid oma asja ostetud.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.12.2008 21:22:07 vasta tsitaadiga

Kuda sa neid punkte saadad? räägi mulle ka
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 21:52:45 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kuda sa neid punkte saadad? räägi mulle ka

Annan tankisti konto ja passi ning sellega ostab ära oma kama mis tahab ja ongi.Muidugi kui kui edaspidi pätsama hakkab sama konto pealt siis saab rihma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.