Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 13:34:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sama hästi võiks vast võtta HV top 100 postitajat ja nad lahti lasta kuna ei keskendu piisavalt tööle icon_razz.gif

Tanel kah lahti lasta?.Ta teebki ju oma tööd nagu ma aru saan icon_smile.gif .Muidu küll hästi öeldud jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 15:37:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Kahe draakoniga proovisime, viimane katse oli ka parim kus saime esimese draakoni maha, teise ~40% ja bossi enda ~60% peale. Vahepeal laava eest joostes tekkisid jalge alla kaks fissuret, keerukas kogu selle möllu sees ohutut kohta leida.


Sellega seoses peaks mainima, et prioriteedilt draakonid > Sartharion ise, nii et see bossi hp % ei ole just väga oluline näitaja. Aga muidu GL teile. Muideks, nii palju veel reedan ka, et kahe draakoni puhul on mõistlikum Vesperon ära tappa ning teha siis Shadroni ja Tenebroniga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.12.2008 16:18:13 vasta tsitaadiga

peet kirjutas:
Sellega seoses peaks mainima, et prioriteedilt draakonid > Sartharion ise, nii et see bossi hp % ei ole just väga oluline näitaja
Seda kindlasti, lihtsalt aoe käis üldjuhul bossile üsna lähedal ning kõikvõimalikud dotid jäid veel bossi peal tiksuma seega sai ta ka draakonitega kakeldes veel korralikult haiget. Devouring Plague + Pestilence on samuti head icon_smile.gif

Väiksed draakonid oleme alati võtnud esimeseks märklauaks. Eelmine kord jõudsime esimese draakoni ~40% peale kui teine maandus, kohe kui melee rahvas portaalist välja sai siis bloodlust->aoe addid maha ning kiire nuke esimesele draakonile. Tundus, et kui rahvas lainetesse-fissuritesse ei jääks siis peaks see töötama.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
company
HV vaatleja
company

liitunud: 02.06.2008




sõnum 19.12.2008 17:54:56 vasta tsitaadiga

Tegin algust low level questide tegemisega, saamaks "Loremaster" tiitlit. Uurisin weebist... põhimõtteliselt rahvas kasutab quest log addonse, mis seivivad questid alates addonsi intslallist (pole päris see mida ma otsin)

Kuid menüüs "Achievment Quests" vms. näeb, palju on completed queste kusagil tsoonis.

Küsimus: millisesse faili WoW folderis on completed questide info seivitud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.12.2008 18:01:30 vasta tsitaadiga

Blizzardi serveri andmebaasidesse
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 20.12.2008 15:01:55 vasta tsitaadiga

kuidas teil realmis healritega lood on? vanas realmis oli tankidest puudust aga uues on healritest. nii jama, et ei saa 25man teha et healereid pole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.12.2008 16:05:22 vasta tsitaadiga

Xaviuses ka enamus repliigid chatis on a'la "LF healer last spot blabla". Head tanki on ka raske leida, aga kuna ise olen tank siis sellega probleemi pole. Iga kord kui dpsi rollis olen olnud, on tank olnud idioot/undergeared/lääger või midagi neljandat.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 20.12.2008 20:23:13 vasta tsitaadiga

Grim Batolis pole eriti millestki puudust, vahest käib pinda kui mingi slacker DPS on, kes on piisavalt heas gearis, et teha 1500+ DPS, samas teeb alla 1000. Kuna ise healer, siis ei nurise, kuigi vahest on nii metsik lag, et täiesti võimatu. Näiteks just eile Wintergraspis, ürita midagi teha või kedagi healida, kui isegi instant spellid võtavad 7+ sekundit aega, et castida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 23:59:57 vasta tsitaadiga

Neljapäeval sain lvl 79, läksin õhtul korra kodust ära, tulin tagasi ja panin arvuti tööle..tsahh, toitest lööb sädemeid välja icon_rolleyes.gif . Pärast seda toimus siin väikene ajunu** ning lõppude lõpuks saan uue raali ning juba esmaspäeval wowi max sätetel mängida ja 80 dingida thumbs_up.gif 8) . Cheers!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2008 02:32:21 vasta tsitaadiga

Pole just kunagi Arenaga sinapeal olnud ja 70 peal tegin mänge ainult et punkte saada ja lillat koguda. Anyways täna siis proovisin arms warri ja holydiniga ja noh ega seal midagi imestada ei ole, paladin oli tasemel ja warr on kah hea. (warr mu hea sõber ja paladin tema guildist). Palju mänge kaotasime tänu minu saamatusele/skilli puudumisele. Pmst kõikides mängudes olin mina see tank kes nuuki sai. Mingi 3 mängu saime vist vähemalt nii pähe, et jooksin oma lolluse tõttu jällegi healerist LoS icon_neutral.gif [ Boomkin olen muidu] 3dps teamid olid kah närvi ajavad kuna hetkel töötabfull nuke üsna hästi. Ajasin endale 550 resilence kokku 1 päevaga, dmg on haigelt nerfi saanud kogu sell resilencega aga vähemalt ei sure enam 2 sekundiga. Mingi 18% crit boomkin formis on nutune. Pärast kui saan ratingut või vb hatefuli honoriga selga ajada, peaksid criti probleemid kaduma.

Anyways, arena on üsna lõbus värk : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 21.12.2008 02:57:46 vasta tsitaadiga

Ma ütleks niipalju, et mul võib olla kasvõi 800 resi või 0, see ei aita rogue, druidi ega DK vastu mitte midagi praeguse seisuga. Rogue laseb 5 sekundiga iga klassi nii ribadeks kui olla saab + cloak, evasion, 3x vanish, disarm, ferali käst saab 14k-seid Ferocius Bitesid, Unholy knight facerollib sinust niisama üle + peale surma laseb 3k-seid oma ghouliga, maag rollib mirrororite ja elementalitega rahus üle. Teamid kus on healer on suht fail, kuna ta ei jõua/saa lihtsalt teha midagi ja võib rahus maha istuda. Locki fearimine on ka nali, 100 võimalust kuidas feari mitte saada. Shamaniga hexi castida ei jõua, kuna saad mõnusa stunni ja nuke selga enne casti lõppu.

Ühesõnaga loodan väga, et enne seasoni lõppu midagi selle bursti ja facerolliga ette võetakse ja oleks võimalik praegusest 1700-st üle saada ilma rogue vms kasutamata.

Rasvane, tahad öelda, et sa ei saa ferali ega rogue käest 1 shoti 550 resiga? Ei tahaks uskuda eriti.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.12.2008 03:08:37 vasta tsitaadiga

Feral druiidina ei tunne end nõrgana. Küll olen pve specis, kuid siiski istun karus 33k hp otsas ning dotin laceratet ja critin mauliga 4k. Roogi rünnakud dodgen ära icon_razz.gif

Edit: Hiljutine teade.
tsitaat:
Burst damage in Arenas
We definitely hear you that you think Arena burst damage is too high and it's too difficult to heal. You don't need to keep shouting. (Source)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 21.12.2008 04:20:10 vasta tsitaadiga

gloom, kas mulle on väga jurad rogue'id ja DK'd sattunud, aga maha nad mind küll ei tapa. Rogue'id üritavad küll igasuguseid trikke, aga kui trinketiga KS'ist välja lähen ja ES'i endale peale saan, siis pole nagu erilist probleemi (Earth Shield critib kuskil 2500). Samuti vabal momendil Riptide peale ja lõpuks saavad tal CD'd otsa ja jookseb minema ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2008 05:36:13 vasta tsitaadiga

No ma ei tea,, ma kardan küll topelt melee dps käest valualt own isaada kui ilma resilence gearita lähen.

crit oleks 17% asemel 24% ja spelldmg oleks kah 1500asemel 1950, haste 113 asemel 351 icon_rolleyes.gif A noh mis sa nende statsidega ikka teed kui surnud oled.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2008 06:09:17 vasta tsitaadiga

Asjalikud roogid teevad resivaba shadowpriestile (~3k ekstra armor self-buff+15% damage reduction shadowformist) ~20k dammi 2s jooksul. Resicapis kukub see jämedalt 12-15k peale. Burst on suht-koht haige hetkel.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 21.12.2008 09:21:39 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
kes on piisavalt heas gearis, et teha 1500+ DPS,.



icon_lol.gif

ma pullisin @ 70 puhtas kara gearis maggyde ja gruulide peal 1,4k+ deepsu, badge+t6 napilt vähem kui 3k dps teronil. Ja nüüd @ 80 rahvas teeb 1k dps? icon_lol.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 21.12.2008 11:13:34 vasta tsitaadiga

Rasvane, arenas pole tähtis eriti palju sul on critti, ap vms statse, asi rohkem ellu jäämises mida saab ainult stamina ja resi näol, aga kui resi ei aita selliste burstide vastu siis huhoh. Ning parema geari saamiseks pole mingit muud võimalust kui rollida faceroll klass atm või kütta iga nädal Vaulti, et äkki on lucki ja saad endale midagi.

Fun video, mida rogue praegu teeb ja ise seda kogeda pole eriti tore.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 21.12.2008 11:56:47 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:

Fun video, mida rogue praegu teeb ja ise seda kogeda pole eriti tore.

kergelt OP.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 12:01:30 vasta tsitaadiga

ei tea, wotlk on kuidagi .... jura ausaltöeldes ... balanss on olematu ja tunne, et same old shit mis on 4a juba olnud ei kadunud ka kuhugi ...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.12.2008 13:54:59 vasta tsitaadiga

Ega jah, clothiede ülesandeks ongi roog stealthist välja peksta. Kui see õnnestub, siis on roogil pisut rohkem tegemist.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 21.12.2008 16:08:08 vasta tsitaadiga

Tervist endal puudub krediit kaart ja iga sugune soov gamecardi ostimisele.Kas keegi siit foorumist saaks mulle 1 kuu mänguaja peale osta kui ma raha ette kannaks. EI ole kindlel kas see on keelatud tegevus siin foorumis aga küsin igaks juhuks ikkagi. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 16:12:29 vasta tsitaadiga

Warriorina pole väga hull roogide vastu võidelda atm, kuna crit % on suht suur ning selleks hetkeks, kui mind igast stunnide jms cc'ga on saadud 40-50% peale, istub rage 100 peal ning hakkab minu burst icon_razz.gif, lasen käiku väiksed cd-d ning roog lebab surnuna maas (põhiline on hamstring, rend ja disarm, vahest ka 100% block). Leidub ka prosid rooge, kelle vastu pole mul võimalust icon_wink.gif. PS. See roogide dismantle on julm.

Edit: Kui roogil on enamus cd-sid ära kasutatud, siis arms warrioriga läheb hamstring peale(lootes, et sprint on cd-l ning lähedal pole mobe/teisi inimesi, kelle peale shadowsteppida) ja bladestorm, mis võtab enamus huinjaa su pealt maha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 21.12.2008 20:35:52 vasta tsitaadiga

freezing arrow pewpew

icon_lol.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2008 20:48:39 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Ja nüüd @ 80 rahvas teeb 1k dps? icon_lol.gif
Tankisin heroic nexust kui miski roog hakkas maagi kallal hüppama "lol@60% mount, I have epic +2.5kg!". Kui peale esimest bossi damagemeteri postisin kus olid maag->tankadin->retri->roog siis võttis roogil suu kinni icon_razz1.gif
Päris 1k küll polnud, roog istus ~1.2k juures maag 2k ja tankadin 1.7k. 10-man pug naxxis lasin priestiga 3.7k dps ära, ~500 vähem kui 25-manis. Raid buffid aitavad üsna kenasti.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.12.2008 21:36:32 vasta tsitaadiga

Ma olin druiidiga tankides pea et alati #1 damage done. Kui aga mingid lillades naxxi poisid tulid, siis lõid mind troonilt, kuna mul enamus juppe siiski veel sinised.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.