Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2008 23:38:48 vasta tsitaadiga

Jezza poolt väga huvitav car review icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 10.12.2008 12:03:06 vasta tsitaadiga

Oil and OPEC: Can the Cartel Possibly Cut Production Enough?

Mr. Verleger, a former Carter administration official, academic, and energy-industry consultant, says OPEC can forget about tiny production cuts of 1 or 2 million barrels when it meets later this month in Algeria. The cartel needs to wipe out at least 7 million barrels per day of oil production to bring oil markets close to balance, he says, according to Platt’s The Barrel.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 15:43:46 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Nagu öeldud: süsteem töötab inertsist. Ja nüüd on see lõppemas.

A blizzard of grim data this week points to a full-blown trade slump across Asia, confirming fears that the region's strategy of export-led growth would backfire once the West buckled.

Flemming Nielsen, from Danske Bank, said exports from Korea and Taiwan both shrank by over 20pc last month. "The numbers are terrible. Intra-Asian trade is in free-fall. Taiwan's exports to mainland China in November were down a whopping 42pc."

The Baltic Dry Index measuring freight rates for bulk goods began to collapse in June, dropping 96pc over the five months in the most dramatic fall in shipping fees ever recorded. It was a leading indicator of what we are now seeing in Asian trade.

---

The slump in US clothing sales since the summer has led to a precipitous drop in the number of overseas factories shipping to the US, import documents show.

Panjiva, a firm that analyses information drawn from shipping manifests filed with US Customs, said the number of global suppliers actively serving the US market fell from 22,099 in July to just 6,262 in October, a decline of more than 70 per cent. The firm, which has provided data to customers including Kellwood, a leading branded clothing company, and Hudson’s Bay Company, the Canadian retailer, lists as “active” any supplier that has made a shipment into the US over the previous three months. Josh Green, chief executive of Panjiva, said the numbers “paint a frightening picture of the state of the world’s suppliers”.
Mr Green said the decline contrasted with the picture last year, when he said there was a slight increase in the number of active suppliers over the same three-month period.

Panjiva also said 40 per cent of the suppliers still listed as active had seen year-on-year drops of 75 per cent or more in the volumes they were shipping to the US.

The percentage of active suppliers based in China and Hong Kong has remained steady at about 60 per cent – suggesting that the effects of the slowdown are being felt equally across the global clothing supply chain.


Kõik on omavahel seotud. Kõik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.12.2008 17:16:58 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi hakkab meile vähem Made in China kraami tulema. Selline raiskav ületootmis mudel tuli juba ammu, millegi mõistlikuma vastu vahetada.
Kauba valik ei hakka enam nii mitmekülgne olema, nagu mind see kotiks. Kroonilised shoppajad peavad varsti uue hobi otsima.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 17:53:01 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kroonilised shoppajad peavad varsti uue hobi otsima.


Üks väga suur + märk tõesti icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.12.2008 17:59:32 vasta tsitaadiga

Scart: Shoppamine ei kao kuhugi. Varem, kui rikas olid, shoppasid Kaubamajas ja Stockmannis, nüüd - vaesetel aegadel - shoppad Humanas ja Säästuris 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 21:25:46 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kroonilised shoppajad peavad varsti uue hobi otsima.
röövimine? icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2008 21:42:23 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Kroonilised shoppajad peavad varsti uue hobi otsima.
röövimine? icon_lol.gif
Seda nimetatakse kleptomaaniaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 02:24:17 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

K.O Islandile.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 02:32:24 vasta tsitaadiga

No kurja, hakklihamasinasse ja konservi, mis nad söödavast kalast ikka minema loobivad
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 09:24:44 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Dubai kaamelikarjatajad tuuakse kah lõpuks maa peale tagasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 09:26:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sebat said he used to be able to buy four or five properties at a time and sell them the next day for a profit of as much as 5 percent.

“There is panic in the market,” said Sebat, 52, who wouldn’t give his full name because he’s juggling 60 properties.
ojaa, hirmus.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 14:52:21 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

BEIJING — Chinese exports registered their largest drop in nearly a decade last month, suggesting that the global recession could be far worse than many economists had previously predicted.
---

Meie Mehhiko, kui võrratu ja toreda riigi, teema jätkuks:


MEXICO CITY -- The death squads of the drug cartels are killing in spectacularly gruesome ways, using the violence as a language to deliver a message to society.

Increasingly, bodies show unmistakable signs of torture. Videos of executions are posted on the Internet, as taunts, as warnings. Corpses are dumped on playgrounds, with neatly printed notes beside them. And very often, the heads have been removed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 11.12.2008 15:04:21 vasta tsitaadiga

Tublid on need narko kartellid thumbs_up.gif Saevad oksa, millel istuvad. Kui ikka lastel päid otsast raiutakse ja inimesi kirikutes maha lastakse, siis rahva toetus kaob ja nende elu läheb aina raskemaks. Minu meelest on valitsuse agressiivne tegu nende vastu ainuõige (20000+ sõdurit piirialadele). Kui vanasti oli kartell nagu maffia, lihtrahva toetajad, siis nüüd on neil asi pees kah icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:26:34 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Saevad oksa, millel istuvad.


Neil ei ole midagi kaotada ja rahva toetus on nende jaoks juba ammu viimane asi, mille üle muretseda. Kui astud välja, jääd millestki ilma ja enamasti on selleks sinu pea. Ja keegi ei astugi välja, lihtne. Ja kui valitsuse jaoks on praeguse pumpamise juures pidu läbi enne 2009. aasta lõppu, sest naftarahad kaovad - vot siis läheb alles põnevaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 11.12.2008 21:15:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
crypto kirjutas:
Saevad oksa, millel istuvad.


Neil ei ole midagi kaotada ja rahva toetus on nende jaoks juba ammu viimane asi, mille üle muretseda. Kui astud välja, jääd millestki ilma ja enamasti on selleks sinu pea. Ja keegi ei astugi välja, lihtne. Ja kui valitsuse jaoks on praeguse pumpamise juures pidu läbi enne 2009. aasta lõppu, sest naftarahad kaovad - vot siis läheb alles põnevaks.


Aga maagaas? Mehhiko maagaasi toodang suurenes sellel aastal võrreldes eelmisega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 23:56:01 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Bluebull kirjutas:

Aga maagaas? Mehhiko maagaasi toodang suurenes sellel aastal võrreldes eelmisega.


In Mexico, strong growth in natural gas consumption is expected in all sectors, with total consumption more than doubling from 2005 to 2030. Industrial natural gas consumption nearly doubles, and consumption for electricity generation nearly triples over the projection period. Consumption in the residential and commercial sectors also expands strongly (by 3.6 percent per year), although the absolute quantities are small.

Because the expected growth in Mexico’s natural gas consumption over the period (an increase of 2.3 trillion cubic feet in 2030 compared with 2005) far exceeds its production growth, its dependence on pipeline imports from the United States and imports of LNG from overseas increases. Imports from the United States are offset somewhat by exports of regasified LNG to the United States, from a new facility in Baja California that is scheduled to begin operation in 2008; however, Mexico remains a net importer of U.S. natural gas throughout the projection.

---

Linki mul anda pole aga USAs on selle aasta jooksul pargitud lõplikult 200k rekkat ja Lääneranniku kaubamahud on langenud septembrist alates 39%. Läheb huvitavaks.

Samal teemal:

In a normal year, Gordon Trucking Inc. might replace 20% of its fleet of 1,500 big rigs with new trucks. But given the bleak outlook for the freight business, the Pacific, Wash., hauler doesn't intend to buy a single new truck next year.

"We're settling in for nuclear winter in the first half of 2009," says Steve Gordon, operating chief for the company, which hauls everything from paper products to electronics.

---

NEW YORK (Reuters) - Jim Rogers, one of the world's most prominent international investors, on Thursday called most of the largest U.S. banks "totally bankrupt," and said government efforts to fix the sector are wrongheaded. Speaking by teleconference at the Reuters Investment Outlook 2009 Summit, the co-founder with George Soros of the Quantum Fund, said the government's $700 billion rescue package for the sector doesn't address how banks manage their balance sheets, and instead rewards weaker lenders with new capital. Dozens of banks have won infusions from the Troubled Asset Relief Program created in early October, just after the Sept 15 bankruptcy filing by Lehman Brothers Holdings Inc. Some of the funds are being used for acquisitions. "Without giving specific names, most of the significant American banks, the larger banks, are bankrupt, totally bankrupt," said Rogers, who is now a private investor. "What is outrageous economically and is outrageous morally is that normally in times like this, people who are competent and who saw it coming and who kept their powder dry go and take over the assets from the incompetent," he said.

"What's happening this time is that the government is taking the assets from the competent people and giving them to the incompetent people and saying, now you can compete with the competent people. It is horrible economics."
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2008 02:00:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

"What's happening this time is that the government is taking the assets from the competent people and giving them to the incompetent people and saying, now you can compete with the competent people. It is horrible economics."[/i]
valus icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 09:34:14 vasta tsitaadiga

link :: USA esindajatekoda lubas autotööstusele õla alla panna

@ Postimees.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 12.12.2008 09:46:38 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 00:56:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 10:26:39 vasta tsitaadiga

nafta hind ja aktsiad kukkund selle viimase uudise peale natuke. sellel aastal raha ei antavat ja uuritavat kuidas muul viisil neid kolme päästa saab. ERR uudistes hommikul oli see jutt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 11:07:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et ametiühingud kaevavad ise omale auku... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 11:18:07 vasta tsitaadiga

kriisisituatsioonis kapitalism ja sotsialistlikud ilmingud nag uametiühingud ei toimigi koos. antud juhul on küsimus selles, et teatud mittevajaliku sektori rahvas ei taha oma senist elujärge muuta, sellest tulenevalt oma taedmisi ümber kujundada jms. ja nende katteorganisatsioon nõuab senist kuid hetkel enam mitte nende taotletud eesmärkide täitmist toetavate tegevuste sunnitud jätkamist..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 15:55:00 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Ja saab ka lõpuks see ajuvaba laristamine läbi, oligi aeg.

The news follows data from Nevada gambling regulators saying gambling revenue on the Las Vegas Strip fell 26% in October from the year before.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 12.12.2008 16:14:21 vasta tsitaadiga

Kuulus treider pettis investoritelt välja 50 miljardit

Ponzi skeemi abil jäid endise Nasdaqi esimehe firmasse raha paigutanud investorid ilma vähemalt 50 miljardist dollarist, süüdistab SEC (USA väärtpaberiinspektsioon).

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 17:02:25 vasta tsitaadiga

Aprillis toimuv USA retk Taneli jpt tundub tulevat selline nagu Tsernoboli oma...sõit mööda inimtühje tänavaid-poode
Kui teema nime vaadata, siis tänu majanduskriisile vististi lükkub nafta kriis ning globaalne soojenemine vist natuke kaugemale...hea seegi icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.12.2008 17:23:59 vasta tsitaadiga

Info Ameerika kohta on praegu väga põnev ja palli veeretamine käib pidevalt ühest väravast teise, Ühel väraval kiri: Autofirmad päästetakse, teisel väraval kiri: Autofirmasid ei päästeta 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 17:45:36 vasta tsitaadiga

Ja samas rütmis selle palli veeretamisega käib nafta hind +10% ja siis jälle -10%. Äge icon_razz.gif Eile oli peaaegu $50/barrel olemas, täna jälle pea $40 peale vajunud vastavate uudiste peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 19:05:13 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate?u=http://www.k2kapital.com/news/fin/510180.html
Uudis mille kohta õp. rääkis täna, et venelased hakkavad nälga surema varsti. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 19:25:22 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
http://translate.google.com/translate?u=http://www.k2kapital.com/news/fin/510180.html
Uudis mille kohta õp. rääkis täna, et venelased hakkavad nälga surema varsti. icon_rolleyes.gif


Teades suure naabri hoolivust oma elanikkonnast - vabalt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.12.2008 19:27:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

venelased hakkavad nälga surema varsti

Väga hea, saavad tunda kuidas meil oli. icon_evil.gif

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.12.2008 19:54:59 vasta tsitaadiga

Scart: Aga miks nad peaksid välja surema? Natuke EL-i minevate gaasi-torujuhtmetega mängimist ja EL tassib vabatahtlikult toidukorvid kohale. Kui torujuhtmetast ei piisa, siis saab ju mõne väikse relvaähvardusega vajaliku kraami ikkagi kätte.

Ja ega selline käitumismall ainult Venemaad ei iseloomusta. Neid riike on veel hulgim, kes relvade täristamise saatel naabermaad tühjaks lohistaksid. Kes kelle maavaradest, kes kelle toidust ja kes kelle magedast (joogi)veest.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 21:16:28 vasta tsitaadiga

CNCB teatas just, et GM sulgeb tuleva aasta alguses mingiks ajaks 30% oma tootmismahtudest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2008 22:02:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
CNCB teatas just, et GM sulgeb tuleva aasta alguses mingiks ajaks 30% oma tootmismahtudest.

Aga vaadates mida ta toodab siis võiks vabalt jätta Opeli alles icon_biggrin.gif See väga üldistav, aga minu meelest oleks käik õige - opelil läheb üsna hästi ja ka mudelid uuenenud icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 13.12.2008 14:18:31 vasta tsitaadiga

Sakslased võiks Opeli GM`lt üldse tagasi osta kui GM ta eest liigkirvest hinda ei küsi.
_________________
Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.12.2008 14:31:43 vasta tsitaadiga

Läbirääkimised alles pooleli.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tops
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2008




sõnum 13.12.2008 18:54:48 vasta tsitaadiga

GM paneb P-Ameerika tehased jaanuaris/jaanuariks kinni.
http://www.google.com/hostednews/canadianpress/article/ALeqM5g29siSdwQsNfdvV7HjVNfv2lsreA

Kuula, mida arvavad Simmons ja Hirsch (lühidalt "serious trouble" ja "already on the downhill slide", õlitööstus olla paanikas).
http://www.financialsense.com/fsn/main.html

Lisan veel mõne asja, mis äkki huvi pakub:
Britid näpivad PO alarmkella nuppu: http://www.youtube.com/watch?v=lEb0tLp-DbM

Reklaamid - pmst ütlevad Shelli ja Chevroni reklaamid, et kergesti kättesaadav ja odav nafta on otsas.
http://www.tellyads.com/show_movie.php?filename=TA7691
http://www.chevron.com/about/advertising/?VideoId=IWillConservation


viimati muutis tops 13.12.2008 19:11:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.12.2008 19:07:34 vasta tsitaadiga

8 really, really scary predictions.

Nouriel Roubini
Bill Gross
Robert Shiller
Sheila Bair
Jim Rogers
John Train
Meredith Whitney
Wilbur Ross



FED ei ütle kuhu 2 triljonit kadus

--
natuke nalja ka.
Greece has issued an international appeal for more tear gas after supplies ran low because police fired so much of it during a week of violent protests across the country. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 19:09:18 vasta tsitaadiga

need predictionid ei ole really, really scary. nagu ka siit teemast lugeda on saanud, võib palju scarymaid kirja panna... aga realistlikud on need samas küll.

ja kreeka koha pealt - nagu me pronksöödest mäletame, tarnisid vist naaberriigid eesti politseile ka varustust kiirelt icon_smile.gif

see fed ja 2 triljonit on väga kahe otsaga lugu. arvestades praegust majandusolukorda ei oleks vist kõige targem kõiki neid rahasaajaid avaldada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 13.12.2008 19:12:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.12.2008 19:11:19 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
need predictionid ei ole really, really scary. nagu ka siit teemast lugeda on saanud, võib palju scarymaid kirja panna... aga realistlikud on need samas küll.


Kunstleri oleks pidanud esimeseks panema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 02:48:31 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Genesise uusim pajatus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 03:19:47 vasta tsitaadiga

ot:
http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/28223089#28223089

Bush sai Iraagis kinga icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2008 08:47:22 vasta tsitaadiga

aga hea reaktsioon tal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 09:19:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Bush kirjutas:

All I can report is it is a size 10.



Aga Päevaleht paneb samas asja kohta jälle head teksti

http://www.epl.ee/artikkel/452219

EPL kirjutas:

Ajakirjaniku kingad lendasid Bushist 4,5 meetri kaugusele.


Krdi lühikesed meetrid seal maal icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 11:56:41 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

American International Group Inc., the insurer under fire for paying 168 executives not to quit after a government takeover, is giving retention awards to at least 2,000 more employees, according to a person familiar with the matter.

The “retention bonus” equals as much as a year’s salary and recipients were ordered to keep the payment secret, said the person, who declined to be named because the plan was labeled confidential. Awards were offered to as much as 10 percent of staff at businesses that are for sale, including plane-leasing and insurance units in the U.S. and overseas, the person said.


Nuff' said.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.12.2008 12:01:11 vasta tsitaadiga

Omapärased ajad seal kaugel maal - Investor laostas USA idaranniku juudid
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 13:40:33 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

With unemployment claims reaching their highest levels in decades, states are running out of money to pay benefits, and some are turning to the federal government for loans or increasing taxes on businesses to make the payments.

Juba.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 14:17:13 vasta tsitaadiga

miks juba? majanduskriisi tingimused, ootamatu ja järsk abirahade vajaduse tõus... ja väga ebapädev majanduspoliitika mõningates osariikides icon_smile.gif
näide samast uudisest:

tsitaat:
Michigan, which has been borrowing money from the federal government for the past few years to replenish its fund, is now $508.8 million in the hole and unable to repay it. Next month the state, where the unemployment rate is more than 9 percent, will begin levying a special “solvency tax” against some employers to replenish its trust fund.


täna jäi näiteks selline uudis samuti silma:
http://www.forbes.com/feeds/ap/2008/12/11/ap5811157.html

tsitaat:
Roughly one in 10 Americans is now receiving federal food stamp benefits, an all-time high that's likely to increase as the economy worsens and more people are out of work.

ja
tsitaat:
The federal government, which supplies 100 percent of the funding for benefits and splits the cost of administration and nutrition education with the states, spent more than $34.6 billion on food stamp benefits in the last fiscal year, an increase from $30.3 billion the year before.


ja kodumaisest meediast:
töötukassa maksis tänavu kaks ja pool korda enam hüvitisi (postimees)
töötukassa hüvitised ületavad esmakordselt laekumisi (äripäev)
tsitaat:
2008. aasta novembri lõpuks oli Eesti Töötukassa välja maksnud kolme liiki hüvitisi kokku 309,3 miljonit krooni, võrreldes eelmise aastaga on seda kaks ja pool korda enam.


muide, kas ma mäletan valesti või oli siin mõni aeg tagasi töötukassa ja töötuskindlustusmaksete teemal huvitav diskussioon? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 14:33:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks juba?


Sest reaalne töötus pole veel kohale jõudnudki. Lähikuudel, ilmselt juba uue aasta esimesel kuul - on uusi töötuid üle miljoni inimese ühe kuu kohta. Samuti on eelmise kuu number reaalselt 530k x 1,4, sest sujuvalt on ametlikud numbrid natuke "mööda" viimastel aegadel.

Kevad/suvi 2009 saavad olema ajaloolised. Sellised, millest enamasti meeldiks lugeda ajalooraamatust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 16:15:32 vasta tsitaadiga

link :: OPEC loodab Venemaa ühinemist naftakartelliga

@ Postimees.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.