Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:26:56 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
ElDiablo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Upitan

kas see polnud mitte nii, et mingi accounti järgi olid savegame'id...
et teise accountiga tüüp ei saa sinu savegamei mängida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:30:10 vasta tsitaadiga

Kuidas GTA-le seda Flash Playerit installida? icon_confused.gif
Miks ta ei võiks juba olemasolevat playerit kasutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 11.12.2008 19:33:45 vasta tsitaadiga

Siis on jamasti -.-
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:34:38 vasta tsitaadiga

möh, missasja see autosave teeb, tegin hunniku missioone ära ja järgmine päev laadis mäng ikka viimasest majas tehtud salvestusest icon_rolleyes.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.12.2008 19:37:00 vasta tsitaadiga

Läksin Michellega stripikluppi ja hirmutasin sealt kuidagi 2 tk välja. Mängisin ühega tänaval siis ! icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga tegelikult küsimus ka stripiklubikohta, et kas seal saab sületantsu vms asja ka tellida või lähed lihtsalt seisad seal posti ääres koos teiste martidega ja vaatad kuidas mingi maašha tantsib seal ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:38:17 vasta tsitaadiga

miq1988, kui strippar kõnnib sinu juurde, siis küsib kas tahad private tantsu.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:38:20 vasta tsitaadiga

saab küll, kui mõni strippar lähedale tuleb hakkab lobisema midagi, siis vajuta E ja minek! icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailar915
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2007




sõnum 11.12.2008 19:38:32 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Kuidas GTA-le seda Flash Playerit installida? icon_confused.gif
Miks ta ei võiks juba olemasolevat playerit kasutada icon_rolleyes.gif

uuenda oma flash playerit
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.12.2008 19:48:16 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Läksin Michellega stripikluppi ja hirmutasin sealt kuidagi 2 tk välja. Mängisin ühega tänaval siis ! icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga tegelikult küsimus ka stripiklubikohta, et kas seal saab sületantsu vms asja ka tellida või lähed lihtsalt seisad seal posti ääres koos teiste martidega ja vaatad kuidas mingi maašha tantsib seal ?

Michelle-st jääb väheseks? icon_biggrin.gif
Kas piixud teevadki autos ainult käega tööd?Kaks tükki võtsin peale ja mõlemad jurasid käega, lootsin, et hüppavad sülle ors.
icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:53:17 vasta tsitaadiga

vali summa mis sa maksad talle 20, 50, 70 oli vist, 20 paneb onni, 50 lutti ja 70 kargab!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2008 19:53:25 vasta tsitaadiga

20 eest saad käega
50 eest suckib kui vacuum
ja

70 eest teeb muud ka

E saad valida
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 11.12.2008 19:55:20 vasta tsitaadiga

Mis sellest koinimisest saab? Vaadake ju internetist siis juba porri.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:57:00 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
Mis sellest koinimisest saab? Vaadake ju internetist siis juba porri.


see on niisama pulli pärast, tekib küsimus miks üldse mängid? võta mõned action filmid ja vahi neid!


viimati muutis danny 11.12.2008 19:57:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2008 19:57:03 vasta tsitaadiga

mingi kindlat kellaaega ootad kuskil siis on igav
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.12.2008 19:57:08 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
Mis sellest koinimisest saab? Vaadake ju internetist siis juba porri.

See juba nii ära kulund. icon_lol.gif icon_wink.gif

Tänus, eks proovin siis järgmine kord.
Peamine on peale keppi lits maha lasta siis saad raha tagasi. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:57:16 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
20 paneb onni, 50 lutti ja 70 kargab!

pots4t4j4 kirjutas:
20 eest saad käega
50 eest suckib kui vacuum

icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:58:28 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:
danny kirjutas:
20 paneb onni, 50 lutti ja 70 kargab!

pots4t4j4 kirjutas:
20 eest saad käega
50 eest suckib kui vacuum

icon_lol.gif


V.I.P staatus meil prossadega icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 11.12.2008 19:59:52 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:

Peamine on peale keppi lits maha lasta siis saad raha tagasi. icon_biggrin.gif

Ma jäin millegipärast kahjumisse. 20 maksin, 14 sain tagasi. Aga ma ei lasknud teda maha ka, sõitsin auto ja seina vahele surnuks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsaarts
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:02:12 vasta tsitaadiga

Tere,
kiire küsimus.
Plaan ka osta omale kuid nagu eelpool loetud siis tuleb mingeid kontosid teha ja registreerida (kogu teemat ei jõua lihtsalt läbi lugeda). Siit ka küsimus et see arvuti kuhu mäng peale läheb pole võrku ühendatud ja kas see seal sellisel juhul ikka normaalselt toimib?


viimati muutis tsaarts 11.12.2008 20:03:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:02:53 vasta tsitaadiga

tundub, et päts jääb täna tulemata.ootajatele soovitan seda jälgida http://www.rockstargames.com/support/req_support_patches.php
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2008 20:03:18 vasta tsitaadiga

sellisel puhul teed offline konto ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:03:41 vasta tsitaadiga

tsaarts, on täiesti võimalik et toimib
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.12.2008 20:09:06 vasta tsitaadiga

Okei ma lähen proovin siis öösel ka tolmuimeja 50 doltsiga ära ja proovib seda stripiklubi ka uuesti icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:18:31 vasta tsitaadiga

krt, ma ei suutnud isegi seda bowlingukera veeretada, ütleb, et vii hiir tagasi ja siis kiirelt edasi...mitte muffigi ei liikunud.

pean ka omale offline konto tegema, ei viitsi koguaeg algusest pihta hakata.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkevil
HV kasutaja
darkevil

liitunud: 04.07.2005




sõnum 11.12.2008 20:25:32 vasta tsitaadiga

Selline küsimus,et kas minu profiilis arvuti peal peaks gta 4 töötama,sest kui mina ta peale panin,ta enamvähem töötas aga kõik ümbrus oli hall mass ja polnud üldse mängitav.Ons see reaalne et video võib lahjaks jääda antud juhul,või mingi muu atribuut? Aitäh
_________________
D a R e D e V i L
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:26:39 vasta tsitaadiga

darkevil kirjutas:
Selline küsimus,et kas minu profiilis arvuti peal peaks gta 4 töötama,sest kui mina ta peale panin,ta enamvähem töötas aga kõik ümbrus oli hall mass ja polnud üldse mängitav.Ons see reaalne et video võib lahjaks jääda antud juhul,või mingi muu atribuut? Aitäh


Rami on sutsu vähe! tahaks veel ühte giga saada!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:26:40 vasta tsitaadiga

rammi on vähe vast
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 11.12.2008 20:46:16 vasta tsitaadiga

Tegelt nii on parem et tirid mängu netist ja siis ostad mingi odavama LIVE pela ja voila paned mängus sisse ja said GTA IV näiteks 300 eekuga 8)
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:51:52 vasta tsitaadiga

Lisan ka siis mõned pildid:

Spoiler Spoiler Spoiler


See relvaga ment sai kohe surma icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Enne kui leidsin midagi lahedat:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja selleks leiuks oli....sportauto...torud sees ja puha...turbo ka peal icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:55:02 vasta tsitaadiga

petzl kirjutas:
Mul on probleem selle serial nr-iga. Kui tahan mängima hakata siis lööb selle ette ja ma ei oska seda serial-it kusagilt leida ka .Palun aidake , kuidas seda teha icon_neutral.gif


Orginaal karbiga? kui jah siis vaata ühe raamatu tagakaant!Kui pira siis kao kus tina tuhka!


viimati muutis danny 11.12.2008 20:55:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.12.2008 20:55:08 vasta tsitaadiga

petzl, vaada karpi seestpoolt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:55:19 vasta tsitaadiga

petzl, kuskil manuali peal ei ole serial key?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 20:56:43 vasta tsitaadiga

Serial on manuali tagaküljel.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkevil
HV kasutaja
darkevil

liitunud: 04.07.2005




sõnum 11.12.2008 21:04:22 vasta tsitaadiga

Mul oli profiil uuendamata,mälu mul 3gb,sellest peaks piisama,aga mäng kitkub ja ümbrukonnas on kadu,aint mehikest näeb,ümberingi hall mass ja jupiti näeb autosid ning mõnda posti läheduses.Ei mõista miks ta nii teeb,põhimõttelieslt peaks ju töötama peaks ju töötama.Oot kuidas ma pildi siis aknasse panna saan,?siis näitaksin milline välja näeb.
_________________
D a R e D e V i L
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petzl
HV vaatleja
petzl

liitunud: 16.03.2008




sõnum 11.12.2008 21:16:19 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
petzl kirjutas:
Mul on probleem selle serial nr-iga. Kui tahan mängima hakata siis lööb selle ette ja ma ei oska seda serial-it kusagilt leida ka .Palun aidake , kuidas seda teha icon_neutral.gif


Orginaal karbiga? kui jah siis vaata ühe raamatu tagakaant!Kui pira siis kao kus tina tuhka!
Suur tänu , mul ikka originaal õnneks , leidsin üles ja kõik toimis .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:30:17 vasta tsitaadiga

whateee, ikka ei mingit patchi?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:31:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
whateee, ikka ei mingit patchi?

ei pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:35:32 vasta tsitaadiga

danny, miks ei mängi ? icon_biggrin.gif ootad patchi ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:36:41 vasta tsitaadiga

FEAR007, aga sina? icon_eek.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:38:07 vasta tsitaadiga

pole mängu ostnudgi ,kuna liiga palju kära et nii madal fps ,seega ei julge icon_biggrin.gif ego langeks liialt...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:40:48 vasta tsitaadiga

petzl kirjutas:
danny kirjutas:
petzl kirjutas:
Mul on probleem selle serial nr-iga. Kui tahan mängima hakata siis lööb selle ette ja ma ei oska seda serial-it kusagilt leida ka .Palun aidake , kuidas seda teha icon_neutral.gif


Orginaal karbiga? kui jah siis vaata ühe raamatu tagakaant!Kui pira siis kao kus tina tuhka!
Suur tänu , mul ikka originaal õnneks , leidsin üles ja kõik toimis .


kusjuures ma otsisin ka nagu mai tia mis asi seda key'd ei osanud vaadatagi algul mingi raamatu tagakaant. ikka üritasin karbiküljest või kuskilt seda leida.

aga mis olid siis need asjad mis tulid mingi exe taha kirjutada? kuidas need täpselt olid ja mille taha?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:42:21 vasta tsitaadiga

mängu usas väljatuleku päeval oli siin üks video kus näidati koogiks sõidetud masinat mis ikka veel liikus.
tahtsin ka proovida, et kui romuks saab sõita (enne kui plahvatab) aga peale põgusat kohtumist elektrirongiga ei õnnestu enam käivitada
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:46:25 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
danny, miks ei mängi ? icon_biggrin.gif ootad patchi ?


enamvähem jah icon_smile.gif mängitud on mingi 25 prossu aga tahaks pätsiga edasi teha icon_razz.gif
Vaadata kas on mingeid muudatusi(arvata on, et ei ole)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreR
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:46:31 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mängu usas väljatuleku päeval oli siin üks video kus näidati koogiks sõidetud masinat mis ikka veel liikus.
tahtsin ka proovida, et kui romuks saab sõita (enne kui plahvatab) aga peale põgusat kohtumist elektrirongiga ei õnnestu enam käivitada
Spoiler Spoiler Spoiler


Helista telefoniga 911. Siis läheb auto uuesti tööle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:49:49 vasta tsitaadiga

Renq, http://ve3d.ign.com/articles/news/43354/Grand-Theft-Auto-IV-PC-Graphics-Settings-Detailed
Seal Graphics all on kõik. Seletused on ka juures.

Keegi siin seda mängu 9800GTX+'ga ka mängib?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.12.2008 21:53:47 vasta tsitaadiga

kurb on et patchist pole mingit teadet, nagu ei peakski täna välja tulema icon_eek.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:54:20 vasta tsitaadiga

Ameerikas on alles lõuna icon_rolleyes.gif Rahu küll see patch ka tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.12.2008 22:08:10 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mängu usas väljatuleku päeval oli siin üks video kus näidati koogiks sõidetud masinat mis ikka veel liikus.
tahtsin ka proovida, et kui romuks saab sõita (enne kui plahvatab) aga peale põgusat kohtumist elektrirongiga ei õnnestu enam käivitada
Spoiler Spoiler Spoiler


See pill näiteks sõitis mul veel icon_lol.gif küll liikus 1m/h aga siiski 8)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 22:08:13 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Ameerikas on alles lõuna icon_rolleyes.gif Rahu küll see patch ka tuleb thumbs_up.gif


Mnjah..R* pidid lõuna ära sööma ja siis oma urgu minema ja üles loadima icon_lol.gif

omgwtf icon_eek.gif mul ei lähe nad elusees nii kortsu!?


viimati muutis danny 11.12.2008 22:09:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2rra
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2008




sõnum 11.12.2008 22:08:52 vasta tsitaadiga

darkevil kirjutas:
Mul oli profiil uuendamata,mälu mul 3gb,sellest peaks piisama,aga mäng kitkub ja ümbrukonnas on kadu,aint mehikest näeb,ümberingi hall mass ja jupiti näeb autosid ning mõnda posti läheduses.Ei mõista miks ta nii teeb,põhimõttelieslt peaks ju töötama peaks ju töötama.Oot kuidas ma pildi siis aknasse panna saan,?siis näitaksin milline välja näeb.


See mingi mälu probleem. Selle vastu aitas üks proge memory cachboost vms. Uuri viimaseid 10 lehekülge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.