Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 15:30:38 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Mafiaa kirjutas:
Kuidas ma saan niimodi graafikaseadeid salvestada, et need ka järgminekord samasugused oleks? Hetkel panen asjad paika ja kui järgminekord mängima lähen, siis on jälle algseaded.

C:\Users\My-Ass\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\Settings\SETTINGS.CFG <--kustuta ära


see AppData on varjatud kaust, pane show hiden folders.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 15:31:26 vasta tsitaadiga

kas rahaga muud peale relvade/riiete ostmise ka teha on?
takso ja burger ei lähe arvesse.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 15:33:13 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kas rahaga muud peale relvade/riiete ostmise ka teha on?
takso ja burger ei lähe arvesse.


Netist saab vist autosi kah osta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.12.2008 15:44:26 vasta tsitaadiga

Nu, nillid mutte teepervelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 15:49:20 vasta tsitaadiga

Darts, bowling, piljard, stipi klubi külastamine, helikopteri tuur... Nendega saab kah tiba pappi kulutada aga mitte mingeid märkimisväärseid summasid. Kopteriga lendamine oli vist 1 kallemaid 150$.
Kasutan pidevalt takso teenuseid, kuna lihtsalt ei viitsi enam autoga ise sihtkohtadesse kohale sõita 8)


viimati muutis MMx 11.12.2008 15:50:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 11.12.2008 15:49:40 vasta tsitaadiga

Kuidas inimestega rääkida/suhelda saab tänaval? Mul vahepeal ilmub selline tekst ülesse nurka "You cannot interact with people when you have wanted levels".
Kas siis nendega on mingi otsene dialoog võimalik? Ja kuidas ma näiteks baaris naistega tutvuda saan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:08:52 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
Nu, nillid mutte teepervelt.

Olen ka proovinud libusid leida aga millegipärast on siiamaani kõik lipet tõmmanud.
Enda arust igati viks ja "viisakas" olnud.
On mingi kindel koht kust "võõrast liha" leidub
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:12:46 vasta tsitaadiga

Nohhh, kus lubatud PATCH on icon_question.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:14:03 vasta tsitaadiga

villu70, sa pead olema autoga. sõidad mõnele kõrvale ja lased signaali. siis hüppavad sisse.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 11.12.2008 16:25:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nohhh, kus lubatud PATCH on icon_question.gif

PATCHI ei tulegi äkki..700EEK vasta pükse...ikka täitsa nahhaaliks mängutegijad läinud, mõtlevad et kui esimesed osad olid väga müüdavad ja inimesed neid rõõmuga mängisid ja ostsid siis teeme mingi käkerdise valmis mille eest nõuame ainult nime pärast GTA si*aks pappi välja köhima ja siis näitame gameritele peed....et my ass saate te jee seda mängida selleks on vaja ju FUTURE arvutit.... icon_evil.gif Ööääk.
Tegid ikka paraja käkerdise valmis küll...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.12.2008 16:27:04 vasta tsitaadiga

Blääd, niko on paras urood.

Wanted level olemas ja siis mendist mitu meetrit, see juba viskab pikali ja käed üles, blääd, relv välja ja tina tuleks anda, mõnikord õnnestub see aga enamasti mitte. Kuradi mendinirud icon_biggrin.gif

Postitage siis keegi patchi linki kui lõpuks tuleb.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.12.2008 16:27:37 vasta tsitaadiga

tundub et eksisin 8.12 draiverite suhtes
ennem oli 8.12b driveritega kellatud 700/1000 peale ja Average FPS: 34.91
aga nüüd vaatasin et kellad maas ja panin uuesti 700/1025 ja näe imet Average FPS: 44.74

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 11.12.2008 16:28:20 vasta tsitaadiga

te ikka olete teadlikud ~10h ajavahest usa'ga ja sellest, et hetkel seal kell umbes pool kuus hommikul on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:30:02 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Blääd, niko on paras urood.

Wanted level olemas ja siis mendist mitu meetrit, see juba viskab pikali ja käed üles, blääd, relv välja ja tina tuleks anda, mõnikord õnnestub see aga enamasti mitte. Kuradi mendinirud icon_biggrin.gif

Postitage siis keegi patchi linki kui lõpuks tuleb.


Kui alla hakkab andma vajuta LShift-i ja tegutse edasi!

TheDJ ära aja lolli juttu, mis sa mõtled, et nad meelega tegid?Ma pakun, et nad tahavad tulevikus jätkata, ei ole nii, et oo keerame sita maha las ostavad..mõtle midagi paremat![/user]
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:36:04 vasta tsitaadiga

Bully port oli juba täielik epic fail. Eks Rockstar laseb ju samas vaimus edasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 11.12.2008 16:47:47 vasta tsitaadiga

Raha läheb mängus vaja küll. Haigla külastus ~1kilo korra eest. Relvade ja ammo ostmine.
Mul näiteks taksoarvete peale ~$3500 läind icon_smile.gif

Krt olen vist kõik missioonid niipalju ära teinud, et packie pangaröövi oma on ainus. Ja see on raske rsk. Tundub, et enne edasi ei lähe story.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:51:30 vasta tsitaadiga

mida te sellest raskest kopteriga lendamisest ajate? pole vaja mingit tasakaalu ega midagi hoia ju, lihtsalt vajutad nuppe ja lenda, pole vaja üldse ilusti ega hoolikalt igat vajutust kaaluda.

Aga patchi pole veel?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kArl^
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2007




sõnum 11.12.2008 16:56:10 vasta tsitaadiga

Kurat!
Statistics
Average FPS: 17.15
Duration: 37.14 sec
CPU Usage: 82%
System memory usage: 48%
Video memory usage: 56%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (70 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 3600 Series
Video Driver version: 6.14.10.6879
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

keegi veel sarnaste specidega oskab öelda mis fps tal? + vaadake kui low sätted mul -.- sellisest masinast ei saa rohkem fpsi kätte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 11.12.2008 17:01:04 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Raha läheb mängus vaja küll. Haigla külastus ~1kilo korra eest. Relvade ja ammo ostmine.
Mul näiteks taksoarvete peale ~$3500 läind icon_smile.gif

Krt olen vist kõik missioonid niipalju ära teinud, et packie pangaröövi oma on ainus. Ja see on raske piix. Tundub, et enne edasi ei lähe story.


seal oli pusimist jah. päris palju politseinikke oli takistamas
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 11.12.2008 17:01:26 vasta tsitaadiga

pane video mode veel madalamale , äki pigistab veel midagi välja...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 11.12.2008 17:02:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:03:21 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Haigla külastus ~1kilo korra eest.




Ära muretse, varsti läheb iga korra eest 15 000 .....masendav
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.12.2008 17:03:54 vasta tsitaadiga

Mis kell patch tuleb?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:08:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Mis kell patch tuleb?


kivitäht hellas ja ütles, et 16:48 saadab mulle pätsi.
Rahu, ameeriklane ärkab alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:10:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Bully port oli juba täielik epic fail. Eks Rockstar laseb ju samas vaimus edasi.


Ma olen jäänd lootma, et rockstar taipab seda, et GTA on nende üks suurim ja tähtsaim müügiartikkel. Seda ei tasuks nagu perse kukutada.


clm kirjutas:

Krt olen vist kõik missioonid niipalju ära teinud, et packie pangaröövi oma on ainus. Ja see on raske piix. Tundub, et enne edasi ei lähe story.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:25:32 vasta tsitaadiga

nii...eile sai siis ka mäng installitud.... ei võtnud tund aega nagu keegi varem on siin kribanud.

mäng liiga hästi ei jookse kah. native resoga jooksis 25fps'i, praegu mängin 1280x1024 peal. fpsi ei tea.

kuidas ma peaksin saama mängu save'ida kui ta ei lase live'i sisse logida, käsib kontrollida, et kas me maa ikka on toetatud nimekirjas.

videomälu näitab 610MB, tegelt peaks 640MB olema siiski.

ja mis jura (no restriction) või midagi sellist? mis tuli mis failile juurde kirjutada, et fps'i oleks lootust tõsta?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.12.2008 17:31:59 vasta tsitaadiga

Mängus sees vajuta Home.Tee seal konto ära siis mine SC ja seo see konto omavahel ja voilaa.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:58:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ühiskonna pealesurutus..
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:03:03 vasta tsitaadiga


Läks vähe käest ära.. icon_redface.gif icon_biggrin.gif


viimati muutis Evil14 11.12.2008 18:09:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.12.2008 18:05:53 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühiskonna pealesurutus..

Sa ikka eri parmaat icon_biggrin.gif irw.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:11:16 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ahf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühiskonna pealesurutus..

Sa ikka eri parmaat icon_biggrin.gif irw.


ikka õige Vene taarausku kalamehest kiiilleeer-puusepp-keevitaja beer_yum.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 11.12.2008 18:16:44 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:

Läks vähe käest ära.. icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Ei tahtnud tollist läbi sõita ja streikisid? icon_biggrin.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:21:26 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mängus sees vajuta Home.Tee seal konto ära siis mine SC ja seo see konto omavahel ja voilaa.


on tehtud ja social club näitab, et ka seotud omavahel.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:22:10 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Evil14 kirjutas:

Läks vähe käest ära.. icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Ei tahtnud tollist läbi sõita ja streikisid? icon_biggrin.gif

Auto millega sealt läbi tahtsin sõita oli viimasel piiril (suitses kohutavalt), läks käest ära ja põrutasin vastu piiret... siis hakkas toimuma ahelreaktsioon kuni ka minu sõber roman leidis tee leekidesse ja selle tagajärjel tuli missioon otsast peale alustada...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.12.2008 18:22:30 vasta tsitaadiga

Nüüd kui oled seal Live sisse loginud siis saav seivida.
SC pole rohkem vajagi, kui just Mp ei taha mängida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:44:03 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Nüüd kui oled seal Live sisse loginud siis saav seivida.
SC pole rohkem vajagi, kui just Mp ei taha mängida.


saad sa aru, selles probleem ongi, et ta ei lase sinna live'i sisse logida. annab veateate, et kontrolli kas "region is supported"

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.12.2008 18:45:46 vasta tsitaadiga

Eestit pole ju Live's kasutusel, peab märkima ennast Soome vms ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:48:13 vasta tsitaadiga

Keegi kirjutas hiljuti, et autole tagant sisse sõites kukkus tsiviil välja üleni leekides. Puutusin ka täna sellise asjaga kokku. Ainult, et auto läks ka põlema.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:50:44 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Eestit pole ju Live's kasutusel, peab märkima ennast Soome vms ?

Mina sain küll Estonia valida.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:52:18 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:
madness kirjutas:
Eestit pole ju Live's kasutusel, peab märkima ennast Soome vms ?

Mina sain küll Estonia valida.


ma valisin ka social clubis algul estonia. praegu panin findland... a ei ole aega katsetada enam.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:55:25 vasta tsitaadiga

Mul oli sama jama et ei saanud sisse ja viskas seda regiooni jama aga järgmine päev sain ilusti sisse. Riigiks panin UK.
Ei tea äkki sellel Liveil on pikad juhtmed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 18:55:40 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühiskonna pealesurutus..

ma näen pmst samasugune välja, müts kah icon_biggrin.gif
esimesest poest ostetud riided?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.12.2008 18:59:55 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Ahf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühiskonna pealesurutus..

Sa ikka eri parmaat icon_biggrin.gif irw.


ikka õige Vene taarausku kalamehest kiiilleeer-puusepp-keevitaja beer_yum.gif

Irw, müts on põhilline. icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.12.2008 19:04:56 vasta tsitaadiga

keegi kuskil mainis et Eesti asukohaks pannes ei saa/ei saa hästi multiplayeris mängida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 11.12.2008 19:06:44 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
keegi kuskil mainis et Eesti asukohaks pannes ei saa/ei saa hästi multiplayeris mängida. icon_rolleyes.gif

Asukohaks Eesti, MP töötab väga hästi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:07:52 vasta tsitaadiga

Mul pillub ka koguaeg multist välja.
Ei tea kas see Eesti asukohaks valimine võibki põhjuseks olla?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.12.2008 19:08:35 vasta tsitaadiga

puik17, proovi muud ja anna teada.

keegi oskab arvata kuhu see patch võiks tekkida?
ise piilun aeg-ajalt http://www.rockstargames.com/IV/#?page=updates


viimati muutis jungleman 11.12.2008 19:10:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:10:16 vasta tsitaadiga

mul töötab laitmatult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:16:29 vasta tsitaadiga

Asukoht eesti ja kõik töötab perfektselt.... (tegelt multiplayerit pole veel proovinudki)
Isegi kirikus ja matustel ei lasta rahulikult käia... Pidevalt mingid kandid ja mafejoosnikud tahavad ära killida 8)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 11.12.2008 19:24:37 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Upitan
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.