|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
08.12.2008 21:45:23
|
|
|
| Killer89 kirjutas: |
| SibulonHEA kirjutas: |
Kui mängu lähete vajutage kindlasti P tähte, asendab AAd ja ei võta perfi ka maha  |
Minul muudab see mängu selliseks udukoguks, et peale 30 sek. hakkavad silmad valutama juba  |
Mul teeb küll puud selliseks normaalseks. Mitte nagu defaultis on sellised pixlite kogud ja shadowid lähevad ka paremaks.
Head effectid tulevad jne aga noh maitse asi
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiiking
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2008
|
08.12.2008 21:47:01
|
|
|
| kArl^ kirjutas: |
canirunit.com testis miinimum nõuded olid kõik 'pass',
aga 'recommended' ütleb nii:
keegi sarnase riistvaraga oskab öelda kuidas tal pela jookseb? |
Video Card
Recommended: 512MB NVIDIA 8600+ / 512MB ATI 3870+
You Have: NVIDIA GeForce 9600 GT (GeForce 9600 GT)
PASS
Video Card Features - Minimum attributes of your Video Card
Video RAM: Required - 512 MB , You have - 512 MB
Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes
Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - Yes
Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 3.0
Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 3.0
mul jääb proe ainult lahjaks et saaks põhjas mängida!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
08.12.2008 21:48:38
|
|
|
| Saaksid sa jeeh.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
08.12.2008 21:49:30
|
|
|
kiiking, nalja vend
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
08.12.2008 21:55:53
|
|
|
| kArl^ kirjutas: |
keegi sarnase riistvaraga oskab öelda kuidas tal pela jookseb? |
Mul on c2d, 8600GT 512mb ja 2 gb ram ja töötab. Benchmark peaks kuskil mõned leheküljed tagasi olema. Päeval on sõidetav, öösel nats läägib.
1024 reso peal tho. Kuigi arvan, et paljustki seotud sellega, et mul vähe rammi ja sitt video on.
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
08.12.2008 22:01:33
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
Paluks abi.. Noolemängu kohapealt.
You Can Only Check Out on a double vms tekst ? et mis kuradi moodi ma selle 301 seal täis pean viskama ?
Saan aru, et lõhki ei tohi minna aga nt kui 121 alles siis ma ei tohi visata 60, 60 ja 1.
Mismoodi peab siis  |
Viimane vise peab duubel olema.
Näiteks 30p jäänud, siis duubelda 15
60p jäänud, siis duubelda 30 jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2008 22:08:16
|
|
|
| Mnjaa, välisele 5400rpm kettale (USB 2.0) on kolmandik installile aega läinud 15+ minutit
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 22:20:36
|
|
|
sai ka lõpuks peale ja erroritest lahti. kaardiks HD 4850 ja prose E8200 stockis. FPS keskmiselt ~30.
Mäng on väga hea
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
08.12.2008 22:22:07
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
sai ka lõpuks peale ja erroritest lahti. kaardiks HD 4850 ja prose E8200 stockis. FPS keskmiselt ~30.
Mäng on väga hea |
mis setingutel sul on?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 22:28:51
|
|
|
view distance on 38 ja texture quality medium ülejäänud põhjas, mäng on nagu stockis installitud midagi lisatud ei ole.
1680x1050 on display. Ati drivud on veel 8.11.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
08.12.2008 22:33:28
|
|
|
Mingid jamad leidsin, uksed ja mõned kohad on kohati sellised ,et minig bee võrgustik tekib peale, selline pool läbipaistev ja ainult siis kui ringi rahmeldad, niisama aeglaselt ringi vaadates pole õnnestunud seda tekitada(saaks pildi siis teha)
Huntleyga oli algul päris gängsta ringi sõita, Beat fm käis raadios ja vurasin aeglaselt tänavatel nagu 50 cent
Autode juhitavusega harjub suht ruttu ära ja enam vähem aksepteeritav on juhtimine, pidurid on mõned autol ainult liiga nõrgad.
Aa ja kui kuskil kiirteel mõne auto põlema paned siis jäi selline mulje ,et nad jäävadki järjest plahvatama, oma 10 minutit passisin seal ja vaatasin kuidas autod koguaeg plahvatasid üksteise järel 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 22:39:18
|
|
|
krt kõige lõbusam ikka nii, et käid ringi võtad vennikese sihikule ja annad jalaga assi
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
08.12.2008 22:40:07
|
|
|
Kuidas ja kust saab klahvide käsklusi konfigureerida. Näiteks sooviks tsikliga sõites ette ja tahakallutusi teiste nuppude alla
.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
08.12.2008 22:42:14
|
|
|
Lol, nendede vanade pannidega on mõnus rammida, neil nagunii mõned jupid puudu juba alguses ja pole autost kahju
e: Custom Mapping vms Game alt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.12.2008 22:42:15
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| Killer89 kirjutas: |
| SibulonHEA kirjutas: |
Kui mängu lähete vajutage kindlasti P tähte, asendab AAd ja ei võta perfi ka maha  |
Minul muudab see mängu selliseks udukoguks, et peale 30 sek. hakkavad silmad valutama juba  |
Mul teeb küll puud selliseks normaalseks. Mitte nagu defaultis on sellised pixlite kogud ja shadowid lähevad ka paremaks.
Head effectid tulevad jne aga noh maitse asi  |
Bluriseks teeb jah, mulle ka ei meeldi see jura.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.12.2008 22:42:35
|
|
|
mingi hull god+tank mode aga vinge
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2008 22:45:38
|
|
|
| No nii, 00bandiit0, minul läks esimese plaadiga ligemale tunnike aega. Beat that
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.12.2008 22:45:54
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
mingi hull god+tank mode aga vinge  |
Vahelduseks on normaalne rammida, ma natuke muutsin auto massi ja lisasin speedi juurde
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
08.12.2008 22:49:12
|
|
|
| Millega muutsid Nokia. Kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
08.12.2008 22:49:41
|
|
|
Ei tea mis settingud peaks panema, et ei oleks udukogusid ja kõik renderdaks õigel ajal välja?
Resolutsiooni alla võtta?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 22:50:45
|
|
|
kuda netis üldse mängida??
ja kus see benchi fail asub... läks meelest too asukoht
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
08.12.2008 22:53:38
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
kuda netis üldse mängida??
ja kus see benchi fail asub... läks meelest too asukoht  |
Telefonist vali multiplayer
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 23:04:45
|
|
|
Sakurai, irw, mis kaval süsteem. Tänud
Muidu benchisin ära ka... midagi erilist pole 29,5xFPS oli.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
08.12.2008 23:05:30
|
|
|
Ma mükasin üht linnakodaniku, ja selle kõrval seisev tüüp ütles, "Damn this is like some videogame shit"
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.12.2008 23:07:47
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| Millega muutsid Nokia. Kuidas? |
Notepadiga muutsin handling.dat faili, otsisin FBI auto ülesse ja sättisin talle vastavad andmed, see suht kerge seal, kõik on välja toodud, kus mida asub, mis teeb jne..
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.12.2008 23:13:49
|
|
|
Imelik, et benchi AVG oli mul 51FPS aga mängus on mingi 15-25 ja jubedalt hakib.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
08.12.2008 23:14:55
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Imelik, et benchi AVG oli mul 51FPS aga mängus on mingi 15-25 ja jubedalt hakib.  |
7300LE???
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.12.2008 23:15:58
|
|
|
Sai üks kitse pill pargitud korralikult ära 8)
Spoiler 
9800GT G80 tegelt
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.12.2008 23:16:11
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Imelik, et benchi AVG oli mul 51FPS aga mängus on mingi 15-25 ja jubedalt hakib.  |
7300LE??? |
Mhmh.
9800GT ikka @ 700/1800/1000MHz.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
08.12.2008 23:17:47
|
|
|
| Igavene jama, mäng tundub muidu normaalne ,kuid iga kord enne esimesse sihtpunkti jõudmist tuleb kas freeze ,blue screen või fatal error. Ega kellelgi selle vastu lahendust pole?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2008 23:21:54
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Sai üks kitse pill pargitud korralikult ära 8)
Spoiler 
9800GT G80 tegelt  |
Kitsed tulid sealt doogi poest tagurpidi välja
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.12.2008 23:25:08
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Sai üks kitse pill pargitud korralikult ära 8)
Spoiler 
9800GT G80 tegelt  |
Kitsed tulid sealt doogi poest tagurpidi välja  |
hehe krt seda ei märganudki ilmselt sai miskit vähe liiast
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
08.12.2008 23:27:49
|
|
|
Pole veel jõudnud ühtegi missiooni teha, terve päev multiplayerit mänginud. Laksust jäin sõltuvusse
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2008 23:34:57
|
|
|
Helljee, lõpuks sain installiga ühele poole - pea kaks tunnikest või nii
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
08.12.2008 23:36:36
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
Helljee, lõpuks sain installiga ühele poole - pea kaks tunnikest või nii  |
möhhh 2h installi WTF
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
08.12.2008 23:37:09
|
|
|
Ma söön, umbes 3 tunni pärast saad mängida siis. Kui arvestada seadistamist
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
08.12.2008 23:37:29
|
|
|
| ma ei imesta kui ta installis välise kõvaketta peale..
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
08.12.2008 23:41:33
|
|
|
Installiks ka iPodi peale GTA IV, et saaks arvutitunnis mängida
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.12.2008 23:44:02
|
|
|
Pigem installi arvutiklassi arvuti peale ja proovi seal.
Mul tuttavaga juba pikemat aega naljad teemal, kuidas tema läppar spontaanselt põlema läheb öösel puhtalt sellest, et GTA4 tal selle kõvaketta peal on
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
08.12.2008 23:45:21
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
Helljee, lõpuks sain installiga ühele poole - pea kaks tunnikest või nii  |
Install polnud midagi, seadistamine oli veel jubedam
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
08.12.2008 23:45:40
|
|
|
Portability on see, mis ahvatleb.
Et päris OT ei oleks, siis... sain Michelle'ga jutule jälle peale traagilist õnnetust temaga : D
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
08.12.2008 23:49:52
|
|
|
| ERROR11 kirjutas: |
| Igavene jama, mäng tundub muidu normaalne ,kuid iga kord enne esimesse sihtpunkti jõudmist tuleb kas freeze ,blue screen või fatal error. Ega kellelgi selle vastu lahendust pole? |
Mine C:\WINDOWS\Minidump\ ja kui sul on mõni dump fail seal mis on kuupeva järgi tekkinud siis kui mängimise ajal sinist viskas, siis lase kuskile üles ja anna link, vaatan kas leia midagi.
viimati muutis -RaiTz- 08.12.2008 23:55:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2008 23:50:39
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
Ma söön, umbes 3 tunni pärast saad mängida siis. Kui arvestada seadistamist  |
Holy shit, Windows Live ei lase ilma oma uuendamiseta sisse - ja teate küll, kui kaua see KÕU taga aega võtab.
KÕUts piix
mul pohh, hakkan TopGear'i vaatama
editkaks, krt, ei saa seda vaadata ka, kui mingid windows installerid siin näkku hüppavad.
Kas see kõik on seda pornot väärt?
viimati muutis Anna tooli 08.12.2008 23:55:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
08.12.2008 23:51:07
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Portability on see, mis ahvatleb.
Et päris OT ei oleks, siis... sain Michelle'ga jutule jälle peale traagilist õnnetust temaga : D |
Siis sul läks hästi
Ma kogematga lasin ühe kuuli õhku kui michelliga bowlingut olime mängimas, Ta siis hakkas kartma ja pidi ise koju minema...
Natukese aja pärast tuli siis tekst ekraanile, et Michelle sai surma.. Telefon on kõnepostis tal
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.12.2008 23:53:59
|
|
|
GTA4-jas tundub kõike olevat... draamat, traagikat, komöödiat, actionit...
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
08.12.2008 23:55:01
|
|
|
FAIL 
Sorry, your computer cannot run this product because your system did not meet the Minimum Requirements. If you want to learn how you can fix that problem, please review the details section below. In some cases it may be a free download and you could be good to go.
Spoiler 
See proge on OC vaenulik
_________________ Bawse
viimati muutis Mafia 09.12.2008 00:01:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koba
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005
|
09.12.2008 00:01:29
|
|
|
Sain mängu kätte ja panin peale, aga asi ei jookse kõige paremini.
Küsiks, et mida tasub maha kruttida ilma, et pildi kvaliteet olulisemalt kehvemaks muutuks?
Statistics
Average FPS: 30.34
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 81%
System memory usage: 93%
Video memory usage: 67%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|