Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2008 03:20:45 vasta tsitaadiga


_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.12.2008 14:46:27 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:

Mis seade ja asukoht? ping on vägagi hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2008 15:50:03 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
arvutisõber kirjutas:

Mis seade ja asukoht? ping on vägagi hea thumbs_up.gif


CNU-680 ja asukohaks on Kristiine.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.12.2008 16:08:33 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
arvutisõber kirjutas:

Mis seade ja asukoht? ping on vägagi hea thumbs_up.gif


CNU-680 ja asukohaks on Kristiine.

Väliantenn ka küljes?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2008 16:28:35 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:

Väliantenn ka küljes?


See magnetalusega väike antenn on jah olemas, ilma selleta oli ping kordi kõrgem ja ühendus ka palju aeglasem...

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 18:19:26 vasta tsitaadiga

Huvitav seade "roadwarrioritele" akuga ja puha
http://www.engadget.com/2008/12/09/novatel-mifi-proves-3g-hotspot-and-sexy-can-coexist/

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 10.12.2008 17:00:28 vasta tsitaadiga

Eile tegi mul windows 4 critical update-i ja peale seda enam Kõu-ga netti ei pääsenud... Ei aidanud ka Kõu reinstall, aga peale nende update-de uninstalli sai asja korda.
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.12.2008 18:06:24 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Eile tegi mul windows 4 critical update-i ja peale seda enam Kõu-ga netti ei pääsenud... Ei aidanud ka Kõu reinstall, aga peale nende update-de uninstalli sai asja korda.

Mul just oli vastupidi, tõmbas 17 updatet ära ja tegi resa ja peale seda KÕU nett lendas jälle(ennem oli kiirus võrdne Dial-Up'iga)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 10.12.2008 18:10:08 vasta tsitaadiga

mul oli seal vahepeal, tõmbas updeidid ära ja ei muutunud midagi icon_lol.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan07
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 12.12.2008 11:44:12 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Mul just oli vastupidi, tõmbas 17 updatet ära ja tegi resa ja peale seda KÕU nett lendas jälle(ennem oli kiirus võrdne Dial-Up'iga)


Kuule loogiline et nett on aeglane kui windows update alla tirib icon_lol.gif

_________________
sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 15:41:06 vasta tsitaadiga

kust saada ZTE MG 478 maci driver?
või kuidas seadistada nii, et ma maciga seda kasutada saaksin?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.12.2008 18:22:18 vasta tsitaadiga

kristjan07 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Mul just oli vastupidi, tõmbas 17 updatet ära ja tegi resa ja peale seda KÕU nett lendas jälle(ennem oli kiirus võrdne Dial-Up'iga)


Kuule loogiline et nett on aeglane kui windows update alla tirib icon_lol.gif

Ega see kiirus oli ka enne updatede tirimist suht aeglane omadega.
ärihai kirjutas:
kust saada ZTE MG 478 maci driver?
või kuidas seadistada nii, et ma maciga seda kasutada saaksin?

Kas Windows Vista, Linuxi ja Maci kasutajad saavad üldse neid seadmeid installeerida ja kasutada? Kui ei saa siis millal saab?
Saab kõigiga (v.a mobiilne seade ZTE MG478, mis ei sobi Maciga).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 20:29:21 vasta tsitaadiga

ossa vana piix icon_rolleyes.gif siis peab seadme välja vahetama icon_confused.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 20:41:42 vasta tsitaadiga

ärihai, CNU-680 töötab nagu nalja thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 20:48:37 vasta tsitaadiga

hmm lisa kulutus icon_confused.gif icon_evil.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 12.12.2008 21:42:27 vasta tsitaadiga


täna siis sedapsi
kodus olevat masinat pole juba u nii 7 kuud kohalt liigutand
kes foorumit jälgind, märkab tohutut kõikumist
hommikul kl 5 kandis oli dl veel nii 900 tuuris
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 13.12.2008 05:40:25 vasta tsitaadiga

Leidsin mooduse, kuidas saab KÕU internetti kiiremaks teha Rev.A Koduseadmega.
on vaja minna 192.168.0.1 ja sealt esimese lehe pealt Authentification panna CHAP peale (algul on PAP)
See peaks interneti natukenegi kiiremaks tegema(mul endal tegi)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 11:53:18 vasta tsitaadiga

Mul selline jama, et läpakaga kipub nett katkendlikuks jääma.
Seade on see suur D450, kahe antenniga ja lauaarvutiga töötab korralikult, kuid
nagu läpaka taha ühendad siis 30 sekki on nett ja siis limited or no connectivity ja siis varsti jälle tagasi 30 sekundiks.
Helistasin klineditoele aga nemad ei osanud kah midagi arvata.
Läpakas on tutikas Fujitsu Esprimo ja vista peal (muude netikabladega on nett korras)

Oskab keegi miskit pakkuda ?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 01:40:33 vasta tsitaadiga

Täna on nii USB-luts kui sarvik täiesti surnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kajarike
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008




sõnum 15.12.2008 15:23:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Täna on nii USB-luts kui sarvik täiesti surnud.

Sama siin, sarvikuga hakkas jama eile pärastlõunal pihta (aegajalt oli ja siis jälle tunde kadunud) ja täna hommikul jätkus kõik sama moodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.12.2008 15:27:30 vasta tsitaadiga

kajarike kirjutas:
Scart kirjutas:
Täna on nii USB-luts kui sarvik täiesti surnud.

Sama siin, sarvikuga hakkas jama eile pärastlõunal pihta (aegajalt oli ja siis jälle tunde kadunud) ja täna hommikul jätkus kõik sama moodi

Ise ei kurda, endal on sarvik olnud kiire nüüd 3-4 päeva.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 16:09:13 vasta tsitaadiga

Ja nüüd jällegi. Kuni varajase pealelõunani oli kõik normaalne, nüüd on kiirused 1-2 kilobaiti kandis ja pooled lehed lihtsalt ei avane - keerutab oma sõõrikut ja "waiting for reply vms" all brauseri aknas ja vso, ei tööta.

Umbes oleks nagu Televõrgu välisots, sest Eesti oma leheküljed ja asjad töötavad nagu muiste. Suurde maailma on aga täiesti lootusetu pääseda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 17:28:43 vasta tsitaadiga



seadmeks siis uuem sarvik, lähimast mastist ca. 21km ja lisa antenni pole jõudnud veel osta.
Aga seni, selle seadme rekord...ootan uut aastat, mil antenni saab siis peaks kordades kõrgemad näitajad olema icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 19:58:14 vasta tsitaadiga

Aga siiski - ära sellest antennist mingit ülimat riistapuud oota. icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 20:21:19 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Aga siiski - ära sellest antennist mingit ülimat riistapuud oota. icon_wink.gif


no kui antenni abil hetke tulemuse 2-ga saaks korrutada ja pingi veel väiksemaks siis oleks juba pro icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 21:19:51 vasta tsitaadiga

ega keegi oma uut kõu mobiilset seadet ei taha mulle müüa?
samas äkki keegi tahab vana mobiilse ära osta?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 21:39:40 vasta tsitaadiga

Tiim, pingi vast enam oluliselt väiksemaks ei saa, kuid kiirused peaksid tulema sinna 500-600 kb/s kanti jah.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 16.12.2008 21:53:09 vasta tsitaadiga

meesmetsast kirjutas:
Mul selline jama, et läpakaga kipub nett katkendlikuks jääma.
Seade on see suur D450, kahe antenniga ja lauaarvutiga töötab korralikult, kuid
nagu läpaka taha ühendad siis 30 sekki on nett ja siis limited or no connectivity ja siis varsti jälle tagasi 30 sekundiks.
Helistasin klineditoele aga nemad ei osanud kah midagi arvata.
Läpakas on tutikas Fujitsu Esprimo ja vista peal (muude netikabladega on nett korras)

Oskab keegi miskit pakkuda ?

Proovi läpakal staatiline IP panna, võibolla avitab. Teine variant, määra võrkarile(pakun, et see gigabiti võimeline) näiteks full-duplex 100Mbit/s. Äkki automaatselt üritab kõrgemaks keerata ja saab vastu näppe, kuna teine pool sellist kiirust ei anna. Kolmas, veidi ebatõenäolisem variant, et võrgukaabel kalab või ei saa pistikus head kontakti (seda peaks LED'idest ära nägema).

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 22:35:56 vasta tsitaadiga

Kas Haapsalu ümbrusest ka keegi siin? Elan ise Haapsalust 11 km(Taeblas) ja siin on KÕU net täitsa koomas.. öösel saab natuke netis surfida aga päeval ei avane isegi netilehed:S Hetkel olen Elisa M-internetiga siin kuna GPRS toimib ka kiiremini.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 22:47:06 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Kas Haapsalu ümbrusest ka keegi siin? Elan ise Haapsalust 11 km(Taeblas) ja siin on KÕU net täitsa koomas.. öösel saab natuke netis surfida aga päeval ei avane isegi netilehed:S Hetkel olen Elisa M-internetiga siin kuna GPRS toimib ka kiiremini.

koolivaheaeg+pühad on vastus miks nii aeglane icon_wink.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 22.12.2008 23:25:55 vasta tsitaadiga

Kui kõuga surfida, siis SEL lehel igatahes jookseb enne kana omal jalad rakku, kui leht avaneb
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.12.2008 00:18:58 vasta tsitaadiga

Duckhead, mul läks alla poole minuti selle avamiseks icon_rolleyes.gif Opera näitas 60-80KB/s kiiruseks lehe laadimisel
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 23.12.2008 00:25:05 vasta tsitaadiga

ja oled sellise tulemuse üle uhke? icon_lol.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.12.2008 01:01:55 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
ja oled sellise tulemuse üle uhke? icon_lol.gif


nojah, päeval/õhtul selline jama 100KB/s kanti, aga öösel kerib kiirused kenasti 200-350KB/s peale ära ja saan asjad ära tehtud. Siiamaani stabiilne olnud asi, paar korda päevas langeb ~1minutiks ära, aga muidu ok. Kui kiiret netti vaja, siis ema juures saan asjad aetud icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juta230
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2008




sõnum 23.12.2008 02:41:04 vasta tsitaadiga

meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 11:35:41 vasta tsitaadiga

juta230 kirjutas:
meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?


Mis seade on? Äkki proovida välise antenni panekut.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 19:33:23 vasta tsitaadiga

juta230 kirjutas:
meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?

See oli vast miski naljatehnik seal. Kas ta oma seadmega ka levi uuris? Kuidas on lood antenniga? Kui kaugel on KÕU baasjaam?

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 23.12.2008 23:20:19 vasta tsitaadiga

nii head ULi ei ole ma vana koduseadmega igatahes varem saanud icon_razz.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 06:31:44 vasta tsitaadiga

Praegu siis kiirused Kohilas:


_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.12.2008 16:53:29 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Praegu siis kiirused Kohilas:


Ping on suht hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juta230
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2008




sõnum 24.12.2008 17:52:20 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
juta230 kirjutas:
meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?

See oli vast miski naljatehnik seal. Kas ta oma seadmega ka levi uuris? Kuidas on lood antenniga? Kui kaugel on KÕU baasjaam?


Mina kah aru ei saanudki, mis tehnik see selline oli. Täiesti mõttetu. Selline asi võtab ikka tummaks küll ja ei osanud kohe midagi selle peale öeldagi. Tükk aega mõtlesime, et mis tehnik see siis nüüd oli? Tuli veel ekstra meie pärast mandrilt Hiiumaale ja puha. Ei tea, kas KÕUel paremat pakkuda polegi. Kui asi nii, siis jäävad nad üsna suure tõenäosusega ühest kliendist ilma........
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 21:20:42 vasta tsitaadiga

juta230 kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
juta230 kirjutas:
meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?

See oli vast miski naljatehnik seal. Kas ta oma seadmega ka levi uuris? Kuidas on lood antenniga? Kui kaugel on KÕU baasjaam?


Mina kah aru ei saanudki, mis tehnik see selline oli. Täiesti mõttetu. Selline asi võtab ikka tummaks küll ja ei osanud kohe midagi selle peale öeldagi. Tükk aega mõtlesime, et mis tehnik see siis nüüd oli? Tuli veel ekstra meie pärast mandrilt Hiiumaale ja puha. Ei tea, kas KÕUel paremat pakkuda polegi. Kui asi nii, siis jäävad nad üsna suure tõenäosusega ühest kliendist ilma........

Müstika. Kas sa selle seadmega mujal oled proovinud KÕUd pruuki? Kui muud üle ei jää, siis vali miski EE esindus ning las vahetavad seadme uue vastu.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juta230
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2008




sõnum 25.12.2008 22:49:18 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
juta230 kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
juta230 kirjutas:
meil ei taha Kõu juba üle kuu aja korralikult kõmada. Oleme rääkinud neile oma murest mitmeid kordi nii meilitsi kui ka telefoni teel. Pika pinnimise peale saadeti meile see kauaoodatud tehnik. Lootsime, et saame asja korda. Tehnik ühendas oma läpaka meie aparaadi külge ja ütles: "On jah augud sees. Lähen räägin sellest firmas." See oli kogu tema visiidi sisu. Läinud ta oligi.
Ma ei saa aru, kuhu see ühendus siis ikkagi kadus. Enne oli kõik korras ja siis ühtäkki ei saa suisa pärvade kaupa ühtegi lehte lahti võtta. Isegi öösiti. Praegune postituse ära saatmine on kah üks suur juhus. Ei tea, millal jälle ühendust on?

Ja kas on üldse mingit lootust, et saame ükskord oma neti tagasi?

See oli vast miski naljatehnik seal. Kas ta oma seadmega ka levi uuris? Kuidas on lood antenniga? Kui kaugel on KÕU baasjaam?


Mina kah aru ei saanudki, mis tehnik see selline oli. Täiesti mõttetu. Selline asi võtab ikka tummaks küll ja ei osanud kohe midagi selle peale öeldagi. Tükk aega mõtlesime, et mis tehnik see siis nüüd oli? Tuli veel ekstra meie pärast mandrilt Hiiumaale ja puha. Ei tea, kas KÕUel paremat pakkuda polegi. Kui asi nii, siis jäävad nad üsna suure tõenäosusega ühest kliendist ilma........

Müstika. Kas sa selle seadmega mujal oled proovinud KÕUd pruuki? Kui muud üle ei jää, siis vali miski EE esindus ning las vahetavad seadme uue vastu.


Oleks, et nad siis ise kah seda varianti meile pakuks. Aga tegelt on nii, et me oleme tõepoolest seda seadet mitmes erinevas kohas proovinud ja on nii, et mõnes kohas töötab hästi ja mõnes kohas ei tööta. Äkki on tõepoolest seade vigane icon_question.gif Sest kiirusetestid näitavad vahest päris head kiirust, kuid lehed avanevad väga aeglaselt või ei avane üldse. Tuled põlevad kah niimoodi, nagu peaks nett olemas olema. Ja arvutis ei saa viga olla, sest oleme päris mitme arvutiga proovinud ja jama on kõigega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:43:56 vasta tsitaadiga

oli ka jama kunagi, et seade valis vale masti nagu tehnik ütles, ja ta soovitas seadme saata garantiisse, seal EE kontoris, aga proovisid et kohapeal töötab ja seadmel viga olla ei saa, missiis et tehnik nii ütles, ja ütlesid et ei peagi igalpool töötama see, et kui kontoris töötab siis on korras(mis siis et pool aastat mul kodus töötas ja ükspäev ei töötanud) siis vaidlesin ja kirjutasin avaldusi et nad võtaks seadme garantiiremonti, lõpuks võtsid ja siis andsid tagasi ütlesid et kõik on korras(et nad ei teind midagi seal), et kui mingi jama on siis on see televõrgu poolne, mitte nende viga, aga seda ma ei teagi kas nad tegid seal midagi või mitte igatahes seade hakkas tööle. ja enam probleeme pole. aga jah klienditeenindus annab seal väga soovida, mõtlesin juba põhimõtte pärast suure masti ja antenni peale, et võtta wimax(mis rahaliselt oluliselt kallim)
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 00:32:42 vasta tsitaadiga

mattu kirjutas:
oli ka jama kunagi, et seade valis vale masti nagu tehnik ütles, ja ta soovitas seadme saata garantiisse, seal EE kontoris, aga proovisid et kohapeal töötab ja seadmel viga olla ei saa, missiis et tehnik nii ütles, ja ütlesid et ei peagi igalpool töötama see, et kui kontoris töötab siis on korras(mis siis et pool aastat mul kodus töötas ja ükspäev ei töötanud) siis vaidlesin ja kirjutasin avaldusi et nad võtaks seadme garantiiremonti, lõpuks võtsid ja siis andsid tagasi ütlesid et kõik on korras(et nad ei teind midagi seal), et kui mingi jama on siis on see televõrgu poolne, mitte nende viga, aga seda ma ei teagi kas nad tegid seal midagi või mitte igatahes seade hakkas tööle. ja enam probleeme pole. aga jah klienditeenindus annab seal väga soovida, mõtlesin juba põhimõtte pärast suure masti ja antenni peale, et võtta wimax(mis rahaliselt oluliselt kallim)

Kas sa oled kindel, et sa sama seadme tagasi said?
CDMA ja IP softi uuenduse võisid nad ka su seadmele teha, ilma, et see pärast meenunud oleks (kohapeal ei testi/remondi sul keegi miskit, ikka Tallinnas jms)...

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 13:42:34 vasta tsitaadiga

seade peaks sama olema küll, võimalik et tegid softi uuendusi ma ei tea. tegelt mul tehnik kodus ei käindki, vaid helistasin sinna ja rääkisin tehnikuga telefoni teel. lihtsalt klienditeenindust pole seal ollagi, ja pea ei tea mis saba teeb, ning ei tahagi teada.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 16:42:33 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on välisühendus täna jälle edukalt olematu - kodune kraam lendab kõik nagu lennuk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 26.12.2008 19:45:30 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Kas Haapsalu ümbrusest ka keegi siin? Elan ise Haapsalust 11 km(Taeblas) ja siin on KÕU net täitsa koomas.. öösel saab natuke netis surfida aga päeval ei avane isegi netilehed:S Hetkel olen Elisa M-internetiga siin kuna GPRS toimib ka kiiremini.


Jah kinnitan et Haapsalu ümbruses on Kõu ametlikult siurnud. Eks peale pühi tulevad Televõrgu tehnikud tööle rubilmikut tõmbama, seni peam kannatama. Olin vanematel sealkandis külas jõulude paiku ja olukord täitsa nutune seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 26.12.2008 21:51:26 vasta tsitaadiga

unn kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Kas Haapsalu ümbrusest ka keegi siin? Elan ise Haapsalust 11 km(Taeblas) ja siin on KÕU net täitsa koomas.. öösel saab natuke netis surfida aga päeval ei avane isegi netilehed:S Hetkel olen Elisa M-internetiga siin kuna GPRS toimib ka kiiremini.


Jah kinnitan et Haapsalu ümbruses on Kõu ametlikult siurnud. Eks peale pühi tulevad Televõrgu tehnikud tööle rubilmikut tõmbama, seni peam kannatama. Olin vanematel sealkandis külas jõulude paiku ja olukord täitsa nutune seal.

Loll jutt suhu tagasi. Eelmine nädal kui mul veel KÕU oli ( Vana sarvik ) siis mul olid tavalised kiirused nagu ikka 1500kbps/110kbps
Täitsa korras oli. Idk miks teil nii piixus see värk on.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 26.12.2008 23:07:36 vasta tsitaadiga

kunagi liikus siin vanale sarvikule mingi uuem firmvares, mida keegi EEst lekitas. Kas keegi teab sellest midagi, või üldse uuendusest?
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.