Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Logitechilt miljard arvutihiirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 14:24:21 Logitechilt miljard arvutihiirt vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Umbes samal ajal kui maailm tähistab arvutihiire 40ndat sünnipäeva, on arvutijubinate tootja Logitech tulnud välja teatega, et on oma tehasest välja saatnud kursoriliigutaja järjekorranumbriga miljard ehk 1000000000.


Käega liigutatava sisendseadme kujundas eelmise sajandi kuuekümnendatel leiutaja Doug Engelbart ning läbi ajaloo on sellest vaimustunud olnud erinevad operatsioonisüsteemid. Esimene arvuti, mis oli varustatud hiirega, ehitati valmis Xeroxi poolt aastal 1981. Peale seda on seda kasulikuks pidanud nii Unix, MacOS kui ka Windows. Tavakasutaja jaoks seostubki akende liigutamisega peamiselt Logitechi ja Microsofti märki kandvate arvutihiirtega - seega pole ime ka säärane rekord.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 14:25:50 vasta tsitaadiga

Ise olen seda numbrit toetanud 4 võrra icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2008 14:30:07 vasta tsitaadiga

räme papp ainult hiirte pealt +muu kola
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.12.2008 17:20:35 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see kes selle hiire osta mis nr miljard on saab ka mingi auhinna vms icon_biggrin.gif?

Kõvasõna ikkagist. 1 miljard on jube suur nr.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.12.2008 17:27:02 vasta tsitaadiga

Ei ole suur, arvestades, et mõni mees vahetab hiiri nagu sokke icon_biggrin.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:27:39 vasta tsitaadiga

Mina raudselt.Unes nägin icon_biggrin.gif .Ise toetanud seda numbrit 2 võrra ja teadmata arvu sõpradele/tuttavatele soovitamisega

MX1100 omanik 8) thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2008 17:35:48 vasta tsitaadiga

usun, et sellised hiired on klaasitaga neil

4875 hiirt müüakse tunnis ülemaailma järelikult
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:42:22 vasta tsitaadiga

huvitav, kas sinna miljardisse mahuvad ka igast trackball'id ja presenter'id jm erivormid hiirest?
ise olen omanud/oman 7 Logi logoga hiirt (8, kui diNovo Edge touchdisk ka hiireks lugeda icon_razz1.gif )

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:45:24 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
usun, et sellised hiired on klaasitaga neil

Ilmselt mitte.Kuskil blogis peaks varsti avaldatama detailid kuidas seda hiirt ära tunda icon_wink.gif .Ilmselt siis mingi spets seerianumbri vms järgi.Vb täpsustavad ka mis mudeliga tegu oli thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:57:31 vasta tsitaadiga

Mul on olnud erinetate firmade hiiri ning paratamatult pean tunnistama, et Logitech on olnud kõige parem kasvõi juba sellepärast, et ükski Logitechi hiir pole minu käes ära surnud erinevalt teistest.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 05.12.2008 21:42:38 Re: Logitechilt miljard arvutihiirt vasta tsitaadiga


_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 22:38:09 vasta tsitaadiga

Erinevalt Logo sarnasusest on Logitech'i hiirtest rohkem kasu kui burgeritest icon_evil.gif
Ise arvu suurendanud 5 isikliku hiirega, mis tõesti ei ole kuidagi ära surnud, lihtsalt on olnud tahmine uuemate järgi beer_yum.gif

_________________

Antiik müüa profiilis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.12.2008 23:51:23 vasta tsitaadiga

Endal on ka päris mitu 125.- maksvat logitechi olnud pole midagi halba öelda alla 400.- maksvate hiire seast valiks tavalise logitechi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 00:00:36 vasta tsitaadiga

5 hiirega olen ikka toetanud, kümmet ilmselt täis ei tule, panus seegi. aga jah, miljard on ikka kole suur number icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2008 00:13:23 vasta tsitaadiga

4500 hiirt tunnis on ikka meeletu number.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 08.12.2008 03:44:59 vasta tsitaadiga

Hiirtel kuskil s/n ka kirjutatud?
Kujutan ette et selle hiire hind võib päris kõrge olla.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 04:03:34 vasta tsitaadiga

mu hiirel S/N pole, aga on P/N ja PID. vbl kui need 2 kombineerida kuidagi, siis saab S/N icon_razz.gif kokku on 5 erinevat numbritejada icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj Muff
HV vaatleja
Dj Muff

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 10:22:20 vasta tsitaadiga

Eks närvilistematel gameritel lähe neid nagu ma ei tea mida icon_razz1.gif
Ise vist mingi 5 hiirt soetanud (kodu) 10 aasta jooksul icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2008 13:43:09 vasta tsitaadiga

MX310 ja serial ilusasti olemas: LNA35207108
Samas uuemal LX5'l on puudu (selle aasta hiir).
Arvata on, et see on kusagil kiibis salvestatud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2008 13:43:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
MX310 ja serial ilusasti olemas: LNA35207108
Samas uuemal LX5'l on puudu (selle aasta hiir)
see uuem on siis tegelikult hiina koopia icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2008 13:44:41 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
mikk36 kirjutas:
MX310 ja serial ilusasti olemas: LNA35207108
Samas uuemal LX5'l on puudu (selle aasta hiir)
see uuem on siis tegelikult hiina koopia icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Khm, Logitech saatis otse Saksamaalt selle mulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.12.2008 13:49:04 vasta tsitaadiga

Huvitav, milline esimene hiir oli icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2008 14:00:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
XYZ kirjutas:
mikk36 kirjutas:
MX310 ja serial ilusasti olemas: LNA35207108
Samas uuemal LX5'l on puudu (selle aasta hiir)
see uuem on siis tegelikult hiina koopia icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Khm, Logitech saatis otse Saksamaalt selle mulle icon_wink.gif
Ja postis vahetasid piraadid selle ringi - magus pala paranoikutele icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2008 14:02:31 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Huvitav, milline esimene hiir oli icon_rolleyes.gif
http://forte.delfi.ee/news/digi/article.php?id=20535198
illustratsiooniks on ju pandud esimese hiire pilt....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:26:46 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp kuidas ma armastan Logitechi garantiid! uurisin oma hiire aku kestvuse kohta (peab nii umbes 3 päeva), et on see OK. arvati, et ei ole, saadavad uue icon_biggrin.gif
oleks ma sellega kuskile poodi läinud jee rait mul oleks see ära vahetatud icon_lol.gif müüjale meilisin küll, vastu sain ämbritäie ignoreerimist icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.12.2008 00:12:29 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
strohher kirjutas:
Huvitav, milline esimene hiir oli icon_rolleyes.gif
http://forte.delfi.ee/news/digi/article.php?id=20535198
illustratsiooniks on ju pandud esimese hiire pilt....

Siin ka pilt sellest hiirest.
http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=23332&catid=6

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 10.12.2008 14:57:26 vasta tsitaadiga

Just paar päeva tagasi sai järjekordse Logitech hiire ostetud. Igati rahul nende toodetega icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.12.2008 19:42:51 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
XYZ kirjutas:
strohher kirjutas:
Huvitav, milline esimene hiir oli icon_rolleyes.gif
http://forte.delfi.ee/news/digi/article.php?id=20535198
illustratsiooniks on ju pandud esimese hiire pilt....

Siin ka pilt sellest hiirest.
http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=23332&catid=6


Huvitav, kuidas sellega oleks mõnda FPS-i mängida icon_razz.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2008




sõnum 11.12.2008 12:34:07 vasta tsitaadiga

Läbi aegade omanud u 5 logitechi hiirt ja ainult üks on katki läinud, sest vasak klahv lõpetas töö suurest kasutamisest. Hetkel kasutan logitech rx1000.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 13:00:13 vasta tsitaadiga

Hiired on korralikud küll aga võiks softi ka korda teha lõpuks. Setpoint põhjustab BSOD'd XP all suht tihti ja foorumites ei tea keegi muud lahendust sellele probleemile kui et installida igivana versioon peale. Võiks nagu mingi fiksi teha, uuendab küll seda softi iga natukese aja pärast aga probleemid ei kao.
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 13:45:35 vasta tsitaadiga

mul pole küll Setpoindiga mingeid probleeme olnud, ei Vista ega XP all icon_rolleyes.gif siis sattus korra segadusse, kui korraga oli taha ühendatud BT hiire+klaveri komplekt + BT hiir + BT klaver aga see lahenes suht lihtsalt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 14:07:24 vasta tsitaadiga

Ei tea jah miks osadel SetPointiga sellised jamad kogu aeg.Endal alati 5+ olnud 8) .Vajadusel Überoptions kah veel selga ja ok thumbs_up.gif .Muideks Vista all(erinevalt XP-st) ühe programmi mittetöötamine naljalt BSODI ei põhjustakski icon_wink.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andr31
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 16:55:24 vasta tsitaadiga

pole elusees logitechi omanud,aga nüüd hakkan küll arvutisalonge mööda kolama ja seda hiirt taga ajama icon_biggrin.gif
aga noh šanss on 1/10000000 icon_razz.gif
Saan läbi ebay miljonäriks icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

_________________
soundcloud.com/gamajun
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 17:22:46 vasta tsitaadiga

Endal ka 3 hiirt vist olnud. 620MX-il (praegu) mingit seerianumbrit all küll kirjas ei ole. Aga kunagi ei ole need hiired põrunud, v.a see, kui ühe vasakklõps ära suri suurest kasutamisest. beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Logitechilt miljard arvutihiirt
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.