Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:07:41 vasta tsitaadiga

Aga kas midagi analoogset tankile on ? Mingi suur jurakas , mis peab kaua vastu ja saab üle autode sõita , kuna selle Euphoria füüsikamootoriga saaks küll nalja , kui mingi raske masinaga mööda linna möllama minna .
Aga eks mul aega on kuniks seda GTA4 saan pelada , ehk selleks ajaks on mõni mod siis väljas vms thumbs_up.gif beer_yum.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:08:53 vasta tsitaadiga

nop. ainuke raske masin on veok ja sellele ei saa kah enam haagist külge panna (gta sa'ga võrreldes on kohtai über kärpimine toimunud). Helikopter on mingi mis tulistab aga see on suht möku. Ehk siis raskerelvastus puudub suht.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:11:46 vasta tsitaadiga

Nojah , kahju siis , kuid seda oligi arvata , mis nad seal New Yorkis ikka tankiga teevad icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:12:05 vasta tsitaadiga

no hummeriga sõidad küll igast asjast üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:20:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nop. ainuke raske masin on veok ja sellele ei saa kah enam haagist külge panna (gta sa'ga võrreldes on kohtai über kärpimine toimunud). Helikopter on mingi mis tulistab aga see on suht möku. Ehk siis raskerelvastus puudub suht.

Politsei helikopteril mõlemalpool 2 suur kuulipildujat ju?
ma ise tegelt üldse tanki ega helikaga ei sõida... bike põhiline, see ka tavaliselt 1 ratta peal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 07.12.2008 17:20:25 vasta tsitaadiga

Tanki ei ole, siis ma ei ostagi mängu icon_neutral.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:22:42 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
no hummeriga sõidad küll igast asjast üle thumbs_up.gif

teeme mp'd sa võta hummer ma võtan carbage truck'i või siis selle sadulveoki vaatame kumb kummast üle sõidab icon_smile.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:23:12 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Tanki ei ole, siis ma ei ostagi mängu icon_neutral.gif


osta ikka icon_smile.gif kannatad battlefield 3 väljastamiseni, ja pane nii, et hing ihaldab! 100% kindel, et mingi jura sinna tõstetakse!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:23:20 vasta tsitaadiga

need helikopterid tunduvad suht mõttetud olevat. ei ole sellist vuntsu nagu oli GTA SA's vms varasemates. Auto aim vms süsteem võinuks kah olla kuna suht raske sihtida selle panniga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:44:28 vasta tsitaadiga

helikopteritel puuduvad raketid kahjuks, aga sama tugevad kui raketid on näiteks see kui tiivikuga vastu autosi minna , lendavad ikka päris korralikult.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:46:58 vasta tsitaadiga

Kui auto välja sureb, siis see enam käima ei lähegi?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.12.2008 17:49:34 vasta tsitaadiga

45% valma, kõik saared lahti, ajan nüüd äri Itaalia mob'idega icon_biggrin.gif.


puik17, oleneb kui p*rses auto on, kui ei ole väga , siis pika ketramise peale läheb icon_biggrin.gif

_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 17:51:12 vasta tsitaadiga

Väga pekis ei olnud, õrnalt suitses, ketrasin oma 5 min, ei midagi icon_biggrin.gif
Protsenti on kusagil 30 juures. Mängitud mingi 12h icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 07.12.2008 18:05:34 vasta tsitaadiga

Mul mentide eest ära ajades jäi ka masin seisma. Klõbistasin w ja s kiirelt, siis ketras käima õnneks, muidu oleks läbi omadega olnud.

Elu oli kohe kohe otsa saamas, helistasin kiirabisse. Peale teist kõnet tulid kohale. Ütles, et treatment costs $947 vms. WTF, lidusin minema ja ostsin burksi, et elu tagasi saada. Krdi röövlid need meedikud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:08:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elu oli kohe kohe otsa saamas, helistasin kiirabisse. Peale teist kõnet tulid kohale. Ütles, et treatment costs $947 vms. WTF, lidusin minema ja ostsin burksi, et elu tagasi saada. Krdi röövlid need meedikud.

icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Just õpin meditsiini koolis hetkel. Ära solva 8)

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:11:11 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
tsitaat:

Elu oli kohe kohe otsa saamas, helistasin kiirabisse. Peale teist kõnet tulid kohale. Ütles, et treatment costs $947 vms. WTF, lidusin minema ja ostsin burksi, et elu tagasi saada. Krdi röövlid need meedikud.

icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Just õpin meditsiini koolis hetkel. Ära solva 8)

Oleksid sotiga ära teinud v icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 07.12.2008 18:14:03 vasta tsitaadiga

Miks GTA 4-jas koguaeg tahab asi live minna kui tahan saveda, autosave ka kasutada ei saa lööb kohe live ette.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreR
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:14:38 vasta tsitaadiga

puik17, kui helistad 911, siis läheb auto uuesti tööle. Vähemalt konsoolidel oli nii.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.12.2008 18:33:07 vasta tsitaadiga

AndreR kirjutas:
puik17, kui helistad 911, siis läheb auto uuesti tööle. Vähemalt konsoolidel oli nii.


haha ongi nii vä icon_biggrin.gif ? damn ma suht hädas sellega,, krt masin sureb välja ja siis peab jälle 20 miili jala kõndima ...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:33:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Vot selle kohta ütleks mina fail.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:39:37 vasta tsitaadiga

Mida feili icon_confused.gif see olema peaks.
Tõstis tekstuuride kvaliteeti ja mäng hakkas kasutama kogu videokaardi mälu. Tavaline asi ju.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:40:28 vasta tsitaadiga

Worm390, video drivud näitab samad olevat icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:46:45 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Mida feili icon_confused.gif see olema peaks.
Tõstis tekstuuride kvaliteeti ja mäng hakkas kasutama kogu videokaardi mälu. Tavaline asi ju.


FPS tõusis...
Loogika järgi peaks kõrgematel seadetel fps langema, mitte tõusma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:53:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
FPS tõusis...
Loogika järgi peaks kõrgematel seadetel fps langema, mitte tõusma.

Ma ütleks, et see 0.xxx FPS tõus on pigem juhuslik ja FPS jäi enam-vähem samaks tänu videokaardi varem kasutamata mäluvarudele.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:56:00 vasta tsitaadiga

mul mingi surnuks sõidetud tuletõrjuja lebab juba 3'ndat päeva maja ees, keegi ei taha ära viia icon_lol.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 18:56:15 vasta tsitaadiga

Tanki kohta nii palju, et loodetavasti tuleb mingi mod, mis toob ka tanki mängu.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 19:10:52 vasta tsitaadiga

mind paneb ikkagi üks asi imestama system requirementsi juures: rockstar kinnitas foorumis, et mäng on dx9 only, seega miks nad gf8600 recommended'ks panid ja 7900 minimum? raw jõudlus on viimasel ju teadagi suurem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 19:13:28 vasta tsitaadiga

Olen hakanud kogu aeg BSODi saama icon_confused.gif Saan umbes 3 seki mängida, kui viskab sinise ekraani ette. Ükskord juhtus isegi menüüs. EI jõua lugeda mida ta seal kirjutab. Enne BSODi viskab ekraani kirjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 19:15:32 vasta tsitaadiga

asjameez, automaat restart maha ja vaata mis ta siis kirjutab.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 07.12.2008 19:31:30 vasta tsitaadiga

Küll siia tekivad postitused kiiresti.
Killer89 kirjutas:
3mad2 kirjutas:
Arvuti profiilis. Resolutsioonil (monitori native) 1280×1024 on FPS kiirel liikumisel 12-14 (jõnksutamist ei ole). Linnas ringi käies 15-17. Majades ~22.
Enamik asju keskel, render high. Täpsemalt teen asjast hiljem ka pildi.

Ütleks nii, et k.di hea p4 kohta, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Mingit tweakimist ei ole teinud, enamik protsesse loomulikult mängu ajaks kinni.


For sure icon_lol.gif thumbs_up.gif


Aga tead, selle raali kohta küll hea saavutus ja 'saab' mängida küll icon_lol.gif beer_yum.gif . Imelik on see, et kui võtta seadeid alla, ei anna see fps'ile minu puhul mitte mingit erilist mõju. Täielikult low seadetel ja 800X600 resolutisoonil on fps kasv u.3 ühikut.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailar915
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2007




sõnum 07.12.2008 19:44:52 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
Küll siia tekivad postitused kiiresti.
Killer89 kirjutas:
3mad2 kirjutas:
Arvuti profiilis. Resolutsioonil (monitori native) 1280×1024 on FPS kiirel liikumisel 12-14 (jõnksutamist ei ole). Linnas ringi käies 15-17. Majades ~22.
Enamik asju keskel, render high. Täpsemalt teen asjast hiljem ka pildi.

Ütleks nii, et k.di hea p4 kohta, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Mingit tweakimist ei ole teinud, enamik protsesse loomulikult mängu ajaks kinni.


For sure icon_lol.gif thumbs_up.gif


Aga tead, selle raali kohta küll hea saavutus ja 'saab' mängida küll icon_lol.gif beer_yum.gif . Imelik on see, et kui võtta seadeid alla, ei anna see fps'ile minu puhul mitte mingit erilist mõju. Täielikult low seadetel ja 800X600 resolutisoonil on fps kasv u.3 ühikut.

endal ka p4ht 3.0 GHz.
rami on kõigest 1,5 gb ja videoks on x1600pro
resona kasutan 640x480 ja kõik seaded lowi peal. fps kõigub 15 ja 25 vahel.

fps-i saad parandada endal siis, kui lisad LaunchGTAIV.exe shortcuti target rea lõppu: .........LaunchGTAIV.exe" -windowed -width=640 -height=480 -renderquality 0 -shadowdensity 0 -texturequality 0 -detailquality 0 -novblank -norestrictions -minspecaudio

desktopi reso muuda kh 640x480. annab fps-i kasvule kõvasti juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 19:49:13 vasta tsitaadiga

Mul sarnane raal ailar915 omaga , aga mina ennem ei hakkagi proovima , kui uus kast istub laua all icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 07.12.2008 19:51:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kellel on c2d e8400 ja nvidia 8600GT ning 2 gb ram'i viitsib oma benchmarki näidata? Huvituks, kas arvud sarnanevad minu omadega.

Edit:

Statistics
Average FPS: 27.24
Duration: 37.15 sec
CPU Usage: 86%
System memory usage: 84%
Video memory usage: 86%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 25
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel Pentium III Xeon processor (Ohoh, näed mida kõike teada ei saa) icon_biggrin.gif

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 07.12.2008 20:01:41 vasta tsitaadiga

Tasuta elud saab nii, et kutsud kiirabi ja lased tal ennast ära ravida, peale maksmist lased tüübi maha, võtad raha tagasi ja, kui vaja auto ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 07.12.2008 20:02:55 vasta tsitaadiga

see neetud SocialClub lekib!! 50% CPU Usage ja 200 mb RAM on RGSC all icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:07:44 vasta tsitaadiga

Socialclub on paras õgard jah. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 07.12.2008 20:16:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei saa aru milles on probleem. Linnas liigeldes (jalgsi, autoga - vahet pole) on keskmiseks 14-24 fps. Panin isegi mõningad commandlined mis "pidavat" aitama, aga ei tee midagi. Nagu näha ei tee reso ja distance vähendamine mitte midagi põhiliselt. Draiverid on ka needsamused mis lasti nvidia poolt välja IV jaoks.

E: CPU on mul 2.8GHz peal, pole viitsinud profiilist ära vahetada, aga vaevalt 0.2GHz väga suurt rolli mängib.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:19:03 vasta tsitaadiga

See pangarööv oli suht ajunuss. Mente olid kõik kohad täis + kuulid said otsa. Aga see-eest tasu oli hea 8)

Kas tegu on purunematu sõidukiga ? icon_biggrin.gif Ma sõitsin sellega esimesest kolmandasse linna ossa rammisin nii palju esiosaga, kui andis. Asi ei hakanud isegi suitsema mitte
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/3b46a72786bad86c3f7d4985e1cbb99539668d75.png
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:19:51 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
See pangarööv oli suht ajunuss. Mente olid kõik kohad täis + kuulid said otsa. Aga see-eest tasu oli hea 8)

Kas tegu on purunematu sõidukiga ? icon_biggrin.gif Ma sõitsin sellega esimesest kolmandasse linna ossa rammisin nii palju esiosaga, kui andis. Asi ei hakanud isegi suitsema mitte
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/3b46a72786bad86c3f7d4985e1cbb99539668d75.png
Kõige retsim missioon üldse vist, päris uhke tunne oli enda üle, kui ära sai tehtud see. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:25:23 vasta tsitaadiga

Praegu 42% läbitud. Ise vihkan kõige rohkem võidusõite ja bike missioone. (koguaeg panen puusse)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:27:27 vasta tsitaadiga

patrick615, pildil antud masin on reaalses elus mõeldud vedama mitmesaja tonnilisi lennukeid, seega vast on nad tugevad jah icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:29:05 vasta tsitaadiga

Tean, et lennukite vedamis massin, aga ma rammisin sellega ikka kõva 10+ minutit ringi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:33:27 vasta tsitaadiga

mingeid huvitavaid väikseid lisasid ka GTA IV's on? nagu SA's oli mõndade masinate puhul spetsiaalsed "liigutused".
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:34:25 vasta tsitaadiga

kas lennujaamas on võimalik nii käia, et politsei kallale ei tule?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:36:46 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas lennujaamas on võimalik nii käia, et politsei kallale ei tule?


Ei ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:41:53 vasta tsitaadiga

mis selle lennujaamaga siis on, et mendid koguaeg kallal?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 07.12.2008 20:48:10 vasta tsitaadiga

Emm,,, need kes tanki soovisid võivad nüüd siis selle lennukivedajaga ringi möllata icon_biggrin.gif ... niiöelda asenduseks võtta icon_wink.gif

Oi krt kus tahaks ka näpud juba külge ajada icon_smile.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 07.12.2008 20:48:31 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
mis selle lennujaamaga siis on, et mendid koguaeg kallal?


Mine sõida Tallinna lennujaama stardirajal autoga, eks siis saad teada thumbs_up.gifbeer_yum.gificon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreR
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:52:20 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
mis selle lennujaamaga siis on, et mendid koguaeg kallal?


Eks ta terrorismiohuga seotud ole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 21:00:20 vasta tsitaadiga

Mafia, peab proovima icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Tegelt eks ta ole jah harjumatu alguses, SA's õnneks ei tehtud midagi.

aga siiski oleks veel küs õhus:
tsitaat:
mingeid huvitavaid väikseid lisasid ka GTA IV's on? nagu SA's oli mõndade masinate puhul spetsiaalsed "liigutused".
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.