Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.11.2008 23:16:15 vasta tsitaadiga

Messengeri installiga probleeme N95-8GB-le. Downloadin alla ja kui installima hakkab siis küsib "Install Nokia Internet Services Support Package 1? valin Yes siis näitab miskit details lehte siis sealt continue edasi ja järgmisena teatab ta "Unable to verify supplier. Continue Anyway? valin OK Siis tüleb mälu valik, installin loomulikult Phone Memory siis näitab detaile ja kontrolliv sertifikaati ja kukub installima. Lõpus on kogu install susseful ja siis teatab et ITEM INSTALL FILED!

Oskate öelda mis on puudu või kuidas mul õnnestuks see peale saada. Võib pakkuda ka alternatiive. icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 09:01:30 vasta tsitaadiga

-IFFI- kirjutas:

Oskate öelda mis on puudu või kuidas mul õnnestuks see peale saada. Võib pakkuda ka alternatiive. icon_wink.gif

Slick.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kommikarp
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 07.12.2008 15:47:53 vasta tsitaadiga

Kas sellist programmi millega saab ühest kaustast teise tõsta faile mobiilis olles on olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.12.2008 16:20:44 vasta tsitaadiga

X-ploret kasutan ise ja parimat ei oska nimetada thumbs_up.gif http://gallery.mobile9.com/f/141732/
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kommikarp
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 07.12.2008 16:51:56 vasta tsitaadiga

Aitäh, aga kuidas seal toimida?

-e- sain korda, fail oli enne kasutuses ja seetõttu ei lubanudki vist liigutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 14:54:18 vasta tsitaadiga

kas mingi nipiga saab ära keelat need teated, et klahvid on lukus, bluetooth aktiveeritud jms...asi oleks palju kiirem, kui neid poleks
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 21:40:00 vasta tsitaadiga

Mure selline, et lasin moblale mobile youtube´i peale. Kõik töötab: search, home jms. Ainuke probleem on, et kui video hakkab mängima, lööb ette Cannot download from server või Cannot connect to server. Igatahes mina sellele pihta ei saanud. Sättisin RealPlayeri võrgu seadeid, aga videot ikka mängima ei hakanud. Oskab keegi lahendust pakkuda või siis mingit paremat proget soovitada?

Veel tahtsin huvi pärast küsida, et kas N95-te tasuta navigeerima polegi võimalik panna(ilma TomTomi ja muu värgita muidugi)?

_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2008 21:47:51 vasta tsitaadiga

twist, EmTube või MobiTubia. Mõlemad suurepärased programmid.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 19:40:02 vasta tsitaadiga

twist kirjutas:
Veel tahtsin huvi pärast küsida, et kas N95-te tasuta navigeerima polegi võimalik panna(ilma TomTomi ja muu värgita muidugi)?

On küll: Tools > Connectivity > GPS Data > Navigation > sisestad koordinaadid ja navigeerid! Täiesti tasuta!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 19:40:24 vasta tsitaadiga

its2cold, suur tänu, mõlemad töötavad tõesti suurepäraselt.
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.12.2008 00:18:20 vasta tsitaadiga

twist kirjutas:
Mure selline, et lasin moblale mobile youtube´i peale. Kõik töötab: search, home jms. Ainuke probleem on, et kui video hakkab mängima, lööb ette Cannot download from server või Cannot connect to server. Igatahes mina sellele pihta ei saanud. Sättisin RealPlayeri võrgu seadeid, aga videot ikka mängima ei hakanud. Oskab keegi lahendust pakkuda või siis mingit paremat proget soovitada?

Veel tahtsin huvi pärast küsida, et kas N95-te tasuta navigeerima polegi võimalik panna(ilma TomTomi ja muu värgita muidugi)?


youtube playerist niipalju, et seadista omal real player connection ära, ta tahab et see oleks määratud õige defaultiks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kommikarp
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 15.12.2008 22:19:00 vasta tsitaadiga

Mõnd heliloojat pole olmeas? Sellist vähe arenenumat, nagu arvutil Fruity Loops?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vintage
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2008




sõnum 17.12.2008 15:37:44 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et n95-el saab aku ühe päevaga tühjaks? Päris ära tüütab juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.12.2008 15:41:25 vasta tsitaadiga

Aku ehk juba vana? Sul tavaline N95 või N95-8Gb?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 17:22:09 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Aku ehk juba vana? Sul tavaline N95 või N95-8Gb?

Kas neil on mingi aku erinevus?
Palju sa räägid?
Natuke wifit, natuke 3g-d ja paarkümmend minutit rääkimist ja ongi päevaga telefoni aku tühi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 17:27:26 vasta tsitaadiga

Palju akul/telefonil ka vanust on, kas kunagi pidas kauem vastu? Kasutuse kirjelduse järgi võiks nii kahe päeva kanti välja vedada aga see sõltub muidugi sajast miljonist tegurist ...

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.12.2008 17:39:09 vasta tsitaadiga

soulshaker, Akud erinevad neil 2 telefonil (N95 ja N95-8Gb)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vintage
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2008




sõnum 17.12.2008 23:19:09 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Aku ehk juba vana? Sul tavaline N95 või N95-8Gb?

Tavaline, ehk vanem variant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2008 23:33:22 vasta tsitaadiga

Sellel ongi lahjem aku ja päev pidamist vähe aktiivsema kasutamise juures on ok.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 21.12.2008 01:06:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks öelda, kust saada N95 8Gb-le eestikeelset language packi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 01:50:30 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Kas keegi oskaks öelda, kust saada N95 8Gb-le eestikeelset language packi?

Loe teema läbi. Kuskil ülalpool on kirjas, kuidas product id'd vahetada, et online update Eesti regiooniga softi pakuks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 27.12.2008 20:11:01 vasta tsitaadiga

http://www.b-phreaks.co.uk/files/NSS/NSS103814.zip

1) Installi NSS arvutisse.
2) Ühenda oma telefon usb-ga ning vali pcsuite
3) Käivita NSS.
4) Mingi asi peaks seal tuvastama su telefoni
5) Kui telefon tuvastatud, siis ava telefonil lisa info.
6) Read nuppu vajutades peaks avanema paremal pool protuct code imei jne.
7) Aseta oma prtukti kood sinna asemele ja salvesta, n95 ja n95 8G kasutavad eri kood.

N95 Balti 0536069 või 0534848 English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian

N95 8G Balti 0550373


Pilt kah
https://cg1.no-ip.com/images/n95pcode/nss-deviceread.jpg


Pärast seda teed teefonile update ja automaatselt installib eesti keele siis, eraldi ei tea küll kellepakki.

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laazy
HV kasutaja
Laazy

liitunud: 13.07.2007




sõnum 11.01.2009 22:28:03 vasta tsitaadiga

Tere!

Veidi mööda teema ja keegi pole sensitiiv aga... N95-ga selline probleem, et 1hetk oli telefonil lihtsalt laua peal seistes pilt läinud eest ja enam sisse ei lülitu!?! Äkki kellelgi sama jama olnud või oskab aimata milles probleme olla võiks? Garantiid ei ole!

_________________
iii!!!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 22:58:27 vasta tsitaadiga

Laazy, esmalt lae aku täis icon_smile.gif
Teiseks: kas oled täpselt peale sattunud et laua peal läks pilt eest, mitte taskus?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laazy
HV kasutaja
Laazy

liitunud: 13.07.2007




sõnum 11.01.2009 22:59:55 vasta tsitaadiga

Aku oli suht täis, kui pilt kadus!

Laadijat ühendades, ei mõika midagi icon_neutral.gif

85% kindel et laual seistes lihtsalt jah...

_________________
iii!!!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 23:29:34 vasta tsitaadiga

siis ei oska aidata kahjuks.
mul oli uuena alguses selline proble, et lülitas ennast kohati välja, aga siis leidsin, et see juhtus siiski telefoni muljudes.
sellise asja vastu aitas aku klemmide tuunimine ja praegu telefon töötab nagu 5 kopikat.
väga 5+ telefon ja hetkel ei näe vajadust ühegi edevama telefoni vastu vahetamist.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 25.01.2009 16:35:33 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Laazy, esmalt lae aku täis icon_smile.gif
Teiseks: kas oled täpselt peale sattunud et laua peal läks pilt eest, mitte taskus?

Mul juhtus täpselt sama asi täna. Telefon oli laua peal ja ma ei puutunudki seda. Järsku vaatan, et telefon läks heladaks ja pani pildi tasku. Siis aga taaskäivitus.
Äkki on asi tarkvaras? Pole sellele uuendusi teinud. (N95 standard)

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:51:54 vasta tsitaadiga

Rando, kuku uuendama siis nüüd. Just alles alles tuli uus versioon jälle välja.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 17:22:00 vasta tsitaadiga

Sai nüüd pärast ca poolt aastat N95-2 kasutamist iPhone omandatud ja ise hetkel nagu siga kahe põhukuhja vahel - mõlemad on väga head telefonid, ühel ühed, teisel teised head küljed. Krt, saaks neist kuidagi kombaini teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 17:31:17 vasta tsitaadiga

rex ise olen kah kasutanud iPhonet mõnda aega, aga hetkel siiski N95 8GB-ga rohkem rahul. Saab kiiremini andmeid/kalendrit sisestada ja üldse kuidagi nobedamalt käib kriisimomentidel telefoni kasutamine.
iPhone kasutamiseks tuleb aega võtta, maha istuda ja siis saab täpselt alles vajutada ja tegutseda.
Netis ei brausi, sellepärast kindel N95 eelistus siiski.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 17:49:37 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
rex ise olen kah kasutanud iPhonet mõnda aega, aga hetkel siiski N95 8GB-ga rohkem rahul. Saab kiiremini andmeid/kalendrit sisestada ja üldse kuidagi nobedamalt käib kriisimomentidel telefoni kasutamine.
iPhone kasutamiseks tuleb aega võtta, maha istuda ja siis saab täpselt alles vajutada ja tegutseda.
Netis ei brausi, sellepärast kindel N95 eelistus siiski.

täpselt samad mõtted ka mul...

to rex:
pane "rebekaga" seljad kokku ja ongi kombain! saad ilusti kahte numbrit ka kasutada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.02.2009 21:21:40 vasta tsitaadiga

Küsimus säuke, et kuda ma saaks tollel vidinal videokaamerale valguse järgi. Välk nagu on aga pimedas filmida suht jama kui pole valgust. Tuttaval miski sonyerikson ja sellel põleb kaunilt sama lamp taga.
Kas on vaja miski lisa proge installida või ...:S? Menüüdest nagu pole miskit sellist leidnud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 04.02.2009 22:29:09 vasta tsitaadiga

Kas N95 8GB suudab mingisugustki bassi pakkuda in-ear klappidega? icon_rolleyes.gif Loll küsimus aga see selleks:S.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2009 04:49:09 vasta tsitaadiga

N82'ga andis küll kuulata väga edukalt igasugust muusikat igasuguste klappidega
ei usu et N95'l midagi väga erineb selles suhtes
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2009 17:07:22 vasta tsitaadiga

N95 suudab isegi oma pisikeste kõlarinikatsitega oma suuruse kohta päris head heli produtseerida. Korralike klappidega seda enam.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 17:08:43 vasta tsitaadiga

Bass on ikka suuresti klappidest kinni. Nokia originaalid on tõepoolest suht bassivada kui näiteks Koss-i kõrva sisse käivad müristavad nii et ekvalaiserist tuleb basse isegi veidi maha keerata.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim1984
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2009




sõnum 03.03.2009 03:54:22 andke nõu, mida teha vasta tsitaadiga

Sai siis tehtud n95-le tarkvara uuendus. Kuna telefon on ostetud Inglismaalt tuli softi vahetusega kaasa sealsesse piirkonda sobiv pakett. Millegi pärast hakkas peale seda aga ka display vilkuma. Viisin siis telefoni remonti ja rääkisin loo ära. öeldi,et kui see tarkvara uendusega tuli, peaks see sellega ka ära minema. Seal tehti telefonile uuendus ära ja padi peale ka palti pakett, aga ekraan vilgub ikka. Mis selle vastu aitaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 11:49:34 vasta tsitaadiga

Õpetus kuidas telefonile Windows 3.1 või Windows 95 peale lasta - http://www.crackedbybinpda.com/forum/showthread.php?t=1979

Ise proovisin N95 8gb peal, täitsa toimib aga midagi eriti teha ei kannata kuna ekraan nii pisike, ei loe sealt suurt midagi välja.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 04.03.2009 09:44:51 vasta tsitaadiga

Critical kirjutas:
Õpetus kuidas telefonile Windows 3.1 või Windows 95 peale lasta -.


No mille kuradi pärast keegi seda tegema peaks? ma saaks aru, kui win 3.1-ga arvutile symbian peale panna.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 16:34:55 vasta tsitaadiga

WM-i dualboot võiks vahel kasuks tulla. Ehk on sealt kaugemas tulevikus midagi sellist loota? icon_wink.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 13:07:05 vasta tsitaadiga

kuna noolenupud tulid taskus telefoni küljest lambist lahti, viisin selle tondi ülesõidu juurde olevasse garantii remonti ning lasin korpuse ka ringi vahetada, kõik kokku 495.- (garantii alused jupid tasuta) ning nüüd on telefon jälle nagu tutikas ning MUSTA värvi icon_smile.gif
Paberitest selgus, et mõne nädala pärast saab mu n95 2aastaseks ning aku peab minu meelest täpselt sama kaua, kui alguseski....korpus oli ainus, mis intensiivse kasutamise käigus kulunud...igastahes nüüd võin jääda ootama N98-t, ning N96-N97 vahele jätta

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 17:44:10 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
kuna noolenupud tulid taskus telefoni küljest lambist lahti, viisin selle tondi ülesõidu juurde olevasse garantii remonti ning lasin korpuse ka ringi vahetada, kõik kokku 495.- (garantii alused jupid tasuta) ning nüüd on telefon jälle nagu tutikas ning MUSTA värvi icon_smile.gif

N95-1 orig must korpus? icon_eek.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 18:23:12 vasta tsitaadiga

varuosana vist saab jah...nokia enda oma igastahes
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 15.03.2009 11:44:37 vasta tsitaadiga

N95 must oiginaal korpus täiesti olemas. Soomes müüakse N95 Copper nimega
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 17.04.2009 00:08:50 vasta tsitaadiga

Sai täna EMT uuritud asja ja vastus oli selline. ( Musta korpust võimalik tellida lähimast EMT või Elioni esindusest. Kogu vahetus maksab kokku ca 1900 krooni. )
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 08:16:19 vasta tsitaadiga

viimase softiuuendusega tuli valikusse kallutusandur, keerab ise pildi pikali, ilma et liugurit liigutada.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.04.2009 13:14:50 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
viimase softiuuendusega tuli valikusse kallutusandur, keerab ise pildi pikali, ilma et liugurit liigutada.


8Gb omas seda kohe algusest 8) Tavaline N95 ja Nam3 vist jah ei omanud..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 20:32:03 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi, mul tegi tavaline n95 viimase softi uuenduse millalgi detsembris ja see kallutamine on automaatselt kogu aeg töötanud.
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.04.2009 20:54:55 vasta tsitaadiga

twist kirjutas:
Ei tea midagi, mul tegi tavaline n95 viimase softi uuenduse millalgi detsembris ja see kallutamine on automaatselt kogu aeg töötanud.

Siis puudubs asi vist vaid N95-Nam3 icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.04.2009 18:59:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mõnda proget mis muudaks n95 ruuteriks! Jagaks läbi wlan-i 3g edasi!
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.