Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
06.12.2008 22:05:55
Linux partitsiooni lugemine Win WP-ga. Kas võimalik? |
|
|
Küsimus siis selline, et kas on olemas win XP jaoks mõnda programmi, mis võimaldaks tuvastada teisel kettal asuva partitsiooni tüüpi ja seal olevaid faile kopeerida. Arvan, et tegemist on mingisuguse linuxi formaadiga, kuid täpsemalt ei tea. Ketas ise pärineb LG dvd salvestajast.
Võib soovitada ka mõnda vähenõudlikku linuxi distributsiooni (install tõmbamine soovitavalt mitte üle 650 mb) aga see peaks olema väga kergelt mõistetav.
_________________
 |
|
Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
06.12.2008 23:26:37
|
|
|
Pardi tüübi peaks IMO ka Winni enda Disk Management ära näitama: vaja vaid ID kätte saada ja seejärel on vaid googeldamise küsimus millisele tüübile see ID täpselt vastab.
Lugemiseks on valikuid mitmeid, näiteks see päring leiab mitmeid ning need pole sugugi ainsad.
_________________ IMO & GPLed |
|
Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.12.2008 00:16:22
|
|
|
GParted Live (~98MB)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
09.12.2008 20:52:12
|
|
|
Gparted ei näita partitsiooni või vähemalt ei tunne ta seda ära. Millised on võimalused, et tegemist polegi mingi failisüsteemi vaid RAW formaadiga midagi dvd plaadi sarnast kus vob failid ja nende info failid on üksteise järele kirjutatud?
_________________
 |
|
Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.12.2008 12:08:06
|
|
|
Seda võiksid küsida tootjalt tehniliselt pole mingit probleemi....
|
|
Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|