|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
14.09.2008 14:19:59
Gladiatus - Hero of rome |
|
|
Kas keegi mängib veel seda?
http://www.gladiatus.com/
online võitlus/seiklus
Kui viitsite siis võite ka selle lingi ära kaeda!
http://s1.ee.gladiatus.com/game/c.php?uid=29580
Eestikeeles!
Tõlked on küll naerma ajavalt amatöörlikud.
STIILINÄITED
-------------------
Sa oled suurepäraselt teadlik sellest millised legendid olid sündinud veel enne kui sina, kes sa sellel liival seisad.
viimati muutis excalibur 14.09.2008 14:21:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
14.09.2008 15:11:20
|
|
|
Parim asi selle mängu juures on eestikeelne tõlge
Huumorit jagus minu jaoks ikka tükk aega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
14.09.2008 15:16:56
|
|
|
| õnneks on ka variant ingliskeeles mängida
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
death fire
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2006
|
14.09.2008 15:20:24
|
|
|
Niisis mu sõber tahtis, et ma läheksin ja vaataksin mis Iidne Tempel toimub. Kahjuks ma sõin neid marju ja...(nägu tõmbub roheliseks).
See tekst ajas naerma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
15.09.2008 21:40:01
|
|
|
muidu tundub seal palju eestlasi olema. imelik, et keegi siit seda ei mängi!
Kuskiltmaalt peab vist maksma hakkama, kui tahad paremat varustust. kuna paremate asjade eest tuleb rubiinides maksta mida saab ainult krediitkaardiga see on jama
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
16.09.2008 00:28:46
|
|
|
iga teine delfis, postimehe jms kommentaarides olev link viib tolle mänguni.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kadjakas-
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2005
|
16.09.2008 09:55:49
|
|
|
ned on ned röövlid
_________________ Adolf Hitler is what the world was waiting for. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
30.11.2008 19:21:38
|
|
|
| Värskendan nats! kas keegi mängib seda mängu HV-st
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanz671
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2007
|
30.11.2008 19:48:51
|
|
|
| Suvel tegelesin, ma ei tea, ostsin rubiine ka aga enam pole vaatanud, kas alles veel ongi?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
30.11.2008 19:51:55
|
|
|
| kuhu nad ikka kaovad. Mina olen siis kasutaja aadu. wfiles tean mängib!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaylem
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005
|
13.12.2008 22:35:38
|
|
|
| Nati ikka saab nokitsetud seda. Kasutaja Imelikvark.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
13.12.2008 22:39:23
|
|
|
Ma mängin.
Liituge läbi selle lingi.
Mina saan veidi au juurde ja vastutasuks õpetan algajaid.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
13.12.2008 22:41:48
|
|
|
| mängisin kah mingi aeg tagasi, level 41, sõbraga gildis Lehmakauplejad,
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
13.12.2008 22:45:12
|
|
|
Ahjaa, aasta algul tuleb serveri uuendus, mis teeb asja paremini tõlgituks, bugivabamaks ja lisaks lubatakse uuendusi
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2008 12:48:09
|
|
|
Andke andeks kõik keda ma seal mängus terroriseerin
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
14.12.2008 12:59:24
|
|
|
excalibur, mis su see mängunimigi oli?
Juba meelest läinud.
Ise olen waux seal.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2008 13:04:11
|
|
|
| Aadu
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
17.02.2009 15:02:24
|
|
|
Uuendused on tulnud!
Uued koletised, palju uusi relvi!
Vangikoopa võitlus ja erinevad maad!
Liituge läbi minu lingi, õpetan ja annan kulda!
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
22.04.2009 08:50:26
|
|
|
Mängin juba 3ndat nädalat seda, kasutaja Anatoly, tase 13. Oksjonid seal kohati suht pingelised . Päris hästi läbimõeldud neti mäng on
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
22.04.2009 14:23:19
|
|
|
Proovi,kas saad minust jagu.
Muutsin nime ära.
Kadunud_Hing olen nüüdsest
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.04.2009 14:40:56
|
|
|
| Ma lõpetasin selle mängimise peale seda kui hindu rämedalt tõsteti. ekke2009 on minu mängijanimi nüüd. andisn ära oma konto
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
22.04.2009 19:12:01
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
Proovi,kas saad minust jagu.
Muutsin nime ära.
Kadunud_Hing olen nüüdsest  |
Hea nali Ehk intensiivselt mängides 2 aasta pärast õnnestub natukenegi viga teha sellele kasutajale, aga kaldun arvama et jääb ära
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.04.2009 19:55:01
|
|
|
| WIFELS MIS LEVEL SA OLED ÜLDSE. MINU KASUTAJA 74
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
12.06.2009 22:26:48
|
|
|
Ma olen kasutaja Kadunud_Hing.
Aga ma ei viitsi enam vist mängida.
Peaks vist konto maha parseldama.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
13.06.2009 22:00:53
|
|
|
Jõudsin tasemele 30 just hiljuti.. Viimane uuendus tundub üsnagi asjalik seal.
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
31.08.2009 15:02:50
|
|
|
kas keegi veel mängib??
suuab keegi mind juhendada kohta kus seletataks mis mida annab (mida need ripatsid ja sõrmused ja mis mida annavad)
googleldades jõuab nende lõksudeni ja vajalikku infot raske fitreerida
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
31.08.2009 18:05:55
|
|
|
Vaikselt mängin, suve jooksul enamasti ainult tööle jättes .
Algul ei anna need ripatsid ja sõrmused suurt midagi, hiljem, suuremate levelitega annavad nad igasuguseid boonuseid statsidele juurde.
Tase 1 esemetele saab ainult pulbreid lisada, et nad midagigi annaksid.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
01.09.2009 22:10:22
|
|
|
ma momendil tase 13 aga tasapisis edenen
kuidagi gladiatuse oma foorum tundub kellade - vilede ja segase süsteemiga võõras ( ilmselt HV ga liiga ära harjunud,
momendil katsetan koobastes, sain abilisi kah omale juurde nüüd neile asjad juurde hankida
siiani koobastes lootusetult tappa saanud
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
02.09.2009 07:35:47
|
|
|
| Ma ise tasemel 33 ja samuti pole kordagi võitnud kedagi seal koopas, seal läheb vaja mingeid ilge kahjuga relvi (nii endale kui oma abilistele), siis peaks hakkama saama vist.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
02.09.2009 15:05:15
|
|
|
põhimõtteliselt loeb seal väga palju ka kombineerimine
näiteks paned ühe abilise (meediku) ravima
ühe paned tähelepanu endale võtma ja ülejäänud ründesse
nende omavahel kombineerimine 2 ravima 2 võitlusesse jne
+ veel omadustega mängimine kellel peavad olema kiired jalad kes intelikentne jne
EDIT:
tekst pärit
http://board.ee.gladiatus.com/index.php?page=Thread&threadID=362
Järgnevalt väike spikker,mis süsteemiga tegu ja soovitused,kuidas alustada.
Koobastes võitlemiseks lisandub ülevaatesse sinunimeline peakangelane,kes saab endale osta 4 abilist.Valik: võitleja,blokeerija ja tervendaja.
Abilisele saab määrata,mis rolli ta ründes mängib:
*otsese tähelepanu endale võtja nö tankija
*kahju tegija
*tervendaja
*ei osale üldse rünnakutes
Abilist,kellel on kõige suurem ohtlikkuse väärtus,seda ründab koopa koletis kõige esimesena.Ohtlikkuse väärtus tekib tehtud kahjust või tehtud ravimisest.
Näiteks: kui sul on peakangelane või võitleja pandud kahju tegema,siis iga kahjupunkt=1 ohtlikkus.Kui paned kangelase või võitleja tankima,siis ohtlikkuse väärtus põhineb karismal,esemetel (millele on lisatud + Ohtlikkus) ja lisatud uuendustel.
Soovitused:
Panna kahju valik peakangelasele.Ohtlikkuse summa=tehtud kahju+ohtlikkuse väärtus antud tegelasel.
Tervendaja 1 ohtlikkuse punkt=iga tehtud tervendamise punkt x2.Kui tervendaja ei pea esimeses lahingus tervendama,siis ta teeb selle asemel kahju.Lahingute pikenedes teeb tervendaja aina rohkem kahju,mille tulemusena hakkab vaenlane hoopis teda ründama.Mida pikemaks lahingud venivad,seda rohkem teeb vaenlane kahju.
Seega mis esemeid osta?
Tervendajale:
Esiteks osta tervendaja,kel on kõige kõrgem intelligentsus.Seejärel osta varustus,kus on boonusena intelligentsuse % ja + x arv Tervendamine.Mida suurem tervendamise boonus,seda parem.
Tervendaja ei vaja eriti + Rüüd,aga nad vajavad + Kahju,juhuks kui neil pole vaja parasjagu tervendada.
NB! Tervendaja panna abiliste reas esimeseks!
Võitleja/blokeerija:
Osta kõrgeima leveli,tervise ja oskusega tegelane.
Varusta nii rohke kahjuga kui võimalik,pead tapma koletise nii väheste lahingute arvuga kui võimalik,sest palju lahinguid=koletis teeb rohkem kahju.Osta esemeid,millel on rohkelt boonusena oskus,karisma ja ohtlikkus.
Ei ole vaja väledust ja tugevat rüüd,sest tervendaja ravib sind.
KOKKUVÕTTES:
I KOHT
TERVENDAJA-OLULINE KÕRGE INTELLIGENTSUS.
VARUSTUSES:
+ INTELLIGENTSUS
+ TERVENDAMINE
+ KAHJU
II KOHT
RÜNDAJA/BLOKEERIJA-OLULINE KÕRGE LEVEL,OSKUS.
VARUSTUSES:
+ OSKUS
+ TERVIS
+ KARISMA
+ KAHJU
EI OLE VAJA: + VÄLEDUS, + RÜÜ
Eelnev on tõlgitud ingliskeelsest variandist.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|