|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
20.11.2008 11:02:59
[X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
|
|
Colin McRae: DiRT 2
| tsitaat: |
| Codemasters has announced it is to release a sequel to Colin McRae: DiRT, the highly acclaimed off-road racer that lit the dawn of the current generation in 2007. |
Multiplayer: Jah
Uudised: I, II
Screenshotid: IGN
Videod:
viimati muutis PriiT_ 23.02.2009 22:30:20, muudetud 6 korda |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.11.2008 11:05:34
|
|
|
Mina, kui vana automängude fänn, jään huviga ootama.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranger15
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2005
|
20.11.2008 11:37:52
|
|
|
Väga viis, hakkasingi juba mõtlema, millal Codemasters uue projektiga ralli koha pealt tegelema hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
20.11.2008 16:11:58
|
|
|
| DiRT oli täitsa norm arkaadikas. Ootan seda kindlalt
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
20.11.2008 17:29:52
|
|
|
Vägagi paljulubav
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
20.11.2008 18:09:57
|
|
|
X-Games laadsetel üritustel müristamine võib vägagi mõnus tulla, Codemasters juba teab kuidas feelingut tekitada
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.11.2008 19:35:20
|
|
|
| Pilt võib täitsa reaalselt ingame olla, v.a. rehvi alt lendav muld... a kes ikka teab.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
20.11.2008 19:49:57
|
|
|
| Eks ta sama graafikaga tule nagu DiRT
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.11.2008 19:53:29
|
|
|
| Esimesed bullshotid olid päris DiRTiga suht sarnased. Võib eeldada, et seekord on sama juhus.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
20.11.2008 20:12:27
|
|
|
vaatan, et igalpool DC mingi DiRT 2 sponsor või ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.11.2008 14:24:45
|
|
|
| codmastersi jutu järgi tuleb küll hüper-super graafika
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.11.2008 14:42:42
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| codmastersi jutu järgi tuleb küll hüper-super graafika |
heal juhul tuleb sama mis GRID-is. ma ei usu, et parem
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.11.2008 14:43:35
|
|
|
| No eks ta ole DiRT-i baasil, tiba nokitsetud, aga suht sama graafika.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.11.2008 14:47:38
|
|
|
ma loodan, et nad masina pidureid jälle sama debiilseid ei tee. muu oli seal mängus hea. lõpuks harjus isegi selle pruuni HDR bloomiga ära.
nende karjääri süsteem (püramiid) ka üks parimaid, mis automängudes olnud imho.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.11.2008 17:10:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
ma loodan, et nad masina pidureid jälle sama debiilseid ei tee. muu oli seal mängus hea. lõpuks harjus isegi selle pruuni HDR bloomiga ära.
nende karjääri süsteem (püramiid) ka üks parimaid, mis automängudes olnud imho. |
mulle ei meeldinud,need suurad jurakaws ja bagid tuleks välja jätta,see ainult WRC osa jäi lühikeseks
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.11.2008 17:27:30
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
ma loodan, et nad masina pidureid jälle sama debiilseid ei tee. muu oli seal mängus hea. lõpuks harjus isegi selle pruuni HDR bloomiga ära.
nende karjääri süsteem (püramiid) ka üks parimaid, mis automängudes olnud imho. |
mulle ei meeldinud,need suurad jurakaws ja bagid tuleks välja jätta,see ainult WRC osa jäi lühikeseks |
DiRT-is polnud WRC-d.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
21.11.2008 17:45:34
|
|
|
| CM-il pole vist litsensigi, kui ma ei eksi peaks see üks väheseid asju olema mis Sony käes on.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
22.11.2008 11:39:16
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
ma loodan, et nad masina pidureid jälle sama debiilseid ei tee. muu oli seal mängus hea. lõpuks harjus isegi selle pruuni HDR bloomiga ära.
nende karjääri süsteem (püramiid) ka üks parimaid, mis automängudes olnud imho. |
mulle ei meeldinud,need suurad jurakaws ja bagid tuleks välja jätta,see ainult WRC osa jäi lühikeseks |
DiRT-is polnud WRC-d. |
no mingid rally cupid olid, aga kuidas WRC litsents sony käes on?On ta mõne WRC mängu teinud ka?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
22.11.2008 13:22:08
|
|
|
| PS2 peale WRC 1-5.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
26.11.2008 12:49:37
|
|
|
Codemastersi lehel on selline tekst:
DIRT2
Available Autumn
PS3
Ehk siis järgmisel sügisel.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
10.12.2008 18:22:49
|
|
|
Address Not Found
Firefox can't find the server at games.tiscali.cz.
The browser could not find the host server for the provided address.
* Did you make a mistake when typing the domain? (e.g. "ww.mozilla.org" instead of "www.mozilla.org")
* Are you certain this domain address exists? Its registration may have expired.
* Are you unable to browse other sites? Check your network connection and DNS server settings.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.12.2008 18:26:42
|
|
|
| Lase püksi kui need ingame on.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2008 20:16:25
|
|
|
homeworld1, ära pulli, avaneb ilusti see link
amddude, sellepärast kirjutasingi pildid, kuna ilmselge, et tegu pole in-game screenidega
tunduvad rohkem nagu mingist pre-rendered teaser-trailerist võetud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
10.12.2008 20:17:49
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
10.12.2008 20:35:38
|
|
|
| sul FF blokib, mul igatahes töötab asi ilusti
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mining531
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2008
|
09.01.2009 22:48:23
|
|
|
nende piltide juures on vast natuke PhotoShopiga ka nokitsetud
_________________ GT: karl kreevald |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.02.2009 16:38:30
|
|
|
| psp versioonist ka uudiseid?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2009 14:53:06
|
|
|
mäng läheb liiga ameerikalikuks ära
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
29.03.2009 11:39:04
|
|
|
| loodan et tleb sama hea m'ng naq Dirt... nati OT ka kas on Xbox 360 peale tulemas mingit F1 mängu? Muidu kuskilt lugesin suht ammu et Codemasters tegeleb millegagi... Kas see jutt vastab isegi tõele?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
08.05.2009 17:09:56
|
|
|
Ülikõva. Eriti meeldib mulle kuidas nad on mootorihäältega täppi pannud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
08.05.2009 17:20:41
|
|
|
| Mnjaa... Liiva ja mudaefektid on täitsa paigas.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
30.05.2009 21:04:20
|
|
|
Kas see oli arvutiga või reallife?
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
01.06.2009 13:21:58
|
|
|
| Loomulikult arvutiga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
04.06.2009 23:48:39
|
|
|
| kas Dirt 2-l on kahe mängija tugi ka olemas ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
05.06.2009 09:46:16
|
|
|
Aasta automängust on asi kaugel. Oktoobris tulemas Forza 3.
Investigeerime juhitavust ja mänguelamust selle video põhjal näiteks: http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dirt-2/50784
Olgugi et CM väitis uue driving modeli olemasolu, tundub see Evo pööravat kurvides ümber oma kesktelje.
Kahtlustan et juhitavuses mingit revolutsiooni tehtud pole. Tõenäoliselt see "raskuse" või "kaalu" tunne on autodele antud ainult sellega et pööramine ei toimu järsku.
Stiilivahetus mingile rula/extreemspordile on suhteliselt mage - värvid meenutavad ProStreeti. Tegemist võiks olla siiski RALLI'ga.
Mis puutub graafika muutustesse, siis näha on et tekstuurid on teravamad veidi ja vee efektid on üle tehtud. Tolm, liiv, kruus tundus sama mis dirt1'es (paar väikest pilvekest tekib kurvis, mis liiguvad autoga kaasa)..
Nothing special. Move along, people.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
05.06.2009 12:26:30
|
|
|
| DiRT ei ole simu ega ei peagi olema simu. Nii et sealt pole mõtet leida reaalsust, puhas funi peale ehitatud mäng.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.06.2009 13:59:16
|
|
|
Valge esiotsaga Subarul on Xenonid ees
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
07.06.2009 14:55:21
|
|
|
Täiesti õigesti öeldud - DiRT ei ole mitte mingit moodi simulator. Puhas lõbu ja nauding. See, et meeskonda toodi Ken Block koos oma sõprade ja koostöötajatega ongi samm Ameerikalikuma stiili poole. Need mehed kes küsivad ala. "Who the fuc* is Ken Block?" Ei tohiks ennast küll pidada rallisõpradeks või kritiseerida, kas see oli mõistlik samm või ei teda tuua appi DiRT 2 tegemisele.
See kui mõne arvates tuleb DiRT 2'st aasta rallimäng ei tohiks mitte kedagi ärritada või endast välja viia, kuna mõne arvates on peale Forza ka veel mängitavaid rallimänge. Igal inimesel on oma arvamus ja kui sinu (asdasd) arvates ei tule mängust mitte midagi erilist, siis palun: Nothing Special here, move along.
Mina igatahes ootan huviga, kuna peale X-Games'i tuleb mängu ka tavalisi ralliradu ja Rally Raid'e.
Eks seniks peab veel esimest DiRT'i mängima : )
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.06.2009 15:04:29
|
|
|
fuhh mina ei saa aru mis nendes automängudes nähakse, proovisin dirti, ülimõttetu
mingit storyt vms sellist ju ei ole`?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
07.06.2009 15:07:41
|
|
|
Rallimängud on sõitmiseks mitte story jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
07.06.2009 16:34:36
|
|
|
| Noname kirjutas: |
fuhh mina ei saa aru mis nendes automängudes nähakse, proovisin dirti, ülimõttetu
mingit storyt vms sellist ju ei ole`? |
Ime et sa aabitsast storyline otsima ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
08.06.2009 20:18:13
|
|
|
Olgu ta Arcade või simulaator mingi juhtitavuse element mis annab auto tunnetuse peab ikka olema. Minujaoks on viimaste Colin McRae nimeliste mängude juhitavus olnud leebelt öeldes kaheldav ning ebamugav (st. ei anna head mängu elamust). Ma ei ütleks et nad sihivad selle mänguga "Puhast lõbu ja naudingut", siis oleks teepeal power-up'id ja mingi romuralli game mode ka, kus aja peale pead 'tapma' kaasvõistlejaid - enamvähem sellised elemendid on "Fun" mängudel (nt: Split/Second, Blur jne.).
Üldpilgul üritas Dirt ikkagi arcade ja simu vahepeale tabada. Minu lootused olid et võetakse suund simu poole, kuna ralli simusi on präegustel konsoolide vähe.
Suht naljakas on vaadata kuida sa föönitaja üritad siin jagada vägesi ja kuulutada kes on rallisõbrad ja kes mitte. See on puhtalt subjektiivne. On ka selliseid inimesi veel kes olid Märtini fännid ja ei tea midagi Ken Blockist. Lihtsalt avardan su maailmavaadet muud midagi.
Võiksid eristada ka fraase "aasta automäng" ja "aasta rallimäng". Kaks eriasja. Aasta rallimänguga ma võin nõustuda - konkurente hetkel eriti pole, või mis.
BTW: Forza toodi siia teemasse just sisse selle esimese fraasiga. Rallimänguga pole seal midagi pistmist.
Ka minu post ei tohiks kedagi ärritada või endast välja viia, kuna tegu oli lihtsalt mängu taga-motiivide selgitamisega. Nii mulle endale kui foorumikaaslastele.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
08.06.2009 22:31:39
|
|
|
Sellega ma olen nõus, et DiRT üritab tabada sinna Fun mängu ja Simu vahepeale. Vabandan samuti oma vea pärast. ( aasta ralli/auto mäng ) Mitte mingit moodi ei kavatse ma siin kuidagi vägesid juhatada vaid lihtsalt nimetan välja, et ajad muutuvad ja oleks ikka tore kui liigutakse edasi. Olin ise samuti Märtini fänn ja olen seda siiamaani. Kuid ajad muutuvad ja sõitjad vahetuvad.
Rallimängule tõesti konkurente hetkel pole ja vist oleks juba hilja midagi uut välja tuua. Vähemalt nüüd. Kuid just vastukarva käivadki tegelased kes negatiivse alatooniga iga uue tulija ( rallisõitjaid mõtlen, näiteks Mirra, Pastrana, Block ) pihta pahaseid pilke pööravad, kuna nad üritavad väheke värskendada Ralli kui niisuguse olemust.
Mina seda autotunnetuse asja ei oska kommenteerida, kuna ei ole Colin McRae mänge millegi muuga võrrelda kui Richard Burns Rally. See on küll suhteliselt vana mäng juba, kuid siiani minu arvates kõige reaalsem ja raskem rallimäng. Võibolla see ongi põhjus miks on väga suur hulk inimesi kellele see ei meeldi. See on liiga raske. Just selle pärast tehakse praegu nii ralli-, kui automänge võimalikult suurte võimalustega kohandada mängu enda vajadusele. Kõikvõimalikud assistid ja nende väljalülitamise võimalused.
Lõppkokkuvõtteks on ju kõik raha teenimises. Mida mängitavam mäng kõigile vanustele seda rohkem toob tulu. Ma ei oska küll spetsiifilisi numbreid tuua, kuid võin spekuleerida, et Richard Burns Rally tõi sisse ainult nendelt mängijatelt kes olid tõesti Hardcore rallifännid.
Minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
09.06.2009 14:37:50
|
|
|
| imo. Ralli kui WRC võiks ikka WRCks jääda. Eks näis, muretsema peaks ikka mängu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|