Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Conan märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.10.2008 12:45:13 vasta tsitaadiga

kas netist saab kuidagi nii mängu aega tellida, et on 5 mindiga juba olemas ?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 11.10.2008 01:38:21 vasta tsitaadiga

kui sa krediitkaardiga maksad, siis ongi viie minutiga olemas pmst
btw, kas kuhugi mingit eestlaste gildi ka tekkinud on? saan aru, et see Hell Hunt suhteliselt surnud on?

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.10.2008 10:37:44 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:
btw, kas kuhugi mingit eestlaste gildi ka tekkinud on? saan aru, et see Hell Hunt suhteliselt surnud on?
Ma kahtlen tugevalt miski eestlate gildi olemasolus praegu. Fury BSB's on 3-4 aktiivset eestlast ja me isegi suhtleme mõnikord üksteisega icon_biggrin.gif Ei use et muudes gildides eestlasi oluliselt rohkem oleks. Muidugi ma olen suht omaette nokitseja ja pole otsingud ka eriti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 10:48:54 vasta tsitaadiga

tomps01, kuidas mäng on üldiselt hetkel? on midagi muutunud pärast eismest 2 kuud?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.10.2008 12:07:39 vasta tsitaadiga

Nu ma kohe alguses ei mänginud, nii et raske öelda. Asi on nüüd jälle suht stabiiline, nii et igasuguseid crashe on tunduvalt vähem kui vahepeal oli. PvP patch on väljas, nii et rahvas lõbustab end vahepeal PvP expi kogumisega ja kui varem gangiti sind naljapärast, siis nüüd on tüüpidel ka motivatsioon olemas icon_biggrin.gif Igasugu pisibuge on vähemaks jäänud, kuid neid on ikka veel piisavalt (eelmine nädal lõbustasin end gemcutting questidega). Inimesi on nii vähe, et üle ühe insta ei tasu üldiselt loota. Eile küll oli EM'is raske leida kohta kus miskid tüübid poleks mulle pea kohe kallale tulnud. Posu uusi queste on EM's ja provinci instad on korda tehtud. Siege battleid pole kahjuks veel ise näinud ja nende kohta ei oska sõna võtta. Lvl 80 contenti pole peale PvP patchi ja PvP setide juurde nagu tulnud. Muud miskit olulist ei tule pähe. Mängu julgeks soovitada ainult pühapäeva mänguritele või tüüpidele kellel AoC õhustik tõsiselt meeldib (mulle meeldib).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 12:49:53 vasta tsitaadiga

aga kuidas klassid tasakaalus on?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.10.2008 13:18:54 vasta tsitaadiga

Peale gemnerfi jäi oneshotimist vähemaks, kuid tasakaalu see asja veel täiesti ei ajanud. Necroga mängides sain miski knocki/stuni kaela ja selleks ajaks kui see mahakukkus või vahetult peale seda ma tavaliselt ka surin. BS ruulivad suht korralikult. Rahvas räägib et testiserveris on necrod tunduvalt kõvemad ja BS nõrgemad, kuid mul pole aimugi kuna need muudatused live lähevad. Muude classide kohapealt ei oska sõna võtta, kuna ma tegelen PvP serveris rohkem PvE'ga icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 13.10.2008 17:40:52 vasta tsitaadiga

gankimine on jah suht populaarseks muutunud. mind isiklikult hämmastab, et lvl 80 tüübid viicivad ka veel mingeid lvl 20 tüüpe gankida. aga eks see räägi nende hingeseisundist. BSi kohta kuulnud jah ,et suht 'unkillable' pidi olema. tekkis mõte seda omal nahal proovida.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 18:20:49 vasta tsitaadiga

pvp süsteemiga miskit lubatud fugitive süsteemi ei tekitatud?
assa mõne stuni ka saanud on?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 14.10.2008 09:56:31 vasta tsitaadiga

PvP süsteemist tuli ainult esimene osa ehk praegu saab kuni 5 PvP levelit teenida. Alates kuuendast PvP levelist peaks ka xp kaotus tekkima, kuid 6-10 levelid ja fugitive süsteem on siis tuleviku rida. PvP levelid kasvavad exponensiaalselt ja seega ma ei kujuta hästi ette kui kaua läheks ausal hardcore PvP tüübil lvl 5'ni jõdumiseks (vabatahtliku üksteiselt xp farmimist pakuti muidu mulle ka). Need lvl 80 gänkerid võivad küll idioodid olla, kuid mina olen nendega rahul - nad on ainsad kes suudavad res pointidel gämpivad/farmivad sinu leveli grupid laiali peksta.
Londiste, kui sulle varem ei meeldinud gängitud saada, siis praegu on asi tunduvalt hullem. icon_biggrin.gif Ma arvasin eilseni, et 3/4 tüüpidele olen ma KoS sellepärast et üksik PoM on kerge saak kuid eile olin miski 5 sama või kõrgema leveli solideriga grupis ja peale wipe läks neljal neist 10 minutit et res pointilt minema saada, viies eriti kaugemale ei saanud ja lõpuks lahkus grupist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 16:44:44 vasta tsitaadiga

ei meeldinud. pvp kui võimaluse vastu ei ole mul midagi, aga iga nurga peal 2x suurema leveliga tüüpide käest vastu tatti saamine pole minu arust enam fun.

ma siiamaani irvitan, et l30-35 kandis suutsin ma 2 paar levelit kõrgemat kallalekippujat tavaliselt kasti lüüa, kolmega läks raskeks. ja noh, siis kui kellelgi stun oli, assa sai stuni alles hiljem. raisk. icon_biggrin.gif

seega ka praegu ei kutsu mind kuidagi tagasi mängima.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 14.10.2008 16:51:29 vasta tsitaadiga

Kuidas selle DX10 graafikauuendusega jäi? Kõikjal on jube vähe infot, ma vaatan.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 08.11.2008 21:08:39 vasta tsitaadiga

Kust trialit saaks? Tasuta või keegi jagab? Oleks tänulik info eest!
E: Ja muide mul oleks paar inimest tulemas AoC'sse, on kuskil ka aktiivne eestlaste gild?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 08.11.2008 21:27:45 vasta tsitaadiga

Kas seda mängu üldse mängitakse veel?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 08.11.2008 21:30:49 vasta tsitaadiga

Kas on olemas üldse eestlaste gild? :S Alguses olid küll suured plaanid ju, Hell Hunt vms, midagi välja ei tulnud? :S icon_question.gif
!Ikka tahan trialit , PM kui jagate! icon_smile.gif!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 22:38:44 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
Kas on olemas üldse eestlaste gild? :S Alguses olid küll suured plaanid ju, Hell Hunt vms, midagi välja ei tulnud? :S icon_question.gif


Milleks peaks selles mängus Eesti gild olema? Tegu on ühe suurima flopiga MMOde ajaloos.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 08.11.2008 23:22:07 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:16:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 09.11.2008 09:38:24 vasta tsitaadiga

tänu nn murder pointsidele on vähemalt gankimist vähemaks jäänud.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 10:35:24 vasta tsitaadiga

Trialit minu andmetel senini tehtud ei ole, kes proovida tahab peab ostma või sõbra käest kontot laenama.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2008 10:52:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Trialit minu andmetel senini tehtud ei ole, kes proovida tahab peab ostma või sõbra käest kontot laenama.


Järjekordne katteta lubadus nende poolt. Jumala pärast et retailis mängijad ei saaks sõbrale trialit proovida anda. Ka proovimiseks peab mängu ostma. Üritatakse maksimum raha kokku ajada thumbs_down.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 11:00:06 vasta tsitaadiga

trial on olemas sedasi, et keegi accounti omav inimene saadab sulle invitationi....see aga eeldab aktiivset subscriptionit. nii et jah, siit sellist inimest leida on üsna raske..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 09.11.2008 20:59:02 vasta tsitaadiga

mul hetkel isegi 3 subscriptionit aktiivsed icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 23:34:55 vasta tsitaadiga

http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2707&table=CONTENT
We are now preparing to take the DirectX 10 version of the game from our internal testing servers out to the public test servers, so you can see it for yourselves. The next major game update will include this version of the game and make it available for everyone with the appropriate hardware to enjoy.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.11.2008 19:07:13 vasta tsitaadiga

üks küsimus et kui max lvl kätte saada kas on seal midagi teha ka peale pvp näiteks nagu wowis raidida instasi ja erinevaid epic loote saada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 19.11.2008 19:33:59 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
üks küsimus et kui max lvl kätte saada kas on seal midagi teha ka peale pvp näiteks nagu wowis raidida instasi ja erinevaid epic loote saada?

PvE koopaid peaks jaguma küll seal lõpu poole. Iseasi, kas nad kõik praegu täiesti töökorras ja mängitavad...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2008 10:11:39 vasta tsitaadiga

kavatsen järgmise nädala algul mängu osta aga sooviks teada kus kõige rohkem eestlasi liigub ringi ja kedagi low lvl ka veel on? ja siis annaks triali siit kellelegi ära ka kellel väga vaja
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 10:28:16 vasta tsitaadiga

Enamus HV's aoc'd mänginud eestlasi kaasaarvatud enamus teiste eestlastega, kes mängu alustasid, on selle mängimise lõpetanud.

Serveris Fury loodi gild Hell Hunt, mis on praegu varjusurmas või laiali läinud.

Ühtegi eestlast ise kahjuks ei tunne, kes seda mängib.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2008 10:31:43 vasta tsitaadiga

no mingi rahvas kindlalt veel mängib seda ma tahaks teada
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 10:37:43 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
no mingi rahvas kindlalt veel mängib seda ma tahaks teada

Võibolla mingi rahvas tõesti mängib. Samas võiksid teha antud aoc teema aktiivsusest ja sisust omad järeldused.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 11:33:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

pro kirjutas:
üks küsimus et kui max lvl kätte saada kas on seal midagi teha ka peale pvp näiteks nagu wowis raidida instasi ja erinevaid epic loote saada?


PVE kohta peaks link nagu vastuse andma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.11.2008 17:27:28 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kavatsen järgmise nädala algul mängu osta aga sooviks teada kus kõige rohkem eestlasi liigub ringi ja kedagi low lvl ka veel on? ja siis annaks triali siit kellelegi ära ka kellel väga vaja


Eestlasi mängib nati ikka, minu teada asjatavad suht omaette kõik. Kui sind huvitab natuke PvP ja rohkem PeE raidimine, siis võiksid jälgida Fury Nemesis gildi (seal on minu teada paar aktiivset eestlast ka). Miskit ühisleveldamist teiste eestlastega eriti ei maksa loota, kuna levelid tulevad suht kiirelt ja kõik keda kes viitsivad leveldada on endal paar chari ülesajanud. Raidimist peaks minu arust praegu juba parajalt olema ja kuna Ymirs Pass on valmis ja mitmed low level instad on paremaks tehtud, siis võib tasakesi loota, et nüüd keskendub Funcom põhiliselt lõpumängu paremaks tegemisele.

Eee jah, kui sulle ei meeldi gangitud saada, siis ära tegelikult Furysse või mõnda teise PvP serveri roni. Tänu murder pointsidele võivad sind max lvl tüübid rahule jätta, kuid gankerid käivad gruppides ja sama või isegi madalama leveliga grupp suudab sulle ilusti äratehea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 20.11.2008 17:38:05 vasta tsitaadiga

Ostsin siis ise ka mängu kui just välja tuli. Tegin 50 barbari ja 60 hoxi vist ja sinna need jäidki, sest mäng oli haigelt buggine. Siis pooled talendid ei töötand, questid mõned. Kõige rohkem ajas närvi kui instas mingi quest is töötand ja siis jäi 5 questi seal veel tegemata ja tajoobana expi jäi saamata. Aga jah lvlid tulevad seal mängus ikka suht kiiresti. 50 sai kunagi teha 5-6 päevaga ja ma polnudki mingi hardcore.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.11.2008 17:44:25 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Ostsin siis ise ka mängu kui just välja tuli. Tegin 50 barbari ja 60 hoxi vist ja sinna need jäidki, sest mäng oli haigelt buggine. Siis pooled talendid ei töötand, questid mõned. Kõige rohkem ajas närvi kui instas mingi quest is töötand ja siis jäi 5 questi seal veel tegemata ja tajoobana expi jäi saamata. Aga jah lvlid tulevad seal mängus ikka suht kiiresti. 50 sai kunagi teha 5-6 päevaga ja ma polnudki mingi hardcore.

icon_biggrin.gif Nu teine kord oled loodetavasti targem ja ootad esmalt 6 kuud ja vaatad siis arvustusi. Praegu on mäng lõpuks sellises seisus et ma julgeks seda tasakesi soovitama hakata. Kuigi võiks veel oodata jõuludeni, et serverite merge äraoleks ja madalamate levelite piirkondades rohkem mängijaid sigineks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.11.2008 18:02:16 vasta tsitaadiga

lol... huvitav kas AOC´l läheb paremini

http://eu.rgtr.com/en/news_article/information_for_our_subscribers
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 13:11:39 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

This weekend, we received news that Funcom had laid off a large portion of their US employees
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 13:40:46 vasta tsitaadiga

Eks see on rohkem seotud teatud globaalsemate sündmuste kui aoc'ga..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.11.2008 14:13:20 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
globaalsemate sündmuste
Warhammer icon_eek.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 14:39:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Warhammer :o

Vähem foorumeid. Rohkem "päris" uudiseid sulle hoho.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 05.01.2009 16:55:27 vasta tsitaadiga

kas vanadest mängjatest kedagi tagasi tulemas ka on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 05.01.2009 17:29:47 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kas vanadest mängjatest kedagi tagasi tulemas ka on?

Ma mõtlesin naasta (eelmine kord sain ainult L44 seega saaks Ymir's Passi üle vaadata ja paljut muud). Niipea kui GC'le käed külge saan icon_smile.gif
Kuna mäng pidi ilusti jooksma nüüd ja varsti serverite liitmine, uued kollid jne (T2 reidimise kollid peaks ka kõik selle aasta alguse jooksul tulema vist). Rääkimata PvP'st, mis nüüd peaks paremini töötama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 17:56:49 vasta tsitaadiga

peaks..võiks.. aga anna tead kuidas tegelikult on.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 05.01.2009 18:32:03 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
peaks..võiks.. aga anna tead kuidas tegelikult on.

Annaks aga pole veel mängus sees. Nii palju kui endised gildikaaslased öelnud on, siis suures möllus näiteks FPS läägi ei ole ja mäng ei jookse kokku ka lampi enam. Ehk siis põhilised probleemid, mille pärast mina enam edasi ei viitsind mängida. Suvel kui üritasin Villades möllata viskas iga kord mängu kinni või FPS langes lihtsalt mingi 1-2 peale. Muidugi võiks rohkem kohti olla, mida uurida, aga küll sedagi juurde tuleb. Kui mingi väga hardkoor mängija ei ole peaks hetkel asju olema teha küll.
Ise mängin küll teistel taotlustel. Kuna Howardi jutud alati meeldinud, siis ei saa ma lihtsalt ära öelda sellisest võimalusest (eriti kui teised mängud igast orkidega ja päkapikkudega jms).

Aga jah AoC ei pruugi minna kõigile peale, eriti neile, kellele WoW väga meeldib/meeldis. Minu arust on väga tore ka see, et mängijad on vanuses 20-50 keskmiselt (nooremaid on kindlasti ka, aga vähemalt RP-PvP servus, kus pesitsen pole näha olnud ebameeldivat rahvast).

Muidu jah kui mängu saan oskan rohkem rääkida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.01.2009 12:43:37 vasta tsitaadiga

läägi eriti ei eksisteeri jah ja bug ka väga arva kohtab ,kui neid kohtab siis tavaliselt tehakse kiirelt korda. Ja raidmis kohti on küllaga ja need ka korras. Mul üks buddy pass ka ära anda kui keegi väga huvitatud on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.01.2009 14:53:19 vasta tsitaadiga

See naistegelaste väiksem dps fixiti ära ?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.01.2009 15:25:30 vasta tsitaadiga

jah
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 18:06:43 vasta tsitaadiga

Funcom has published the list of planned server mergers for its fantasy MMO Age of Conan, revealing that it will be cutting the total number of servers from 49 to just 18.

The reduction is more dramatic in North America and the Oceanic regions, where 24 servers are being merged into just six. In the US, only one player-versus-player server and two player-versus-environment servers will remain, with each combining the populations of six or seven existing servers.

In Europe, 12 servers will remain, due to the need to provide a variety of server types in each of four languages. English-language European servers are being cut from 13 to four.

Following the successful test merger of two Oceanic servers last week, Funcom expects to do the rest in two job lots - US and European - this week.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 14.01.2009 20:37:44 vasta tsitaadiga

Kuigi Aquilonia kus ma pesitsen oli pea terve see aeg kõige aktiivsem EU servu on ikka tore, et see asi nüüd tehtud saab.
Fury PvP EU võib tore koht olla varsti icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 15.01.2009 01:47:27 vasta tsitaadiga

Mikiki, kas mingis guildis kah sees või rohkem omapead oled?
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inecrom
HV vaatleja
Inecrom

liitunud: 08.01.2009




sõnum 15.01.2009 11:08:18 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitav teada kus serverites eestlased pesitsevad, hetkel pelame väikese eestlaste seltskonnaga RP-PVE serveris, kuid plaan liikuda PVE serverisse kui transfer lahti läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2009 13:35:07 vasta tsitaadiga

või mõtlesid ikka PVE serverist PVP serverisse ? icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Conan mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.