Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.11.2008 02:41:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kust saab mängus akna full screen'ile tagasi panna.
Msnis keegi hakkas rääkima, panin akna alla ja kuramus nüüd mäng kogu aeg akna sees.
Crysis oli selline koht kohe olemas, kus sai märkida, et oleks full csreen, aga far cry 2 ei leia seda kuskilt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 03:08:36 vasta tsitaadiga

lawri kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kust saab mängus akna full screen'ile tagasi panna.
Msnis keegi hakkas rääkima, panin akna alla ja kuramus nüüd mäng kogu aeg akna sees.
Crysis oli selline koht kohe olemas, kus sai märkida, et oleks full csreen, aga far cry 2 ei leia seda kuskilt.


Alt+Enter peaks tegema triki ära vast küll.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 14.11.2008 03:15:29 vasta tsitaadiga

Kasuta klavhikombinatsionni ALT+ENTER ! icon_smile.gif

d2mn, ette jõuti icon_razz.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 14.11.2008 19:28:55 vasta tsitaadiga

kahju et pikali maas roomata ei saa muidu ikka täitsa tiptop pela
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 19:37:58 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kahju et pikali maas roomata ei saa muidu ikka täitsa tiptop pela

Selle puudumine on veider jah

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.11.2008 17:09:15 vasta tsitaadiga

Sain ka siis Far Cry 2 läbi. Krt storyst ei saanud küll mitte piixugi aru. Graafika ja ülejäänud on hea.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 15.11.2008 22:26:05 vasta tsitaadiga

kas selline neegrite nottimine on lõpuni välja? ma paar kaarti mängisin ja kuidagi igav on, esimene osa oli hoopis huvitavam(erinevad elukad ja muu), et kas tasub edasi tampida?
Praegu proovin Brother in Arms: Hell`s Highway-kurat, lõpmatult videosid- leveli lõpus video-loading-pikk video-loading-vahevideo-loading-leveli alguse video-vahel tahaks küsida kas mängida ka saab....õnneks osa videosid saab vahele jätta aga enamik kohustuslikku jura tuleb ära vaadata, selline tunne et mine vaata vahepeal telekat, aga ok.
Uutest mängudest graafika ja muu poolest "Crysis"le vastast pole, sama multiplayeris.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.11.2008 23:14:56 vasta tsitaadiga

Far Cry 2 hinnangud meenutavad mõneti Doom 3 omi.Alguses kõik olid Doom 3 vaimustuses ja pool aastat hiljem loeti mängu rämpsuks juba.Sama selle mänguga siin tulemas.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 16.11.2008 15:14:15 vasta tsitaadiga

Kas far cry2-l on storyl ainult üks lõpp? või on võimalik ka teisi lõppe saada?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 16.11.2008 15:22:10 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Kas far cry2-l on storyl ainult üks lõpp? või on võimalik ka teisi lõppe saada?
Loogiliselt peaks 2 lõppu vähemalt olema.Lõpus sul ju valiku võimalus.Pakun et mõlemate valikute puhul ka erinevad lõpud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 15:38:36 vasta tsitaadiga

2 lõppu on jah, väikeste erinevustega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 18.11.2008 17:59:22 vasta tsitaadiga

kui siin enamus virises FC1 kollide üle siis muarust FC2 just nende puudumise seepärast veits igav ongi...mingi hetk ei teki enam pinget ega ohtu. plätude ning raketigaga tüüpi lihtsalt ei saa võtta eriti tõsiselt.
Kollid olid spetsid, ega ikka ei tahtnud autost välja ronida suvalises kohas. ühesõnaga, FC2 on cool, fun ja ilus. FC3 võiks siiski edasi minna veits tõsisema temaatikaga...nagu seda oli FC1.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 18.11.2008 19:20:07 vasta tsitaadiga

Nii sai läbi mängitud, hea mäng oli!!
Kollid? noo neid ei tahaks mitte mingil juhul sellisesse mängu, hea et fc2 ei olnud loodan et ei tule ka fc3-e jne... icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.11.2008 19:23:39 vasta tsitaadiga

Nõus symmiga, pole neid kolle vaja, nullivad mängu tõsiseltvõetavuse. Kui kollid meeldivad, siis on ju olemas Crysis.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 19.11.2008 00:20:29 vasta tsitaadiga

ot mismõttes...et nagu korjaks Predator filmist kolli ära...no rikub tõsiseltvõetavuse. FC1 oli ju ulme-action btw.
a ning ärge nüüd valesti aru saage, antud mängu kollid loomulikult enam ei sobiks... Ubi oleks võind teise nime lihtsalt panna. Hea mäng siiski, aga fiiling puudub.

enivei...mulle meenutab Jackal veits Jack Carver`it.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 19.11.2008 10:43:34 vasta tsitaadiga

mulle ei meeldi et need tegelased ja sõbrad on usa beibe mehed. muidu täitsa kõva
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.11.2008 15:32:00 vasta tsitaadiga

Heh... sain ka auto selle granaadiheitja vms asjaga. Sellega eriti lebo checkpointe tühjaks teha. enne chekpointi auto seisma igasse suunda paar granaati ja sõida rahulikult läbi. icon_smile.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 18:02:18 vasta tsitaadiga

Või siis lihtsalt lase nende auto õhku sellega siis pole mingit muret thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 19:54:44 vasta tsitaadiga

siis peab suure tõenäosusega paaari kurvi pärast suitsevat kapotialust parandama
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:13:05 vasta tsitaadiga

Mul küll õnnestus see enamustel juhtudel icon_razz.gif aga samas ma ei mänginud kõige raskema raskusastmega kah .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:13:54 vasta tsitaadiga

X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:21:42 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?

Seal on bug kus saab mängida kuni 62% ja siis kõik icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:24:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?

Seal on bug kus saab mängida kuni 62% ja siis kõik icon_lol.gif
Ma tean, sellepärast asi mul veel kiles ongi ja ei kavatse veel pelama hakata. icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:26:07 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?

Seal on bug kus saab mängida kuni 62% ja siis kõik icon_lol.gif
Ma tean, sellepärast asi mul veel kiles ongi ja ei kavatse veel pelama hakata. icon_razz.gif

Minuteada pole seda veel fixitud kah.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:40:55 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?

Räägiti just et väga hea pilt aga 62% pealt pead uuesti hakkama
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:41:48 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
X360 peal ka keegi mängimas on seda? Kogemusi jagada vms?

Seal on bug kus saab mängida kuni 62% ja siis kõik icon_lol.gif
Ma tean, sellepärast asi mul veel kiles ongi ja ei kavatse veel pelama hakata. icon_razz.gif

Minuteada pole seda veel fixitud kah.

Peamine on see, et PC-ga kõik toimib, kuigi patchi võiks keegi panna ka widescreen fixi, muidu pean kogu aeg seda "*" vajutama icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:52:15 vasta tsitaadiga

Kus tablette saab icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2008 17:53:22 vasta tsitaadiga

kirikust
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 18:14:20 vasta tsitaadiga

kust ma selle venna leian kes tablette annab. icon_question.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 18:16:04 vasta tsitaadiga

Vaata 1 post ülespoole , kirikust leiad ! Või kui see kiriku tegelane andis sulle passid et mingitele vendadele viia , siis vaata kaardi pealt . Kaardi saad ette tuua vajutades klahvile "5" .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 10:45:04 vasta tsitaadiga

Second Take: Far Cry 2 vs Crysis

Suht mõttetu icon_wink.gif

...Sest Crysis ruulib beibi hevi.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 19:59:30 vasta tsitaadiga

Miks mõttetu , nad ise ütlesid kah , et Crysis parem . icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 21.11.2008 21:02:20 vasta tsitaadiga

Karta on, et Crysis on parem...esiteks millal tuli Crysis välja ja millal FarCry 2...? Teiseks mõned räägivad, et Crysises peale graafikat pole midagi ja, et MP on üks luine...on valus hala...MP on lihtsalt super, kui mängida oskad muidugi...ja see kes halab on lihtsalt noob...siin foorumis ma arvan jagub neid...Ainuke shooter mäng, mida ma MP's oma elu jooksul mänginud olen on Crysis, mis tõesti avaldas mulle mulje ja seda olen ikka täiega peenestanud oma 10h järjest icon_biggrin.gif...muid mänge MP's ma lihtsalt ei viitisnud teha kuna tundus olev jura imo...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanz671
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2007




sõnum 21.11.2008 22:01:59 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
...Ainuke shooter mäng, mida ma MP's oma elu jooksul mänginud olen on Crysis...
Sa peaksid ka teisi proovima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 21.11.2008 22:10:35 vasta tsitaadiga

sanz671 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
...Ainuke shooter mäng, mida ma MP's oma elu jooksul mänginud olen on Crysis...
Sa peaksid ka teisi proovima.

Crysis on elu ja sellest enam paremaks minna ei saa 8)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 22:28:10 vasta tsitaadiga

peale minimaalset AI tweakimist on crysise AI kõvasti parem kui FC2 oma... muidugi on võimalik ette näha mida nad teevad või kuidas käituvad, aga vahest raiped ikka üllatavad millegagi.
peale cfg tweakimist jookseb vana crysis sama hästi kui warhead ja on kõvasti ilusam kui warhead. ja mänguruumi on rohkem kui warheadis. FC2 ei saa mitte kuidagi visuaalselt crysisele vastu.

ma jäin kusagile 65% peale pidama ja enam ei ole olnud huvi üldse FC2 pelada ... aga crysis kutsub ikka aeg ajalt tagasi laamendama ja korealastest üle sõitma. viimasel ajal on kombeks editor lahti võtta ja omale üks helikopter põõsa alla poetada ja siis sellega neid ahistada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 21.11.2008 22:30:43 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
muid mänge MP's ma lihtsalt ei viitisnud teha

Sellepärast sa ei teagi, mis on hea.

CoD4, anyone? 5 pidavat kah hea olema, aga pole veel mänginud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 23:00:04 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kuidas seda miiniheitjat kasutada...laseb ainult neid kollaseid märgumiine välja aga plahvatavaid miine mitte
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.11.2008 23:02:36 vasta tsitaadiga

Parem klõps tee hiirega icon_wink.gif Alguses olin ise ka hädas icon_lol.gif arvasin,et krt mingi sinepigaas vms icon_redface.gif
E: Krt ei vist oli ikka mingi muu nupp icon_redface.gif icon_rolleyes.gif ei mäletagi enam icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 23:03:05 vasta tsitaadiga

kas sihtimise ajal teen parema klõpsu? siis mees tõuseb ju püsti
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.11.2008 23:04:19 vasta tsitaadiga

R tähte oli hoopis icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 23:05:07 vasta tsitaadiga

aa okei tänan proovin järgi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 23:43:27 vasta tsitaadiga

Miiniheitja imo kõige mõttetum relv seal mängus.Eelistan 10x igaljuhul enne Carl Gustav-t või vana hea RPG7 icon_razz.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 23:46:16 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Miiniheitja imo kõige mõttetum relv seal mängus.Eelistan 10x igaljuhul enne Carl Gustav-t või vana hea RPG7 icon_razz.gif


miiniheitja on lahe lisa arsenali, aga suht kasutu. nagu enamus relvadest selles mängus.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 00:10:29 vasta tsitaadiga

eha see miiniheitja pole jah mingisugune mugav relv aga paar missiooni kus pean linnas kedagi tapma olen küll sellega teinud. Ei lähe linna sissegi vaid eemalt lasen sihtmärgi suunas paar miini ja küll surma saab, sest miinil löögijüud päris suur.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 00:53:50 vasta tsitaadiga

ise kasutasin, sniper, flamethrower, siiski mp on palju parem kui sp, ainuke jama et server läägib pidevalt
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 01:20:23 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Karta on, et Crysis on parem...esiteks millal tuli Crysis välja ja millal FarCry 2...? Teiseks mõned räägivad, et Crysises peale graafikat pole midagi ja, et MP on üks luine...on valus hala...MP on lihtsalt super, kui mängida oskad muidugi...ja see kes halab on lihtsalt noob...siin foorumis ma arvan jagub neid...Ainuke shooter mäng, mida ma MP's oma elu jooksul mänginud olen on Crysis, mis tõesti avaldas mulle mulje ja seda olen ikka täiega peenestanud oma 10h järjest icon_biggrin.gif...muid mänge MP's ma lihtsalt ei viitisnud teha kuna tundus olev jura imo...


mõnda on vast kergem lõbustada kui teist... ma liitusin selle grupiga kes arvab et Crysis mp on tavaline vana DM mida kõvasti nähtud ja ooksele ajamiseni mängitud. + asjal ei ole nagu seda feelingut ja hinge sees. Aga 3Dmark'ina on asi mul täies hoos kasutuses senini thumbs_up.gif

ei... ma ei kärvanud iga hetk seal... sai isegi autoga hüppe tehtud ükskord ja õhku tõusmise eel vastane maha võetud.

ps farfake2 on tõesti huvitav avastada mapi kuna kõik on suht... the same shit all over again. kuldkala "aju" vajalik icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.11.2008 19:14:41 vasta tsitaadiga

Phenom II runs Far Cry 2 at 5GHz+
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=10586&Itemid=1

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.11.2008 19:48:57 vasta tsitaadiga

aargh.. abi palun

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: ahaa finally leidsin ise ka.

Kohevarsti siis mäng läbi thumbs_up.gif 32 mängutundi hetkel.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 21:16:25 vasta tsitaadiga

Lämmastikuga muidugi , aga tahaks näha , kuidas mõne püsiva lahendusega sama saavutada ( vesijahutus vms ) .
Ja tahaks teada palju see 5 GHz juurde kah annab icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.