Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2008 19:44:01 vasta tsitaadiga

Ja täna avati ka Eesti LFS'i ametlik kommuun !
www.lfsestonia.net

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 29.06.2008 09:28:11 vasta tsitaadiga

http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=44916

Y30 - muudetud on velgesid ja sisud on parandatud (kuid mitte kõikidel autodel). See on Incompatible patch, seega installige eraldi kaustas. Muudetud on ka füüsikat.

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 05.07.2008 23:17:04 vasta tsitaadiga

Kõigile huvilistele - tegelen LFS Eesti särkide tellimisega, kellele huvi pakub siis registreerige ja lugege täpsemalt siin : http://lfsestonia.net/viewtopic.php?f=10&t=271
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2008 13:07:43 vasta tsitaadiga

Patch Z väljas http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=45206
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 13.07.2008 19:32:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.07.2008 19:44:48 vasta tsitaadiga

Olen ka siis mänguga ühinemas.Loodan, et ost tasub end ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 13.07.2008 19:47:56 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 19:57:26 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
KzxTc kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif



www.google.com
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.07.2008 20:12:36 vasta tsitaadiga

Mis teema on.Üritan serveriga ühineda siis ütleb ,et server on S2 aga mul peaks see olemas olema.
Peedaale ka ei saa kuidagi funksima, tegemist Momo racinguga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 20:14:06 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis teema on.Üritan serveriga ühineda siis ütleb ,et server on S2 aga mul peaks see olemas olema.
Peedaale ka ei saa kuidagi funksima, tegemist Momo racinguga.

Aktiveeritud on ikka?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.07.2008 20:21:34 vasta tsitaadiga

Jup.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 13.07.2008 20:51:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis teema on.Üritan serveriga ühineda siis ütleb ,et server on S2 aga mul peaks see olemas olema.
Peedaale ka ei saa kuidagi funksima, tegemist Momo racinguga.


Kas sul ikka kindlasti LFSW user olemas ? MOMO pedaalidele software on peal ? Mine www.wingmanteam.com. Sealt saad driverid.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.07.2008 21:03:10 vasta tsitaadiga

Kodulehelt tõmbasin S2 170 mega vist oli ainult.
Kodulehel tegin konto ära.Otsin litsentsi 24 naela oli( kui see oli nael ).Ingame passwordi määrasin ära.
Intallisin ära läksin netti.Seal küsis kasutaja nime ja ingame passwordi.Sisestasin need ära siis ütles ,et on aktiveeritud S2.
Kodukal näitab ka ,et S2 litsents.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 14.07.2008 01:52:29 vasta tsitaadiga

Järgmine kord soovitaks kasutada Eesti ametlikku LFS kommuuni (www.lfsestonia.net) , saad kiiremini ja efektiivsemalt abi. Seal olemas "Abi" alafoorum kah. Isiklikult ei leia ühtegi kohta, kus sul viga võib tekkida, kui sul on S2 unlockitud ei peaks probleeme olema icon_rolleyes.gif
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.07.2008 05:46:59 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif

S1-s oli kindlast GTT/XRT. Viimane S2 versioon GTT-ga oli vist S2X, proovi erinevaid versioone siit!

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.07.2008 08:09:03 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kodulehelt tõmbasin S2 170 mega vist oli ainult.
Kodulehel tegin konto ära.Otsin litsentsi 24 naela oli( kui see oli nael ).Ingame passwordi määrasin ära.
Intallisin ära läksin netti.Seal küsis kasutaja nime ja ingame passwordi.Sisestasin need ära siis ütles ,et on aktiveeritud S2.
Kodukal näitab ka ,et S2 litsents.


Kas LFS ütleb käima minnes allosas Patch Z. Äkki tirisid sa siis kui oli üleval veel Y versioon.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 09:39:58 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
KzxTc kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif

S1-s oli kindlast GTT/XRT. Viimane S2 versioon GTT-ga oli vist S2X, proovi erinevaid versioone siit!

XRT oli viimati Alpha X29 patchis, X30 tuli FBM

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 15:18:49 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:

Kas LFS ütleb käima minnes allosas Patch Z. Äkki tirisid sa siis kui oli üleval veel Y versioon.


Kui vana versioon on, siis enne online minemist pakub ju kohe võimalust uut patchi tõmmata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 14.07.2008 17:30:15 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
KzxTc kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ? Kus saab S1 versiooni tõmmata(see kus see turboga pill oli ) icon_neutral.gif icon_razz.gif

S1-s oli kindlast GTT/XRT. Viimane S2 versioon GTT-ga oli vist S2X, proovi erinevaid versioone siit!

XRT oli viimati Alpha X29 patchis, X30 tuli FBM

tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.10.2008 16:10:44 vasta tsitaadiga

kas saab tavalise kahe pedaaliga roolikomplektil vahetada piduri pedaali siduri pedaali vastu? nii et töötaks õigesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 21:38:50 vasta tsitaadiga

jah saab küll, olen isegi nii teinud, pead seal optionsis lihtsalt tegema seal nii et oleks piduripedaal siduripedaaliks. Peaksid aru saama küll.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.10.2008 21:32:35 vasta tsitaadiga

ma ei saa hakkama, kas sellejaoks peab roolil mingi soft ka olema? igastahes saan siduriks panna, aga siis kaob gaas ära, ja nagu sidur on koguaeg poolenisti peal, gaasi vajutada siis lääb sidur alla, sidurit vajutada läheb sidur üles, sõltuvad nagu üksteisest. kuidas ma teen seda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 21:42:33 vasta tsitaadiga

Pedaalid peavad olema separated. MOMO'l on näiteks control panelis game controllersite all võimalus panna pedaalid separated.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolf99
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 13.10.2008 15:47:10 vasta tsitaadiga

heix24- Kõlab nii nagu oleks sul mängus kasutusel automaatsidur. Selle saab mängija seadete alt ära keelata
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.10.2008 21:01:43 vasta tsitaadiga

oh jah, see separated aitasgi:) tänud. aga nüüd jama see et ma ei saa kuidagi pidurit panna, ei lase mingit nuppu panna, käsipiduriga ka maru nadi sõita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.10.2008 13:21:16 vasta tsitaadiga

heix24 kirjutas:
oh jah, see separated aitasgi:) tänud. aga nüüd jama see et ma ei saa kuidagi pidurit panna, ei lase mingit nuppu panna, käsipiduriga ka maru nadi sõita.

Ingliskeelne animeeritud .gif, kuidas telgi (axis) määrata: link

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 25.10.2008 17:29:43 vasta tsitaadiga

Kõigile huvilistele , täna toimub iga-aastane 16 Hours Of Kyoto GP Long sõit, edastab seda GAME-TV , kommenteeritakse esimesed ja viimased 4 tundi sõidust. Striim on püsti ka LFS Eesti Kommuuni lehel, seal ka täpsem info : www.lfsestonia.net

Algab ülekanne kell 21.00


Parimat, Kirill.
LFS Eesti kaas-liider.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.11.2008 21:46:14 vasta tsitaadiga

mul nüüd piduri pedaal asendatud siduriga, kuid kuidas ma saaks piduri mingi nupu alla panna, ei lase. käsipidureid ja neid küll saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 21.11.2008 08:37:30 vasta tsitaadiga

Emmm, seadetest sai minu teada valida : Brake - Axis, Button vms. Valid Button ja siis saad panna ta nupu alla.
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2nq
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2007




sõnum 23.12.2008 17:07:55 vasta tsitaadiga

Tekkis üks probleem Momoga. Tahan käike vahetada käigukangiga, aga ei tööta, aga kui panen automaatse peale siis käigukang töötab. Milles probleem võib olla ?
_________________
jott-kaks-en-kuu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.12.2008 17:39:32 vasta tsitaadiga

Juhtimine - Käiguvahetus - nuppudega ja siis alt määrad Käik üles (liigutad kangi sinna poole kuhu tahad et üles vahetatakse) ja Käik alla sarnaselt. "nuppudega"
"Nuppudega" on inglise keeles sequential, mis peaks minu arust tähendama järjestik lülitust. MOMO ajast mõni aeg möödas, ei mäleta enam. Proovi kõik variandid läbi, neid pole palju.
Aga tegelikult ei saa ma su probleemist üldse aru..

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 17:50:49 vasta tsitaadiga

j2nq kirjutas:
Tekkis üks probleem Momoga. Tahan käike vahetada käigukangiga, aga ei tööta, aga kui panen automaatse peale siis käigukang töötab. Milles probleem võib olla ?


Nii, kõigepealt seadista see kang ära, et gear up , gear down . siis mine sõitma ,vajuta CTRL+G niikaua kuni tuleb Sequential, peaks töötama nüüd.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2nq
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2007




sõnum 23.12.2008 18:28:53 vasta tsitaadiga

Aitähh.....Olin ise natuke dummy, nüüd kõik korras...Tänud veelkord
_________________
jott-kaks-en-kuu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 16.01.2009 21:47:20 vasta tsitaadiga

Demosse võiks mõned uued autod saada.

Mis värk selle VW Scirocco on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2009 22:58:20 vasta tsitaadiga

Sciroccol ei olnud mudel täiesti korras, ning lükati edasi(täpsemat põhjust võib kodukalt lugeda). ametlikult pidi mängu lisatama 2009a alguses. eks ta lähipäevil millaski tulema peaks, millal täpsemalt, seda veel ei tea.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 17.01.2009 01:04:25 vasta tsitaadiga

Millal S3 tulema saab ? patch Z tuli üle poole aasta tagasi juba.

See mäng on väga ära vajunud, kuna väga pikka aega tehakse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 01:28:24 vasta tsitaadiga

clm, küll ta tuleb. Aega võtab selle tegemine seetõttu, et tegijaks ei ole ju suur tiim vaid 3 meest kellest ainult üks tegeleb programmeerimisega ja omab ka eraelu. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.01.2009 02:07:43 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Millal S3 tulema saab ? patch Z tuli üle poole aasta tagasi juba.

See mäng on väga ära vajunud, kuna väga pikka aega tehakse.
Rahu nüüd, pole ju S2'ki väljas veel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 11:43:29 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
See mäng on väga ära vajunud, kuna väga pikka aega tehakse.

Võta osa liigadest ning sõitudest, siis näed, et mäng on lõbus ja ei ole kuhugi vajunud. Alles said ju nõrgemad masinad omale ABS-i.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 16:06:29 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
clm kirjutas:
See mäng on väga ära vajunud, kuna väga pikka aega tehakse.

Võta osa liigadest ning sõitudest, siis näed, et mäng on lõbus ja ei ole kuhugi vajunud. Alles said ju nõrgemad masinad omale ABS-i.


Seda kahjuks ainult väga vigaste patchide tulemusena, millele ei julge niisama uuendada icon_razz.gif
Ei jõua enam ametlikku patchi ära oodata...

Aga muidu on LFS ainus mäng, mida mängin ja tänu G25-le muutus nüüdsest fiiling veelgi paremaks thumbs_up.gif

E: Kuidas oleks kõige õigem G25 pöördenurk seadistada seal? Nüüd kui käest ära läheb siis midagi teha ei saa enam, vehid neid tiire seal, midagi aru ei saa kus rattad on. Vana rool, mis keeras ainult ühele- ja teisele poole, oli küll väga kerge juhtida...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 17.01.2009 18:25:52 vasta tsitaadiga

G25 pöördenurk seadista rooli enda seadetest ära. Ma ise pelasin millalgi eelmine aasta veel, siis oli 1,5 pööret ühele ja 1,5 teisele poole vist. Sihuke paras jagu. Täispöördega oli jama mängida jah, liiga palju pead lappama.

Ise mängisin viimati päris ammu tegelt. Ei viitsi lihtsalt nühkida ringe. Muidu G25 ka olemas ja S2 litsents ka ostetud. Võrgus sai vahest pelatud.
Esimest korda mängisin S1'te 2004'ndal aastal vist. Tean, et tiim koosneb ainult kolmest mehest, kuid lihtsalt ootaks juba S3'me koos muutuva ilmastiku ja öö-päeva tsükliga.
Nad vist rohkem developereid ei taha/ei jaksa palgata, et vähe kiirendada protsessi ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.01.2009 18:34:50 vasta tsitaadiga

paypaliga saab maksta?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 17.01.2009 18:36:26 vasta tsitaadiga

Saab.
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 00:07:56 Eesti Race of Champions vasta tsitaadiga



31. jaanuar kell 18.00
Live video: mms://80.79.115.174:3350/roc*


Mis toimub?
Esimest korda korraldatakse Eesti Race of Championsi. Osalejaid on kolmest liigast, F1CEL-st, LFS EE-st, ja RBREL-st. Mänguna otsustati kasutada rFactorit, mis annab küll F1CEL sõitjatele tohutu eelise, kuid kus oli valida paljude modide vahel ning sai teha ka oma enda RoC raja.

Millal?
RoC on planeeritud 31.-le jaanuarile. See on laupäevane päev. Alustatakse kella kuue paiku ning hetke plaanide järgi on lõpp umbes kell 8, kuid ilmselt nii kiiresti hakkama ei saada.

Kust saaks jälgida?
Kogu üritusest üritatakse teha ka otseülekanne. Kommentaatoriteks mehed metsast, ehk inimesed nendest samadest liigadest. Siiani puudub enamusel neist live tegemise kogemus, niiet ärge väga karmid alguses olge, küll nad hakkama saavad. Live aadress peaks tulema: mms://80.79.115.174:3350/roc*. Probleeme on tekitanud teised playerid, kuid WMP on alati hakkama saanud.

Veidi ka rajast ning modist mida kasutatakse.
Videoülevaade ütleb vist kõik:

Link


*Kuna serveril on vaid 100mbit ühendus, siis tuleb võibolla vaatajate arvu piirata. Vabandame.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 11:44:48 vasta tsitaadiga

Kas mängu litsents maksabki ~400.- ? icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 11:48:29 vasta tsitaadiga

Sammer, sinna auku on ta jah.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 11:59:58 vasta tsitaadiga

Kas suuna -ja ohutulede nuppe ise seadistada ei saa?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 01.02.2009 12:05:01 vasta tsitaadiga

Kui sul rool, pult, siis saab. Selleks kasuta logitech profilerit. Sealt saad määrata nupu 8 alla (vasak suunatuli) näiteks puldi mingise nupu või rooli nupu. Peast ei tea hetkel. Vaja võin öelda.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.02.2009 16:33:03 vasta tsitaadiga

millega keegi sõidab?mul on logitech MOMO
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 16:54:05 vasta tsitaadiga

MOMO ka siinpool.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.