|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
04.11.2008 21:40:51
|
|
|
No reservuaariga ju lihtsam jännata
Ma ei saa hästi selle topi töö kasulikusest aru!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
04.11.2008 22:22:23
|
|
|
| Cb4, nagu ennist mainisin ei ole reservuaaril otseselt mingit pointi.. täitmiseks võin kasutada ka T varianti.. jääb sellevõrra raha alles, kasti rohkem ruumi, vähem voolikuid töllerdama ja takistust kogu süsteemile.Samuti ei taha kasti ühtegi plexi keeret et igasugustest leketest hoiduda.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
04.11.2008 22:32:29
|
|
|
| virx, Peaks nagu toimima. Tegu pmst sama nagu T-variandiga.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
04.11.2008 22:43:47
|
|
|
Ma usun et jään siiski resrvuaari juurde, tundub kuidagi loogilisem ja mida rohkem vedelikku, seda rohkem jahtub ka!
Pumba osas ma ei oska ikka valida. Kump ilma topita parem on. Krt see 655 ju laseb rohkem kui poole rohkem vedelikku tunnis läbi! 1500l vs. 600l, aga meetri vähem suudab tõsta.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
04.11.2008 23:07:58
|
|
|
| 655 on parem kui 355 topita.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
05.11.2008 09:57:56
|
|
|
| Kui sa suudad süsteemi saada ideaalselt tööle, et ei ole absoluutselt õhku sees, siis pole jah veemahutil mõtet, kuid see on vähetõenäoline. Seega järeldus: mahuti on igati õigustatud ja vajalik!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2008 16:35:20
|
|
|
| riff kirjutas: |
| Kui sa suudad süsteemi saada ideaalselt tööle, et ei ole absoluutselt õhku sees, siis pole jah veemahutil mõtet, kuid see on vähetõenäoline. Seega järeldus: mahuti on igati õigustatud ja vajalik! |
kõige lihtsam sinna otsa voolik panna(see T tüüpi reservi asendus), kallata vesi sisse ja siis mullid vooliku kaudu välja lasta ja voolikule midagi ette
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
05.11.2008 17:13:30
|
|
|
see on hea idee, proovin järgi
"T" mida eespool mainitakse, natuke kallis ei ole või? Analoogse konfiguratsiooniga pronksist liitmikud on pea igas ehitustarvete poes olemas ning hind ka norm...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.11.2008 17:49:34
|
|
|
riff, see ongi ainuke võimalus õhk süsteemist kätte saada ja T täidab samat rolli mis reservuaar.
Ja ei pea just samamoodi tegema nagu eelpool mainitud.. G1/4 üleminekut ei ole vaja juhul kui panna otse pumba fittingu otsa natuke voolikut ja siis omakorda T.Samuti on neid erineva hinna ja materjaliga müügil.
http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?cPath=64_82&products_id=113
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2008 20:58:13
|
|
|
mina ostaks kolmiku ehituspoest (ming 50kr vast on rohkem pole) kõige odavam ja lihtsaim, ühele süsteemile peagi teengi nii nv l teostan ära vast.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
06.11.2008 11:32:46
vesijahutus |
|
|
Olen nüüd igasuguseid vesiradikaid vaadanud, kuid ei oska valida. Esmased katsetused saan vast 120mm radikaga ära teha, jäi ühest külmutusseadme projektist üle.
Võibolla on hoopis ideaalne lahendus kunagine Lada salongi vesiradikas, ideaalne just sellepärast, et veetorud on seal sees suhteliselt suure läbimõõduga, väiksem takistus jne
Lasen liitmikute siseläbimõõdud ka suuremaks puurida, päris suur lisatakistus vee liikumisele... Sama lasin teha pumba liitmikega, õigemini lasin uued jupid teha.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
06.11.2008 21:07:17
|
|
|
| riff, mul üks üle, kui soovi. Veits kallis on teine aga suht hea radikas on.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
10.11.2008 17:43:42
|
|
|
Sain Lada salongi radika kätte. Ma arvan, et see on üks parimaid üldse antud jahutuse jaoks
Radika enda veetakistus on olematu, ribid on üliõhukesest vasest ning torud messingust.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cb4, kuidas tellimine ja koostamine õnnestub, millal on tulemusi odata? Tahaks süsteemist pilte näha ja toimivuse kohta infot.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
10.11.2008 20:31:43
|
|
|
| riff kirjutas: |
Sain Lada salongi radika kätte. Ma arvan, et see on üks parimaid üldse antud jahutuse jaoks
Radika enda veetakistus on olematu, ribid on üliõhukesest vasest ning torud messingust.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cb4, kuidas tellimine ja koostamine õnnestub, millal on tulemusi odata? Tahaks süsteemist pilte näha ja toimivuse kohta infot. |
kui saad korralikud otsad, ümbrise, saad väga viis radika.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.11.2008 00:09:52
|
|
|
Jupid tellitud 8) Mõni päev tagasi.
Kuid kahjuks radikad ja cpu plokk jäävad vanad esialgu. Lihtsalt summa läks väha kurjaks, millegi eest vaja elada ja liisingut ka maksta
Järgmine kuu võtan cpu ploki ja uued radikad ka Aga kui osad uued jupid käes, teen neist mõned klõpsuda ja muljetan.
Eesmärk on gtx280 saada marke laskma nii et gpu on 800 ja sheader 1600 mhzi, ning mälu 1400! Prose on niigi sassis omadega, aga äkki läheb veel 8)
Aga eks paistab, loodan parimat
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.11.2008 08:01:08
|
|
|
Detsemri alguses jah ilmselt. no kuna juppe tuli palju, oli post 500eeku kolme peale.
Aga jätan meelde sinu soovi
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
11.11.2008 10:04:58
|
|
|
matzz007, liitmiku otsad saan samast kohast, kus lasin/en veeploki teha (~30% pidi valmis olema) ja muud liitmikud. Meie enda ehituskauplustes on hämmastavalt palju vajalikku kraami ühenduste tegemise jaoks...
Cb4 jääme üilte ootama
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.11.2008 00:40:02
|
|
|
| Järgmisest tellimisest andke siis mulle ka märku.. oleks huvi mõningate asjade vastu.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.11.2008 21:45:56
|
|
|
Anna teada kui seda ostma hakkad.
võtan 100 % osa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.11.2008 21:46:52
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Anna teada kui seda ostma hakkad.
võtan 100 % osa  |
Hetkel sebin ühest teisest kohast aga kui sealt ei saa, siis tuleb too ära võtta, hea plokk mõistliku hinnaga.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.11.2008 21:54:42
|
|
|
G80
Igatahes kui plaanis on kahepeale tellida siis anna teada. Pikemat aega juba plaanin seda sama jama endale peale panna. Siiber ees sellest undamisest
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
12.11.2008 22:24:22
|
|
|
ma ise ka vb ühineks siis , mitte blockiga vaid 1 teist asja tahaks.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.11.2008 22:47:20
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
ma ise ka vb ühineks siis , mitte blockiga vaid 1 teist asja tahaks. |
virx tahab ka vist midagi ning C4b, seega 5 inimest oleks täitsa hea.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.11.2008 23:10:56
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
ma ise ka vb ühineks siis , mitte blockiga vaid 1 teist asja tahaks. |
virx tahab ka vist midagi ning C4b, seega 5 inimest oleks täitsa hea.  |
Millal rahvas tellida tahaks?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
12.11.2008 23:14:34
|
|
|
Dets. alguses
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
13.11.2008 00:10:04
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| umbes jah, vb nati hiljem. |
poole dets. peale venitada siis peale uut aastat kätte ei saa raudselt, hakkab see jõulu jama peale vaikselt, 3 oleks täitsa vinge juba ja see kuu võiks ära tellida ikka..
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.11.2008 00:11:35
|
|
|
| Kaua ta krt ikka tuleb. Kuu alguses posti ja poole kuu pealt peaks käes olema. Minu poolest võiks kohe posti panna aga kui teistel läheb aega siis ootab.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
13.11.2008 00:40:03
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Kaua ta krt ikka tuleb. Kuu alguses posti ja poole kuu pealt peaks käes olema. Minu poolest võiks kohe posti panna aga kui teistel läheb aega siis ootab. |
Endal läheks natuke aega veel, mingi nädala pärast on selge.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
15.11.2008 16:36:12
|
|
|
| kes siin selle tellimisega tegeleb..... oleks ka soov saada 4870X2 veeplokki......oleks raudne soovija ja mis see ka maksma läheks
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
16.11.2008 01:09:40
|
|
|
FFS... mul nii kopp ees nendest GPU plokkidest.... Enam GPU plokke ei osta, vaid kohe fullcover...
ostis ploki juba ammu HD 2600XT'le... kuramus ei läinud peale, no seisis nats ja lõpuks sai juba nats head meelt tunda, sest HD 3850'le läks peale. Hakkan, siis vaatama, et mida kuradit, et kaardil on mälud täpselt seal kus vaja juhtida voolikud aga radikad on liiga kõrged ning ei lase plokki paigaldada (jutt käib Fuzion GFX'st)
Kellel vaja peaks minem, siis küsige. Müün maha tolle...
blaster1, mina...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
16.11.2008 02:43:43
|
|
|
| krusu70, miks lihtsaltradikat madalamaks ei viili vms ära ei modi?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
16.11.2008 14:56:53
|
|
|
Selles see teine värk ongi et, mul pole siiamaani vendanud nende radikatega. Koguaeg peab mingi lahti kukkuma.
Igatahes vahet pole plekkan veits rohkem aga saab fullcoveri
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.11.2008 22:53:54
|
|
|
Mis valemiga saaks 6 venti ühe molexi taha ühendada ilma fan controllerita ja T lõpus kinni panna ilma fillporti kasutamata?
viimati muutis virx 16.11.2008 23:06:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
16.11.2008 23:05:36
|
|
|
virx, vendid ühenda paralleelselt, kasuta näiteks klemmliistu. Kas mõni veneaegne pudelikork ei istu sinna T otsa?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
17.11.2008 08:00:29
|
|
|
otsi mõni polt mille saad sisse keerata ning klambriga kinni.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
18.11.2008 15:56:00
|
|
|
Kõik kaardid on erinevad (üldjuhul) ning stock veeplokki ei suuda keegi kõikidele kaartidele pakkuda (universaalset jahutit ei ole üldjuhul olemas), selleks ongi custom veeplokid ainuke võimalus!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sain veeploki aliumise osa kätte, päris ilus . Veeploki kaas ka ja ongi olemas...
Õhtu ongi käes... 8800GT G92, pildid:
Tulemus on täpselt selline nagu sai projekteeritud Isetehtud=??? nagu eespool kellegi poolt kommiti kunagi, kõik asjad on isetehtud... cad + cnc = kõike mida soovid, kui taipu on
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
18.11.2008 20:55:12
|
|
|
ilus on ta tõesti, aga kardan et erilist jahutust see ei paku, kuna core kohapeal on liiga vähe ribisid, kardan et ei eralda piisavalt soojust vette, aga eks ootame ja vaatame, kuni mõned testid viskad
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.11.2008 21:04:42
|
|
|
Kena töö tõesti Eks järgmiste versioonidega saab ka sisepindala suurendada
Tohib küsida kust ning mis hinnaga vaske saad? M1 puhtus?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
18.11.2008 21:06:18
|
|
|
| tsitaat: |
| Kõik kaardid on erinevad (üldjuhul) ning stock veeplokki ei suuda keegi kõikidele kaartidele pakkuda (universaalset jahutit ei ole üldjuhul olemas), selleks ongi custom veeplokid ainuke võimalus! |
Hetkel on praktiliselt kõikidele kaartidele veeplokid olemas. Universaalsed on ainult GPU plokid, loogiline ju et fullcover pole universaalne.
Tegelikult oleks võinud ka rippida ju mõne pealt (näiteks EK)
Aga siiski omapärane lahendus ning ootaks teste
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.11.2008 23:22:24
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| ilus on ta tõesti, aga kardan et erilist jahutust see ei paku, kuna core kohapeal on liiga vähe ribisid, kardan et ei eralda piisavalt soojust vette, aga eks ootame ja vaatame, kuni mõned testid viskad (Y) |
"erilist jahutust see ei paku" - eksid,.. aga ribide suhtes jne. on sul pmst õigus
plokk on massiivne ja pinda jagub, piisava "voolu" puhul jahutab kindlasti normaalselt
korraliku ribiga oleks vast 10C võitnud (samas pole see enam nii lihtsalt teostatav)
_________________ "Things just happen. What the hell." - Didactylos |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.11.2008 23:43:15
|
|
|
riff, kui mõõdud tooks, siis teeksid 4870X2-le ka ploki?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
19.11.2008 10:04:06
|
|
|
Ribide tegemine on tõesti keeruline, asi jääb tööriista taha juba... Ma ei usu, et vesijahutuse puhul lisa ribid eriti palju juurde annavad, pindpinevus hakkab mängima ning jahutus väikese pinna peal ei olegi enam nii hea, kui suurema ja siledama pinna peal... (teooria TTÜ-st, kuidas praktikas on, ei tea...)
G80 kui mõõdud on olemas, on kõik võimalik...
Kõigile: enne ei hakka uut plokki tegema, kui ei ole olemasolevat ära testinud...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
19.11.2008 10:38:59
|
|
|
MInu jupid pandi eile teele. 8)
Loodetavasti saan see nädal kätte
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
19.11.2008 11:54:50
|
|
|
| G80 saada oma kaardi kohta mõõdud, teeks esmase analüüsi ära. Vaatan, kuidas ja mis on võimalik...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.11.2008 11:55:11
|
|
|
| riff kirjutas: |
Ribide tegemine on tõesti keeruline, asi jääb tööriista taha juba... Ma ei usu, et vesijahutuse puhul lisa ribid eriti palju juurde annavad, pindpinevus hakkab mängima ning jahutus väikese pinna peal ei olegi enam nii hea, kui suurema ja siledama pinna peal... (teooria TTÜ-st, kuidas praktikas on, ei tea...)
G80 kui mõõdud on olemas, on kõik võimalik...
Kõigile: enne ei hakka uut plokki tegema, kui ei ole olemasolevat ära testinud... |
Tegelt saaks vast ise ka ploki teha aga oleks vaja 4870X2 ploki jooniseid, kui keegi aitaks leida siis oleks super.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
19.11.2008 12:50:10
|
|
|
| Tee ise joonised. Ma endal tegin kõik ise, välja arvatud freesimine... Kaardi kuju saab sisse scännida, ülejäänud juba fantaasia ja CAD
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
19.11.2008 21:00:27
|
|
|
ma vaatan, et sa riff oled tihendi soone nurgad teravad teinud.
raadiusega ülemineku puhul on palju parem tihendit paigalda.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|