Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.11.2008 12:00:46 vasta tsitaadiga

mis mulle selle xigma battleaxe jahutuse juures ei meeldi on see, et ventide õhuvool ei puhu läbi ribide mäluradikatele ja kaasasolevad mäluradikad on suht väikesed. Ainuke hea asi ongi need HDT piibud icon_rolleyes.gif Muus osas S1 parem imo.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 12.11.2008 22:17:10 vasta tsitaadiga

Mis te arvate kas Gigabyte HD4850 kaardil võiksid mälud ilma radikateta joosta? Kohe mitte ei viitsi täna mingeid pentiume jahutusi lõikama hakata ning oomipoe teip oleks ka nagu kuivanud (ja superliimi ei leia üle icon_neutral.gif ). Absull ei hakka kinni, mis siis et hoolikalt pinna ära puhastasin.
Tollel on nood qimonda kivid, mis vist jooksid 1000mhz peal. Referance jahutus kattis mälusid.

ah sitta kah, kogu aeg kukkusid radikad ära. Ainult toiteahela jubinad sain kuidagi teibi+sidumisega kinni.
Volcano koos 92mm AC vendiga läks peale ja nii ta jääb. 2 tundi windowsis olles ja kast kinni - näitab 29*C hetkel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.11.2008 23:31:27 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:

Thermalright T-Rad2 ülevaade
http://www.legitreviews.com/article/822/1/

Veel 2 ülevaadet

Thermalright T-Rad² Review
http://icrontic.com/articles/thermalright-t-rad2-review

ThermalRight T-Rad² Grafikkartenkühler
http://www.pc-experience.de/wbb2/thread.php?threadid=28092

On kahjuks saksa keelne ja Google Translate kahjuks ei toimi hetkael.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.11.2008 09:49:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks vaadata mis temperatuuri mälu kivid gigabyte 4850 kaardil näitavad? Ref jahutusega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 10:10:15 vasta tsitaadiga

ref jahutusega ei jahutata korralikult gpu maha seega on ka mälude temp suht kõrge (kogu kaart oli mul tagant kuum). S1 + väiksed radikad mäludel ja mälud on täiesti jahedad...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.11.2008 10:36:34 vasta tsitaadiga

njah crysise ajal gpu üle 51*C ei läinud, aga mälu oli seal 80*C-90*C juures
seda vana head 'keskele pasta ja nurkadesse superliim' võtet ka enam kasutada ei tahaks. 3850-l jäid kole kõvasti kinni nood ning krt peaaegu rebisin mälu küljest.

mõte oli ka ref jahutusel gpu osa välja lõigata ja toda kasutada, käib teine veel kruvidega kinni ju. kui levinud see ref jahutuse vasetükk on? siin nii paljud oma ref jahutuse välja vahetanud, et äkki saaks laenata vajadusel?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 10:57:38 vasta tsitaadiga

viruta S1 peale + vajalikud radikad ja ongi korras. Endal oli gigabyte 4850 ja gpu oli seal 80 kandis (kõik stock. Vendi kiirust ei muutnud ega pastat vahetanud). Mis sa selle ref jahutuse gpu osaga teed? Ega see väike vase jublakas suuda gpu'd jahutada... oletan et kui sinna just turbiini peale puhuma ei pane siis läheb suht kuumaks.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.11.2008 12:54:22 vasta tsitaadiga

Ma ütlesin et lõikan gpu osa välja (ning mainimata jäi et volcano jätan alles loomulikult - ülihästi jahutab ju. sama hea kui S1 praktiliselt). Ehk poolik ref jahutus kataks mälusid ning toite osa.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 13:40:20 vasta tsitaadiga

aaa sain valetpidi aru
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.11.2008 14:00:57 vasta tsitaadiga

Mirkel, Millega sa mälu temperatuuri mõõtsid?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.11.2008 14:42:37 vasta tsitaadiga

rivatuneriga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.11.2008 14:49:39 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasin icon_lol.gif Sellel temperatuuril ei ole mäluga mingit pistmist icon_wink.gif See MemIO on teine asi üldse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.11.2008 15:16:25 vasta tsitaadiga

deem. mis ma pean siis näpuka katsuma kas kannatab vastas hoida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 15:46:51 vasta tsitaadiga

jah... kui sul just välist temp mõõturit ei ole (laseriga vms mitte voolu juhtiva mõõtmis otsaga).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 18.11.2008 17:47:21 vasta tsitaadiga

keegi tavalise digi termomeetriga on proovinud arvuti temperatuure mõõta, mõtlen seda, mille otsa viskad aknast välja ja näitab sise ning välistempi...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 18:35:19 vasta tsitaadiga

olen vaid laseril töötava termomeetriga mõõtnud + mingi ära isoleeritud peene otsaga digi termomeeter mis osade korpustega kaasas. Suht sama näitasid. Müstilisi 100c tempe mida soft näitas ei leidnud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 24.11.2008 16:42:24 vasta tsitaadiga

sain paar pilti lõpuks üles. volcano + artic coolingu 92mm vent + vgpu mod mida ei ole jõudnud veel katsetada. volcano oma jahutusega näeb väga sketchi välja, ma tean icon_smile.gif . kuradi vaikne on vähemalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.11.2008 17:23:58 vasta tsitaadiga

Mirkel, pildid võiks natuke väiksemad olla.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 25.11.2008 10:05:21 pilt vasta tsitaadiga

Mirkel, pilte ei näita
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.11.2008 11:21:54 vasta tsitaadiga

Praegu küll näitab aga on jube suured.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.11.2008 13:29:32 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Praegu küll näitab aga on jube suured.

Mul korraliku suurusega, peale klikates lähevad suureks.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.11.2008 13:38:16 vasta tsitaadiga

Opera-ga on suured, Firefox-iga normaalsed. icon_rolleyes.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.11.2008 13:44:28 vasta tsitaadiga

viga on browseris siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 25.11.2008 14:39:20 vasta tsitaadiga

vaatasin neid väikeseid ikoone(ei kuva), lingile klikates täiesti töötab icon_redface.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 14:39:44 vasta tsitaadiga

mälude peal polegi midagi v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 25.11.2008 15:00:07 vasta tsitaadiga

vaatasin sama asja, et miks ei ole mäludel radikaid peal
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.11.2008 16:12:45 vasta tsitaadiga

Mis neist mäludest ikka jahutada icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 25.11.2008 22:09:34 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mis neist mäludest ikka jahutada icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


no oc all võib mõni mälu vabalt saba anda. icon_rolleyes.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2008 08:43:54 vasta tsitaadiga

neh mul polnud radikaid millegagi kinnitada. superliimiga ei julge icon_smile.gif
mingi ghettokinnituse peale ka ei tulnud.

btw, kaart jookseb 770/1070 loadi all kenasti. pole viitsinud rohkem pushida. ajasin ainult 24/7-t taga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2008 09:12:51 vasta tsitaadiga

saastamarketist odavat momenti, seda tilk kivi kahte serva, keskele termopastat. tuleb maha ja on pärast ka puhastatav vajadusel. aastaid nt emaplaatide kiibistikujahutusi sedasi kinnitanud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2008 09:29:13 vasta tsitaadiga

tuttav teema aga vahel on kole kõvasti kinni jäänud. samas midagi ära pole murdunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 20:38:11 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Mis neist mäludest ikka jahutada icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


no oc all võib mõni mälu vabalt saba anda. icon_rolleyes.gif


grr, peab ikka vist enda 8800gt-le ka 2 ära kukkunud mäluradikat ikka tagasi panema. hirmutate siin :d.
Kuigi kaart jookseb ilma clockita. S1+120mm vent.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 02.12.2008 12:25:46 vasta tsitaadiga

ma ei tea endal jookseb ati 3870 passiivis (club 3d passive) ja klokkidel 800 1170.
Töötas ilusti ka 825 1180 (vist olid need klokid nii) aga pärast poolt tundi viskas crysisest välja ja ütles et display driver stopped working icon_confused.gif
Vist mälud kuumenesid üle.
Muidu crysises nende klokkidega näeb vahest punkrisse spawnides vahest õhus mingeid oranže kerasid(artefaktid vist), aga need on ainult korra õhus ja seda ainult punkrites
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 02.12.2008 12:42:38 vasta tsitaadiga

"display driver stopped working" puhul on mul tavaliselt GPU klokk liiga kõrge olnud crysises. pole mälude pärast veel VPU-d saanud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 18:39:12 vasta tsitaadiga

laurx

Moment vahelt ära ei aura? mul oli tore kogemus selel Oomi poe termo teibiga icon_biggrin.gif mingi 5 päev aoli kõik ok siis järsku kukkus ventilaator kolaki helikaaripeale icon_biggrin.gif panin masina kähku kinni ja nägin et termoteibi liim ära auranud icon_biggrin.gif ffs hea et mingit suurt kogust ei ostnud võtsin algul 10kr jupikese icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2008 12:56:26 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
denis28 kirjutas:
http://www.digit-life.com/news.html?10/98/95

Siin rohkem pilte Scythe Musashi-st
http://www.quietpc.com/gb-en-gbp/products/ati-vga/musashi

Jahutus AK-s müügil
Scythe MUSASHI Twin-Fan VGA Cooler -- 575.-
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=19792

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.12.2008 13:40:21 vasta tsitaadiga

ise eelistaksin ikkagi kindlalt AC S1-e kasuks. 2 vs. 4 piipu. Muidugi eks kaasasolevad scythe vendid on ka raha väärt aga ikkagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2008 14:40:59 vasta tsitaadiga

Musashi on siiski natuke väiksem kui AC S1. Kui on natuke kitsam kast siis oleks vist Musashi-l rohkem mõtet. Samas siis võtaks ma vist pigem 380.- eest Coolink GFX CHilla.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.12.2008 16:39:32 vasta tsitaadiga

GFX-Chilla`l on väiksem jahutuspind kui S1-l imo ning vendid ei olnud ka just kõige vaiksemad vist icon_rolleyes.gif Lisaks saab seda vist ainult modikomp`st tellida ning lisandub ka postitasu.
Samas GFX-chillal vist jämedamad piibud (mis eriti boonust ei anna imo).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:50:23 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda mis on selle jahutuse nimi, ta nagu näeb välja acc s1 aga on kõvasti väiksem. kui s1 peale mahub 120mm vent (vist) siis selle peale ainult 80mm.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2008 16:54:42 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
keegi oskab öelda mis on selle jahutuse nimi, ta nagu näeb välja acc s1 aga on kõvasti väiksem. kui s1 peale mahub 120mm vent (vist) siis selle peale ainult 80mm.

Oli se mõni AC jahutus? http://www.arctic-cooling.com/vga1.php

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 19:19:58 vasta tsitaadiga

peal pole midagi kirjutatud, sain kaardiga kaasa selle icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 12.12.2008 13:55:05 vasta tsitaadiga

CorsairX, modikompi võid ju ka ise järele minna, mina tegin nii.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.12.2008 14:52:59 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
CorsairX, modikompi võid ju ka ise järele minna, mina tegin nii.

Võid küll kui sa elad Tallinna-s. Tartu-st suht tülikas järgi tulla. icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 12.12.2008 15:25:17 vasta tsitaadiga

AJ, ses suhtes on sul õigus icon_biggrin.gif
Aga Chilla vendid küll lärmi ei tee. Töötavad mul 12v peal ja kuulda neid pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 21:52:00 vasta tsitaadiga

Mul Gigabyte NX88T512HP 8800gt kaart. Hetkel originaaljahutus peal, lärmab mis jube.

Tahaks saada paremat jahutust ja samas ka vaiksemat. See Ac S1, seal ju ainult ribid, kuidas see jahutada saab või peab selle külge kruvima mingisuguse vendi?
Väga palju ei tahaks maksta icon_redface.gif , maksimum ~300eek.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 14.12.2008 21:53:25 vasta tsitaadiga

võta s1, üks parimaid sinupuhul, vent on soovituslik näiteks 120mm vent @ 5v parim lahendus suht ja tempid on paremad kui ennem ning vaikne ka pealekauba.

kokku umbes 300.-

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 14.12.2008 21:53:33 vasta tsitaadiga

Mafiaa kirjutas:
See Ac S1, seal ju ainult ribid, kuidas see jahutada saab või peab selle külge kruvima mingisuguse vendi?
Väga palju ei tahaks maksta icon_redface.gif , maksimum ~300eek.

Kinnises õhuvooluga korpuses sellest piisab. S1-st paremat asja ei ole olemas.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.12.2008 21:56:16 vasta tsitaadiga

S1 + 120mm vent on hea lahendus. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 14.12.2008 22:05:14 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Mafiaa kirjutas:
See Ac S1, seal ju ainult ribid, kuidas see jahutada saab või peab selle külge kruvima mingisuguse vendi?
Väga palju ei tahaks maksta icon_redface.gif , maksimum ~300eek.

Kinnises õhuvooluga korpuses sellest piisab. S1-st paremat asja ei ole olemas.

Kindlasti on icon_wink.gif aga see on juba mõttetu tagaajamine.
tegelt tahtsin öelda veel et

võta näiteks 120mm GT silentblade peale

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.