Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 16:10:53 vasta tsitaadiga

Video tundub küll mõttetu haip, reklaamitakse vanu asju uute ja ennenägematute pähe. Nüüd saab sõidu pealt ühe nupuvajutusega tagurpidikäigu sisse thumbs_up.gif , mul just hakkaski allanoole surumisest näppudel valus. Ühe nupuga ots ringi tõmmata, väga bueno. Järgmises nfsis on ainult kaks nuppu - üks lahedate kickass manöövrite tegemiseks ja teine autopiloodiga race-de tegemiseks icon_lol.gif
Lahmimine kõrvale jättes, üsna korralik ajaviide paistab tulevat.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.10.2008 20:18:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Parem oleks võind saleen'i bad boy edition olla kui tavaline KR.


Bad Boy'ga saad TDUs sõida kui tahad:P
Vahet pole tegelt, kumb on, peaasi, et midagi muud peale tavalise Mustang GT on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 20:20:06 vasta tsitaadiga

[quote="softis"]
Auron kirjutas:
Parem oleks võind saleen'i bad boy edition olla kui tavaline KR.


Bad Boy'ga saad TDUs sõida kui tahad:P
Vahet pole tegelt, kumb on, peaasi, et midagi muud peale tavalise Mustang GT on.[/quote


+1

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.10.2008 23:56:18 vasta tsitaadiga

Seekord tundub, et politseiautod on ka ikka kõvemat sorti. Enam ei ole nii, et mingid sedaanid 250 sõidavad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.10.2008 00:32:43 vasta tsitaadiga

need ameerika mendid on ikka päris kiired tegelt :Y
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.10.2008 00:39:40 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Seekord tundub, et politseiautod on ka ikka kõvemat sorti. Enam ei ole nii, et mingid sedaanid 250 sõidavad. icon_biggrin.gif



Eee?
Kui ma ei eksi, siis Most Wantedis olid KÕIK pollarid sul kummipaelaga sabas kiiruse poolest. Ainult margid ja mudelid erinesid.
Ja sellel "odaval sedaanil" on 4.6 L Modular V8 peal reaalselt, kuigi noh, ameerika raual on see lihtsalt suur kütteõgard, mitte kiiruse näitaja icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 10:44:22 vasta tsitaadiga

Kui aus olla siis mendi kiiruse teooria seal valesti sul on 1000hp auto ja ment ikka kannul või siis porcshe ikka kannul nagu ka softis ütles kummipaelaga sabas icon_biggrin.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 11:31:57 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Kui aus olla siis mendi kiiruse teooria seal valesti sul on 1000hp auto ja ment ikka kannul või siis porcshe ikka kannul nagu ka softis ütles kummipaelaga sabas icon_biggrin.gif
nojah kuid see on siiski need for speed. ja mis lõbu oleks mentidega, kui sa koguaeg nende eest minema kihutad icon_biggrin.gif

Need, kes pakkusid, et Nissan 370z tuleb, siis oli teil täiesti õigus. autot uue nfs'i nö. car lot'is veel pole aga videod on üleval, lisaks tavalisele videole ka see: Klikk
teine auto, mille leiab sellest car lotist, on Mazda RX-7
väidetavalt car loti praeguse lehe 2 alumist autot on Carrera GT ja Aston Martin DBS
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 04.11.2008 19:20:05 vasta tsitaadiga

'94 McLaren F1
$290,000, RWD, 627HP, 479 lbs/tq thumbs_up.gif Sellega võiks kohe sõita küll.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 19:24:50 vasta tsitaadiga

http://www.nfsplanet.com/en/nfsuc/handson/
NFS-Planeti Hands-On
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 04.11.2008 21:45:33 vasta tsitaadiga

cmon noh,laseme jälle 200ga üle äärekivide:D miks seda ei või likvideerida,teha veits reaalsemaks? icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2008 22:44:54 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
cmon noh,laseme jälle 200ga üle äärekivide:D miks seda ei või likvideerida,teha veits reaalsemaks? icon_lol.gif

Tehti ju.Tulemuseks: Porn Street thumbs_up.gif .Mängi nõrkemiseni oma reaalsust thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 06.11.2008 22:04:53 vasta tsitaadiga

Mägisin vanade aegade mälestuseks tiba ProStreeti(kirjutatakse kokku kusjuures) ja NFSU2'te. NFSU2 graafika muidugi riivab kõvasti Minu silma, kuid õnneks pole veel silmaarsti juurde minema pidanud.
Ootan huviga uut NFSi ja olen seadnud sellele mängule ka mingid "oma" standardid mis kindlasti võiks olemas olla:
- Valikud. Neid peab saama teha oma suva järgi nii auto, tuunimise, värvimise, mängimise ning sõitmise juures. Mida rohkem, seda parem(ootan just seda, et juppe on masendavalt palju ning võimalus autot "tuunida" ei piirdu ainult mingite Packide installimisega)
- Graafika. Võiks olla mäng mis jookseb nii vanematel masinatel, KUID sealjuures ei tohi kõvema pilli omanikud kaotada graafikat.
- Reaalsus. 200'ga võib üle äärekivi sõita küll, kuid mitte autoga mille põhi pole maast kõrgemal kui 5cm.

Enamus nendest asjadest on juba saavutatud eelnevate NFS'idega, kuid alati saab paremini. Ma ise pole misteab autoteadlane(kui nüüd aus olla, siis autodest ei tea ma midagi) kuid ma siiski hindan võimalust mängus teha mida ma tahan(samas jäädes kõige sellega enamvähem reaalsuse piiridesse). Kui ma tahan, et mu auto taguots on kõrgemal kui esiots, siis ma pean seda ka saama jne.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 07:38:20 vasta tsitaadiga

ot:
200 km/h sõidad üle äärekivi, siis lähed õnnelikult rehve, velgi ja vedrustuse osi vahetama, juhul kui sellel masinal enam midagi mõtet vahetada on!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 08:54:53 vasta tsitaadiga

minge vaadake volkswagen sciroccot tallinna esinduses, täpselt samasugune nagu selles videos icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 22:59:04 vasta tsitaadiga

üks uus trailer ka.
NFS UC: Battle Trailer

//EDIT: 1 hea auto lisandus carlisti: GTO '65. $32,000, RWD, 335HP, 431 lbs/tq, Top Speed: 122mph
http://www.needforspeed.com/undercover/media.action?id=COTDGTo-20081107030206070&mediaType=video&pageNum=
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 02:18:07 vasta tsitaadiga

On kuupäev teada mil tuleb see asjandus..?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.11.2008 02:39:22 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
On kuupäev teada mil tuleb see asjandus..?


Õpi Googlet kasutama.

NA November 18, 2008

EU November 21, 2008
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 03:00:46 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud,ootasin kuni keegi minu eest töö ära teeks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 09.11.2008 03:02:00 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Ei viitsinud,ootasin kuni keegi minu eest töö ära teeks.


ot:

Aus vastus vähemalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.11.2008 03:03:13 vasta tsitaadiga

Sa tegid seda küsimust trükkides pikema töö.
"NFS Undercover Wiki" kirjutamine Google'se ja esimese lingi klikkamine võttis aega 4-5 sekundit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 10:41:35 vasta tsitaadiga

http://nfsplanet.com/pic.php?./img/nfsuc/cars/bmw_m6/0001.jpg

See masin tegi tuju paremaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.11.2008 12:12:32 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://nfsplanet.com/pic.php?./img/nfsuc/cars/bmw_m6/0001.jpg

See masin tegi tuju paremaks thumbs_up.gif

Njaah see bemm kärab ka aga ise oleks lootnud näha ikka vanad head hai ninaga kolmest.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 09.11.2008 12:43:21 vasta tsitaadiga

üldsegi võiks siis olla juba BMW CSL sees thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 12:54:29 vasta tsitaadiga

m3 on ikka sees või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.11.2008 13:02:56 vasta tsitaadiga

ainult 318
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 13:11:38 vasta tsitaadiga

Ainult üks mesa on ka?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 16:58:03 vasta tsitaadiga

Cheetah, nii see on.(CLS 63)

carlisti ilmus üks auto, mida mina olen oodanud: Audi RS4
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 17:50:11 vasta tsitaadiga

Kahju küll, võiks avalduda mõni juure icon_razz.gif Selles NFS-is on ikka palju häid/uusi/ilusaid autosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.11.2008 18:12:38 vasta tsitaadiga

päris hea joru on neid autosid ikka kokku tulnud juba thumbs_up.gif
keep it coming

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 18:27:07 vasta tsitaadiga

suht võimalik, et mersudest ka mclaren SLR tuleb, ma arvan..carbonis ja mostwantedis oli, ehk siin ka.
mul endal seline kurb lugu, et praegune arvuti jääks väga jänni selle mänguga ja uus arvuti tuleb ehk alles järgmise aasta alguses, heal juhul detsembris.
seega pean ila jooksmas ootama kuni teie saate rõõmsalt mängida : D
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.11.2008 19:27:32 vasta tsitaadiga

Noh enamus poste on siin nagu nii stiilus" sitt graafika, iilget jama nfs1 oli parem" icon_biggrin.gif nagu ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 20:01:14 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Noh enamus poste on siin nagu nii stiilus" sitt graafika, iilget jama nfs1 oli parem" icon_biggrin.gif nagu ikka.


ot:
ja mis sinu postituse mõte oli?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 20:04:56 vasta tsitaadiga

No ta näitab et ta oskab ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:37:08 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
No ta näitab et ta oskab ka icon_razz.gif
ega tema siis halvem olla saa.

ja sellised postitused olid ju mitu lk tagasi ja ainult natuke icon_question.gif

igatahes jah, hea mäng tundub tulevat isegi.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.11.2008 00:57:26 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Noh enamus poste on siin nagu nii stiilus" sitt graafika, iilget jama nfs1 oli parem" icon_biggrin.gif nagu ikka.

Kuidas graafika sitt, autod peaks ikka väga kobedad olema, enne natuke vara muljetada, kui näppind pole. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.11.2008 01:02:31 vasta tsitaadiga

natuke läks sassi, seal luases oleks pidanud olema sõna: "Tuleb"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.11.2008 16:01:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

NFS UC: Undercover reaches Gold-Status, Monday, 10.11.2008
Need for Speed Undercover reached the Gold-Status, which means that the work on the game is finished and it's ready for mass production.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 12.11.2008 14:27:53 vasta tsitaadiga

Undeground 2 oli väga hea...
+ autode võimsused, kiirused ja ajad olid reaalsed...
+ tuuning oli reaalne... jupid andsid suht realistliku tulemuse.
+ graafika oli ok...
+ öine linn tekitas õige meeleolu.
+ juhitavus oli suht reaalne
- velgede suurus (ja laius) ei muutnud juhitavust ega kiirendust (teatavasti suuremad veljed on raskemad mis omakorda teeb masinat aeglasemaks)


Most Wanted.
+ linn oli väga lahe
+ parajalt pikk
+ graafika oli hea aga veidi jättis multika mulje
- autode näitajad ei olnud päris täpsed
- juhitavus oli natuke mööda minu arvates


Carbon:
+ graafika oli väga hea
+ Juhitavus oli väga hea
- autode näitajad oli väga puusse (koenigsegg oli aeglasem kui audi)


Porn Street.
+ Graafika oli väga hea
- keskkond imes
- üldse imes - (ainuke NFS mida ma pole lõppu teinud - sest lihtsalt ei viitsinud)
- mingi kohapeal hakkas veel silma Et sõidus kus olid Nissan 350Z ja Golf, oli 350Z jõudu oluliselt alla tegeliku kärbitud :S



Loodan tõsiselt et uues osas ei ole superautodel nagu näiteks McLaren F1, Zonda, Bugatti jne. võimeid pügatud, et tavalise 318 bemmiga võrdsed oleks.


Endalegi autot valides on ka neist mängudest veidi abi olnud.
Enne Toyota Celica gen7 (NFS:U ja U2)
Nüüd Nissan 350Z (NFS:U, U2, Carbon, Pro Street)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 18:36:25 vasta tsitaadiga

Taixxx kirjutas:
Undeground 2 oli väga hea...
+ autode võimsused, kiirused ja ajad olid reaalsed...
+ tuuning oli reaalne... jupid andsid suht realistliku tulemuse.
+ graafika oli ok...
+ öine linn tekitas õige meeleolu.
+ juhitavus oli suht reaalne
- velgede suurus (ja laius) ei muutnud juhitavust ega kiirendust (teatavasti suuremad veljed on raskemad mis omakorda teeb masinat aeglasemaks)


Most Wanted.
+ linn oli väga lahe
+ parajalt pikk
+ graafika oli hea aga veidi jättis multika mulje
- autode näitajad ei olnud päris täpsed
- juhitavus oli natuke mööda minu arvates


Carbon:
+ graafika oli väga hea
+ Juhitavus oli väga hea
- autode näitajad oli väga puusse (koenigsegg oli aeglasem kui audi)


Porn Street.
+ Graafika oli väga hea
- keskkond imes
- üldse imes - (ainuke NFS mida ma pole lõppu teinud - sest lihtsalt ei viitsinud)
- mingi kohapeal hakkas veel silma Et sõidus kus olid Nissan 350Z ja Golf, oli 350Z jõudu oluliselt alla tegeliku kärbitud :S



Loodan tõsiselt et uues osas ei ole superautodel nagu näiteks McLaren F1, Zonda, Bugatti jne. võimeid pügatud, et tavalise 318 bemmiga võrdsed oleks.


Endalegi autot valides on ka neist mängudest veidi abi olnud.
Enne Toyota Celica gen7 (NFS:U ja U2)
Nüüd Nissan 350Z (NFS:U, U2, Carbon, Pro Street)


Jutt igati õige thumbs_up.gif


Taixxx
Mul on tunne et oleme celica foorumis juba kohtunud 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.11.2008 19:40:42 vasta tsitaadiga

Taixxx kirjutas:

Most Wanted.
+ linn oli väga lahe
+ parajalt pikk
+ graafika oli hea aga veidi jättis multika mulje
- autode näitajad ei olnud päris täpsed
- juhitavus oli natuke mööda minu arvates

Carbon:
+ graafika oli väga hea
+ Juhitavus oli väga hea
- autode näitajad oli väga puusse (koenigsegg oli aeglasem kui audi)


Lisaks omalt poolt natuke

Most Wanted:
- Igas autos oli sama juht - rallivideotest hästi näha ja ka tabelivastase sissejuhatuses

Carbon:
- Graafikat ei saanud mina mitte ühegi seadega normaalseks, üks tuim plastik oli kõik
- Halb juhitavus - kõik masinad ujusid teepeal nagu paadid

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 20:10:57 vasta tsitaadiga

Mismõttes igas autos sama juht? Uue auto ostad koos uue juhiga siis?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 20:23:51 vasta tsitaadiga

Krt kuna sellele juba küüned taha saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 21:13:52 vasta tsitaadiga

niipea kui poodi ilmub icon_smile.gif meil siis ilmselt detsembri alguses?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 21:14:35 vasta tsitaadiga

Nädala pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.11.2008 21:47:28 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Mismõttes igas autos sama juht? Uue auto ostad koos uue juhiga siis?


Kui sa Most Wantedit oled mänginud, siis saad aru.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.11.2008 22:01:39 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Mismõttes igas autos sama juht? Uue auto ostad koos uue juhiga siis?


Kui sa Most Wantedit oled mänginud, siis saad aru.
ei saa icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 22:04:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
softis kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Mismõttes igas autos sama juht? Uue auto ostad koos uue juhiga siis?


Kui sa Most Wantedit oled mänginud, siis saad aru.
ei saa icon_rolleyes.gif


Seal oli minu arust vaid vari sees istumas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 22:06:45 vasta tsitaadiga

Keda kotib kes v mis seal ses on. Mäng on ju raceing mitte mingi Sims 2 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 00:03:33 vasta tsitaadiga

softis, Olen mängu mänginud rohkem kui üks kord ja ei saa aru millest räägid icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.