|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.11.2008 14:45:19
|
|
|
tahanteada, pullikaka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.11.2008 15:20:19
|
|
|
proovin oma iMac-il ka ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
04.11.2008 16:32:56
|
|
|
Vägev ise pole õeti win 7 näppinud, ootan laiale ringile mõeldud beta ära. Eriti nõme on see asi kui IE-ga tahad ripp menüüst interneti linki klikkida siis juhtub ,et läheb punase risti peale ja link kaob. Kole tilluke on see linkide menüü. IE 7 peal on see paras pirakas ei pea hiirega seda taga ajama ja nii palju venitama hiirt, et seda soovitud linki valida.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.11.2008 17:39:11
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Vägev ise pole õeti win 7 näppinud, ootan laiale ringile mõeldud beta ära. Eriti nõme on see asi kui IE-ga tahad ripp menüüst interneti linki klikkida siis juhtub ,et läheb punase risti peale ja link kaob. Kole tilluke on see linkide menüü. IE 7 peal on see paras pirakas ei pea hiirega seda taga ajama ja nii palju venitama hiirt, et seda soovitud linki valida. |
Mul küll seda "Change picture every" kohta pole.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
04.11.2008 18:05:47
|
|
|
G80, patchi pole sellele veel väljas, aga peaks tulema varsti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
04.11.2008 18:09:10
|
|
|
kogu see hiire liikumine ja menüüde avamine oli üks paras slideshow (või oli siis videol nii madal framerate)
EDIT: pole nii hull midagi, tuttava juures, siin vähe aeglane nett
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
04.11.2008 18:39:26
|
|
|
nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub
E: mälukasutus on sellel kuidagi kõrge 700MB
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
04.11.2008 18:48:09
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub
E: mälukasutus on sellel kuidagi kõrge 700MB |
las kasutab palju, tänapäeval ei maksa need ddr2 mälud enam midagi. Mul xp platvorm kasutab üle 800MB keskmiselt (kas seda saab enam platvormi alla ajada, aga kasutusel igasugused theme'd, multidestop "deskspace" programm, aga kogu välimuse kompott liigutab end siiski kiiremini kui teeks seda win vista)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
04.11.2008 18:49:02
|
|
|
selles suhtes on sul õigus.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
04.11.2008 19:00:12
|
|
|
Mulle hakkab win 7 üha rohkem meeldima, tomb raider underworld demo jookseb üsna kobedalt mitte nii nagu vistas 35-45-60 fps vs win 7 60-100 fps ja rohkemgi.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.11.2008 19:20:32
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub  |
Nõus, asi ikka kuradi hea pre-beta kohta.
Mälu kasutus on 1400MB kuna mul X64 ja ja rammi 4GB.
Seega suht pohh, kui vähem rammi siis õgib ka vähem.
Pilti ka veel:

_________________ Ära siia kliki
viimati muutis G80 04.11.2008 21:03:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ralph
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
04.11.2008 21:04:08
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Nendel kel IE-ga probleeme:kasutage 32bit IE-d ja keerake DEP üldse kinni  |
kust selle DEP-i kinni saab keerata? nüüd lisaks IE-le ei lasknud veel hitmani ka mängida, ajas oma dep-i jama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.11.2008 21:35:47
|
|
|
hitmani laseb ilusasti mängida, dep hakkab kräki peale kriiskama....
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
04.11.2008 22:45:33
|
|
|
kuidas ma selle alumise rea, kus kell on seisvaks tagasi saan?
nüüd vajub koguaeg alla.
närvidele juba käib ülesse alla
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
05.11.2008 00:33:37
|
|
|
| Võta autohide maha taskbari properties'est (kui ma õigesti aru sain mida sa tahad)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2008 01:02:45
|
|
|
tsihh, jah tänud
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ralph
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
05.11.2008 09:43:46
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| hitmani laseb ilusasti mängida, dep hakkab kräki peale kriiskama.... |
selge, aga IE paneb endiselt näkku ja just 32-bitine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.11.2008 12:11:37
|
|
|
Muidugi on kahetsusväärne, et DEP ja IE8 omavhael läbi ei saa
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
05.11.2008 12:51:19
|
|
|
Seda, et Daemon Toolsi tööle saada tuleb RTM ära oodata SPTD support ütles ära ,et beta os not supported. Ainus võimalus on teha windows vistast upgrade koos installitud daemon toolsiga. Ja siis on ka joppamise värk ehk hakkab tööle.
EDIT
No jah lasin siis upgrade peale SPTD keeldub käivitumast otsin vana DT üllesse millel SPTD tuge pole. Keyscambler paneb segast just nagu toimib kõik vastupidi
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 05.11.2008 16:14:54, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
05.11.2008 15:30:07
|
|
|
Kuidas saaks ekraani säästuresiimi aega muuta .Lihtsalt jama selline et kui ekraan säästuresiimis välja lülitub ei saa enam pilti ette tagasi.Kuidas ta unest üles ärkab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar16
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
05.11.2008 16:15:00
|
|
|
| mul ka nüüd 7 peal aga jookseb päris tihedalt kinni, kas update aitaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
05.11.2008 18:07:50
|
|
|
Ma arvan et update ei aita, ju sul seal midagi mäda lasid ikka clean install või tegid upgrade ma ise tegin upgrade mõned asjad ei funka, aga pange pole pannud veel. Kui homme õhtul on masin veel üleval siis võib juba pidada asja natuke stabiilseks.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 05.11.2008 18:14:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.11.2008 18:17:15
|
|
|
| tsitaat: |
homme õhtul on masin veel üleval siis võib juba pidada asja natuke stabiilseks
|
vanasti oli olemas seline asi nagu the uptime project.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.11.2008 18:35:21
|
|
|
Endal laupäevast peal ja siiamaani töötab hästi, kinni ei kiilu jne.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.11.2008 20:02:39
|
|
|
miks rahvas vingub stabiilsust taga, ma ei saa aru?
tegu ju pre-alpha'ga. laske asjal küpseks saada.
ja muidugi need nn vennad, kes väidavad, et mingi mäng jookseb 2-3x paremini (pidasin silmas seda tomb raideri võrdlust) on ka paras joke. sümptomiks võib vist nimetada psühholoogiline efekt või siis win7 clean install ja varasem Vista oli parajalt crappi täis ja defragmenti kaua aega mitte saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
05.11.2008 21:30:19
|
|
|
Proovisin enne vistat clean install 64 bit ja nüüd Win 7 64 bit juba 2 päeva peal jookseb ideaalselt , heli on üli kõva,mängud COD 2 ja COD 5 nii SP kui MP jooksevad hästi.
Ka office 2007 toimib hästi. IE 8 pole ka kinni kiilunud .Ainult ID kaarti ei saanud tööle,installis kõik ära kaarti sisse paned
küsib ilusti koodi paned selle ja edasi ütleb ühenduse brobleem
Aga modzilla 3.0.3 ega töötab ilusti. Ainult driverite install on tüütu aga selle eest kiirem kui vistal.
Updatest oli abi sest sealt tuli win 7 nvidia driver.
Üldiselt kiirem kui vista ei mõtle nii kaua kui vista.Kuigi MP mängudel sama jama nagu vistal kui micri pesas pulk sees siis töötab ja kui ei siis ei tööta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.11.2008 23:56:26
|
|
|
Kütsin just Kaspesky Internet Security 2009 peale ja funkan nii nagu peab.
Keegi teab kuidas Win 7 beta testijaks saada?
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.11.2008 00:20:41
|
|
|
G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora perses. Kui selle saaks korda, oleks 5+
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
06.11.2008 00:30:53
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora <b>piixus</b>. Kui selle saaks korda, oleks 5+ |
Tee puhtaks ja uus peale kuigi see on tüütu
Mul nod 32 64bit ruulib ja Everest 450 RAR ka toimib eduliselt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.11.2008 00:58:28
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora <b>piixus</b>. Kui selle saaks korda, oleks 5+ |
Seda ametliku betat mõtlesingi, peaks sebima ennast sinna nimekirja.
Aga jah enam pea üldse Vistat ei kasuta, kuidagi igav ja vana näib vista hetkel, Warsi veel pelan seal.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.11.2008 01:11:44
|
|
|
sandvik, tüütu on pehmelt öeldes.
Muide, mehed milleks see antiviirus on? Vistas on UAC ja Windows 7 saab selle põhja keerata. Rohkem pole vajagi ju?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.11.2008 01:14:21
|
|
|
pole ka seda UAC-i vaja kui arvutit mõistusega kasutada
/me pole kunagi residentset antiviirust kasutanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.11.2008 01:24:25
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
pole ka seda UAC-i vaja kui arvutit mõistusega kasutada
/me pole kunagi residentset antiviirust kasutanud  |
Egas jah endal ka pool aasta pole peal olnud aga mõtlesin, et savi viskaks peale.Igaljuhul turvalisem kui niisama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
06.11.2008 09:55:48
|
|
|
| d3t kirjutas: |
sandvik, tüütu on pehmelt öeldes.
Muide, mehed milleks see antiviirus on? Vistas on UAC ja Windows 7 saab selle põhja keerata. Rohkem pole vajagi ju? |
Et oleks antiviiruse arendajatel kah tööd. Saavad nemadki ju oma info kasutajatelt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ralph
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
06.11.2008 11:23:04
|
|
|
niisiis, DEP kinni ja töötab ilusti väga pro
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.11.2008 12:29:18
|
|
|
DVB-T töötab läbi Media Centeri ka esmapilgul täitsa kenasti
  
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.11.2008 14:07:16
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
DVB-T töötab läbi Media Centeri ka esmapilgul täitsa kenasti
    |
Räägi mis tuner sul on! 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.11.2008 14:20:56
|
|
|
G80, Yuan STK7700D miniPCI-E. läpparis sees siis...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.11.2008 16:08:03
|
|
|
lisaks veel seda, et 95% tõenäosusega vahetatakse see GUI lõplikult millegi uudse vastu ära. praegu siiski suhteliselt Vista välimusega ja selline asi ei müüks enam 2010 (või millal final välja tuleks).
soovitaks lugeda ja vaadata järgnevat artiklit, milline Vista oma algusperioodidel välja nägi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Development_of_Windows_Vista
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.11.2008 16:19:24
|
|
|
| CnZ: OT: Aga kõik Windowsid on alati läbinud pika arengutee, enne kui uuest versioonist on saanud korralik töövahend. Ja see on ka täiesti loomulik arengutee. Vastasel juhul tähendaks uue Win-i tulek seda, et teda hakataks täiesti nullist arendama ja tal poleks mingit kokkusobivust vanema versiooniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.11.2008 19:59:53
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
lisaks veel seda, et 95% tõenäosusega vahetatakse see GUI lõplikult millegi uudse vastu ära. praegu siiski suhteliselt Vista välimusega ja selline asi ei müüks enam 2010 (või millal final välja tuleks).
soovitaks lugeda ja vaadata järgnevat artiklit, milline Vista oma algusperioodidel välja nägi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Development_of_Windows_Vista |
Kindlsti muudavad veel midagi selles ei kahtlegi, samas uus taskbar on päris erinev vistat ja mõnusam.
Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
06.11.2008 20:33:11
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk.  |
Sama nali siin tegin upgrade vistast ATI installikas kiilub kinni vahet pole milline versioon on. Ei aita ka sweeperdamine ainus moodus oli driverid device managerist peale panna. CCC asemel kasutan ATT beta kõige uuem. Imelik on see ,ET clean installiga jama pole kui kohe win 7 mõeldud ATI driverid peale lasta.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.11.2008 21:40:55
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk.  |
Sama nali siin tegin upgrade vistast ATI installikas kiilub kinni vahet pole milline versioon on. Ei aita ka sweeperdamine ainus moodus oli driverid device managerist peale panna. CCC asemel kasutan ATT beta kõige uuem. Imelik on see ,ET clean installiga jama pole kui kohe win 7 mõeldud ATI driverid peale lasta. |
Et siis aitab ainult format C.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
06.11.2008 22:58:27
|
|
|
| Minul on selline probleem kui mul downloadib teatud programmiga . Ma mõtlen ikka mingi 10 + asja downloadib üle 1100kb/s ja upload 30kb/s siis mul explorer ja opera ei ühenda ennast interneti aga msn ja see programm töötavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.11.2008 23:02:39
|
|
|
otsi häda oma võrguseadmest.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
06.11.2008 23:54:04
|
|
|
Run on ka Start menüüst ära koristatud
faili haldur töötab ainult ava (Open) viisil, Explorer valik puudub, katalogi puud pidi saab edasi liikuda nende ees olevate kolmnurkade peale hiirega vajutades
Start menüüd ei saa klasikaliseks muuta
draiveritest, jäid Sis 900 võrgukaardi omad leidmatta, võrku pääsesin siis kui paigaldasin arvuti Realtek rtl8139 võrgukaardi
Kiiruse poolest jääb siiski samas masinas värskelt installitud XP_le alla.
Win 7 juba vist 7 korda uuesti installitud
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.11.2008 23:59:01
|
|
|
| Marie kirjutas: |
Run on ka Start menüüst ära koristatud |
winkey + R ju palju mugavam ja kiirem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|