Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 14:45:19 vasta tsitaadiga

tahanteada, pullikaka.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 15:20:19 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
http://www.gearlog.com/2008/11/windows_7_on_a_macbook_pro.php

töötab ka macbooki peal icon_razz.gif

proovin oma iMac-il ka ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 15:54:51 vasta tsitaadiga

Desktop Slideshow icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 16:32:56 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Desktop Slideshow icon_biggrin.gif

Vägev ise pole õeti win 7 näppinud, ootan laiale ringile mõeldud beta ära. Eriti nõme on see asi kui IE-ga tahad ripp menüüst interneti linki klikkida siis juhtub ,et läheb punase risti peale ja link kaob. Kole tilluke on see linkide menüü. IE 7 peal on see paras pirakas ei pea hiirega seda taga ajama ja nii palju venitama hiirt, et seda soovitud linki valida.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.11.2008 17:39:11 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
2III7 kirjutas:
Desktop Slideshow icon_biggrin.gif

Vägev ise pole õeti win 7 näppinud, ootan laiale ringile mõeldud beta ära. Eriti nõme on see asi kui IE-ga tahad ripp menüüst interneti linki klikkida siis juhtub ,et läheb punase risti peale ja link kaob. Kole tilluke on see linkide menüü. IE 7 peal on see paras pirakas ei pea hiirega seda taga ajama ja nii palju venitama hiirt, et seda soovitud linki valida.


Mul küll seda "Change picture every" kohta pole. icon_eek.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 18:05:47 vasta tsitaadiga

G80, patchi pole sellele veel väljas, aga peaks tulema varsti icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 04.11.2008 18:09:10 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Desktop Slideshow icon_biggrin.gif

kogu see hiire liikumine ja menüüde avamine oli üks paras slideshow icon_smile.gif (või oli siis videol nii madal framerate)

EDIT: pole nii hull midagi, tuttava juures, siin vähe aeglane nett icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 18:39:26 vasta tsitaadiga

nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub thumbs_up.gif

E: mälukasutus on sellel kuidagi kõrge icon_eek.gif 700MB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 04.11.2008 18:48:09 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub thumbs_up.gif

E: mälukasutus on sellel kuidagi kõrge icon_eek.gif 700MB

las kasutab palju, tänapäeval ei maksa need ddr2 mälud enam midagi. Mul xp platvorm kasutab üle 800MB keskmiselt (kas seda saab enam platvormi alla ajada, aga kasutusel igasugused theme'd, multidestop "deskspace" programm, aga kogu välimuse kompott liigutab end siiski kiiremini kui teeks seda win vista) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 18:49:02 vasta tsitaadiga

selles suhtes on sul õigus.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 19:00:12 vasta tsitaadiga

Mulle hakkab win 7 üha rohkem meeldima, tomb raider underworld demo jookseb üsna kobedalt mitte nii nagu vistas 35-45-60 fps vs win 7 60-100 fps ja rohkemgi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 19:00:17 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
mälukasutus on sellel kuidagi kõrge icon_eek.gif 700MB

Endal küll nii palju pole icon_wink.gif .2 võimalust:
*Sul rohkem kui 2GB mälu
*Või on 64bit versioon

tomorrow kirjutas:

Mälukasutus ja teenused:W7 veidi teenuseid kinni keeratud.Muud midagi.Vista täielikult kohaldatud
Windows 7 Vanilla:
Spoiler Spoiler Spoiler

Windows 7 Moditud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vista:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.11.2008 19:20:32 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
nüüd juba teist päeva kasutan seitset ja täitsa normaalne käkk tundub thumbs_up.gif

Nõus, asi ikka kuradi hea pre-beta kohta. icon_eek.gif thumbs_up.gif

Mälu kasutus on 1400MB kuna mul X64 ja ja rammi 4GB.
Seega suht pohh, kui vähem rammi siis õgib ka vähem. thumbs_up.gif

Pilti ka veel:


_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 04.11.2008 21:03:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 21:04:08 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Nendel kel IE-ga probleeme:kasutage 32bit IE-d ja keerake DEP üldse kinni icon_wink.gif


kust selle DEP-i kinni saab keerata? icon_redface.gif nüüd lisaks IE-le ei lasknud veel hitmani ka mängida, ajas oma dep-i jama icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 21:35:47 vasta tsitaadiga

hitmani laseb ilusasti mängida, dep hakkab kräki peale kriiskama....
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:45:33 vasta tsitaadiga

kuidas ma selle alumise rea, kus kell on seisvaks tagasi saan?
nüüd vajub koguaeg alla.
närvidele juba käib ülesse alla icon_evil.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 00:33:37 vasta tsitaadiga

Võta autohide maha taskbari properties'est (kui ma õigesti aru sain mida sa tahad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 01:02:45 vasta tsitaadiga

tsihh, jah tänud thumbs_up.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 09:43:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
hitmani laseb ilusasti mängida, dep hakkab kräki peale kriiskama....


selge, aga IE paneb endiselt näkku icon_evil.gif ja just 32-bitine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 09:46:38 vasta tsitaadiga

ralph kirjutas:
kust selle DEP-i kinni saab keerata? icon_redface.gif nüüd lisaks IE-le ei lasknud veel hitmani ka mängida, ajas oma dep-i jama icon_evil.gif


http://www.vistax64.com/tutorials/120778-dep-enable-disable.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 12:11:37 vasta tsitaadiga

Muidugi on kahetsusväärne, et DEP ja IE8 omavhael läbi ei saa icon_exclaim.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 12:51:19 vasta tsitaadiga

Seda, et Daemon Toolsi tööle saada tuleb RTM ära oodata SPTD support ütles ära ,et beta os not supported. Ainus võimalus on teha windows vistast upgrade koos installitud daemon toolsiga. Ja siis on ka joppamise värk ehk hakkab tööle.
EDIT
No jah lasin siis upgrade peale SPTD keeldub käivitumast otsin vana DT üllesse millel SPTD tuge pole. Keyscambler paneb segast just nagu toimib kõik vastupidi thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 05.11.2008 16:14:54, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 05.11.2008 15:30:07 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks ekraani säästuresiimi aega muuta .Lihtsalt jama selline et kui ekraan säästuresiimis välja lülitub ei saa enam pilti ette tagasi.Kuidas ta unest üles ärkab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 16:15:00 vasta tsitaadiga

mul ka nüüd 7 peal aga jookseb päris tihedalt kinni, kas update aitaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 18:07:50 vasta tsitaadiga

Ma arvan et update ei aita, ju sul seal midagi mäda lasid ikka clean install või tegid upgrade ma ise tegin upgrade mõned asjad ei funka, aga pange pole pannud veel. Kui homme õhtul on masin veel üleval siis võib juba pidada asja natuke stabiilseks.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 05.11.2008 18:14:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 18:17:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

homme õhtul on masin veel üleval siis võib juba pidada asja natuke stabiilseks

icon_lol.gif
vanasti oli olemas seline asi nagu the uptime project.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.11.2008 18:35:21 vasta tsitaadiga

Endal laupäevast peal ja siiamaani töötab hästi, kinni ei kiilu jne.
_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 20:02:39 vasta tsitaadiga

miks rahvas vingub stabiilsust taga, ma ei saa aru? icon_lol.gif
tegu ju pre-alpha'ga. laske asjal küpseks saada.

ja muidugi need nn vennad, kes väidavad, et mingi mäng jookseb 2-3x paremini (pidasin silmas seda tomb raideri võrdlust) on ka paras joke. sümptomiks võib vist nimetada psühholoogiline efekt või siis win7 clean install ja varasem Vista oli parajalt crappi täis ja defragmenti kaua aega mitte saanud.

icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 05.11.2008 21:30:19 vasta tsitaadiga

Proovisin enne vistat clean install 64 bit ja nüüd Win 7 64 bit juba 2 päeva peal jookseb ideaalselt , heli on üli kõva,mängud COD 2 ja COD 5 nii SP kui MP jooksevad hästi.
Ka office 2007 toimib hästi. IE 8 pole ka kinni kiilunud .Ainult ID kaarti ei saanud tööle,installis kõik ära kaarti sisse paned
küsib ilusti koodi paned selle ja edasi ütleb ühenduse brobleem icon_sad.gif
Aga modzilla 3.0.3 ega töötab ilusti. Ainult driverite install on tüütu aga selle eest kiirem kui vistal.
Updatest oli abi sest sealt tuli win 7 nvidia driver.
Üldiselt kiirem kui vista ei mõtle nii kaua kui vista.Kuigi MP mängudel sama jama nagu vistal kui micri pesas pulk sees siis töötab ja kui ei siis ei tööta icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.11.2008 23:56:26 vasta tsitaadiga

Kütsin just Kaspesky Internet Security 2009 peale ja funkan nii nagu peab. thumbs_up.gif

Keegi teab kuidas Win 7 beta testijaks saada? icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 00:20:41 vasta tsitaadiga

G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora perses. Kui selle saaks korda, oleks 5+
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 06.11.2008 00:30:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora <b>piixus</b>. Kui selle saaks korda, oleks 5+

Tee puhtaks ja uus peale kuigi see on tüütu
Mul nod 32 64bit ruulib ja Everest 450 RAR ka toimib eduliselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 00:58:28 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
G80, Prebeta on praeguseks suletud. Laiem ja suurem testimine toimub uuel aastal, uue beta välja tulles, kus peaks iga huvitundev mats ligipääsema. Ainuke asi mis mul kalab on kogu driver model ja selle majandus. Draiverite installatasioon on nagu ora <b>piixus</b>. Kui selle saaks korda, oleks 5+

Seda ametliku betat mõtlesingi, peaks sebima ennast sinna nimekirja. icon_razz1.gif
Aga jah enam pea üldse Vistat ei kasuta, kuidagi igav ja vana näib vista hetkel, Warsi veel pelan seal.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 01:11:44 vasta tsitaadiga

sandvik, tüütu on pehmelt öeldes.

Muide, mehed milleks see antiviirus on? Vistas on UAC ja Windows 7 saab selle põhja keerata. Rohkem pole vajagi ju?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 01:14:21 vasta tsitaadiga

pole ka seda UAC-i vaja kui arvutit mõistusega kasutada
/me pole kunagi residentset antiviirust kasutanud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 01:24:25 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
pole ka seda UAC-i vaja kui arvutit mõistusega kasutada
/me pole kunagi residentset antiviirust kasutanud icon_smile.gif

Egas jah endal ka pool aasta pole peal olnud aga mõtlesin, et savi viskaks peale.Igaljuhul turvalisem kui niisama.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 06.11.2008 09:55:48 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
sandvik, tüütu on pehmelt öeldes.

Muide, mehed milleks see antiviirus on? Vistas on UAC ja Windows 7 saab selle põhja keerata. Rohkem pole vajagi ju?

Et oleks antiviiruse arendajatel kah tööd. icon_biggrin.gif Saavad nemadki ju oma info kasutajatelt thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 11:23:04 vasta tsitaadiga

niisiis, DEP kinni ja töötab ilusti thumbs_up.gif väga pro icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 12:29:18 vasta tsitaadiga

DVB-T töötab läbi Media Centeri ka esmapilgul täitsa kenasti thumbs_up.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 14:07:16 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
DVB-T töötab läbi Media Centeri ka esmapilgul täitsa kenasti thumbs_up.gif



Räägi mis tuner sul on! 8)

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 14:20:56 vasta tsitaadiga

G80, Yuan STK7700D miniPCI-E. läpparis sees siis...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:08:03 vasta tsitaadiga

lisaks veel seda, et 95% tõenäosusega vahetatakse see GUI lõplikult millegi uudse vastu ära. praegu siiski suhteliselt Vista välimusega ja selline asi ei müüks enam 2010 (või millal final välja tuleks). icon_smile.gif

soovitaks lugeda ja vaadata järgnevat artiklit, milline Vista oma algusperioodidel välja nägi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Development_of_Windows_Vista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.11.2008 16:19:24 vasta tsitaadiga

CnZ: OT: Aga kõik Windowsid on alati läbinud pika arengutee, enne kui uuest versioonist on saanud korralik töövahend. Ja see on ka täiesti loomulik arengutee. Vastasel juhul tähendaks uue Win-i tulek seda, et teda hakataks täiesti nullist arendama ja tal poleks mingit kokkusobivust vanema versiooniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 19:59:53 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
lisaks veel seda, et 95% tõenäosusega vahetatakse see GUI lõplikult millegi uudse vastu ära. praegu siiski suhteliselt Vista välimusega ja selline asi ei müüks enam 2010 (või millal final välja tuleks). icon_smile.gif

soovitaks lugeda ja vaadata järgnevat artiklit, milline Vista oma algusperioodidel välja nägi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Development_of_Windows_Vista

Kindlsti muudavad veel midagi selles ei kahtlegi, samas uus taskbar on päris erinev vistat ja mõnusam.

Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk. icon_evil.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 20:33:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:


Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk. icon_evil.gif


Sama nali siin tegin upgrade vistast ATI installikas kiilub kinni vahet pole milline versioon on. Ei aita ka sweeperdamine ainus moodus oli driverid device managerist peale panna. CCC asemel kasutan ATT beta kõige uuem. Imelik on see ,ET clean installiga jama pole kui kohe win 7 mõeldud ATI driverid peale lasta.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 21:40:55 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
G80 kirjutas:


Mõtlesin, et prooviks 8.11 Vista drivud peale ajada aga krt need ei läinud, kuna jäigi "analüüsima" ja nüüd ei lähe nood win 7 omad ka peale, raisk. icon_evil.gif


Sama nali siin tegin upgrade vistast ATI installikas kiilub kinni vahet pole milline versioon on. Ei aita ka sweeperdamine ainus moodus oli driverid device managerist peale panna. CCC asemel kasutan ATT beta kõige uuem. Imelik on see ,ET clean installiga jama pole kui kohe win 7 mõeldud ATI driverid peale lasta.

Et siis aitab ainult format C. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.11.2008 22:58:27 vasta tsitaadiga

Minul on selline probleem kui mul downloadib teatud programmiga . Ma mõtlen ikka mingi 10 + asja downloadib üle 1100kb/s ja upload 30kb/s siis mul explorer ja opera ei ühenda ennast interneti aga msn ja see programm töötavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 23:02:39 vasta tsitaadiga

otsi häda oma võrguseadmest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.11.2008 23:54:04 vasta tsitaadiga

Run on ka Start menüüst ära koristatud icon_sad.gif
faili haldur töötab ainult ava (Open) viisil, Explorer valik puudub, katalogi puud pidi saab edasi liikuda nende ees olevate kolmnurkade peale hiirega vajutades
Start menüüd ei saa klasikaliseks muuta
draiveritest, jäid Sis 900 võrgukaardi omad leidmatta, võrku pääsesin siis kui paigaldasin arvuti Realtek rtl8139 võrgukaardi
Kiiruse poolest jääb siiski samas masinas värskelt installitud XP_le alla.
Win 7 juba vist 7 korda uuesti installitud icon_razz.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 23:59:01 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Run on ka Start menüüst ära koristatud icon_sad.gif

winkey + R ju palju mugavam ja kiirem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.