|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
04.11.2008 23:49:50
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Selline kysimus et kui prose jahutuse backplate on mingi 2 poolse asjaga emaplaadi kyljes kinni siis ei saagi lahti? Ja palju yldse selliseid jahutusi on nii halva süsteemiga?  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
04.11.2008 23:54:14
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
| otto123 kirjutas: |
Selline kysimus et kui prose jahutuse backplate on mingi 2 poolse asjaga emaplaadi kyljes kinni siis ei saagi lahti? Ja palju yldse selliseid jahutusi on nii halva süsteemiga?  |
 |
Saaksid sa seda vähe paremini sõnastada? Mis asja sa siis ei saagi lahti
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
05.11.2008 00:02:42
|
|
|
Mul TT big typ ja sellel see backplate mingi vahtkummiga millel kahepoolne teip sellega kinnitus sinna emaplaadi kylje ja seda lahti ei saa lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
05.11.2008 00:03:39
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Mul TT big typ ja sellel see backplate mingi vahtkummiga millel kahepoolne teip sellega kinnitus sinna emaplaadi kylje ja seda lahti ei saa lihtsalt.  |
Tuleb ikka lahti. Proovi ettevaatlikult midagi mobo ja plaadi vahele suruda ja kanguta.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
05.11.2008 00:05:36
|
|
|
Seda tegingi ja siis jäi see vahetkumm väga ebayhtlane ja kole sest see lteip ei tulnd lihtsalt lahti. Et kas paljudel jahutusetel nii jama süsteem?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
05.11.2008 00:11:13
|
|
|
Esimest korda kuulen et Backplate on mobo küljes kahepoolse teibiga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
05.11.2008 00:51:00
|
|
|
xxlmaster, proovi. Intel maha ei põle.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
05.11.2008 12:01:12
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Mul TT big typ ja sellel see backplate mingi vahtkummiga millel kahepoolne teip sellega kinnitus sinna emaplaadi kylje ja seda lahti ei saa lihtsalt.  |
Seal oli ju teine võimalus kah et selle tagumisele plaadile saad liimida katte aint ja siis külge panna.
Otto näidatud lingis kah ei ole kahepoolne teip seal on kah isegi kirjas on et plastik kate
_________________ http://www.pugetsystems.com/submerged.php |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
05.11.2008 14:01:37
|
|
|
See õpetus nii jama et ise ka aru ei saa. Ma sain aru nii et tuli foam liimida emaplaadi kylge siis backplate ja foami vahele käis veel ka see plastik plaat ja sinna backplate peale. Et siis kui nii panin siis jääbi see sinna jah?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
05.11.2008 14:05:22
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| otto123 kirjutas: |
Mul TT big typ ja sellel see backplate mingi vahtkummiga millel kahepoolne teip sellega kinnitus sinna emaplaadi kylje ja seda lahti ei saa lihtsalt.  |
Tuleb ikka lahti. Proovi ettevaatlikult midagi mobo ja plaadi vahele suruda ja kanguta. |
proovi see tagaplaat ja mobo kôigepealt näteks soojapuhuriga? vôi kas vôi fööniga soojaks ajada
ja siis vaikselt yhelt- ja teiselt poolt servast - taskesi, vaikselt '' meelitades '' lahti kangutada
ma leidsin et need jalgratta kummi vahetuse jaoks môeldud ''kummiheeblid'' ( PARK Tool ) oli suurepärane abivahendid

just seeparast et need on tugevast plastikust ja siledate servadega ! - metallist kruvikeera ots on terav ja vôid vigastatada emaplaati
muidu ise olen ysna mitmel plaadil need (back-plate'ed) fööniga ja nende heeblitega lahti kangutanud,
( toimis ka Tt bigWater - soc478 kinnituse puhul näiteks - mis visuaalselt tundub olema suht sarnane selle Tt Typhoni kinnitusega ? )
muidu ise ma pole enam neid tagaplaate kinni kleepinud sest jahutuse vahetuse puhul ( yldjuhul ) on vaja see plaat nii-ehk naa ära vahetada
see eeldab emaplaadi väljavôtmist korpusest .
( noo muidugi kui just niisama ( ''pulli pärast '') igagpäev LOL termopastat ei vaheta - siis pole sellega probleemi - minu arust
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
05.11.2008 14:07:59
|
|
|
Ei lihtsalt kui kunagi uus plate osta siis oleks vaja lahti saada kugigi teine backplate ka olemas aga neid foame ja seda plastik asja ple enam. Ja kui kunagi müüa kas keegi ostaks yldse koos kinni oleva backplatega?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
06.11.2008 00:10:10
|
|
|
keegi proset ei laenaks tunniks ajaks ,lihtsalt ei leia viga ,ülesse kahtlustan proset ,korra arvutisse ja panen mängu käima ,mul teebkohe restardi annan100 eeku socket 775
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
06.11.2008 00:17:48
|
|
|
| Mr Jason kirjutas: |
keegi proset ei laenaks tunniks ajaks ,lihtsalt ei leia viga ,ülesse kahtlustan proset ,korra arvutisse ja panen mängu käima ,mul teebkohe restardi annan100 eeku socket 775 |
Millal sul vaja on? Kui kiiresti liigutad, siis saad täna ka.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
06.11.2008 00:19:41
|
|
|
davai vamps,teeme täna ,helistan
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
06.11.2008 08:57:50
|
|
|
Soetasin ühe E8500 arvutikeskusest, läks P5Q emaplaadile, eks täna õhtul proovib, kuda klokkub
FPO: Q822A716
S-Spec: SLB9K, peaks E0 stepping olema
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
06.11.2008 11:03:43
|
|
|
no krt ei õnnestu kuidagi E8400 üle 500FSB tööle. 490 veel buudib üles aga win 500+ viskab beginning dump memory
kuigi mälu läheb 1100Mhz+ (500FSB=1000Mhz)
Äkki keegi oskab miskit tarka üelda.
Spoiler 
viimati muutis Mask 06.11.2008 13:02:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
06.11.2008 11:33:20
|
|
|
Mask, Proovi:
CPU kordaja 6
PCIE pane 101
FSB Strap pane kindel väärtus
CPU GTL ref kas 0.63 või 0,67
CPU PLL tõmba alla 1,5 peale/auto
FSB termination võib auto peal olla
CPU clock skew: 200/300
Olen kindel, et ka NB ei taha niipalju volti saada
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.11.2008 12:04:52
|
|
|
miks pcie 101?
kas tänapäevastel plaatidel kui biosist 100 määrataud hakkab ikka muutuma koos fsb'ga?
ise olen 100 pannud ja 52x oma säästuplaadiga sain kätte küll.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
06.11.2008 12:17:07
|
|
|
Nu, see pole vajalik aga graafika perfi pärast võib selle ka 105 panna. Mul P45 rohkemaga pilti ette ei võta - kuulduste järgi pidigi see ICH10'ne järgi max olema.
Samade sätetetga sain mitte just heal E8500'l FSB'ks 650 Mhz
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
06.11.2008 12:24:13
|
|
|
Uhh .. PLL 2.1 V? Prose ikka ellu jäi? Endal lippab 500 Mhz peal, ning PLL 1.52, 1.50 tegi korra resa (intel burn in). NB volt on 3x üle auto. Muud strapid jne. 2x üle auto.
GTL kordajaga ka mängisin aga ei näinud küll miskit kasu tast!? Kas FSB strap'i peab fikseerima? On koguaeg auto olnud ja kärab küll.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
06.11.2008 12:34:02
|
|
|
500 FSB juures võib paljud sätted jätt auto juurde. Arvasin, et Nu otsib max (stabiilset) FSB'd et sellest tulenevalt hiljem prose tööle panna (mälu 1:1'le).
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
06.11.2008 13:00:13
|
|
|
525x6 sai nüüd SPI lasta 530 jookseb kokku
510x9 sain korra spi lastudx ja jooksis kokku ka kohe
vb ei meeldi plaadile mu mälu siis...pole teist mälu ka võtta mis 500+ teeks.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
06.11.2008 13:02:48
|
|
|
| tsitaat: |
no krt ei õnnestu kuidagi E8400 üle 500FSB tööle. 490 veel buudib üles aga win 500+ viskab beginning dump memory
kuigi mälu läheb 1100Mhz+ (500FSB=1000Mhz)
Äkki keegi oskab miskit tarka üelda.
|
Mask, CPU PLL 1.70V volti Ja ma pole julgenud üle 1.60 anda, et ära kärssab
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
06.11.2008 13:05:17
|
|
|
Mälu timinguid proovi korra full auto. Mis sul seda jahutab ja mis temp on? Proovi FSB strap'pi 400
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
06.11.2008 13:13:51
|
|
|
Mul piisas 6,3GHz@630FSB PLL@1,60V. Seda ei maksa nii lakke lükata, võib vabalt hoopis pidurdama hakata
3:4 või 4:5 võib mälu jah 550+ teha, aga 1:1 on samuti teine teema. NB-le nats volti juurde...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
06.11.2008 13:36:23
|
|
|
Puht huvi pärast tsekkasin, palju mul teeb FSB-d ilma chipseti volte näppimata ehk siis AUTO peal kõik muu peale vcore(1.41), CPU PLL(1.54) ja mäluvoldi(2.40) :
Küllap oleks 2x1 GB mälu puhul rohkemgi teinud, 4 slotti täis koormab ju rohkem. Igatahes 545 tegi Spi ära veel.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
06.11.2008 15:12:28
|
|
|
mälu auto(5-5-5-18 ) ei aidanud
emapladi temp 30-40 külejepalt puhub vent, prose radikast puhub 2 venti läbi aga tempi ei tea ni realtemp kui coretemp näitavad kahtlaseid numberid
radikat katsuda on radikas külm
stram 400 ei aidanadu samuti
provitud ka pll 1,6 ja nb ja fsb volti suts tõsta ei aidanud.
Mälu muidu min peal 1:1 üles poole on juba ~1200
Aga mul mälupulgad 2 ja 4 pesas see ei tohiks mõjutada eks?
E: 467x9 tahab emaplaat selliseid volte:
cpu pll 1,54
fsb 1,38
nb 1,32
sb auto
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
06.11.2008 22:04:07
|
|
|
on see normaalne? GA-X48T-DQ6 mobo, kõige uuem beta bios F6A, Q9550 prose
cpu voltage: 1,45000
testid:
FSB - 400 - OK
FSB - 430 - OK
FSB - 450 - rebu
FSB - 440 - BSOD
FSB - 435 - buutis üles
kordajaks siis 8, või peaks tegema 8,5?
Ega kelleskil wanawolli kontakte pole kuna ta siit panniga saanud
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
06.11.2008 22:23:47
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
cpu voltage: 1,45000
testid:
FSB - 400 - OK
FSB - 430 - OK
FSB - 450 - rebu
FSB - 440 - BSOD
FSB - 435 - buutis üles
kordajaks siis 8, või peaks tegema 8,5? |
3600Mhz 2h primestable sain 780i plate peal 1,37V
kordaja pane ikka 8,5
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.11.2008 09:29:40
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
cpu voltage: 1,45000
testid:
FSB - 400 - OK
FSB - 430 - OK
FSB - 450 - rebu
FSB - 440 - BSOD
FSB - 435 - buutis üles
kordajaks siis 8, või peaks tegema 8,5? |
3600Mhz 2h primestable sain 780i plate peal 1,37V
kordaja pane ikka 8,5 |
Eks ma proovin tegu oli siis stock kuuleriga, see jäi ennem mainimata. Pärast vahetan Thermaltake Big Typ VP vastu.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.11.2008 09:32:11
|
|
|
| Mul viskaks E8500 1.45V ilmselt ~80 C peale ... isegi "super" jahutiga. :lol
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
07.11.2008 09:39:04
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Mul viskaks E8500 1.45V ilmselt ~80 C peale ... isegi "super" jahutiga. :lol |
mul ei lähe sama voldiga üle 50 C ja 65nm prosega....
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
07.11.2008 09:50:58
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| Le Inc kirjutas: |
| Mul viskaks E8500 1.45V ilmselt ~80 C peale ... isegi "super" jahutiga. :lol |
mul ei lähe sama voldiga üle 50 C ja 65nm prosega.... |
See temperatuuri majandus C2D seerial on veidi segane.
Mu E6300 prose oli ka idles 29-30C mäletamist mööda (core). Prose vent seisis idles.
E8500 idles on aga 37 (cored). See number võibolla "stuck" mõlemale corele, kunga idle CPU temp näitab umbes 30C.
E6300 load temp oli umbes 40 kraadi ringi (core), samas E8500 lendab sinna 50 kraadi peale(core). Kusjuures CPU temp on paar kraadi kõrgem 52C üldjuhul (idee poolest peaks see number just väiksem olema). Täiesti müstika, mis numbrid liiguvad - samas kui ma oma Arctic Freezer 7 Pro prose vastas olevat vask osa katsun, siis see kohe kindlasti ei jahuta 52 kraadist prose pinda (see peaks idee poolest olema kahe tuuma vaheline temp vms). Radika tald on umbes "keha soe" - ehk siis mingi 40 ringi.
Kui mu 8800 GTS 512 G92 on idles 55C ja ma seda radika külge katsun, siis jep see võib tõesti sedasi olla - ta on päris soe.
Kõik on default!
Ma ei tea kuhu FSB kruvida tasuks, kui palju prose pinget vajab, kui 400 FSB keeraks - sel juhul peaks olema mälu ja prose 1:1 taktis.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.11.2008 10:26:36
|
|
|
oota kas on mõtet kordajat madalamele lasta kui 11X?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
07.11.2008 10:43:02
|
|
|
caarel123, kui olukord seda n6uab, siis küll... niisama küll mitte
vajaliku CPU/FSB/MEM takti korral on see tavaliselt vajalik.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
07.11.2008 21:53:41
|
|
|
Sai kah siis E8500 soetatud ja tekkis kusimus milline neist progedest näitab enam vähem õieti tempi
Spoiler 
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
07.11.2008 22:12:46
|
|
|
realtemp
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
08.11.2008 01:00:23
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
on see normaalne? GA-X48T-DQ6 mobo, kõige uuem beta bios F6A, Q9550 prose
cpu voltage: 1,45000
testid:
FSB - 400 - OK
FSB - 430 - OK
FSB - 450 - rebu
FSB - 440 - BSOD
FSB - 435 - buutis üles
kordajaks siis 8, või peaks tegema 8,5?
Ega kelleskil wanawolli kontakte pole kuna ta siit panniga saanud  |
1.45000v ja mis temp siis un ? mul nt toasoojas küll sellise voldiga koormust ei kannatand .. temp läxid väga lakke et isegi PC shut down tegi ise automaatsel .. jahutix un Zalman 9700
selle voldiga peaks samma sitax kellata ...1.35 sain ~4200 kätte aga unstable ise jooxutan 24/7 1.32500 @ 3800mhz ehk 475x8
475x8.5 tõmbab ka käima 1.35000v peal kuid CoD4 crashib 4000 mhz peal :S ülejäänd kõik töötab ! CoD4 enda kala mingi ....
Rohkem volti anda ei taha kuna toasoojas minu jahutus süsteem ei suuda seda looma jahutada
Ex millalgi võtan aega ja kolin akna peale öösex korra ja vaatan palju sellest välja kõhix õhuga ... kui usun et FSP piir on väga ligidal
Palju võiks olla max safe v selle prose kohta ? ei julge naq eriti riskida ...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.11.2008 10:13:06
|
|
|
Kasutage Intel burn in testi. Peale jahuti mudimist ei lähe sellega prose temp üle 73 C. Prime95 suudab vaevalt üle 60 C kuumutada ... (prose E8500)
Vat see on asi millegi cpu piinata. Iseasi on see kas ka tegelikult sellist rakendust oma arvutil üldse jooksutama hakatakse.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
08.11.2008 11:00:18
|
|
|
| Mis jahutusi tee kasutate kes õhu peal clockivad?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.11.2008 11:32:24
|
|
|
| Endal ka Zalman aga pole veel kellanud ja ei tea kui hästi ta jahutaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
08.11.2008 13:06:39
|
|
|
Plaanis osta süsteem, milles kas hd4870X2 või HD4870 crossfire-is.
Tuleviku mõttes oleks sellele mõtet pigem osta Q6600 kui E8500? (kuna video peab vastu piisavalt kaua, et quad core kasutusele tuleks)
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.11.2008 13:31:00
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Plaanis osta süsteem, milles kas hd4870X2 või HD4870 crossfire-is.
Tuleviku mõttes oleks sellele mõtet pigem osta Q6600 kui E8500? (kuna video peab vastu piisavalt kaua, et quad core kasutusele tuleks) |
4870X2 on mõttekam, proseks ikka E8500 või siis Q9400.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.11.2008 13:47:14
|
|
|
Ütle miks 4870X2 mõttekam kui 2x4870? 2 iseseisva kaardiga saad 2 iseseisvat coolerit mis võrdub jahedam süsteem vaiksem süsteem ja pole vaja pead ragistada sele powerplay jamaga
Mina läheks 2x kaardi peale Pm crossfire peaks crossfire olema,et kui mäng optimeeritud multi-GPU peale siis toimivad mõlenad lahendused nii 2x eraldi kaarti kui 4870X2 ja kui mäng pole optimeeritud siis ei ole vahet
Lollilegi selge,et 4870X2 cooler on 2x väiksem kui olema peaks ja ei saa hakkama oma tööga (ei mõtle seda,et keeran cooleri@100% ja ootan kuni naaber tuleb üksele lõhkuma,et öösel ei tehta remonti vms) talutava heliga ei ole võimeline jahytama 4870X2 cooler seda kaarti..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.11.2008 14:06:18
|
|
|
omgwtf, Mälu rohkem, rohkem ruumi korpuses, sest 4870CF võtab kõik ära + kusjuures 8.11-ga powerplay mul töötab, ei näe mõtet 4870CF-il kui 4870X2 olemas ja imelik oeld, kui keerad fani 100% peale.
Ja ei lahmi niisama reaalselt mõlemad masinas olnud, seega tean midagi räägin.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.11.2008 15:21:24
|
|
|
| G80 kirjutas: |
omgwtf, Mälu rohkem, rohkem ruumi korpuses, sest 4870CF võtab kõik ära + kusjuures 8.11-ga powerplay mul töötab, ei näe mõtet 4870CF-il kui 4870X2 olemas ja imelik oeld, kui keerad fani 100% peale.
Ja ei lahmi niisama reaalselt mõlemad masinas olnud, seega tean midagi räägin. |
Mis mõttes 8.11 väljas on ju 8.10
Windows 7 jooksutad v?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
08.11.2008 15:56:32
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
omgwtf, Mälu rohkem, rohkem ruumi korpuses, sest 4870CF võtab kõik ära + kusjuures 8.11-ga powerplay mul töötab, ei näe mõtet 4870CF-il kui 4870X2 olemas ja imelik oeld, kui keerad fani 100% peale.
Ja ei lahmi niisama reaalselt mõlemad masinas olnud, seega tean midagi räägin. |
Mis mõttes 8.11 väljas on ju 8.10
Windows 7 jooksutad v? |
8.11 betad ju väljas juba.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|