|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
20.10.2008 16:38:01
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| sarvik kirjutas: |
| Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale. |
Maksab midagi juurde? |
Kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
portman
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
21.10.2008 14:36:38
|
|
|
kas kellelgi veel hetkel ühendusega probleeme(tartus),endal praegu toru täitsa umbes,nii sise kui välisliin.
4Megane kodu kolmik siis => banaan
_________________ ..................  |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
23.10.2008 19:27:19
|
|
|
ping läks nädala eest kõrgemaks igatahes, tšehhis varasema 70-80 asemel üle 100
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
29.10.2008 20:11:01
|
|
|
| okei sain teada et sõbral ka selline jama - saab kicki corrupted packet flow pärast. ping pole laes ega midagi, lihtsalt kick. tal bf2142 ja mul ET. milles võib probleem olla?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
01.11.2008 12:58:21
|
|
|
Tere.
Probleemiks zuumboxi hakkimine. Jama hakkas kolm päeva tagasi. Kvaliteediga on mingi jama. Kõigub 0 ja 99% vahel. Signal on enamvähem stabiilne 40%-60% nagu koguaeg. Varem oli kõik enamvähem korras. Need kanalid, mis töötasid, need töötasid. Kuid hetkel jamavad absoluutselt kõik.
Kas on aparaadil mingi viga tekkinud, võin on Starman midagi "sättinud" ? On kellelgi sarnaseid jamasid viimasel ajal või oskab lihtsalt midagi abistavat pakkuda, enne kui Starman'iga ühendust võtan.
Antenn on sama koha peal kus varem (kontrollitud). Antenn on uus, samuti kaabel. Sai koos box'iga pool aastat tagasi soetatud.
Seda, et halb ilm asja mõjutaks... vihmase ilmaga on pigem asjad paremad. Need osad kanalid (päris mitu tegelt), mida niisama ei näe, on kehva ilmaga isegi nähtavad. (neljas, fox, mtv, seitse, n. geographic ja veel paar).
Eestikad, discoveryd, animal pl, CN, eurosport, fashion ja vene kanalid olid varem kõik töötavad, kuid nüüd "hakivad" päris tublisti ja kvaliteet viskab lampi 80-90% pealt 2 % peale. Ja hetkel on ilm ilus siinkandis.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
01.11.2008 14:49:45
|
|
|
mul on eesti kanalitel mida tasuta näeb signaal kuskil 65% ja Quality 98-99% aga siis hakkab tulema, neljas ei tööta üldse siis foxcrime töötab vaadatavalt ja siis edasi on seike kõikuv värk aga kannatab vaadata. eile öösel kui kanaleid lappisin siis olidki pm ainukesed vaadatavad kanalid need eesti tasuta kanalid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
01.11.2008 22:41:16
|
|
|
täheldasin üleeile ja eile samuti hakkimist.... täna pole enam esinenud....
küllap mingi tehniline rike
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.11.2008 16:51:46
|
|
|
http://www.tarbija24.ee/?id=45317 küll nüüd kukkusid pilduma, samas upload on kõigil olematu. STV'l on küll upload okei, a seda saturni on suhteliselt vähestel kodudel võimalik hankida.
starmani digi on ka loll...nüüd tuli see fox life ja tänu sellele lükati kalev sport, soomed ja tv1000 kõige lõppu... isegi porrist taha poole. + et digiboxiga kanalite otsimine võttis mõni hetk tagasi kuidagi erakordselt palju aega.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.11.2008 22:06:37
|
|
|
istub mul starmani digi ikka vana kiiruse otsas.
3724 kb/s download.
modem sai el.võrgust 10min välja tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
04.11.2008 21:38:29
|
|
|
| täna tuli starmani arve koos teatega, et alates jaanuarist pean maksma "mikro" kolmikpaketi eest 199 krooni asemel kuus 229 krooni (mul on ühes korteris mikro, kuna seal ma ei viibi eriti palju) (+ siis igakuine telefonikõnede miinimumtasu 29 krooni, kuigi mul füüsiliselt pole seda telefonigi). samas mikro kiirust ei kavatsegi starman tõsta, sellest pole midagi kuulda olnud igatahes, ja allalaadimine on endiselt rõõmsalt 200 kb/s. aga kodu ja digi pakettide kiirust tõstetakse küll, nagu ma olen aru saanud. peab hakkama vist konkurentide poole vaatama vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
04.11.2008 22:34:40
|
|
|
| digweed kirjutas: |
istub mul starmani digi ikka vana kiiruse otsas.
3724 kb/s download.
modem sai el.võrgust 10min välja tõmmatud. |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
06.11.2008 01:00:47
|
|
|
Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit?
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei saa.
Enam pole nagu vaja ka, aga lihtsalt huvitav
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
07.11.2008 16:58:06
|
|
|
| kulac kirjutas: |
Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit?
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei saa.
Enam pole nagu vaja ka, aga lihtsalt huvitav  |
http://www.starman.eu/ peaks toimima.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.11.2008 20:25:12
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| täna tuli starmani arve koos teatega, et alates jaanuarist pean maksma "mikro" kolmikpaketi eest 199 krooni asemel kuus 229 krooni (mul on ühes korteris mikro, kuna seal ma ei viibi eriti palju) (+ siis igakuine telefonikõnede miinimumtasu 29 krooni, kuigi mul füüsiliselt pole seda telefonigi). samas mikro kiirust ei kavatsegi starman tõsta, sellest pole midagi kuulda olnud igatahes, ja allalaadimine on endiselt rõõmsalt 200 kb/s. aga kodu ja digi pakettide kiirust tõstetakse küll, nagu ma olen aru saanud. peab hakkama vist konkurentide poole vaatama vaikselt |
Tüüpiline starman ju.
Kui siin põlvas ikka pea iga aasta alguses upitatakse siis uudises on et tõuseb hind 10%. Ning kui see 10% tähendab et uueks hinnaks peaks tulema mingi 114 krooni näiteks siis vapralt ümartatakse see 114 eeku 119 eegu peale. (kaabelTV poole pealt siis)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRtin!
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2006
|
08.11.2008 21:40:12
|
|
|
Kui mul internet ainult Starmanilt, 2MB, kas siis ma ei saa PowerBoosti?
Ja upload on minu arust Starmanil Eestis üks halvemaid?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.11.2008 02:54:12
|
|
|
Huvitav kas starman tõstab ka nüüd uploadi, download teadagi tõuseb 3x
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
11.11.2008 08:51:43
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
Huvitav kas starman tõstab ka nüüd uploadi, download teadagi tõuseb 3x  |
kui kümme sekundit powerboosti on interneti kiiruse tõus, siis tõuseb kindlasti ka upload
ühesõnaga tõstab ta jee, sest kuulda pole küll midagi olnud.
oleks kasvõi pidevalt 10/4'gi siis, kui sellist nagu stv pakkuda ei saa.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
11.11.2008 16:10:06
|
|
|
| 4 mbps uploadi on praeguste tehniliste lahendustega väga ebakasulik (võimatu?) pakkuda, nagu ka enne öeldi. STV kasutab sünkroonühenduste pakkumiseks optilist kiudkaablit, mis võimaldab tõesti ülikiireid ühendusi. Samas on need saadaval üsna vähestele inimestele, mina Tallinna kesklinnas seda igatahes kasutada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.11.2008 20:51:10
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| 4 mbps uploadi on praeguste tehniliste lahendustega väga ebakasulik (võimatu?) pakkuda, nagu ka enne öeldi. STV kasutab sünkroonühenduste pakkumiseks optilist kiudkaablit, mis võimaldab tõesti ülikiireid ühendusi. Samas on need saadaval üsna vähestele inimestele, mina Tallinna kesklinnas seda igatahes kasutada ei saa. |
Ka starman kasutab "optilist kiudkaablit" nagu ka stv majja tulevate ühenduste tekitamiseks. Klientideni viiakse siiski cat5 võrgukaabel keldrist, samuti nagu Elionil. Kui starman sama teed ei lähe siis jääbki ta sellise coxikiiruse pakkujaks. Jutt siis suurasulate korrusmajadest...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.11.2008 20:54:48
|
|
|
indrekp: Aga alati pole ju vaja ise optilist kaablist vedada, piisab kui seda konkurendi Elioni käest rentida
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.11.2008 21:07:20
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Aga alati pole ju vaja ise optilist kaablist vedada, piisab kui seda konkurendi Elioni käest rentida  |
mida sel starmanil rentida vaja on, tal omad kiud juba majades, ma räägin ühenduse kiust kliendi korterisse viimist, hetkel kõik coaxi peal, nett, voip, analoog ja digitelevisioon... internetikiiruseid sellest läbi ei aja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.11.2008 21:33:27
|
|
|
indrekp: Hea tahtmise juures saab üle koksiaalkaabli (TV-kaabli) vedada palju suuremaid LAN-kiiruseid, kui seda suudetakse üle telefonitraatide teha.
Näiteks: VELCHIP® 224Mbps High Speed Ethernet over Coaxial Cable TV (CATV)
http://www.velchip.com/solutions_2.html
Ja mis puutub Starmani enda kaablite olemasolusse või rendikaablitesse, siis mina enda majas küll pole veel kohanud Starmani optilist kaablit. Küll on keldris olemas nii STV kui ka Elioni optiline kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
11.11.2008 22:13:00
|
|
|
| to indrekp: Kõik ei ole nii lihtne kui paistab, see optika kannab endas peamiselt analoogsignaali.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.11.2008 23:04:03
|
|
|
tahanteada, mis see starman siis veel ootab, lasku HDTV voolama koos 10/10 ühendustega, temal on ju suurlinna firma. Ega tõesti, täpset olukorda ei tea kuid teatavasti coaxiga korrusmajast korrusmajasse toidet andes kaugele ei jõua.. kusagil põõsa all peab tal ju optika olemas olema millest vajalik coaxile konverditakse. Pealegi võrdluseid tegin hetkel korrusmajade coax vs. cat5e, telefonitraadid jätab sel kohal välja.
Markos, ma arvasin, et opitkas ikka ühed ja nullid liiguvad :S
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
14.11.2008 17:43:34
|
|
|
Milline võimendi sobiks USA busside bumerang antennile olemas ka 220V võimalus bussis sees
MFA651 ajab asja täiesti ära
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.11.2008 15:30:23
|
|
|
| Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 15:44:20
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas? |
LCD peal on pisut parem, aga sitaks mugavamaks muutus 8)
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.11.2008 16:28:23
|
|
|
| libe kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas? |
LCD peal on pisut parem, aga sitaks mugavamaks muutus 8) |
ei saaks rohkem nõustuda, minumeelest läks pilt oluliselt paremaks. ja mugavuse kohta nii palju, et magamistoas on veel kineskoop samsung ja seal ei ole ma viitsinud peale eesti ja spordi kanalite midagi välja otsida + veel see, et analoogiga on mitmed kanalid ülimalt mürased.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.11.2008 19:17:36
|
|
|
Väga tore.
Veel mõned küsimused enne kui saab ära tellida...
* Mis on digiboksi mudel?
* Kanaleid vahetab kiiresti?
* Teleka puldiga pole enam midagi teha kuna digiboksil enda pult?
* Häireid esineb harva?
Rääkige aga lähemalt milles täpsemalt see mugavus seisneb
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.11.2008 19:38:30
|
|
|
1) http://www.humaxdigital.com/global/products/product_stb_cable_cxfoxc2.asp
2) kanalite vahetuse kiirus on okei, a juhul kui kodus veel telereid, siis digisignaal tuleb u. 2 sekundise hilinemisega võrreldes analoogiga.
3) mina endal teleripulti ainult teleri käivitamiseks, või siis mingite seadete näppimisegeks
4) häireid esineb väga harva, kui üldse mitte.
elektrooniline tv-kava, näed mis parajasti on eetris/tuleb järgmisena, kaua mingi saade kestab, sisukokkuvõte. võimalik panna mingile saatele meeldetuletus jne...
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
15.11.2008 20:10:03
|
|
|
| tsitaat: |
Väga tore.
Veel mõned küsimused enne kui saab ära tellida...
* Mis on digiboksi mudel?
* Kanaleid vahetab kiiresti?
* Teleka puldiga pole enam midagi teha kuna digiboksil enda pult?
* Häireid esineb harva?
|
mis jura see on? pilt on igastahes OK või huvitab sind veel miski?
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
15.11.2008 23:30:17
|
|
|
Kas on võimalik kuidagi elioni monopolist välja ka pugeda, elan tallinnas Suur-patarei tänaval ja siin majas ainul elion aga tahaks starmani on see kuidagi võimalik ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
16.11.2008 23:36:22
|
|
|
Kas keegi oskab kogemusi jagada: Starmani Digi-TV + Humax CXHD-1000C ?
Eesmärgiks oleks näha vähe parema resolutsiooniga pilti kui SD. Tagaks selline lahendus üldse parema pildi?
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.11.2008 12:12:32
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
| www.starman.ee -st saad vaadata |
Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.11.2008 20:32:36
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| lnxab kirjutas: |
| www.starman.ee -st saad vaadata |
Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast  |
levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.11.2008 21:20:58
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| lnxab kirjutas: |
| www.starman.ee -st saad vaadata |
Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast  |
levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega. |
Ja siis maksan elionile neti eest ja starmanile pildi eest ?
See teeks kokku mõlema eest kuus ligi 1000 krooni
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.11.2008 21:23:56
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| lnxab kirjutas: |
| www.starman.ee -st saad vaadata |
Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast  |
levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega. |
Ja siis maksan elionile neti eest ja starmanile pildi eest ?
See teeks kokku mõlema eest kuus ligi 1000 krooni  |
mis ma jätsin midagi kahesilmavahele või? sa ju soovisid:
| Prostituut kirjutas: |
| Kas on võimalik kuidagi elioni monopolist välja ka pugeda, elan tallinnas Suur-patarei tänaval ja siin majas ainul elion aga tahaks starmani on see kuidagi võimalik ? |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.11.2008 21:26:33
|
|
|
Emm jah, oleks pidanud täpsustama seda et saaks teleka ja neti koos
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.11.2008 21:31:20
|
|
|
Neljapäevaks on dTV sees, siis saab muljetada
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
17.11.2008 21:36:30
|
|
|
siLc, digipilt sitem, kui enne.
Üle optika lõpetati signaali transmissioon ära. Nüüd võetakse signaal õhust ja konverditakse MPEG2-te. Mis heast signaalist siin rääkida saab?
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.11.2008 21:39:41
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
siLc, digipilt sitem, kui enne.
Üle optika lõpetati signaali transmissioon ära. Nüüd võetakse signaal õhust ja konverditakse MPEG2-te. Mis heast signaalist siin rääkida saab? |
Millal HD signaali peale läheb asi ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
17.11.2008 22:11:46
|
|
|
Siis kui vastav tehnika soetatakse.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.11.2008 22:16:15
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Siis kui vastav tehnika soetatakse. |
Kelle poolt kas starmani võ lõppkasutaja poolt ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
17.11.2008 22:31:17
|
|
|
Esmalt ikka programmi tootja poolt.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beenz
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2007
|
18.11.2008 00:12:36
küsimus ruuteri seadistamise kohta.. |
|
|
Võtsin kodu kolmikpaketi endale, kõik toimib korralikult, kui lükkan D-Link 514 ruuteri modemi taha ja sealt juhtme arvutisse sisi kõik jookseb korralikult, aga tahaks ka wifit siisse lülitada.. olen proovinud kasutada aadressi: http://192.168.0.1 et ruuter äta seadistada ja wifi võrk luua kuid arvuti wifi kaart ei leia peale seadistamise lõpetamist mdagi ülesse.. :S
äkki oskab keegi öelda mis jama on?
_________________ www.ehind.ee - Eesti esimene ja ainukene hinnapäringute portaal! |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
20.11.2008 05:32:51
|
|
|
Prostituut, telli endale Starmani Zuum TV. Tehnikud teevad võrgu valmis ja KÜ maksab võrgu ehitamise eest ( Juhul kui elad korteris), sina maksad ainult selle BOXi jms. ees.
Mul endal hetkel sama asi kägus... Et pidid siin selle võrgu ehitama. Täna helistati ja lubati peale hakata. Ei tea ainult kui kaua aega läheb.
E: Kurat, sa tahtsid ju koos internetiga
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
20.11.2008 13:38:43
|
|
|
Internetiga jah
Siin elioni monopol suur ja lai ei lasta isegi teisel firmal kaablit tuua, tahtsin serveri jaoks netti tuua siia selliselt firmalt nagu majanet, mees käis kohal ja ütles et ei saa kuidagi siia tuua juhet ja elionilt ala 20mbit netti üles/alla on väga kallis võtta, majanetilt oleks oleks kokkuleppe hinna saanud 2000 eeku kuus !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
20.11.2008 16:42:46
|
|
|
Hakka Elioni terroriseerima
Lõika kõik nende juhtmed läbi .
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|