Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 20.10.2008 16:38:01 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
sarvik kirjutas:
Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale.

Maksab midagi juurde?


Kindlasti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 21.10.2008 14:36:38 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel hetkel ühendusega probleeme(tartus),endal praegu toru täitsa umbes,nii sise kui välisliin.

4Megane kodu kolmik siis => banaan

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 19:27:19 vasta tsitaadiga

ping läks nädala eest kõrgemaks igatahes, tšehhis varasema 70-80 asemel üle 100 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 08:57:15 vasta tsitaadiga

http://www.starman.ee/meediablogi/netikiiruse-dnaamiline-muutmine-kuju
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 20:11:01 vasta tsitaadiga

okei sain teada et sõbral ka selline jama - saab kicki corrupted packet flow pärast. ping pole laes ega midagi, lihtsalt kick. tal bf2142 ja mul ET. milles võib probleem olla?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 01.11.2008 12:58:21 vasta tsitaadiga

Tere.
Probleemiks zuumboxi hakkimine. Jama hakkas kolm päeva tagasi. Kvaliteediga on mingi jama. Kõigub 0 ja 99% vahel. Signal on enamvähem stabiilne 40%-60% nagu koguaeg. Varem oli kõik enamvähem korras. Need kanalid, mis töötasid, need töötasid. Kuid hetkel jamavad absoluutselt kõik.
Kas on aparaadil mingi viga tekkinud, võin on Starman midagi "sättinud" ? On kellelgi sarnaseid jamasid viimasel ajal või oskab lihtsalt midagi abistavat pakkuda, enne kui Starman'iga ühendust võtan.

Antenn on sama koha peal kus varem (kontrollitud). Antenn on uus, samuti kaabel. Sai koos box'iga pool aastat tagasi soetatud.

Seda, et halb ilm asja mõjutaks... vihmase ilmaga on pigem asjad paremad. Need osad kanalid (päris mitu tegelt), mida niisama ei näe, on kehva ilmaga isegi nähtavad. (neljas, fox, mtv, seitse, n. geographic ja veel paar).
Eestikad, discoveryd, animal pl, CN, eurosport, fashion ja vene kanalid olid varem kõik töötavad, kuid nüüd "hakivad" päris tublisti ja kvaliteet viskab lampi 80-90% pealt 2 % peale. Ja hetkel on ilm ilus siinkandis.
icon_confused.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 01.11.2008 14:49:45 vasta tsitaadiga

mul on eesti kanalitel mida tasuta näeb signaal kuskil 65% ja Quality 98-99% aga siis hakkab tulema, neljas ei tööta üldse siis foxcrime töötab vaadatavalt ja siis edasi on seike kõikuv värk aga kannatab vaadata. eile öösel kui kanaleid lappisin siis olidki pm ainukesed vaadatavad kanalid need eesti tasuta kanalid
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 22:41:16 vasta tsitaadiga

täheldasin üleeile ja eile samuti hakkimist.... täna pole enam esinenud....
küllap mingi tehniline rike
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 16:51:46 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/?id=45317 küll nüüd kukkusid pilduma, samas upload on kõigil olematu. STV'l on küll upload okei, a seda saturni on suhteliselt vähestel kodudel võimalik hankida.

starmani digi on ka loll...nüüd tuli see fox life ja tänu sellele lükati kalev sport, soomed ja tv1000 kõige lõppu... isegi porrist taha poole. + et digiboxiga kanalite otsimine võttis mõni hetk tagasi kuidagi erakordselt palju aega.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 22:06:37 vasta tsitaadiga

istub mul starmani digi ikka vana kiiruse otsas.
3724 kb/s download.
modem sai el.võrgust 10min välja tõmmatud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 21:38:29 vasta tsitaadiga

täna tuli starmani arve koos teatega, et alates jaanuarist pean maksma "mikro" kolmikpaketi eest 199 krooni asemel kuus 229 krooni (mul on ühes korteris mikro, kuna seal ma ei viibi eriti palju) (+ siis igakuine telefonikõnede miinimumtasu 29 krooni, kuigi mul füüsiliselt pole seda telefonigi). samas mikro kiirust ei kavatsegi starman tõsta, sellest pole midagi kuulda olnud igatahes, ja allalaadimine on endiselt rõõmsalt 200 kb/s. aga kodu ja digi pakettide kiirust tõstetakse küll, nagu ma olen aru saanud. peab hakkama vist konkurentide poole vaatama vaikselt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:34:40 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
istub mul starmani digi ikka vana kiiruse otsas.
3724 kb/s download.
modem sai el.võrgust 10min välja tõmmatud.


Renq kirjutas:
http://www.starman.ee/meediablogi/netikiiruse-dnaamiline-muutmine-kuju
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 06.11.2008 01:00:47 vasta tsitaadiga

Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit? icon_smile.gif
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei saa.

Enam pole nagu vaja ka, aga lihtsalt huvitav icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 07.11.2008 16:58:06 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit? icon_smile.gif
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei saa.

Enam pole nagu vaja ka, aga lihtsalt huvitav icon_smile.gif


http://www.starman.eu/ peaks toimima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 20:25:12 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
täna tuli starmani arve koos teatega, et alates jaanuarist pean maksma "mikro" kolmikpaketi eest 199 krooni asemel kuus 229 krooni (mul on ühes korteris mikro, kuna seal ma ei viibi eriti palju) (+ siis igakuine telefonikõnede miinimumtasu 29 krooni, kuigi mul füüsiliselt pole seda telefonigi). samas mikro kiirust ei kavatsegi starman tõsta, sellest pole midagi kuulda olnud igatahes, ja allalaadimine on endiselt rõõmsalt 200 kb/s. aga kodu ja digi pakettide kiirust tõstetakse küll, nagu ma olen aru saanud. peab hakkama vist konkurentide poole vaatama vaikselt
Tüüpiline starman ju.
Kui siin põlvas ikka pea iga aasta alguses upitatakse siis uudises on et tõuseb hind 10%. Ning kui see 10% tähendab et uueks hinnaks peaks tulema mingi 114 krooni näiteks siis vapralt ümartatakse see 114 eeku 119 eegu peale. (kaabelTV poole pealt siis)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRtin!
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006




sõnum 08.11.2008 21:40:12 vasta tsitaadiga

Kui mul internet ainult Starmanilt, 2MB, kas siis ma ei saa PowerBoosti?

Ja upload on minu arust Starmanil Eestis üks halvemaid?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.11.2008 02:54:12 vasta tsitaadiga

Huvitav kas starman tõstab ka nüüd uploadi, download teadagi tõuseb 3x icon_rolleyes.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 08:51:43 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
Huvitav kas starman tõstab ka nüüd uploadi, download teadagi tõuseb 3x icon_rolleyes.gif


kui kümme sekundit powerboosti on interneti kiiruse tõus, siis tõuseb kindlasti ka upload icon_biggrin.gif

ühesõnaga tõstab ta jee, sest kuulda pole küll midagi olnud.

oleks kasvõi pidevalt 10/4'gi siis, kui sellist nagu stv pakkuda ei saa.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 16:10:06 vasta tsitaadiga

4 mbps uploadi on praeguste tehniliste lahendustega väga ebakasulik (võimatu?) pakkuda, nagu ka enne öeldi. STV kasutab sünkroonühenduste pakkumiseks optilist kiudkaablit, mis võimaldab tõesti ülikiireid ühendusi. Samas on need saadaval üsna vähestele inimestele, mina Tallinna kesklinnas seda igatahes kasutada ei saa.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 20:51:10 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
4 mbps uploadi on praeguste tehniliste lahendustega väga ebakasulik (võimatu?) pakkuda, nagu ka enne öeldi. STV kasutab sünkroonühenduste pakkumiseks optilist kiudkaablit, mis võimaldab tõesti ülikiireid ühendusi. Samas on need saadaval üsna vähestele inimestele, mina Tallinna kesklinnas seda igatahes kasutada ei saa.


Ka starman kasutab "optilist kiudkaablit" nagu ka stv majja tulevate ühenduste tekitamiseks. Klientideni viiakse siiski cat5 võrgukaabel keldrist, samuti nagu Elionil. Kui starman sama teed ei lähe siis jääbki ta sellise coxikiiruse pakkujaks. Jutt siis suurasulate korrusmajadest...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.11.2008 20:54:48 vasta tsitaadiga

indrekp: Aga alati pole ju vaja ise optilist kaablist vedada, piisab kui seda konkurendi Elioni käest rentida icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 21:07:20 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
indrekp: Aga alati pole ju vaja ise optilist kaablist vedada, piisab kui seda konkurendi Elioni käest rentida icon_wink.gif

mida sel starmanil rentida vaja on, tal omad kiud juba majades, ma räägin ühenduse kiust kliendi korterisse viimist, hetkel kõik coaxi peal, nett, voip, analoog ja digitelevisioon... internetikiiruseid sellest läbi ei aja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.11.2008 21:33:27 vasta tsitaadiga

indrekp: Hea tahtmise juures saab üle koksiaalkaabli (TV-kaabli) vedada palju suuremaid LAN-kiiruseid, kui seda suudetakse üle telefonitraatide teha.
Näiteks: VELCHIP® 224Mbps High Speed Ethernet over Coaxial Cable TV (CATV)
http://www.velchip.com/solutions_2.html

Ja mis puutub Starmani enda kaablite olemasolusse või rendikaablitesse, siis mina enda majas küll pole veel kohanud Starmani optilist kaablit. Küll on keldris olemas nii STV kui ka Elioni optiline kaabel.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.11.2008 22:13:00 vasta tsitaadiga

to indrekp: Kõik ei ole nii lihtne kui paistab, see optika kannab endas peamiselt analoogsignaali.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 23:04:03 vasta tsitaadiga

tahanteada, mis see starman siis veel ootab, lasku HDTV voolama koos 10/10 ühendustega, temal on ju suurlinna firma. Ega tõesti, täpset olukorda ei tea kuid teatavasti coaxiga korrusmajast korrusmajasse toidet andes kaugele ei jõua.. kusagil põõsa all peab tal ju optika olemas olema millest vajalik coaxile konverditakse. Pealegi võrdluseid tegin hetkel korrusmajade coax vs. cat5e, telefonitraadid jätab sel kohal välja.
Markos, ma arvasin, et opitkas ikka ühed ja nullid liiguvad :S
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:43:34 vasta tsitaadiga

Milline võimendi sobiks USA busside bumerang antennile icon_question.gif olemas ka 220V võimalus bussis sees thumbs_up.gif


MFA651 ajab asja täiesti ära thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 15:30:23 vasta tsitaadiga

Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 15:44:20 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas?
LCD peal on pisut parem, aga sitaks mugavamaks muutus 8)
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:28:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
siLc kirjutas:
Keegi tähemehe analoogist on digisse üle läinud? Kas telepilt muutus oluliselt paremuse suunas?
LCD peal on pisut parem, aga sitaks mugavamaks muutus 8)


ei saaks rohkem nõustuda, minumeelest läks pilt oluliselt paremaks. ja mugavuse kohta nii palju, et magamistoas on veel kineskoop samsung ja seal ei ole ma viitsinud peale eesti ja spordi kanalite midagi välja otsida + veel see, et analoogiga on mitmed kanalid ülimalt mürased.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 19:17:36 vasta tsitaadiga

Väga tore.

Veel mõned küsimused enne kui saab ära tellida...
* Mis on digiboksi mudel?
* Kanaleid vahetab kiiresti?
* Teleka puldiga pole enam midagi teha kuna digiboksil enda pult?
* Häireid esineb harva?

Rääkige aga lähemalt milles täpsemalt see mugavus seisneb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 19:38:30 vasta tsitaadiga

1) http://www.humaxdigital.com/global/products/product_stb_cable_cxfoxc2.asp
2) kanalite vahetuse kiirus on okei, a juhul kui kodus veel telereid, siis digisignaal tuleb u. 2 sekundise hilinemisega võrreldes analoogiga.
3) mina endal teleripulti ainult teleri käivitamiseks, või siis mingite seadete näppimisegeks
4) häireid esineb väga harva, kui üldse mitte.


elektrooniline tv-kava, näed mis parajasti on eetris/tuleb järgmisena, kaua mingi saade kestab, sisukokkuvõte. võimalik panna mingile saatele meeldetuletus jne...

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.11.2008 20:10:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Väga tore.

Veel mõned küsimused enne kui saab ära tellida...
* Mis on digiboksi mudel?
* Kanaleid vahetab kiiresti?
* Teleka puldiga pole enam midagi teha kuna digiboksil enda pult?
* Häireid esineb harva?

mis jura see on? pilt on igastahes OK thumbs_up.gif või huvitab sind veel miski?

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.11.2008 23:30:17 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik kuidagi elioni monopolist välja ka pugeda, elan tallinnas Suur-patarei tänaval ja siin majas ainul elion aga tahaks starmani on see kuidagi võimalik ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 17:06:48 vasta tsitaadiga

www.starman.ee -st saad vaadata
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 16.11.2008 23:36:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kogemusi jagada: Starmani Digi-TV + Humax CXHD-1000C ?

Eesmärgiks oleks näha vähe parema resolutsiooniga pilti kui SD. Tagaks selline lahendus üldse parema pildi?

Tänud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.11.2008 12:12:32 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
www.starman.ee -st saad vaadata


Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast icon_sad.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 20:32:36 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
lnxab kirjutas:
www.starman.ee -st saad vaadata

Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast icon_sad.gif

levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.11.2008 21:20:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Prostituut kirjutas:
lnxab kirjutas:
www.starman.ee -st saad vaadata

Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast icon_sad.gif

levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega.


Ja siis maksan elionile neti eest ja starmanile pildi eest ?

See teeks kokku mõlema eest kuus ligi 1000 krooni icon_confused.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 21:23:56 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
indrekp kirjutas:
Prostituut kirjutas:
lnxab kirjutas:
www.starman.ee -st saad vaadata

Isegi mitte minu tänaval ei levi tähemees, rääkimata minu majast icon_sad.gif

levib, levib:
http://www.starman.ee/teenused/zuum
pääsed rõõmsalt Elioni monopolist kui soovid aga kui aus olla siis seda monopoli enam ei ole, kõikjal levib kõu,zuum,elisa vms. veel operaatorid läbi levira.
lihtsalt Elionil on hetkel parim pakkumine, telefon,nett ja DIGItv koos lisavidinatega.


Ja siis maksan elionile neti eest ja starmanile pildi eest ?

See teeks kokku mõlema eest kuus ligi 1000 krooni icon_confused.gif


mis ma jätsin midagi kahesilmavahele või? sa ju soovisid:
Prostituut kirjutas:
Kas on võimalik kuidagi elioni monopolist välja ka pugeda, elan tallinnas Suur-patarei tänaval ja siin majas ainul elion aga tahaks starmani on see kuidagi võimalik ?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.11.2008 21:26:33 vasta tsitaadiga

Emm jah, oleks pidanud täpsustama seda et saaks teleka ja neti koos icon_rolleyes.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 21:31:20 vasta tsitaadiga

Neljapäevaks on dTV sees, siis saab muljetada icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.11.2008 21:36:30 vasta tsitaadiga

siLc, digipilt sitem, kui enne.
Üle optika lõpetati signaali transmissioon ära. Nüüd võetakse signaal õhust ja konverditakse MPEG2-te. Mis heast signaalist siin rääkida saab?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.11.2008 21:39:41 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
siLc, digipilt sitem, kui enne.
Üle optika lõpetati signaali transmissioon ära. Nüüd võetakse signaal õhust ja konverditakse MPEG2-te. Mis heast signaalist siin rääkida saab?


Millal HD signaali peale läheb asi ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.11.2008 22:11:46 vasta tsitaadiga

Siis kui vastav tehnika soetatakse.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.11.2008 22:16:15 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Siis kui vastav tehnika soetatakse.


Kelle poolt kas starmani võ lõppkasutaja poolt ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.11.2008 22:31:17 vasta tsitaadiga

Esmalt ikka programmi tootja poolt.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beenz
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 18.11.2008 00:12:36 küsimus ruuteri seadistamise kohta.. vasta tsitaadiga

Võtsin kodu kolmikpaketi endale, kõik toimib korralikult, kui lükkan D-Link 514 ruuteri modemi taha ja sealt juhtme arvutisse sisi kõik jookseb korralikult, aga tahaks ka wifit siisse lülitada.. olen proovinud kasutada aadressi: http://192.168.0.1 et ruuter äta seadistada ja wifi võrk luua kuid arvuti wifi kaart ei leia peale seadistamise lõpetamist mdagi ülesse.. :S

äkki oskab keegi öelda mis jama on?

_________________
www.ehind.ee - Eesti esimene ja ainukene hinnapäringute portaal!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 20.11.2008 05:32:51 vasta tsitaadiga

Prostituut, telli endale Starmani Zuum TV. Tehnikud teevad võrgu valmis ja KÜ maksab võrgu ehitamise eest ( Juhul kui elad korteris), sina maksad ainult selle BOXi jms. ees.
Mul endal hetkel sama asi kägus... Et pidid siin selle võrgu ehitama. Täna helistati ja lubati peale hakata. Ei tea ainult kui kaua aega läheb.

E: Kurat, sa tahtsid ju koos internetiga icon_redface.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.11.2008 13:38:43 vasta tsitaadiga

Internetiga jah icon_biggrin.gif
Siin elioni monopol suur ja lai ei lasta isegi teisel firmal kaablit tuua, tahtsin serveri jaoks netti tuua siia selliselt firmalt nagu majanet, mees käis kohal ja ütles et ei saa kuidagi siia tuua juhet ja elionilt ala 20mbit netti üles/alla on väga kallis võtta, majanetilt oleks oleks kokkuleppe hinna saanud 2000 eeku kuus !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 20.11.2008 16:42:46 vasta tsitaadiga

Hakka Elioni terroriseerima icon_biggrin.gif
Lõika kõik nende juhtmed läbi icon_biggrin.gif.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.