Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 23:16:56 vasta tsitaadiga

system -> Console Settings -> Remote Control
Seal sutsi midagi. Vaata kas aitab.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.10.2008 23:17:57 vasta tsitaadiga

Oeah kurat, miks peab Banjo & Kazooie nõnna hea olema demo põhjal icon_sad.gif
ma nii väga lootsin videote ja screenide põhjal et see mulle ei meeldi, aga pole parata, läheb wishlisti. Esialgu tundub parim Rare mäng.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 23:26:37 vasta tsitaadiga

Nõus... Tomb Raideri demo tissidest oli Banjo and Kazooie huumor kõvasti üle.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 29.10.2008 23:31:02 vasta tsitaadiga

Mu konsoolidepõhine wishlist on jätkuvalt tühi icon_sad.gif
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.10.2008 23:43:35 vasta tsitaadiga

Tomb Raider on .. Tomb Raider. Veidi ilusam näeb välja ja kõik tundub natuke kiirem, aga muidu on kõik üsna sama kui ma viimati mängisin.. 2. osa.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 00:37:20 vasta tsitaadiga

kuulge, kui ma oblivionile Shivering expansioni tõmban siis kas sellega on kaasas ka knights of the nine ja need väikesed uuendused ka?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.10.2008 00:37:33 vasta tsitaadiga

Conkerist võiks uus mäng tulla. Kes ei armastaks seda dirty squirrelit icon_biggrin.gif?





Ise huvitab ka end see uus Banjo Kazooie icon_razz.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 17:38:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi muidu oskab öelda, et kas see on tõsi, kui ma panen ühe 360'ne kõvaketta teisele, siis sellega ei pruugi saada mängida tõmmatud Arcade mänge jms?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.10.2008 17:45:02 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas keegi muidu oskab öelda, et kas see on tõsi, kui ma panen ühe 360'ne kõvaketta teisele, siis sellega ei pruugi saada mängida tõmmatud Arcade mänge jms?
muidugi on võimalus(samatõenaoline et kui paned ühe arvuti hdd teise arvutisse siis ei näe faile
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 17:58:12 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale, kui õieti mäletan, siis paaril siin oli ka sarnane probleem, küsiks siis, et kaua peaksin veel ootama, kuni kirja neile saadan, et pakk pole kohale tulnud?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 30.10.2008 18:05:27 vasta tsitaadiga

KUST SAAKS TALLINNAST OSTA KÕIGE ODAVAMALT XBOXI, enter, onoff või kust???!!!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 18:06:47 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale, kui õieti mäletan, siis paaril siin oli ka sarnane probleem, küsiks siis, et kaua peaksin veel ootama, kuni kirja neile saadan, et pakk pole kohale tulnud?


Mina ootasin pea paar nädalat ja lõpuks jõudis pakk kohale. Ei tea millest see viivitus tekkis.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tursa
HV kasutaja
tursa

liitunud: 14.08.2008




sõnum 30.10.2008 18:08:00 tursa vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
KUST SAAKS TALLINNAST OSTA KÕIGE ODAVAMALT XBOXI, enter, onoff või kust???!!!

enteris on praegu suht odavad

_________________
"And what about discount?"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 18:11:09 vasta tsitaadiga

M3rcury, sul veab et Tallinnas ei ela. Mul läheb alles siis paanikaks, kui 3 nädalaga pole asi kohal icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.10.2008 18:13:54 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale, kui õieti mäletan, siis paaril siin oli ka sarnane probleem, küsiks siis, et kaua peaksin veel ootama, kuni kirja neile saadan, et pakk pole kohale tulnud?
My Orders lehel näitab et on teele pandud ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 18:22:41 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale, kui õieti mäletan, siis paaril siin oli ka sarnane probleem, küsiks siis, et kaua peaksin veel ootama, kuni kirja neile saadan, et pakk pole kohale tulnud?

üks mäng tuli 10 päeva mul näiteks
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 18:27:50 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
M3rcury kirjutas:
Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale, kui õieti mäletan, siis paaril siin oli ka sarnane probleem, küsiks siis, et kaua peaksin veel ootama, kuni kirja neile saadan, et pakk pole kohale tulnud?


Mina ootasin pea paar nädalat ja lõpuks jõudis pakk kohale. Ei tea millest see viivitus tekkis.

Ok eks ma siis ootan veel

amddude kirjutas:
M3rcury, sul veab et Tallinnas ei ela. Mul läheb alles siis paanikaks, kui 3 nädalaga pole asi kohal icon_lol.gif

Njah, läksin seepärast, et kõik eelmised pakid jõudsid 4 päevaga kohale(Teele saatmise päev kaasa arvatud)

mikk36 kirjutas:
My Orders lehel näitab et on teele pandud ?

Jap eelmine kolmapäev kell 2 oli asi lennus

Skeptik kirjutas:
üks mäng tuli 10 päeva mul näiteks

Eks ma siis püüan siis kannatlik olla

3 nädala pärast asi kohal pole, tulen siis sama jutuga siia tagasi icon_biggrin.gif

EDIT: Tänan lootuse andmise eest thumbs_up.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.10.2008 20:22:25 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
KUST SAAKS TALLINNAST OSTA KÕIGE ODAVAMALT XBOXI, enter, onoff või kust???!!!
oota kuni jõulupakkumised tulevad
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.10.2008 20:37:18 vasta tsitaadiga

Kus tead et tulevad?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 30.10.2008 20:41:34 vasta tsitaadiga

Kust tead, et ei tule? icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.10.2008 21:07:04 vasta tsitaadiga

Ega ei tea icon_biggrin.gif

Eks jätan xkasti ostmise Dets kuusse

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 30.10.2008 22:08:09 vasta tsitaadiga

no, jätan minagi siis icon_biggrin.gif

edit : kui osta inglismaalt siis saab läbi neti mängida?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 22:17:12 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
no, jätan minagi siis icon_biggrin.gif

edit : kui osta inglismaalt siis saab läbi neti mängida?

Kui Xbox Eestist ja mängud inglismaalt või muult euroopa riigist siis saad jah, kuid sul läheb vaja Xbox live goldi, et üleüldse netis mängida, või siis mingisugust alternatiivi(nagu 48 tunnised koodid, et netis mängimist proovida), mida mina ikka veel jagan, kuid küsijaid on vähemaks jäänud, peab reklaami jälle tegema icon_biggrin.gif Kui keegi tahab siis PSi mind ja ütle ka põhjus, et mille jaoks sa seda koodi tahad.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury


viimati muutis M3rcury 30.10.2008 22:17:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 30.10.2008 22:17:40 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
no, jätan minagi siis icon_biggrin.gif

edit : kui osta inglismaalt siis saab läbi neti mängida?


Mis mõttes? Osta või aafrikast, läbi neti saab ikka ju mängida icon_neutral.gif Internet ei ole minu teada veel region locked.


viimati muutis PriiT_ 30.10.2008 22:18:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 30.10.2008 22:18:07 vasta tsitaadiga

aga kui xbox inglismaalt ja mängud eestist?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 30.10.2008 22:19:08 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
aga kui xbox inglismaalt ja mängud eestist?

Mis sa arvad, et mänge toodetakse eestis vä?
Ikka imporditakse, nii et vahet pole, töötavad ikka.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 30.10.2008 22:20:03 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
aga kui xbox inglismaalt ja mängud eestist?


Inglastel on minu teada pistikud teistsugused pead sellega arvestama.
Kas see hinnavahe on siis tõesti nii suur, et siit ei taha osta? Kohalik garantii teeb ju asja mugavamaks.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.10.2008 22:44:00 vasta tsitaadiga

Pärast saadad £40 naela eest Uksse et RRoDi parandada, mõtle sellele!

Ma küll ei tahaks maksta postikulu eest £40. nii ütles mu inglasest sõber kui peaks UKst tellima siis saatmiskulud on kallid. Tükk aega arutasime selle kallal.

Bloody hell! 2997 eek on ju suht odav hind Arcade jaoks, ikka ei piisa?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 30.10.2008 22:47:36 vasta tsitaadiga

Flacko, ma ei soovi arcade ma tahan osta pro'd
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.10.2008 22:54:56 vasta tsitaadiga

No see ka suht odav siiski, 3997, vanasti maksis pro umb 5k kanti, praegu maksab Elite sellist hinda, vanasti oli Elite 7,5k
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 22:56:04 vasta tsitaadiga

Flacko, Mina maksin üldse Premiumi eest 6,5k et jah. praegu on mega odav ikka.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decade
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2003




sõnum 30.10.2008 23:03:01 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
system -> Console Settings -> Remote Control
Seal sutsi midagi. Vaata kas aitab.


seal on valikus et kas võtab media centeri puldi signaali vastu v mingite teiste omasid ka, nii et vahet ei ole mida ma panen ikka läheb käima. suht rõve on juhet ka tagant kiskuda koguaeg, mugavuse efekt kaob ära ju:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 30.10.2008 23:42:13 vasta tsitaadiga

1) Oskab keegi öelda, kuskohast saaks hdd xboxile kõige soodsamalt? Mul endal arcade versioon, aga alles nüüd avastasin, et Eestis ei saagi selle NXE programmi kaudu kõvaketast soodsalt osta :/

2) Kas kõvakettad on nö regioonivabad?

_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 00:11:13 vasta tsitaadiga

Mul on üks kasutatud 20Gb ketas müügis. Kettad on regioonivabad.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 00:12:10 vasta tsitaadiga

Ise maksin 6995.- vms... no sain mingi rooli + PGR3-me, kuid praeguste hindadega võrreldes, maksin mina ikka üüber kõrge summa
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 31.10.2008 00:13:36 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Mul on nüüd väike probleem Game.co.uk-ga tekkinud, nimelt kui eelmised pakid jõudsid hiljemalt 4 päevaga kohale, siis nüüd üks pakk on kadunud ja täna sai 8as päev täis ja kardan, et ei jõuagi kohale

Teinekord blokib ka Eesti toll, kuigi UK'st (loe: euroliidust) saadetud kaup peaks sealt ladusalt läbi minema (võrreldes US'ga). Omast kogemusest: pakk jõudis minuni kahe nädalaga, hiljem selle netipoe ja Eesti Posti kviitungeid vaadates tuli välja, et asjad jõudsid Eestisse 4-5 päevaga, tollis aga vedelesid need pärast seda veel kuskil kümme päeva icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 00:33:14 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab 2500.- eest vähe kasutatud arcade saada siis PM icon_wink.gif !
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.10.2008 08:14:35 vasta tsitaadiga

finalfanta kirjutas:
1) Oskab keegi öelda, kuskohast saaks hdd xboxile kõige soodsamalt? Mul endal arcade versioon, aga alles nüüd avastasin, et Eestis ei saagi selle NXE programmi kaudu kõvaketast soodsalt osta :/

2) Kas kõvakettad on nö regioonivabad?


Tee see MS asiära ja kuiveab,võid sealt saada 20GB hdd 400 eeguga, kuid pea leidma tuttava kes selle sinuni tarnib icon_wink.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 31.10.2008 13:12:57 vasta tsitaadiga

kui osta arcade siis saab nt. nsm selle hdd 20 gb juurde osta ja see sobib sinna?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 13:13:38 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
kui osta arcade siis saab nt. nsm selle hdd 20 gb juurde osta ja see sobib sinna?


Jep saab küll
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 31.10.2008 13:40:52 vasta tsitaadiga

see on suht mõttetu ju tegelikult vist? Kallim kui 60GB, kui tallinnast osta
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 16:13:53 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
see on suht mõttetu ju tegelikult vist? Kallim kui 60GB, kui tallinnast osta

nu kui eraldi arcade ja eraldi 20GB ketas mõlemad tallinnast osta siis tuleb kallim jah, samas siin enne mainitud et 20GB võib saada 400 eekuga sellisel juhul tuleb odavam icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 31.10.2008 16:55:50 vasta tsitaadiga

Kui nt x360 peaks RRoD tulema , kas poes nõutaks TERVET komplekti (headset , pult jne) ? Raha saab tagasi nõuda alles peale kolmandat garantii külastust ? Ja pole veel aru saanud , millal antakse uus konsool , millal läheb garantiisse . Mõni räägib , et sai uue kohe tagasi , mõni ütleb , et ootab kuu aega juba oma boxi .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:11:46 vasta tsitaadiga

tagasi viid komplektsena. pood ootab garantiid teostavalt firmalt vastuse ära ja vastu antakse uus konsool.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:27:45 vasta tsitaadiga

Kohe küll vist kusagil uut vastu ei saa. Katkine box läheb ekspertiisi (kas nüüd tootja juurde või mujale) ning peale sealse vastuse saamist antakse alles uus või saad vana tagasi (kui on oma süü).
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 18:13:31 vasta tsitaadiga

kui oled näiteks samal või eelmisel päeval ostnud ja selgub, et praak, siis ma arvan, et antakse küll kohe poest uus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 18:17:57 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui oled näiteks samal või eelmisel päeval ostnud ja selgub, et praak, siis ma arvan, et antakse küll kohe poest uus.


Keegi vist ikka peab selle välja selgitama ennem. Kui väliselt näha ei ole egas nad hakka seda poes proovima kusagil teleka taga. Või hakkavad?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 18:26:01 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Skeptik kirjutas:
kui oled näiteks samal või eelmisel päeval ostnud ja selgub, et praak, siis ma arvan, et antakse küll kohe poest uus.


Keegi vist ikka peab selle välja selgitama ennem. Kui väliselt näha ei ole egas nad hakka seda poes proovima kusagil teleka taga. Või hakkavad?
Kui nõuad küll siis hakkavad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.10.2008 19:31:30 vasta tsitaadiga

Kui ei ole võimalik neil seda parandada EGA ei saada uut, siis antakse ka raha tagasi
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 31.10.2008 20:47:04 vasta tsitaadiga

Minu xkast käis garantiis nii, et viisin ainult konsooli.Mingeid karpe, juhtmeid, pulti jms polnud vaja küll kaasa võtta.Aga njahm garantii parandust teostas andrico...ja korda nad mu konsooli küll ei saanud icon_biggrin.gif 4 nädalat oli ära, tuli tagasi sama viga ikka küljes(oi kui pettunud ma olin).Paar päeva maadlesin ja sain ise korda beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.