Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:10:23 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
http://www.juhinaguansip.eu/


Kesknoored jälle?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:25:56 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
http://www.juhinaguansip.eu/

icon_biggrin.gif Päris hea mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:28:46 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
psydeblo kirjutas:
http://www.juhinaguansip.eu/

icon_biggrin.gif Päris hea mäng thumbs_up.gif


Väga kõva thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.10.2008 09:07:29 vasta tsitaadiga

http://www.eurid.eu/ -> juhinaguansip.eu

Registered October 24, 2008
Registrant
Name Kiik Tanel
Organisation Eesti Keskerakond

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 29.10.2008 09:23:46 vasta tsitaadiga

keranoortel muud teha ei ole kui selliseid mõttetuid flash mänge?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2008 09:30:11 vasta tsitaadiga

ilmselt mitte. arvestades roheliste kaamehikeste viimaste päevade ägenenud sebimist meedias, võiks oletada, et käima läks mingi suurejoonelisem kampaania ning kiigetannu lükati tanki.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 14:26:59 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
ma tsiteerin ameeriklasi. Küsiti, kus asub Berliini müür? vastati "I have no f.....g idea". Teine hea küsimus- mitu eifeli torni on prantsusmaal, ameeriklane vastas " about ten" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tead ka kui mitut inimest küsitleti üldse kokku? Sa oled paraku kõige ehedam näide ühest "lollist" inimesest kes statistikast ei tea mitte muhvigi ning seda ka õigesti lugeda ei oska just selle tõttu.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 15:23:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://www.eurid.eu/ -> juhinaguansip.eu

Registered October 24, 2008
Registrant
Name Kiik Tanel
Organisation Eesti Keskerakond


Päevalehes ka sellest täna juttu 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 30.10.2008 21:43:21 vasta tsitaadiga

Ragnar7474, jaa ma olengi loll. thumbs_down.gif Ja mind ei koti mingisugune nn statistika, eks sa ela oma ilusat elu täis statistikat. beer_yum.gif

http://www.funny-potato.com/computer-humor-2.html ja naeru jätkub kauemaks. rohkem huvitavat lehel http://www.funny-potato.com
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 23:24:52 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
Ragnar7474, jaa ma olengi loll. thumbs_down.gif Ja mind ei koti mingisugune nn statistika, eks sa ela oma ilusat elu täis statistikat. beer_yum.gif

http://www.funny-potato.com/computer-humor-2.html ja naeru jätkub kauemaks. rohkem huvitavat lehel http://www.funny-potato.com
Ehh, ja sellise mentaliteediga tullakse terve gigantriigi elanikke lolliks sõimama icon_lol.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.11.2008 23:17:58 vasta tsitaadiga

http://www.mytrailerpark.com/
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 00:36:30 vasta tsitaadiga

irw see on ikka eriti hea leht rofl.gif

Peaks ka ehk Eesti versiooni sellest tegema 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 04.11.2008 22:09:08 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/catalog/1502

Eeldatavasti Eesti esimene veebileht kust saab mingi kindla brändi mälestusi osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:11:31 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
irw see on ikka eriti hea leht rofl.gif

Peaks ka ehk Eesti versiooni sellest tegema 8)


et vaatad on pere ja suguvõsa fotoalbumi üle ja saad analoogilised pildid kokku jah icon_lol.gif icon_razz1.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:13:25 vasta tsitaadiga

Ei nii võimast ei ole võtta kahjuks, niisama suvakate ja sõprade, kelle nimesid ei tea, pildid icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 22:29:05 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
irw see on ikka eriti hea leht rofl.gif

Peaks ka ehk Eesti versiooni sellest tegema 8)

kunagi oli mingi sarnane, osalt samad pildid olid ka

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.11.2008 14:37:48 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Formula_One_season

icon_confused.gif

Otsige artiklist sõnu black ja baboon icon_neutral.gif
Maailmas elab ikka väga imelike inimesi.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 14:40:46 vasta tsitaadiga

Nalja kui palju, teata modedele ,et nad asja ära parandaks thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 19:12:12 vasta tsitaadiga

Päris laheda lähenemisega leht

http://demo.fb.se/e/ikea/comeintothecloset2/site/default.html

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 23:49:08 vasta tsitaadiga

Can you spot a pedosmile?
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=spot_the_pedo
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 02:24:31 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Can you spot a pedosmile?
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=spot_the_pedo

Üllar Jörberg saidi peale ära eksinud icon_lol.gif (Richard Steve Goldberg)
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.11.2008 01:55:20 vasta tsitaadiga

http://www.biggerbetterbeards.org/
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.11.2008 12:36:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.biggerbetterbeards.org/

OT aga ma pole nii jaburat lehte veel näinud. beer_yum.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarff123
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 15.11.2008 13:45:46 vasta tsitaadiga

samadelt tegijatelt siis veel: http://divisibleby0.com/murder/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 10:52:22 vasta tsitaadiga

http://www.zombo.com/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 16.11.2008 15:12:11 vasta tsitaadiga

mina enam oma kassiga ühes toas magada ei julge icon_neutral.gif

http://www.catswhothrowupgrass.com/kill.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003



Online
sõnum 16.11.2008 20:23:57 vasta tsitaadiga

http://now.sprint.com/widget/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 20:05:45 vasta tsitaadiga

http://sinuvalik2011.eu/
Selle järgi vaadates võiks kõsida kas tõstame palka õpetajatel või politseinikel
thumbs_down.gif

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 00:16:34 vasta tsitaadiga

Tallinna linn ei maksa otseselt ju õpetajatele või politseinikele palka, riik maksab ikka icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 14:40:02 vasta tsitaadiga

http://minuinimesed.net
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.11.2008 14:44:00 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
http://minuinimesed.net


icon_question.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 15:45:56 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
http://minuinimesed.net


WTF?

Kus need nimed sinna saadud on icon_question.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 15:46:30 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
http://minuinimesed.net


väga "kahtlane" ...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 15:58:58 vasta tsitaadiga

Mis eesmärk sellel lehel on? Googlist lihtsalt korjatud? http://www.google.com/coop/cse/
XR ja teisedki hinnavaatlejad sees icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2008 15:59:19 vasta tsitaadiga

wtf... kust nad sünnikuupäevad saanud on?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 16:00:47 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
wtf... kust nad sünnikuupäevad saanud on?


Kahlustan, et see on seotud kuidagi ID kaardiga - ehk siis sealkaudu isikukood jne. "Vanasti" oli see ldap ju avatud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.11.2008 16:00:49 vasta tsitaadiga

Hmm ... kummaline icon_rolleyes.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.11.2008 16:01:58 vasta tsitaadiga

Kas mitte sealt servust kust saab nime järgi isikukoodi pärida üle ldap'i? Mingi aeg oli sel ka veebi interface kust lihtsa robotiga oleks ülimalt lihtne kokku korjata kõigi inimeste nimed ja isikukoodid. Praeguseks on see lihstalt suts raskendatud kuna tuleb kirjutada veidi teistsugune proge kuid kogu inff peaks endiselt saadaval olema icon_smile.gif
Isikukood ja nimi ei ole minu teada mingist otsast salastatud informatisoon.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.11.2008 16:03:36 vasta tsitaadiga

Miks mind ei ole icon_evil.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 16:06:19 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Miks mind ei ole icon_evil.gif


Mind ka ei ole.
Googli otsing leiab ainult paar vastet sellele lehele. Mingipõhjusel on seda aadressi kahte blogisse spämmitud
http://www.google.com/search?hl=et&q=minuinimesed.net&lr=
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2008 16:06:23 vasta tsitaadiga

strohher, sul ID-kaart on?

edit: IP järgi vastab selline nimi:
http://acmkoiekkg.gs02.gridserver.com

Mingi gridserver. Ei saa vist eriti kätte, kelle oma see on.


viimati muutis XR 18.11.2008 16:09:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 16:06:32 vasta tsitaadiga

No salastatud ei ole aga samas eriti meeldiv see ka pole ,et enda nimi isikukood ja sünniaasta kuskil netis ripuvad icon_evil.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 16:07:55 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
, sul ID-kaart on?


Mulle on ID kaart juba alates 2002 aastast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.11.2008 16:07:56 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
strohher, sul ID-kaart on?


Njäkk.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2008 16:11:39 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
XR kirjutas:
strohher, sul ID-kaart on?


Njäkk.


Sellepärast sind seal polegi.
Vaatasin, et asi on suht up-to-date.
Hiljuti surnud ja ID-kaarti omavaid inimesi ka pole.
Ju siis tehakse jah päring sealt LDAP serverist ning ei kuvata isikukoodi vaid sünnikuupäevad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 16:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hiljuti surnud ja ID-kaarti omavaid inimesi ka pole.


Tahtsid kirjutada "mitte-omavaid" vast.
Seega ma olen surnud siis, kuna ID kaart on mul olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2008 16:15:59 vasta tsitaadiga

Max Powers, sassis oled või?
Kuidas ma veel seda lauset peaks kirjutama?

Inimene, kes hiljuti suri ja omas ID-kaarti, teda nimekirjas pole.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.11.2008 16:19:34 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
No salastatud ei ole aga samas eriti meeldiv see ka pole ,et enda nimi isikukood ja sünniaasta kuskil netis ripuvad icon_evil.gif
Nad ripuvad lausa riiklikes serverites kõigile ligipäääsetavatena kes viitsivad suts progeda või kes hangivad endale vastvad proged icon_wink.gif
Mul on suht suva kui mu nimi ja sünniaasta on kõigile kättesaadav, ei oska eriti midagi oletada mida sellega ära saab teha. Kutsumata külalised tulevad sünnipäevale? icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2008 16:22:09 vasta tsitaadiga

Sellises kohas on hostitud:
http://www.mediatemple.net/webhosting/gs/

Vähemalt seal ei vedele isikukoodid.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 19:00:23 vasta tsitaadiga

Mina ei näe kummalgi aadressil mitte üht nime, esimesel aadressil lihtsalt valge leht
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.