Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  WinS2008 + IIS7 kasutaja ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.08.2008 11:17:22 WinS2008 + IIS7 kasutaja ? vasta tsitaadiga

Mis kasutaja õigustes jookseb IIS7 Win2008 all ? Veebirakendus kurdab, et ei ole piisavalt õigusi faili kirjutamiseks, pole aga suutnud välja mõelda, mis kasutajale tuleb kirjutamis õigused anda. Proovinud IIS_IUSRS ja IUSR_MASIN aga ei meeldi need talle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phpzone
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002




sõnum 21.08.2008 11:32:25 vasta tsitaadiga

IUSR_masin on anonymous access kasutaja tavaliselt. kasutajat saad ka muuta.
kõik oleneb sellest kuidas sa IIS konfinud oled.

_________________
One man's constant is another man's variable
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.08.2008 11:59:06 vasta tsitaadiga

phpzone kirjutas:
IUSR_masin on anonymous access kasutaja tavaliselt. kasutajat saad ka muuta.
kõik oleneb sellest kuidas sa IIS konfinud oled.


Mis default konfis on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 24.08.2008 21:33:15 vasta tsitaadiga

NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE peaks olema, kui ma ei eksi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 07.09.2008 15:09:45 vasta tsitaadiga

http://learn.iis.net/page.aspx/140/understanding-the-built-in-user-and-group-accounts-in-iis-7/

a?


edit:
No ma installisin ka seda iis7t ükspäev, ja installi ajal saab juba valida mis "õiguste mooduleid" sa sinna lased üldse sinna installida.
Et saa vaata oma loogilise pilguga üle mis seal pakutakse ja kasuta näiteks ühte neist kahest mis 2k/2k3 all populaarsed on.

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2008 16:06:21 vasta tsitaadiga

win 2k3 all mina prooviks lisada IIS_WPG grupile õigused.
win 2k8 ja IIS7 pole veel jõudnud installida ega katsetada seega ei tea, kas see kohalik grupp ikka veel alles on icon_smile.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.10.2008 18:48:27 vasta tsitaadiga

miq599 kirjutas:
win 2k3 all mina prooviks lisada IIS_WPG grupile õigused.
win 2k8 ja IIS7 pole veel jõudnud installida ega katsetada seega ei tea, kas see kohalik grupp ikka veel alles on icon_smile.gif


Üldiselt tundub mulle, et 2k8 security on täiega peapeale keeratud, stiilis "blokeerime kõik, siis on turvaline" Selleks, et Gallery2 tööle saada, on vaja lubada skriptidel cmd.exet jooksutada (pildimanipulatsiooni vahenditele, või ma eksin ?) igal juhul ei saa cmd.exe permissioonide listi mitte kedagi lisada, access denied. Jah ma tean, et see ei ole turvaline, aga kuna masin on kättesaadav ainult sisevõrgust ja usaldusväärsetele inimestele, siis ei näe siin probleemi. Google ei ole veel lahendust andnud ka M$ supportdist ei ole nagu ikka mitte midagi tolku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004




sõnum 23.10.2008 19:11:40 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
miq599 kirjutas:
win 2k3 all mina prooviks lisada IIS_WPG grupile õigused.
win 2k8 ja IIS7 pole veel jõudnud installida ega katsetada seega ei tea, kas see kohalik grupp ikka veel alles on icon_smile.gif


Üldiselt tundub mulle, et 2k8 security on täiega peapeale keeratud, stiilis "blokeerime kõik, siis on turvaline" Selleks, et Gallery2 tööle saada, on vaja lubada skriptidel cmd.exet jooksutada (pildimanipulatsiooni vahenditele, või ma eksin ?) igal juhul ei saa cmd.exe permissioonide listi mitte kedagi lisada, access denied. Jah ma tean, et see ei ole turvaline, aga kuna masin on kättesaadav ainult sisevõrgust ja usaldusväärsetele inimestele, siis ei näe siin probleemi. Google ei ole veel lahendust andnud ka M$ supportdist ei ole nagu ikka mitte midagi tolku.


Kuna kõlas nii uskumatuna, proovisin järgi, ei teki küll mingit probleemi cmd.exe ntfs õiguste muutmisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 24.10.2008 00:07:13 vasta tsitaadiga

jj666 kirjutas:
kpihus kirjutas:
miq599 kirjutas:
win 2k3 all mina prooviks lisada IIS_WPG grupile õigused.
win 2k8 ja IIS7 pole veel jõudnud installida ega katsetada seega ei tea, kas see kohalik grupp ikka veel alles on icon_smile.gif


Üldiselt tundub mulle, et 2k8 security on täiega peapeale keeratud, stiilis "blokeerime kõik, siis on turvaline" Selleks, et Gallery2 tööle saada, on vaja lubada skriptidel cmd.exet jooksutada (pildimanipulatsiooni vahenditele, või ma eksin ?) igal juhul ei saa cmd.exe permissioonide listi mitte kedagi lisada, access denied. Jah ma tean, et see ei ole turvaline, aga kuna masin on kättesaadav ainult sisevõrgust ja usaldusväärsetele inimestele, siis ei näe siin probleemi. Google ei ole veel lahendust andnud ka M$ supportdist ei ole nagu ikka mitte midagi tolku.


Kuna kõlas nii uskumatuna, proovisin järgi, ei teki küll mingit probleemi cmd.exe ntfs õiguste muutmisega.


Lisad permisioonide nimekirja näiteks IIS'i või kasvõi enda kasutaja ja seda 2k8 all ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004




sõnum 24.10.2008 07:10:06 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 24.10.2008 13:37:17 vasta tsitaadiga

Nojah, see ilmselt ei ole enam kellelegi uudis, et HV on mõistlikum koht, kui M$ support icon_smile.gif

Ehk on mul mingi sekjuuriti optsioon peal kuskilt ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004




sõnum 24.10.2008 17:20:56 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
Nojah, see ilmselt ei ole enam kellelegi uudis, et HV on mõistlikum koht, kui M$ support icon_smile.gif

Ehk on mul mingi sekjuuriti optsioon peal kuskilt ?


Ilmselt tekitas probleemi see, et defaultina on adminnidel vaid lugemisõigus, võta ownership, anna adminnidele suurem ligipääs ja pane minupoolest Trustedinstaller omanikuks tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  WinS2008 + IIS7 kasutaja ?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.