Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.10.2008 16:28:56 vasta tsitaadiga

c20xe, ma arvan, et selles restardis icon_smile.gif icon_wink.gif
tegelikult proovi seaded muuta mingiteks teiseteks ja siis tagasi. vahepeale võid muidugi lisada nii mängu kui arvuti restardi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 16:31:33 vasta tsitaadiga

Kus on hetkel see mäng kõige odavam? Venekeelset varianti ei soovi.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.10.2008 16:33:07 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
c20xe, ma arvan, et selles restardis icon_smile.gif icon_wink.gif
tegelikult proovi seaded muuta mingiteks teiseteks ja siis tagasi. vahepeale võid muidugi lisada nii mängu kui arvuti restardi.


Proovisin ka neid võtteid, aga kasu polnd. No viimase variandina proovin siis ära reinstalli.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2008 18:05:26 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kus on hetkel see mäng kõige odavam? Venekeelset varianti ei soovi.
minu käes 300.- icon_razz1.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 18:06:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kus on hetkel see mäng kõige odavam? Venekeelset varianti ei soovi.
minu käes 300.- icon_razz1.gif

Eelistan uut. icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2008 18:09:38 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
libe kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kus on hetkel see mäng kõige odavam? Venekeelset varianti ei soovi.
minu käes 300.- icon_razz1.gif

Eelistan uut. icon_razz1.gif
mul samahea kui uus, annan 1nädala garantiid ja võid täna kätte saada kella 19-22 zelluloosi bowlingust
raha maksad kohe, kuid kui meedia mingil põhjusel ei tööta, siis maksan plaadivastu raha tagasi
eelnevalt muidugi teen kriimudest endale tõendusmaterjali icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7a1v0
HV kasutaja
7a1v0

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.10.2008 00:01:15 vasta tsitaadiga

Andricos on uus 299.-
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2008 03:07:31 vasta tsitaadiga

7a1v0 kirjutas:
Andricos on uus 299.-
ise seda ei vaadanud, kuida ei viitsi ka rohkem müügiga tegeleda, mingi 200.- võib vabalt ka riiulis seista 8)
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.10.2008 16:08:24 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 23:04:31 vasta tsitaadiga

See bonus pack on üks tore asi icon_razz.gif , lisas 2 minu lemmikautodest juurde ( Dodge Challenger ja Dodge Charger ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.10.2008 23:18:52 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 23:20:52 vasta tsitaadiga

See ruf turbo on otse sõitmiseks jah ülihea, hääl on hea ja liigub hästi edasi. Kui aga kuhugi keerata vaja või pidurdada, siis läheb raskeks, sest kumbagi ei tee ta hästi. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.10.2008 23:43:44 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.10.2008 18:01:46 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas pedaalidel gaasi ja pidurit korraga tööle saada?
Panen gaasi paika ning hakkan mängu seadetest piduri "nuppu" paika seadma ning siis ütleb, et pole võimalik.(Axis vms huinjaa) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.10.2008 20:57:35 vasta tsitaadiga

Pane rooli settingutest pedaalid erinevate axiste peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 21:05:09 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Pane rooli settingutest pedaalid erinevate axiste peale.

Sellel roolil on mõlemad pedaalid ühe axise peal.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.10.2008 21:06:17 vasta tsitaadiga

Sain tööle juba...
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 15.10.2008 23:37:27 vasta tsitaadiga

Nendele kes vinguvad et igav on mängus... stoorit pole jne - ma ütleks et need võidusõidud seal mängus polegi nii huvitavad. Minu arust on näiteks mingisuguse SL mersuga mööda rannaäärseid teid niisama ringi cruisida kõvasti lahedam. Rool ja pedaalid pluss TDU - parim automäng mis mina mänginud kunagi olen .


Järgmine kuu G25 ostma... Keegi muidu teab kas see H shifterit toetab ikka?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 23:38:45 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib täpselt sama asi. Mingi nädal aega kärutan niimoodi igasugu uhkete autodega teede peal ja siis jälle paar kuud ei mängi. Vahepeal tuleb jälle tuhin peale ja saab jälle kärutada.

Ning H shifteri tugi on olemas küll.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.10.2008 00:10:29 vasta tsitaadiga

häirib see, et 900 kraadi rooli keerates keerab ekraanil rool nagu tavaliselt thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 20:53:38 vasta tsitaadiga

Panin omal selle megapäki peale, kuid uusi autopoode küll ei näinud icon_rolleyes.gif Peab seal mängul miski päts vms ka peal olema?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 20:58:20 vasta tsitaadiga

Ainult 2 uut poodi on - Lexuse esindus ja siis pood , mis müüb Dodge Chargerit või Challengeri ( ei mäleta kumba ) . Enamus uusi autosid on ikkagist vanades poodides .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 21:14:15 vasta tsitaadiga

Eks peab siis hakkama poode avastama icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 17.10.2008 12:05:24 vasta tsitaadiga

No karbis oli ju suur kaart ja sinna on kõik poed peale märgitud.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2008 17:18:01 vasta tsitaadiga

monty11, ei ole. need olid ainult alguses müüdud karpides.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.10.2008 19:52:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
monty11, ei ole. need olid ainult alguses müüdud karpides.
miune see siis hilisemates on icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2008 20:41:14 vasta tsitaadiga

ainult plaat. ja paberikene keyga iirc.
polegi kaarti. vähemalt minul ei olnud icon_sad.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.10.2008 21:12:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ainult plaat. ja paberikene keyga iirc.
polegi kaarti. vähemalt minul ei olnud icon_sad.gif


teemasisene otsing abiks "kaart"

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3441106&highlight=kaart#3441106

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:40:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ainult plaat. ja paberikene keyga iirc.
polegi kaarti. vähemalt minul ei olnud icon_sad.gif

Kui mina kunagi ostsin siis mul oli küll kaart.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 00:33:57 vasta tsitaadiga

Tundub et sain korda. Ennem pidi selle tava pätsi peale panema ja siis megapaki. Need kellel mapi vaatamisega välja viskab, siis tuleb teha uus profiil, endal oli sama jama.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 18.10.2008 01:17:39 vasta tsitaadiga

uuematel plaatidel polegi kaarte kaasas... ise ostsin ka ja sain aint cd ja mingi väikse manualikese.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.10.2008 13:19:58 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Tundub et sain korda. Ennem pidi selle tava pätsi peale panema ja siis megapaki. Need kellel mapi vaatamisega välja viskab, siis tuleb teha uus profiil, endal oli sama jama.

Ma ei pidanud patchi peale panema, megapackiga oli kaasas juba. mapi värgi sain ka korda, ei pidanud uut profiili tegema icon_smile.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 12:22:19 vasta tsitaadiga

Mismoodi selle map asja korda said? Mul mapi vaadates lööb mingi et Server disconnected vms ja siis viskab deskile icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.10.2008 12:29:05 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 12:35:49 vasta tsitaadiga

Proovisin nii aga siis viskas et program stopped working icon_razz.gif

Keegi seivi saaks jagada? icon_idea.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.10.2008 21:25:21 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd Xboxi omanik ning mängin nüüd siin seda mängu. Mida rohkem ma seda mängin seda rohkem ta mulle meeldima hakkab. Sadu kordi parem kui see Need for speed jne icon_razz.gif

Kas muidu ilma netita pole Xboxile kuidagi võimalik uusi autosi saada ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.10.2008 07:27:31 vasta tsitaadiga

kas midagi veel kiiremat autot on olemas mängus peale Enzo? icon_biggrin.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 08:53:38 vasta tsitaadiga

Mclaren, Koenigsegg ja Saleen vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 13:28:37 vasta tsitaadiga

Ainus McLaren , millega on hea sõita on minu mälu järgi aeglasem , kui Enzo .
Võidusõitude jaoks on kiireim Enzo , aga Saleeniga saad kiiremini enamvähem sirge maa peal sõita .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.10.2008 22:05:48 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 22:23:02 vasta tsitaadiga

4 ? icon_eek.gif Ma küll ei mäleta üle kahe .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.10.2008 22:23:50 vasta tsitaadiga

Kumb see kõige kiirem on?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 22:29:34 vasta tsitaadiga

GT on kiirem ( ehk siis kõrgem tippkiirus ) , kui GTR , aga GTRil on parem juhitavus ja kiirendus .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.10.2008 17:59:28 vasta tsitaadiga

Hmm, GT'd ei leia (GTR on olemas), või peab mingit sõitu ära tegema ?

ok leidsin icon_smile.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 23.10.2008 18:23:46 vasta tsitaadiga

Oleks soov need Inter-Club sõidud ära teha. Ise saaks muidu õhtul olla sõiduvalmis, kui saab inimesed kokku.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 24.10.2008 00:05:30 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.10.2008 07:39:52 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
emm ma mõtlen selle bonus pack'ga mitu mclarenit

Mul on megapack peal. aga krt, raha pole enam et mclarenit uuendada ;D

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 24.10.2008 10:35:58 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:49:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 15:02:02 vasta tsitaadiga

Ma peale megapacki installimist polegi vist sinna McLareni poodi tegelikult kiiganud , peaks vaatama , mida uut ja huvitavat McLarenid juurde pakuvad .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.10.2008 15:12:00 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Oleks soov need Inter-Club sõidud ära teha. Ise saaks muidu õhtul olla sõiduvalmis, kui saab inimesed kokku.


Mingid klubisõidud vmt tahaks ka ära teha thumbs_up.gif

Mart352 on mul mängus ka nimi.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.