Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Canon HF100 fullHD videokaamera märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.08.2008 14:04:59 vasta tsitaadiga

vallo, virtualdub ei jaga mpeg2'e
http://www.doom9.org/mpg/avi2dvdr.htm
http://www.doom9.org/mpg/dvd2svcd-avi.htm
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 15:03:03 vasta tsitaadiga

jutt oli ju divx -ide liitmisest?
aga on olemas virtualdub mod, mis sööb mpeg2 te kahe suu poolega.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 20:55:19 vasta tsitaadiga

ma selle 50i variandiga ei saa üldse hakkama, see interlaced asi ei paista arvutiekraanil küll hea välja, isegi peale xvid või wmv renderdamist on jooned näha korralikult... või on siin mingi nipp veel vaja teha?


kasutusel Sony Vegas 8

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2008 21:21:09 vasta tsitaadiga

carlking, interlaced video arvuti jaoks convertimisel tuleb kasuada deinterlace filtrit doh.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:30:22 vasta tsitaadiga

Jah, aga see ei jää ikkagi hea. Kallimatel telekatel on õnneks deinterlace moodul sisseehitatud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2008 21:35:26 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Jah, aga see ei jää ikkagi hea. Kallimatel telekatel on õnneks deinterlace moodul sisseehitatud.
jääb hea kui õigesti filtrit kasutada
wirxi mts video oli samamoodi interlaced, kuid see ei tähendanud et VLC'ga kole pilt oleks olnud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:40:17 vasta tsitaadiga

jah, ma olen täna päev otsa asju konvertinud, ühe eilse kontserdi peale läks ca 4h ja tuli normaalne divx välja ja nüüd proovin mingi paarisekundiliste klippidega, sest mingil variandil tekitab ta rõvedad raamid videole üle ja üldse pole see renderamine mingi lõbu, sest varem ma pole fullHD asju veel renderdanud ja sai proovitud seda 50i varianti kah, igastahes tööd jätkub icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.08.2008 14:58:09 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
miks peaks suurem bitrate hämaras filmimisel koledust kaotama?
Puhtteoreetiliselt - müra nõuab sitaks bitrate'i ja selle pakkimisega jääb oluliste asjade jaoks vähem bitte - rohkem pakkimisartifakte. Praktikas ilmselt lajatatakse pildile enne selline blur peale et see probleemiks ei saa. Korralik 1080p video noise-reduction ilmselt ei ole käsikaamera arvutusressurssidega mõeldav.
wirx kirjutas:
pigem suurendab just, kuna video kvaliteet on parem...kvaliteetsem ja suurema läbimõõduga objektiiv on esimene asi mis aitaks hämaras filmimisele kaasa, teiseks kvaliteetsem ISO kodeering (mõnel fotokal on 400 iso täiesti hullumaja, teisega võib 1600 teha pilte)
Mis asi on ISO kodeering ja kuidas ta saab kvaliteetsem olla? Müra kogus sõltub põhimõtteliselt sellest mitu footonit sensori pikslites iga kaader elektronideks tehakse. See omakorda sõltub resolutsioonist, sensori pindalast, objektiivi ava suurusest, peegeldumiste ja neeldumiste kadudest ning pooljuht tehnoloogia footonite elektronideks konverteerimise effektiivsusest. Kui mingid kardinaalsed optika- ja/või pooljuhttehnoloogia läbimurded välja jätta, siis müra vähendamiseks tuleb kasutada suuremat sensorit, millega tuleb sama suumi saavutamiseks panna kaasa ka vastav arv kordi suurem objektiiv ning ava suurendamine millega samuti kaasneb suurem objektiiv ning teravussügavuse vähenemine (f/1.8'st märgatavalt suuremat ava ei kannata enam praktikas kasutada). Teoreetiliselt lisavad ka pikslite signaali võimendajad müra, aga praktikas on see suht minimaalne protsent, valdav enamus müra tuleb tänapäeval sellest et konkreetse valgustaseme juures satub säri jooksul ühte pikslisse 2100 footonit, teisse 2200.

Ehk kui kokku võtta, siis mürast lahtisaamiseks kehtib rusikreegel suurem on parem. Sama suuruse juures on mõningased vahed olemas aga mingit kvalitatiivset hüpet ei saavuta.

_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:45:44 vasta tsitaadiga

Ise plaanin ka seda kaamerat osta. Kuna Eestis tundub selle kõige odavam hind olema GNT laos(~13 800), siis mõtlesin, et telliks selle Pixmaniast.com 'ist kus on selle hind ~11 100 + ~150 posti. Et siis tasuks see sealt osta?

E:http://www.pixmania.com/ee/ee/1089340/art/canon/hf100-high-definition-cam.html
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:47:48 vasta tsitaadiga

No oleneb kui suur riskiboss sa oled. Minule isiklikult ei meeldi elektroonikat ja kõike sellist "kallist" tavaari postimüügi kaudu soetada. Juhul, kui on kuskil kukkunud postijaamas, siis vaja tegeleda garantiide ja värkidega, lihtsalt närvikulu. Ise sain GNT'st ja olen rahul thumbs_up.gif Sattusin tänu sellele tehingule veel kokku sõjaväekaaslaseg, kes GNT's müügiga tegeleb icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:38:51 vasta tsitaadiga

Samuti jääb küsimuseks, kas ja kus sa garantiid saad teha.
Samas ei lugenud ma välja, kas on ikka PAL kaamera?
Hind on muidu hea küll tõesti...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 15:28:00 vasta tsitaadiga

Euroopas peaks ju olema enamasti igalpool pal? Vaid ameerika maal ntsc? Ja minu teada on toimib ka canonil eestis garantii. vähemalt sealt jääb selline mulje http://www.canon.ee/service/customers.asp
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 18:43:33 vasta tsitaadiga

Enne ostu uuri ikka järgi, kas on pal ja kas canoni hooldus teeb välismaalt ostetule garantiid...see poleks esimene kord, kui mõni kaamera-tv-konsool vms on vale regiooniga soodus hinnaga müügis icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 20:17:20 vasta tsitaadiga

EU riikidest ostetud kaamerate garantii kehtib ka Eestis icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 18:31:28 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Enne ostu uuri ikka järgi, kas on pal ja kas canoni hooldus teeb välismaalt ostetule garantiid...see poleks esimene kord, kui mõni kaamera-tv-konsool vms on vale regiooniga soodus hinnaga müügis icon_wink.gif


tsitaat:
Dear Sir,

Thank you for your e-mail.

The best people t o help you with technical questions would be the manufacturer.
We kindly ask you to contact them with technical questions.
Best regards,

Team Pixmania



Huvitav, kust tootja peaks teadma, et kas pixmania müüb pal või mõnda muud regiooni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 14:00:39 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Eestis ka juba seda HF11 müüakse?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 18:12:03 vasta tsitaadiga

Veel mitte
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.09.2008 12:26:38 vasta tsitaadiga

Pilt on tõesti thumbs_up.gif icon_eek.gif
Ei oleks never uskunud et nii hea pilt võib tulla nii vaiksest asjast 8)

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:44:58 vasta tsitaadiga

Hulgilaos hinnakirjas HF11, lähiajal peaks jõudma kohale järelikult, hinnaks pandud 16000
1x HF100 ka GNT-s olemas soodushinnaga 11000 eest peaks kätte saama
5000 võrra see hf11 kindlasti kohe parem pole icon_rolleyes.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tar
HV kasutaja
Tar

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 15:47:28 vasta tsitaadiga

Pigem paneks teist samapalju juurde ja võtaks hoopis Canon EOS 5D Mark II, aga eks teatud asjade jaoks kõlbab HF11/HF100 jms ka küll ja rohkem.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 17:24:43 vasta tsitaadiga

Tar kirjutas:
Pigem paneks teist samapalju juurde ja võtaks hoopis Canon EOS 5D Mark II, aga eks teatud asjade jaoks kõlbab HF11/HF100 jms ka küll ja rohkem.


Ja siis paned iga kuu samamoodi 20+k magama objektiivide alla, et enamvähem normaalse kvaliteediga videot teha ning võtad vastu kõik naerupahmakad kui filmid fotoaparaadiga icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 17:45:35 vasta tsitaadiga

+ veel see, et korraliku objega kaalub 5D pea 2kg ja seda on ikka jõle ebamugav käes hoida...enamus inimesi vist ei jõuakski pool tundi jutti filmida
aga kindlasti on pildikvaliteet parem ja seda just objektiivi tõttu

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 10:45:57 vasta tsitaadiga

Tänasel päeval on GNT's HF100 14000.- juures ja HF11 16500 juures. Ei saagi nüüd nagu aru, kas HF11-l on int. mälu või mitte? Tooteomadustes on kirjas 0. Samas kirjelduses räägitakse 32GB int. mälust. Huvitav kas seda HF100 on võimalik 11000.- hinnaga saada nagu ta soodushinnaga oli? Ja milline võiks olla hea kiire SD mälu mõistliku hinnaga?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 16:43:42 vasta tsitaadiga

HF11-l on 32GB sisseehitatud mälu.
http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Camcorders/High_Definition_HD/HF11/index.asp
Ilmselt on tootekirjelduse sisestajal väike näpuviga juhtunud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 17:35:19 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd viimasel ajal katsetanud, katsetanud ja katsetanud kogu seda videotöötluse värki ja asi hakkab nüüd juba päris lõbusalt välja tulema. Järgmiseks sammuks peaks hakkama koodekite seadeid endale selgeks tegema, et pakiks paremini/rohkem kokku
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 17:49:41 vasta tsitaadiga

ise kasutan Son Vegast ja paari veel proovinud olen...saab kenasti DIVX valmis, kuid alatihti jääb heli pildist maha või vastupidi...lühikese video peal seda ei märkagi, aga kui 1h videot, siis ajab harja punaseks küll :S

11k pakkumist enam ei ole GNT-s

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 17:55:08 vasta tsitaadiga

Vegasega teengi, kui midagi pikemat vaja, siis on wmv päris korralik jäänud, divx ja xvid teen lühikesed klipid, mis nagunii on mingi alla 720p kvaliteediga, aga ikkagi ei saavuta ma selliseid suuruseid, mida tahaks (täiesti vaadatavad DVDrip'id on netis näiteks 700MB, mul tuli aga mingi pooletunnine xvid pea 500MB) Muidugi morjendab see, et korralikke HD videojagamise keskkondasid ei ole veel laialt levima hakanud (www.vimeo.com on vägagi positiivne nähtus). Testimine viskab tegelt üle ka, kui 4 tundi kodeerida seda videot ja siis ikka avastad, et oleks ikka kuskilt midagi teistmoodi tegema icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
basicbasic
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.10.2008 11:12:44 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade.
Olen täielik algaja ja ostsin selle enda esimeseks kaameraks. Oma vajalikke sündmusi olen üles võtnud alates kevadest ja aparaadiga väga rahul. Editeerimine on kahtlemata üsna piin ja nõuab väga võimast arvutit.
AVCHD vabavaralist softi video konverteerimiseks ja webi uploadimiseks leiab koos juhenditega siit:
http://eugenia.gnomefiles.org/2008/05/04/avchd-transcoding-using-free-tools/

Mind huvitab, kuidas saaks klippe telekast mugavalt vaadata? Näiteks ühendada väline kõvaketas kusagile või pista otse SD kaart kusagile? PS3 oli siin juttu, pole vist veel täiuslik. Parim, kui saaks toimetada ikkagi arhiivikettaga, sest kõvakettalt tagasi kaamerasse/kaardile transportimine võtab samuti kordi rohkem aega, kui vastupidine protsess. Lisaks iga kord tüütu kaamera juhtmetega ühendamine telekaga. Silma on jäänud selline raudvara, kas on kellelgi kogemusi?
http://www.popcornhour.com/onlinestore/index.php?pluginoption=catalog&task=info&item_id=6&main_id=0&category_id
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 11:24:08 vasta tsitaadiga

Kaamera saad ju otse ka ühendada telekaga... või sa tahad juba töödeldud klippe vaadata? Kirjuta DVD'le või kasuta arvuti TV-out liidest (mul on näit. läpakal HDMI isegi olemas). Võimalusi on miljoneid. Ma ei leia, et sellise eriraudvara ostmine eriti mõttekas oleks, kui tahad tuttavate juures videot näidata, siis ei hakka ju eraldi kasti kaasa vedama vaid lihtsam on asi plaadile või mälukaardile kirjutada ja vastava seadmega sealt asja näidata (laptop/dvd mängija/PS3 jne)


Miks sul kõvakettalt kaardile kirjutamine kauem võtab kui kaardilt kõvakettale? icon_eek.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
basicbasic
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.10.2008 16:34:14 vasta tsitaadiga

Kaamera telekaga ühendamine iga kord on tüütu, tahaks lihtsamalt. Jagamiseks võib muidugi alati DVD teha aga ma ei taha jagada vaid ise HD formaadis vaadata. Arvutist vaatamine on samuti tüütu ning eeldab ka korralikku arvutit, mis seda AVCHD'd jõnksutamata mängiks.
Ostsin välise kõvaketta, kuhu siis arhiveerin oma klipid kaamerast. Nüüd tahaks sealt kettalt otse faile mängida, ikkagi millised võimalused on?

Ei tea täpselt keegi, miks võtab teistpidi kirjutamine kauem aega, ilmselt on see kaameraga kaasaolnud mõttetu softi Pixela Imagemixeri kala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 16:44:52 vasta tsitaadiga

Selge, ise kasutan mälukaardilugejat ja ei kasuta kaasatulnud softi, kuna too jooksis mul esimesel kasutamisel kokku ja enam käima ei läinud icon_lol.gif

HD vaatamiseks siis tõesti on hetkel parim variant PS3 või mõni multimeediamängija (KISS toodab erinevaid) aga vaevalt, et nad tegelevad MTS failidega, seega tuleb ikkagi avi või wmv HD formaati konvertida enne

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 11:29:54 vasta tsitaadiga

huvitav, kas see variant HF100-st, mida müüakse Arvutikeskuses on seesama, millest teema on? http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=38&menyy_id=38&action=look&lookid=13767
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 12:10:37 vasta tsitaadiga

Ei usu. Opt suumi on selle 10x, aga teemas on räägitud 12x. Teemas räägitud tootel peaks olema tootekood 2709B001.
Aga see mis seal arvutikeskuses müügil on, sellel peaks olema arvatavasti 2709B004, ehk see kaamera https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Videokaamerad/82105/
Arvan, et arvutikeskuses on vale tootekood ja ei ole sama kaamera. Kuid las targemad ütlevad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 13:05:12 vasta tsitaadiga

HF100 objektiivi peale on jah 12x optical Zoom kirjutatud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 15:28:15 vasta tsitaadiga

Ilmselt on andmetes eksitud, HF100 on olemas siiski vaid üks variant ja see on 12x optilise suumiga.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 17:29:55 vasta tsitaadiga

Nii et tegemist on õige asjaga, lihtsalt Arvutikeskuses valesti kirjas. Millist SD kaarti võiks sellele soetada? äkki teise aku osas ka mingeid mõtteid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 17:41:36 vasta tsitaadiga

Class 6 SDHC, maht on sinu valida, 1h HD videot on 8GB, suuremaid akusid pakub siin HV's ärifoorumis üks kasutaja kõikidele seadmetele.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 00:39:04 vasta tsitaadiga

Acme kodukal ka valesti kirjas, aga kuna Sale, siis vist tõesti hf100
HF100, HD Flash-memory camcorder/CMOS/3.3Mpixel/10x optical zoom/Optical Image stabilizer/2,7inch LCD/ High defination 1920 x 1080/Pict Bridge
krt see FullHD tehnika hind langeb ikka mõnuga...10300-ga saab juba kätte selle, mis mõni kuu tagasi oli 12k
samas seda ahvatlevam peaks see pakkumine olema teistele :p

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 17:47:53 vasta tsitaadiga

Hind kukkus ka kesklaos
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 21:27:29 vasta tsitaadiga

Nii, GNT laos, OX's on kirjas kahe erineva tootekoodiga HF100. Segane värk. Äkki keegi valgustab nende erinevusest. Spetsifikatsioonis ei näe mingit erinevust. GNT laos olevale hinnale peab lisama käibemaksu. Huvitav, millised on arvamused HV30 kohta?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
users
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2004




sõnum 29.10.2008 20:26:09 vasta tsitaadiga

murjam kirjutas:
Huvitav, millised on arvamused HV30 kohta?


kui kassetile salvestamine ära ei hirmuta (tegelikult kassetile salvestamine väga hea), siis peaks HV30 üks paremaid valikuid olema (isiklik kogemus küll puudub)

camcorderinfo.com paneb selle mudeli oma pingerea tippu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 15:01:03 vasta tsitaadiga

Nii et A-DATA Secure Digital Card 16GB Class 6 SDHC peaks sobima? suhteliselt hea hinnaga ka teine. Või on antud klassis ka mingid kiirusevahed?
Sai siis ära tellitud se HF100 ja veel lisaks A-DATA 8GB SDHC 2.0 CLASS6. Vast sobib see mälukaart. Eks saab selle 16gb juurde tellida kui sobib.
On mingeid soovitusi kotile kaamera osas?
Kahjuks veel FullHD'd ette mängides kipub VLC jm programmid hakkima. Kuigi PC ei tohiks nüüd nii vilets ka olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valz
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 15.11.2008 19:11:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks laenata oma eestikeelset kasutusjuhendit(Canon HF100), teeksin sellest endale koopia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 20:01:29 vasta tsitaadiga

www.sylearvutid.ee/kasutusjuhendid/Canon_HF10_100.pdf vaata, et tagasi siis tood varsti icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 15:17:32 vasta tsitaadiga

Kui SDHC mälukaardile formatit teen, millised peaksid formati tegemisel olema valikud? Kaamera ei loe mälukaarte pärast formatit välja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 15:23:45 vasta tsitaadiga

format tee kaamera menüüst ikka.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 21:13:22 vasta tsitaadiga

Küsiks ühe rumala küsimuse. Kui säilitan neid *.mts formaadis (otse mälukaardilt kopeerituna) kõvakettal, kas see on vilets variant, pean silmas seda formaati? Selline küsimus veel, millest need lained liikuval pildil PC'st vaatamisel tulevad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 02:41:16 vasta tsitaadiga

*.mts on just mõttekas hoida, sest see on algmaterjal ning pmst kõige kvaliteetsem.

Lained, eeldan, et üle iga rea? See tekib, kui filmid 50i kaadrilaotussagedust kasutades ning seda nimetatakse "interlaced" pildiks vms. Pmst on tegu sellega, et LCD on progressiivse kaadrilaotusega (loetakse kõiki ridu kogu aeg) ning interlaced video omab ühes sekundis 25 paaris ridadega kaadrit ja 25 paaritute ridadega kaadrit, et ribalaiust kokku hoida... Ah, pikk jutt, sitt jutt, uuri ise http://en.wikipedia.org/wiki/Interlace

Pmst on asi nii, et arvuti ekraanil näed sa lainetust ja pead kasutama "deinterlace" filtrit. Targemad LCD'd ja plasmad omavad seda endal sees ning nemad näitavad ilusat sujuvat pilti. Ise kasutan koguaeg PF25 reziimi, kuna pole lahti hablanud seda deinterlace filtritega jeblamist (divx renderdamine võtab kauem aega ning üldse nõuab seadistamist enne)

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 12:52:51 vasta tsitaadiga

vlc-l on näiteks menüüs kohe olemas video all, et deinterlaced ja siis mitu erinevat varianti, ise salvestan just 50i-na kuna liikuvad asjad ning kaamera keeramisel jäävad asjad paremini pildile.
Ja ps3 oskab nüüd näidata ka järjest klippe, kui see settings menüüst sisse lülitada, ehk siis kopin kõik videod välisele kõvakettale kaamerast ning jõle hea mugav vaadata icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.12.2008 00:03:30 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Sony HDR CX11E oleks sellele kaamerale alternatiiv või Canon kaaluks Sony üle ikkagi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Canon HF100 fullHD videokaamera mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.