|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
09.10.2008 08:51:34
|
|
|
Imageshack on parim koht üldse..
Igalt poolt mujalt on kohe bandwidth otsas või koristatakse pildid ära.
Ja mul loadimisega ka kunagi probleeme poleks.. kiirem võiks olla, aga vahet pole sest pildid niikuinii nii väiksed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
09.10.2008 08:52:03
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
leidke kirjavead

saite aru, jah?

väljaspoolse süsteemi kogemused. lemmik
  |
eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
09.10.2008 08:54:00
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Imageshack on parim koht üldse..
Igalt poolt mujalt on kohe bandwidth otsas või koristatakse pildid ära.
Ja mul loadimisega ka kunagi probleeme poleks.. kiirem võiks olla, aga vahet pole sest pildid niikuinii nii väiksed. |
_________________ No worries! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.10.2008 08:54:11
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| ArQ kirjutas: |
Ei näe pilte, imageshack on liiga hea selleks  |
Refresh aitab, kui esimese korraga ära ei lae. |
Ei aita .... mis ma pean mingi refreshi klõpsima, et äkki joppab ja poole tunni pärast näen pilte .... ja üldse, pange normaalse koha peale oma pildid kui te neid teistele näidata tahate  |
Sama võin imagevenue kohta öelda .Mingilt rämedalt popuppe ja siis kah veel oota iga pildi juurde pääsemist 5s(taimer) .Mul väga harva imageshackiga probleeme.Vista all nii IE7 kui FF3 uusimate versioonidega toolbar väga korralik
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.10.2008 08:54:58
|
|
|
| tsitaat: |
eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas
|
Keelel pole viga midagi. Tõlkida ei osata lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
09.10.2008 08:58:39
|
|
|
Miks imageshacki ja selle avenüü ja veel mille iganes asemel ei võiks näiteks mõnda tasuta virtuaalserveri varianti kasutada?
_________________ No worries! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
09.10.2008 09:04:49
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas
|
Keelel pole viga midagi. Tõlkida ei osata lihtsalt. |
sellepärast ma ütlesingi, et arvutimaailmas.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.10.2008 09:09:59
|
|
|
| No ei pea üldistama arvutimaailmale, kui MSi inimesed vigu teevad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.10.2008 09:12:49
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| No ei pea üldistama arvutimaailmale, kui MSi inimesed vigu teevad. |
Julgelt võib üldistada Igal pool kohtab väärakaid tõlkeid!
Ja tegelikult peaks isegi väljapoole arvutimaailma üldistama, sest üleüldse praeguse iseseisvusaja sees pole mina veel tõeliselt hästi tõlgitud teost näinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.10.2008 09:21:39
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
| Miks imageshacki ja selle avenüü ja veel mille iganes asemel ei võiks näiteks mõnda tasuta virtuaalserveri varianti kasutada? |
Vaata,probleem igasugu isiklike FTP ja ostetud mahuga serveritega on see,et pildid ei püsi seal kuigi kaua .Näiteks avastan mingi teema mis mind huvitab aga teema mitu aastat vana ja kasutaja ammu oma pildid kustutanud.Sa ei kujuta ette kuivõrd selline asi pinda käib .Imageshacki pildid näiteks isegi aastaid hiljem kenasti olemas 8)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
09.10.2008 09:29:27
|
|
|
Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib
_________________ No worries! |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2iky
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004
|
12.10.2008 18:31:18
|
|
|
oskab keegi öelda kuidas selle WD Passport koledast ikoonist lahti saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.10.2008 19:56:12
|
|
|
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub.
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.10.2008 20:18:11
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub.
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad) |
irfanview
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
12.10.2008 20:21:21
|
|
|
| iDemon, peaks saama photo galleryga küll ma arvan. Ma tõmbasin mingi asja sellele juurde, saan RAW formaadis ka vaadata nüüd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
13.10.2008 12:58:49
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub.
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad) |
Näitab küll, aga defaultis ei ava sellega. Kui paned defaultis et avaks, siis avab proge, aga pilti mitte. Kuidagi tuleb saada defaultiks "preview". Seda ei oska. Muidu pane giffi peal parem klikk ja preview ja voilaa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.10.2008 14:07:30
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub.
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad) |
Saab avada, aga tundub, et avab staatiliselt. Windows Photo Gallery ei toeta. Microsoft räägib nii:
| tsitaat: |
Q: Why don't my animated GIF files animate in the Photo Gallery?
The Photo Gallery is designed for management of photos. The GIF format is not widely used for photos, but we included limited support for it due to the fact that some users have photos in this format. However, we did not implement the animation feature. You can use Internet Explorer to view your animated GIF files. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
13.10.2008 18:06:43
|
|
|
teab keegi öelda mis kamm on? mul see home premium läpakas ja see sunnik ei jäta võrguparoole meelde:S peale restarti on jälle kõik meelest läind:S samas teises masinas ultima peal on kõik fain:S
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.10.2008 19:29:26
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib  |
aga suhtle oma teenusepakkujaga
mina suhtlesin, et saada ligipääs tinypic lehele ja oh õnnetust, toimis üsna varsti
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
14.10.2008 08:26:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
| ArQ kirjutas: |
Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib  |
aga suhtle oma teenusepakkujaga
mina suhtlesin, et saada ligipääs tinypic lehele ja oh õnnetust, toimis üsna varsti  |
Sellisel juhul ma pean suhtlema nii Elioni kui STV-ga, sest kasutuses on mõlemad. Ja see ei muuda fakti, et imageshack kräpp on.
_________________ No worries! |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.10.2008 16:46:00
|
|
|
ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
14.10.2008 16:54:58
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante? |
Siin on neid linke visatud küll mitmes teemas ... mingi imageavenue ja värk jne.
_________________ No worries! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
14.10.2008 16:59:32
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante? |
Siin on neid linke visatud küll mitmes teemas ... mingi imageavenue ja värk jne. |
Mis imageshackil viga on? Ma ei näinud sellel imagevenue asjal peale pildi uploadimist direct url välja, kust otselinki kopeerida ja reklaamlehte vältida. Ja kui selle "ümbernurga"-lingi valisin (mida ei saa foorumis img-tagide vahel kasutada) siis pidin 5 sekundit ootama, et "continue" nupul klikkida ja lõpuks oma pilti näha. kustotsast see parem on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
14.10.2008 17:12:03
|
|
|
Vista ei tunne ära mälupulka....SanDisk Cruzer Micro 4GB U3 (sdcz6-4096rb)
Ei tunne ära laptop ja ka mitte suur arvuti. Mälupulk on uus. Mida teha On ka mingid draiverid olemas või pulk pees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.10.2008 09:59:17
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Linnuke siristas mulle kõrva,et selle aasta sees veel(või siis 2009 esimeses pooles) algab Vista Service Pack 2 beetatestimine .Väljalase sõltub beetatestimisest ja seega seda veel öelda ei osastud aga ise pakuks sinna Q4 2009  |
Sellega koos tuleb DX11 ka vist?
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.10.2008 10:16:19
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Linnuke siristas mulle kõrva,et selle aasta sees veel(või siis 2009 esimeses pooles) algab Vista Service Pack 2 beetatestimine .Väljalase sõltub beetatestimisest ja seega seda veel öelda ei osastud aga ise pakuks sinna Q4 2009  |
Sellega koos tuleb DX11 ka vist? |
Ei oska öelda.Tean,et DX11 tuleb 2009 aga kas koos SP2-ga seda pole öeldud.Võib ka eraldi uuendusena tulla kuigi loogiline oleks SP2-ga koos
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
16.10.2008 11:29:25
|
|
|
| WinFS jäigi tulemata, jah?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
20.10.2008 12:04:04
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
| teab keegi öelda mis kamm on? mul see home premium läpakas ja see sunnik ei jäta võrguparoole meelde:S peale restarti on jälle kõik meelest läind:S samas teises masinas ultima peal on kõik fain:S |
kas mitte home ei peakski neid meelde jätma? sessuhtes et xp-ga oli ju sama case, pro jättis ja home mitte...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
20.10.2008 17:16:10
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| kas mitte home ei peakski neid meelde jätma? sessuhtes et xp-ga oli ju sama case, pro jättis ja home mitte... |
Tõsi ka? Mul on kõik xp homed paroolid kenasti meelde jätnud. Vistast mul kahjuks home versioone kasutuses ei ole. Businessid toimivad XPdega (nii home kui prof) samas võrgus kenasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.10.2008 18:53:02
|
|
|
Vista SP2 siis testijatel käes.Lekkinud juba kah:
| tsitaat: |
| See on mitteametlik reliis Windows Vista Service Pack 2 ( beta ) buildiga 6002.16489.lh_sp2beta.080924-1740 , meie lihtsalt esitleme seda, mida said Microsofti beta testijad ( SP 2 välja lastud beta testijatele ) SP2 pidi juttude järgi muutma opsüsteemi kiiremaks ja paremaks. Ja ka turvalisemaks. Ja veel palju muud. |
Spoiler 
Kuskil ~300MB suur siis .
Juhised:
Download
| tsitaat: |
Tõmmake File
Tehke extract ( Winrar )
Pange käima file nimega 6002.16489, Parem hiireklik ja valige menüüst Run as administrator
Kontrollige Windows Updates ( Check for Updates )
Kui allalaadimine on valmis - tehke restart
Kontrollige jälle windows Update ( Check for Updates ) |
| tsitaat: |
NB! Hetkel, sobib Windowsile ainult Vista English Edition 32 ja 64 bit
Kui Teie Windows on Eestikeelne windows, siis eemaldage ära Eesti LIP või MUI ( language pack/keelepakett ), pange English Regions, installeerige kõik uued updates, Tehke restart, kõik Service Pack 2 on käes
|
Teema siin: http://vista.phpbb24.com/forum/viewtopic.php?t=620&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
23.10.2008 19:31:32
|
|
|
| 64 bitisele windoosale pakub suuruseks 497,1MB
|
|
| tagasi üles |
|
 |
er!k
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2008
|
23.10.2008 20:27:26
|
|
|
Jep, ei olnud algul teada sobivusest Vista 64bit versiooniga.
Ise kasutan 32bit ja see oli ca.300MB.
Selgus tõepoolest et 64bit ver. on mahuliselt suurem.
_________________ Arvutifoorum «Vista» |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
23.10.2008 20:28:46
|
|
|
| igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.10.2008 23:39:59
|
|
|
| lurr kirjutas: |
| igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida. |
Mul küll ei paku SP2-te, tegin nii nagu tomorrow õpetas.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
24.10.2008 00:12:54
|
|
|
| Tasub seda SP1 üldse tirida, või seda SP2 betat? Annab miskit jõudluse poolest juurde ka vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
24.10.2008 08:52:47
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Tasub seda SP1 üldse tirida, või seda SP2 betat? Annab miskit jõudluse poolest juurde ka vms? |
sp1 kindlasti peale.
sp2 las küpseb.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
viimati muutis Renq 24.10.2008 11:11:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.10.2008 12:24:49
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| lurr kirjutas: |
| igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida. |
Mul küll ei paku SP2-te, tegin nii nagu tomorrow õpetas.  |
Otsustasin sulle hetkel keelata ligipääsu sellele
Nali lol |
Sina oledki siis jumal.
edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB .
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
24.10.2008 12:48:23
|
|
|
Endal viimased päevad siuke jama olnud ,et kui tahan netis midagi vaadata mis media playerit kasutab siis tuleb buffering ja siis ready. Play vajutan on kohe jälle ready aga ei näita videot. Uusim media player peal ja kõik updated ka:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
er!k
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2008
|
24.10.2008 20:51:08
|
|
|
| G80 kirjutas: |
edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB .  |
Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte.
_________________ Arvutifoorum «Vista» |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
24.10.2008 23:33:50
|
|
|
| er!k kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB .  |
Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte. |
Esimene neist uuendustest oligi täpselt 9,7mb, restarti polnud muuseas kahe vahele vaja.
Kuskil midagi konkreetsemat ka on, mida see pakk sisaldab peale seniste uuenduste?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.10.2008 23:50:17
|
|
|
| er!k kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB .  |
Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte. |
Tegin siis uuesti update ja hakkas tõmbama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.10.2008 00:36:49
|
|
|
| jj666 kirjutas: |
| Kuskil midagi konkreetsemat ka on, mida see pakk sisaldab peale seniste uuenduste? |
Backwards compatibility with Terminal Services licensing keys
Better manageability features with DFS/FRS console, and Storage Resource Manager (i.e.: Quota Filter and File Screening Filter, and so forth)
Print Server and Spooler performance improvements for printers in Windows Vista and Server 2008
Improved error reporting in DFSR to help identify incorrectly configured deployments which lead to failed replication.
Additional Application Compatibility updates
Windows Search 4 for improved search performance and relevance
Support for emerging Hardware trends (primarily Bluetooth Wireless, latest BT 2.1 fixes, and support for new VIA 64-bit CPU)
Fixes addressing the top support call issues as reported by Microsoft and Computer Manufacturers As with previous Service Packs, Service Pack 2 includes all previous Windows Updates to create a more convenient updating experience for customers with new PCs.
Need vast olulisemad
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|