Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 09.10.2008 08:51:34 vasta tsitaadiga

Imageshack on parim koht üldse..
Igalt poolt mujalt on kohe bandwidth otsas või koristatakse pildid ära.

Ja mul loadimisega ka kunagi probleeme poleks.. kiirem võiks olla, aga vahet pole sest pildid niikuinii nii väiksed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 08:52:03 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
leidke kirjavead


saite aru, jah?


väljaspoolse süsteemi kogemused. lemmik icon_lol.gif


eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 09.10.2008 08:54:00 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Imageshack on parim koht üldse..
Igalt poolt mujalt on kohe bandwidth otsas või koristatakse pildid ära.

Ja mul loadimisega ka kunagi probleeme poleks.. kiirem võiks olla, aga vahet pole sest pildid niikuinii nii väiksed.


icon_neutral.gif

_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 08:54:11 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Max Powers kirjutas:
ArQ kirjutas:
Ei näe pilte, imageshack on liiga hea selleks thumbs_up.gif


Refresh aitab, kui esimese korraga ära ei lae.


Ei aita .... mis ma pean mingi refreshi klõpsima, et äkki joppab ja poole tunni pärast näen pilte .... ja üldse, pange normaalse koha peale oma pildid kui te neid teistele näidata tahate icon_wink.gif

Sama võin imagevenue kohta öelda icon_rolleyes.gif .Mingilt rämedalt popuppe ja siis kah veel oota iga pildi juurde pääsemist 5s(taimer) icon_evil.gif .Mul väga harva imageshackiga probleeme.Vista all nii IE7 kui FF3 uusimate versioonidega toolbar väga korralik thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 08:54:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas


Keelel pole viga midagi. Tõlkida ei osata lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 09.10.2008 08:58:39 vasta tsitaadiga

Miks imageshacki ja selle avenüü ja veel mille iganes asemel ei võiks näiteks mõnda tasuta virtuaalserveri varianti kasutada?
_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 09:04:49 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

eesti keel on ikka kõige kaunim, eriti arvutimaailmas


Keelel pole viga midagi. Tõlkida ei osata lihtsalt.


sellepärast ma ütlesingi, et arvutimaailmas.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 09:09:59 vasta tsitaadiga

No ei pea üldistama arvutimaailmale, kui MSi inimesed vigu teevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.10.2008 09:12:49 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
No ei pea üldistama arvutimaailmale, kui MSi inimesed vigu teevad.
Julgelt võib üldistada icon_wink.gif Igal pool kohtab väärakaid tõlkeid!
Ja tegelikult peaks isegi väljapoole arvutimaailma üldistama, sest üleüldse praeguse iseseisvusaja sees pole mina veel tõeliselt hästi tõlgitud teost näinud icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 09:21:39 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Miks imageshacki ja selle avenüü ja veel mille iganes asemel ei võiks näiteks mõnda tasuta virtuaalserveri varianti kasutada?

Vaata,probleem igasugu isiklike FTP ja ostetud mahuga serveritega on see,et pildid ei püsi seal kuigi kaua icon_confused.gif .Näiteks avastan mingi teema mis mind huvitab aga teema mitu aastat vana ja kasutaja ammu oma pildid kustutanud.Sa ei kujuta ette kuivõrd selline asi pinda käib icon_mad.gif .Imageshacki pildid näiteks isegi aastaid hiljem kenasti olemas 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 09.10.2008 09:29:27 vasta tsitaadiga

Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib icon_lol.gif
_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 12.10.2008 18:31:18 vasta tsitaadiga




oskab keegi öelda kuidas selle WD Passport koledast ikoonist lahti saada? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.10.2008 19:56:12 vasta tsitaadiga

Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub. icon_neutral.gif
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.10.2008 20:18:11 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub. icon_neutral.gif
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad)

irfanview icon_rolleyes.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 12.10.2008 20:21:21 vasta tsitaadiga

iDemon, peaks saama photo galleryga küll ma arvan. Ma tõmbasin mingi asja sellele juurde, saan RAW formaadis ka vaadata nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 12:58:49 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub. icon_neutral.gif
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad)


Näitab küll, aga defaultis ei ava sellega. Kui paned defaultis et avaks, siis avab proge, aga pilti mitte. Kuidagi tuleb saada defaultiks "preview". Seda ei oska. Muidu pane giffi peal parem klikk ja preview ja voilaa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 14:07:30 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kas mingit tweaki/hacki/registry muutmisega ei ole võimalik Windows Photo Gallery suutma panna Gif faile mängima? Juba tüütu on avada neid IE'ga vms kui soovid näha mis seal siis toimub. icon_neutral.gif
Või ehk alternatiiv programme? (Mis on sama mugavad)

Saab avada, aga tundub, et avab staatiliselt. Windows Photo Gallery ei toeta. Microsoft räägib nii:
tsitaat:
Q: Why don't my animated GIF files animate in the Photo Gallery?
The Photo Gallery is designed for management of photos. The GIF format is not widely used for photos, but we included limited support for it due to the fact that some users have photos in this format. However, we did not implement the animation feature. You can use Internet Explorer to view your animated GIF files.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 18:06:43 vasta tsitaadiga

teab keegi öelda mis kamm on? mul see home premium läpakas ja see sunnik ei jäta võrguparoole meelde:S peale restarti on jälle kõik meelest läind:S samas teises masinas ultima peal on kõik fain:S
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2008 19:29:26 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib icon_lol.gif
aga suhtle oma teenusepakkujaga icon_idea.gif
mina suhtlesin, et saada ligipääs tinypic lehele ja oh õnnetust, toimis üsna varsti icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 14.10.2008 08:26:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ArQ kirjutas:
Nojah ... ei vaidlegi ... täitsa õige point, aga lihtsalt mina ei näe paraku imageshacki pilte kunagi ja sa ei kujuta ette kuidas see pinda käib icon_lol.gif
aga suhtle oma teenusepakkujaga icon_idea.gif
mina suhtlesin, et saada ligipääs tinypic lehele ja oh õnnetust, toimis üsna varsti icon_wink.gif thumbs_up.gif


Sellisel juhul ma pean suhtlema nii Elioni kui STV-ga, sest kasutuses on mõlemad. Ja see ei muuda fakti, et imageshack kräpp on.

_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 16:46:00 vasta tsitaadiga

ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 14.10.2008 16:54:58 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante?


Siin on neid linke visatud küll mitmes teemas ... mingi imageavenue ja värk jne.

_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 14.10.2008 16:59:32 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
londiste kirjutas:
ma näen imageshackki nii elioni kui stvga... ja üsna mugav on seda kasutada. mõningase uimasuse pärast ma seda veel kräpiks ei nimetaks.
on sul paremaid variante?


Siin on neid linke visatud küll mitmes teemas ... mingi imageavenue ja värk jne.

Mis imageshackil viga on? Ma ei näinud sellel imagevenue asjal peale pildi uploadimist direct url välja, kust otselinki kopeerida ja reklaamlehte vältida. Ja kui selle "ümbernurga"-lingi valisin (mida ei saa foorumis img-tagide vahel kasutada) siis pidin 5 sekundit ootama, et "continue" nupul klikkida ja lõpuks oma pilti näha. kustotsast see parem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 14.10.2008 17:12:03 vasta tsitaadiga

Vista ei tunne ära mälupulka....SanDisk Cruzer Micro 4GB U3 (sdcz6-4096rb)
Ei tunne ära laptop ja ka mitte suur arvuti. Mälupulk on uus. Mida teha icon_question.gif On ka mingid draiverid olemas või pulk pees icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 17:17:25 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Vista ei tunne ära mälupulka....SanDisk Cruzer Micro 4GB U3 (sdcz6-4096rb)
Ei tunne ära laptop ja ka mitte suur arvuti. Mälupulk on uus. Mida teha icon_question.gif On ka mingid draiverid olemas või pulk pees icon_question.gif

Proovi mõne XP arvuti taga,et välistada Vista viga.Mida Device Manager ja Disk Management teevad kui pulk ühendada?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 08:18:11 vasta tsitaadiga

Linnuke siristas mulle kõrva,et selle aasta sees veel(või siis 2009 esimeses pooles) algab Vista Service Pack 2 beetatestimine icon_biggrin.gif .Väljalase sõltub beetatestimisest ja seega seda veel öelda ei osastud aga ise pakuks sinna Q4 2009 thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.10.2008 09:59:17 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Linnuke siristas mulle kõrva,et selle aasta sees veel(või siis 2009 esimeses pooles) algab Vista Service Pack 2 beetatestimine icon_biggrin.gif .Väljalase sõltub beetatestimisest ja seega seda veel öelda ei osastud aga ise pakuks sinna Q4 2009 thumbs_up.gif

Sellega koos tuleb DX11 ka vist?

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 10:16:19 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Linnuke siristas mulle kõrva,et selle aasta sees veel(või siis 2009 esimeses pooles) algab Vista Service Pack 2 beetatestimine icon_biggrin.gif .Väljalase sõltub beetatestimisest ja seega seda veel öelda ei osastud aga ise pakuks sinna Q4 2009 thumbs_up.gif

Sellega koos tuleb DX11 ka vist?

Ei oska öelda.Tean,et DX11 tuleb 2009 aga kas koos SP2-ga seda pole öeldud.Võib ka eraldi uuendusena tulla kuigi loogiline oleks SP2-ga koos thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 10:45:34 vasta tsitaadiga

tomorrow, väga salajane linnuke sul thumbs_up.gif
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;948465&sd=rss&spid=11707

Rohkem huvitab et mida uut Vista SP2 annab? Spatial File Managerit oleks vist palju paluda.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 10:49:45 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
tomorrow, väga salajane linnuke sul thumbs_up.gif
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;948465&sd=rss&spid=11707

See polnud see allikas icon_biggrin.gif .Sel lehel lihtsalt pooleldi kinnitud,et SP2 läheb beetatestimisse aga mina sain ka täpsema Q4 2008-Q2 2009 ajavahemiku thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 16.10.2008 11:29:25 vasta tsitaadiga

WinFS jäigi tulemata, jah?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 11:30:45 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
WinFS jäigi tulemata, jah?

Ära tee hullu nalja icon_lol.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.10.2008 07:34:04 vasta tsitaadiga

microsoft says: 'its ok to skip vista'

http://techreport.com/discussions.x/15718

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 12:04:04 vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
teab keegi öelda mis kamm on? mul see home premium läpakas ja see sunnik ei jäta võrguparoole meelde:S peale restarti on jälle kõik meelest läind:S samas teises masinas ultima peal on kõik fain:S


kas mitte home ei peakski neid meelde jätma? sessuhtes et xp-ga oli ju sama case, pro jättis ja home mitte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.10.2008 17:16:10 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
kas mitte home ei peakski neid meelde jätma? sessuhtes et xp-ga oli ju sama case, pro jättis ja home mitte...

Tõsi ka? Mul on kõik xp homed paroolid kenasti meelde jätnud. Vistast mul kahjuks home versioone kasutuses ei ole. Businessid toimivad XPdega (nii home kui prof) samas võrgus kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 16:12:18 vasta tsitaadiga

Selline jama. Iga kord blockib vista ära järgneva appi "microsoft pinyin IME installer".
Sama teema leidsin ka siit.
http://www.bitsplitter.com/forums/microsoft/1946-microsoft-pinyin-ime-installer.html
Aga vastust pole keegi kirjutanud. Ise ka ei ole lahendust välja mõelnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 18:53:02 vasta tsitaadiga

Vista SP2 siis testijatel käes.Lekkinud juba kah:
tsitaat:
See on mitteametlik reliis Windows Vista Service Pack 2 ( beta ) buildiga 6002.16489.lh_sp2beta.080924-1740 , meie lihtsalt esitleme seda, mida said Microsofti beta testijad ( SP 2 välja lastud beta testijatele ) SP2 pidi juttude järgi muutma opsüsteemi kiiremaks ja paremaks. Ja ka turvalisemaks. Ja veel palju muud.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuskil ~300MB suur siis icon_wink.gif .

Juhised:

Download
tsitaat:

• Tõmmake File
• Tehke extract ( Winrar )
• Pange käima file nimega 6002.16489, Parem hiireklik ja valige menüüst Run as administrator
• Kontrollige Windows Updates ( Check for Updates )
• Kui allalaadimine on valmis - tehke restart
• Kontrollige jälle windows Update ( Check for Updates )

tsitaat:

NB! Hetkel, sobib Windowsile ainult Vista English Edition 32 ja 64 bit
Kui Teie Windows on Eestikeelne windows, siis eemaldage ära Eesti LIP või MUI ( language pack/keelepakett ), pange English Regions, installeerige kõik uued updates, Tehke restart, kõik Service Pack 2 on käes


Teema siin: http://vista.phpbb24.com/forum/viewtopic.php?t=620&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 19:31:32 vasta tsitaadiga

64 bitisele windoosale pakub suuruseks 497,1MB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er!k
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2008




sõnum 23.10.2008 20:27:26 vasta tsitaadiga

Jep, ei olnud algul teada sobivusest Vista 64bit versiooniga.
Ise kasutan 32bit ja see oli ca.300MB.
Selgus tõepoolest et 64bit ver. on mahuliselt suurem.

_________________
Arvutifoorum «Vista»
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 20:28:46 vasta tsitaadiga

igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.10.2008 23:39:59 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida.

Mul küll ei paku SP2-te, tegin nii nagu tomorrow õpetas. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 23:59:08 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
lurr kirjutas:
igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida.

Mul küll ei paku SP2-te, tegin nii nagu tomorrow õpetas. icon_neutral.gif

Otsustasin sulle hetkel keelata ligipääsu sellele icon_razz1.gif







Nali lol

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.10.2008 00:12:54 vasta tsitaadiga

Tasub seda SP1 üldse tirida, või seda SP2 betat? Annab miskit jõudluse poolest juurde ka vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 08:52:47 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Tasub seda SP1 üldse tirida, või seda SP2 betat? Annab miskit jõudluse poolest juurde ka vms?


sp1 kindlasti peale.

sp2 las küpseb.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86


viimati muutis Renq 24.10.2008 11:11:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.10.2008 12:24:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
lurr kirjutas:
igatahes on ta peal, midagi muudatustest ei oska küll mainida.

Mul küll ei paku SP2-te, tegin nii nagu tomorrow õpetas. icon_neutral.gif

Otsustasin sulle hetkel keelata ligipääsu sellele icon_razz1.gif







Nali lol

Sina oledki siis jumal. icon_eek.gif bow.gif

edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB . icon_lol.gif icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 24.10.2008 12:48:23 vasta tsitaadiga

Endal viimased päevad siuke jama olnud ,et kui tahan netis midagi vaadata mis media playerit kasutab siis tuleb buffering ja siis ready. Play vajutan on kohe jälle ready aga ei näita videot. Uusim media player peal ja kõik updated ka:S
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er!k
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2008




sõnum 24.10.2008 20:51:08 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:


edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB . icon_lol.gif icon_neutral.gif


Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte.

_________________
Arvutifoorum «Vista»
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 23:33:50 vasta tsitaadiga

er!k kirjutas:
G80 kirjutas:


edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB . icon_lol.gif icon_neutral.gif


Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte.


Esimene neist uuendustest oligi täpselt 9,7mb, restarti polnud muuseas kahe vahele vaja.
Kuskil midagi konkreetsemat ka on, mida see pakk sisaldab peale seniste uuenduste?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.10.2008 23:50:17 vasta tsitaadiga

er!k kirjutas:
G80 kirjutas:


edit: Tõmbas ära SP2 ja suurus oli 9.7MB . icon_lol.gif icon_neutral.gif


Midagi on viltu, kontrolli windows update uuesti.
2 korda peab tegema windows update, nende kahe vahel peab toimuma arvuti restart.
Kirjuta Start otsingu ribale winver. Sealt on kohe näha kas sp2 on peal või mitte.

Tegin siis uuesti update ja hakkas tõmbama. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 00:36:49 vasta tsitaadiga

jj666 kirjutas:
Kuskil midagi konkreetsemat ka on, mida see pakk sisaldab peale seniste uuenduste?

• Backwards compatibility with Terminal Services licensing keys
• Better manageability features with DFS/FRS console, and Storage Resource Manager (i.e.: Quota Filter and File Screening Filter, and so forth)
• Print Server and Spooler performance improvements for printers in Windows Vista and Server 2008
• Improved error reporting in DFSR to help identify incorrectly configured deployments which lead to failed replication.
• Additional Application Compatibility updates
• Windows Search 4 for improved search performance and relevance
• Support for emerging Hardware trends (primarily Bluetooth Wireless, latest BT 2.1 fixes, and support for new VIA 64-bit CPU)
• Fixes addressing the top support call issues as reported by Microsoft and Computer Manufacturers As with previous Service Packs, Service Pack 2 includes all previous Windows Updates to create a more convenient updating experience for customers with new PCs.

Need vast olulisemad icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.