Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 18:47:50 vasta tsitaadiga

nüüd hakati igapäevaselt seal Car Lotis autosid väljastama. täpsemalt jälgige siin
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 22.10.2008 16:11:05 vasta tsitaadiga

oi veyron ka ikka alles j2etud thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.10.2008 16:28:13 vasta tsitaadiga

Tänane (eilne) auto on siis 911 GT2.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:18:55 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Tänane (eilne) auto on siis 911 GT2.
GT3 võiks ka olla, kuid see on vast palju loodetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:32:15 vasta tsitaadiga

Kõikide jukude omamiseks piisaks ka Nissan GTR-ist icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:33:12 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
oi veyron ka ikka alles j2etud thumbs_up.gif
Järgmine on veyron vä?
Oiplä.. icon_biggrin.gif

Üldse see car list ja mäng tundub vinge tulema.... nagu alati
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 22.10.2008 23:29:39 vasta tsitaadiga

ega jah ainuke masin millel seal on 1001heppa ei saa muu olla kui veyron icon_razz.gif
aga huvitav kuidas see tuunimine on seal,sellest pole nagu yltsegi juttu olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 13:32:15 vasta tsitaadiga

Normaalne icon_biggrin.gif

http://www.autonet.ee/uudised/renault/megane-coupe-39689.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 16:00:29 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ega jah ainuke masin millel seal on 1001heppa ei saa muu olla kui veyron icon_razz.gif
aga huvitav kuidas see tuunimine on seal,sellest pole nagu yltsegi juttu olnud icon_rolleyes.gif
veidi on räägitud, kaotatakse neoonid ja widebodykitid jms ära, suhteliselt minimaalseks viiakse välimuse tuunimine...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.10.2008 16:13:50 vasta tsitaadiga

aaah mida kuradit.BS siis ju.Bodykite tahaks ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 16:58:33 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ega jah ainuke masin millel seal on 1001heppa ei saa muu olla kui veyron icon_razz.gif
aga huvitav kuidas see tuunimine on seal,sellest pole nagu yltsegi juttu olnud icon_rolleyes.gif
veidi on räägitud, kaotatakse neoonid ja widebodykitid jms ära, suhteliselt minimaalseks viiakse välimuse tuunimine...


Mega hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 23.10.2008 17:29:45 vasta tsitaadiga

Wideboy kitid küll ei tohiks ära kaduda. Mõnel screenshotil neid isegi näha. Muidu oleks küll lahe, tooks tagasi vana NFS tunde. Isegi selles Renault videos oli kuulda vanat NFS 4 muusikat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 18:24:07 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Wideboy kitid küll ei tohiks ära kaduda. Mõnel screenshotil neid isegi näha. Muidu oleks küll lahe, tooks tagasi vana NFS tunde. Isegi selles Renault videos oli kuulda vanat NFS 4 muusikat.
widebodykitide all mõtlesin neid üüberlaiu jne, jäetakse mingid veidi tagasihoidlikumad, päris laiaks ikka autot tuunida ei saa, minu arust on nii parem ka, et see p*debling ära kaotatakse...(neoon jms) tundub et EA on aru saanud, et see blingblingi maania on üle läinud ja pigem tuuntiakse stiilselt autosid.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.10.2008 18:27:55 vasta tsitaadiga

ega jah päris hea oleks kui need ringrajatuuningud j22ks välja
auto madalaks, ilus valuvelg ning paar kleepsu ja ylivõimas mootor siis oleks hea thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 18:28:39 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ega jah päris hea oleks kui need ringrajatuuningud j22ks välja
auto madalaks, ilus valuvelg ning paar kleepsu ja ylivõimas mootor siis oleks hea thumbs_up.gif
nõustun Sinuga täielikult beer_yum.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.10.2008 20:03:36 vasta tsitaadiga

veyronil ma pakun, et on piisavalt võimas mootor icon_razz.gif or should i say, mootorid.

võiks siis ka saada 400+km/h sõita, mitte nii nagu eelnevates nfs osades, et kuskil 350 peal hakkab blokkima. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 21:59:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
veyronil ma pakun, et on piisavalt võimas mootor icon_razz.gif or should i say, mootorid.

võiks siis ka saada 400+km/h sõita, mitte nii nagu eelnevates nfs osades, et kuskil 350 peal hakkab blokkima. icon_lol.gif
PornStreedis sai vist 407, siis oli piirajas asi. aga nad ju endale kaevavad auku, kui lõputu võimsuse autodele külge poogivad, kuskil peab ju kiirus otsa ka saama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.10.2008 22:16:08 vasta tsitaadiga

aajah, prostreetis oli ju see speedrun vms, see kus sirge tee oli ja gaas põhjas lasid.

ma mõtlesin selle lausega normaalseid NFS nagu carbon ja most wanted jne.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.10.2008 22:18:39 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/41913.html mingi uus treiler kes pole näinud 8) ülihea lugu on pandud mängu oleks hea kui mängus kõik sellised head rock lood oleks ja see on ka ikka hea et mendid on mängu tagasi toodud see teeb ikka mängu poole põnevamaks thumbs_up.gif tahaks juba pelada seda icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 22:47:53 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/41913.html mingi uus treiler kes pole näinud 8) ülihea lugu on pandud mängu oleks hea kui mängus kõik sellised head rock lood oleks ja see on ka ikka hea et mendid on mängu tagasi toodud see teeb ikka mängu poole põnevamaks thumbs_up.gif tahaks juba pelada seda icon_lol.gif
yep, leidsin ka just selle ja tahtsin siin kuulutada, aga Sa juba ette jõudnud icon_biggrin.gif
maailm väga meeldib mulle ja kui muusika on kõik sellist tüüpi siis on väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.10.2008 23:10:03 vasta tsitaadiga

viimne text oli väga HEA:the largest NFS world ever thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tuleb vaikselt ootamis isu peale icon_smile.gif icon_smile.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 23:27:16 vasta tsitaadiga

seesama video vaadake 0:45-0:47, mis auto see on, Maybach vms? beer_yum.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.10.2008 10:02:52 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
seesama video vaadake 0:45-0:47, mis auto see on, Maybach vms? beer_yum.gif


CLS on see.

Huvitav, kas mängus on piiratud ka 250 peale või saab rohkem välja pigistada? icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 10:13:49 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
oi veyron ka ikka alles j2etud thumbs_up.gif
Veyron hääl oli nagu mingi riisiveski oma thumbs_down.gif
00bandiit0 kirjutas:
minu arust on nii parem ka, et see p*debling ära kaotatakse...(neoon jms) tundub et EA on aru saanud, et see blingblingi maania on üle läinud ja pigem tuuntiakse stiilselt autosid.
Ei mäleta, et pedebling oleks olnud kohustuslik külge panna (va. UG2) seega mis see sind kottima peaks?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.10.2008 10:19:31 vasta tsitaadiga

Vaevalt küll nfsis tuleb 250 peal piiraja vastu icon_biggrin.gif

Piirkondi tutvustav GT video: http://www.gametrailers.com/player/41913.html

Oli vist 100 miili teid ehk siis ca 160 km.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.10.2008 19:59:24 vasta tsitaadiga

Nüüd pannakse siis piirajad peale? Most Wantedis sai küll üle 300 sõita (Charger, Gallardo jt.).
_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 27.10.2008 20:09:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 27.10.2008 20:04:40 vasta tsitaadiga

von Wu, Gallardo*
muidu kõlab nagu Coca-Cola remake.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.10.2008 20:11:38 vasta tsitaadiga

Need trükivead tulevad ka igale poole icon_razz.gif Parandatud.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 16:55:35 vasta tsitaadiga

http://ps3.ign.com/dor/objects/14234994/need-for-speed-2008/videos/nfs_102708.html
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 28.10.2008 17:48:28 vasta tsitaadiga

Juhitavus tundub küll väga kahtlane icon_confused.gif Auto on nagu maa külge naelutatud ja ei libise üldse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 20:46:23 vasta tsitaadiga

jep nõus sinuga ja kahtlane drift ka icon_biggrin.gif aga graafika on küll väga ilus see kord !
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:33:38 vasta tsitaadiga

nõustun samuti, juhitavus kahtlane, drift ei tundu üldse hea :/
samas, graafika on hea ja eks harjub ära mänguga beer_yum.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.10.2008 21:37:11 vasta tsitaadiga

Noh loodame. U2 pidamist aga seal lendas ikka perse päris ilusti minema,
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2008 21:41:32 vasta tsitaadiga

Rahunege.See ju konsoolijuhitavus.Seal ongi nii,et pöörad min 20 kraadi icon_lol.gif .PC peal peaks ikka palju täpsemalt saama juhtida thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 22:11:17 vasta tsitaadiga

minu arvates oli parim nfs underground2...just esitex et tegevus oli õhtul ja siuke mõnus streetrace-i hõng oli...
tuunimine oli kõige parem,valik oli suur...ei mõtle mingit bling-bling mida siin kõik maha teevad aga auto madalaks ,väike toonklaas,spoilaring,ilus veg jnejne... kusjuures selle mängu soundtrackid olid väga head...
pro street oli selle eest ikka täielik juust...ainukesed asjad mis olid normaalsed olid drag ja graafika...kõik...ülejäänud on ikka juust mis juust...
ei meeldinud mulle üldse exoticud mis olid nii carbonis,most wanted-is kui ka pro streedis..no cmon mingit nn veyronit ikka ju ei tuuniks ega porchet..lihtsalt siuke mõttetu pornotuuning tuleb...

nüüd siis tuleb uus nfs undercover....siiamaani tundub mäng täitsa ilus,map-i oli näha ja mõni masingi...no eks jaab ootama ja naeb kas saab mangust asja v mitte...
NB!tegemist oli enda arvamuse avaldamisega...

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2008 22:32:12 vasta tsitaadiga

video põhjal siis jäi ikka siuke mulje et, noh, jah icon_lol.gif vend seletas küll sealt, et never seen b4 physx ja camera angle ja j-turn ja paska, ehk siis kokkuvõtteks: on võetud eelmistest osadest paremad "palad" ja ühte mängu kokku pandud thumbs_up.gif .

põmst siis tegu most wanted 2-ga. graafika tundub ka suht sama olevat.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 22:43:35 vasta tsitaadiga

Most Wanted minu lemmik, väga tore kui teine osa sellele tuleks 8)
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:40:32 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Most Wanted minu lemmik, väga tore kui teine osa sellele tuleks 8)


icon_biggrin.gif teist osa pole mõtet lootma jääda,sest undercover tuli ju icon_biggrin.gif ja kui peaks midagi veel hiljem tulema siis teise nimega

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 01:44:46 vasta tsitaadiga

Ma loodangi e. Undercover on MW teine osake, egas nimi pea siis sama olema. icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 11:13:54 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ma loodangi e. Undercover on MW teine osake, egas nimi pea siis sama olema. icon_wink.gif


ok aga ma sain teist moodi aru eelmisest lausest icon_razz.gificon_biggrin.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 11:17:43 vasta tsitaadiga

nonii, Skyline GT-R R34 ka alles jäetud beer_yum.gif ja Wolkswagen Scirocco '08 ka mängu pandud, väga hea tundub icon_biggrin.gif
Scirocco & Skyline
xkasti peal saab achievemente ka teha, kokku 50. X360 Achievemendid
ja kogu carlisti saab mugavalt siin vaadata: Klikk
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 11:19:30 vasta tsitaadiga

väga hea et skyline tuli sellega stabiilne sõita icon_biggrin.gif aga võiks juba tulla ka siis volkswagen cc icon_razz.gif või siis parem asi toureg r50
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 29.10.2008 11:21:42 vasta tsitaadiga

mõnus 33 autot juba kooas
kas see on siis kõik?

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 12:12:14 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
mõnus 33 autot juba kooas
kas see on siis kõik?
ei ole, tuleb veel 4 tükki vähemalt 8)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.10.2008 12:28:00 vasta tsitaadiga

Skyline hinnad on ikka väga kahtlased.
Uue GT-R hind on 60 k $ mis on ikka väga vähe ja vana miski 120 k $
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.10.2008 13:29:11 vasta tsitaadiga

Woohooo, lõpuks ometi mingi muu Mustang ka mängus kui GT. KR ftw icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 13:43:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Woohooo, lõpuks ometi mingi muu Mustang ka mängus kui GT. KR ftw icon_razz.gif
Parem oleks võind saleen'i bad boy edition olla kui tavaline KR.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 15:09:41 vasta tsitaadiga

murcielago ja nissan 370z tulevad ka kindlasti
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 15:12:27 vasta tsitaadiga

no nissan z tuleb raudselt sest koguaeg olnud see icon_biggrin.gificon_razz.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.10.2008 15:54:59 vasta tsitaadiga

370Z on uus tera icon_wink.gif, videos on seda ka näidatud jah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.