Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Vista või XP?
Vista
31%
 31%  [ 193 ]
XP
57%
 57%  [ 350 ]
Ei kumbki
10%
 10%  [ 64 ]
hääli kokku : 607

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 19:38:31 vasta tsitaadiga

Windows XP End-Of-Sales (January 31, 2009)
Microsoft will soon discontinue selling Windows XP through our sales channels. In industry terms this is called "End-Of-Sales" (EOS) and for the Microsoft Authorized OEM Distribution channel, the last day of Windows XP sales will be January 31, 2009. For major PC manufacturers, this EOS date was June 30, 2008.

http://oem.microsoft.com/script/contentpage.aspx?pageid=564727


R.I.P. icon_sad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 19:55:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Windows XP End-Of-Sales (January 31, 2009)
Microsoft will soon discontinue selling Windows XP through our sales channels. In industry terms this is called "End-Of-Sales" (EOS) and for the Microsoft Authorized OEM Distribution channel, the last day of Windows XP sales will be January 31, 2009. For major PC manufacturers, this EOS date was June 30, 2008.

http://oem.microsoft.com/script/contentpage.aspx?pageid=564727


R.I.P. icon_sad.gif

aww icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:06:11 vasta tsitaadiga

saame näha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:08:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
saame näha.

mida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:10:01 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
laurx kirjutas:
saame näha.

mida?


Kuidas xp müüki tagasi tuleb.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:22:09 vasta tsitaadiga

Ei tea enam tule. Ma ei usu. Suve lõpus võib juba uue Windoza betat loota miks nad peaksid müüma vana.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:32:05 vasta tsitaadiga

Jääb ilmselt müüki pikemaks ajaks,kuna edasimüüjad enne tähtaja kukkumist varusid kõvasti.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 21:10:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei usu.

kas sa esindad mõne eesti mõistes suure korporatsiooni it osakonda? " kes maksab, see tellib ka muusika"..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 21:19:51 vasta tsitaadiga

no alates juulist juba ei saa paljud arvutitootjad enam XP-d tellida...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 22:16:00 vasta tsitaadiga


_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.10.2008 23:17:30 vasta tsitaadiga

I Love Microsoft Office and Windows Vista! ...never say never icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 09:19:41 vasta tsitaadiga

yes i can icon_biggrin.gif
i love microsoft office and windows vista
icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 09:21:40 vasta tsitaadiga

ma ka
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 03.10.2008 12:07:16 vasta tsitaadiga

Vistaga hetkel nagu rahul , aga kuidagi See Office 2007 ei taha istuda , kas kuidagi selle kujundust tavapäraseks tagasi muuta ei saa ?
_________________
Iga reede Tallinnast Rakverre , Iga Pühapäev Rakverest Tallinna kui tahad ka saab vb kokkuleppele (tel 53341094)icon_smile.gif

otsin kokku katkiseid kõvakettaid projekti jaoks , kel tasuta jagada on oleks tänulik.

Ostan , Müün ja Vahetan vanavara.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 12:42:54 vasta tsitaadiga

Gizmoz, harjud ära icon_wink.gif tausta saab mustaks ka muuta
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 03.10.2008 12:44:50 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Gizmoz, harjud ära icon_wink.gif tausta saab mustaks ka muuta


A kollaseks?

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 16:15:08 vasta tsitaadiga

ArQ, eip icon_cry.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 18.10.2008 16:20:52 vasta tsitaadiga

XP kaob müügist ära, siis hakkavad inimesed seda lihtsalt pirama (unlimited resource) icon_lol.gif .
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:35:20 vasta tsitaadiga

Kasutan kah XP ja jään kasutama kuni saab,kuna proovisin Vista´t ja see ei kõlba kuhugi...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:40:50 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Kasutan kah XP ja jään kasutama kuni saab,kuna proovisin Vista´t ja see ei kõlba kuhugi...

oled kunagi rohkem kui 5 minutit ka proovinud? SP1'ga? icon_rolleyes.gif

ja mingil võimsamat sorti masinal ikka? icon_confused.gif

Ja pole mõtet niisama mingit lolli iba postitada ilma põhjenduseta icon_exclaim.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:47:20 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Kasutan kah XP ja jään kasutama kuni saab,kuna proovisin Vista´t ja see ei kõlba kuhugi...

aga windows mojave?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 12:00:23 vasta tsitaadiga

londiste, nii imimeste kui ka loomade peal läbiviivud katsed näitavad et mojave on parim WIN üle pikka aja. Kõik turva süsteemid ja kõik pidid olema tasemel. Ning veel uus UI pidavat andma ka palju juurde. icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 12:13:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Ja pole mõtet niisama mingit lolli iba postitada ilma põhjenduseta

Nagu näiteks i-toodete kiitmine ilma põhjenduseta ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 12:28:08 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:


Ja pole mõtet niisama mingit lolli iba postitada ilma põhjenduseta

Nagu näiteks i-toodete kiitmine ilma põhjenduseta ?

kui sa minust räägid siis alati on põhjendus ka olemas.

edit: ja kiita võib ju alati icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 11:46:18 vasta tsitaadiga

Vista SP1 on juba päris hea. Kuid eile maadlesin folderi sharemisega. Tuli ära shareda, siis tuli veel securityt ka näppida. See oli suht tülikas ettevõtmine. icon_biggrin.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.10.2008 11:47:49 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu sai paari kohta linnuke pandud ja ei mingit muret jagamisega
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 11:50:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kunagi ammu sai paari kohta linnuke pandud ja ei mingit muret jagamisega

See võis olla sellepärast ka, et kui installisin, siis panin sinna võrgu asjadele home, aga lihtsam oleks võibolla olnud office.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.10.2008 14:48:04 vasta tsitaadiga

ei ole tegelikult vahet
endal kõik "home" seadistuses
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 15:11:14 vasta tsitaadiga

2 Vistat võrgus on eriti lihtne kokku panna. Pmst ei peagi midagi tegema icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 16:46:13 vasta tsitaadiga

:S miks mul siis ühest vistast teise ei saanud, kui ketta ära sharesin?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.10.2008 07:43:20 vasta tsitaadiga

Sest sa tegid midagi valesti, lihtne ju
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 14:06:31 vasta tsitaadiga

jalutas vista minema just selle odava dell500 pealt icon_smile.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.10.2008 14:17:14 vasta tsitaadiga

laurx, miks icon_question.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 22.10.2008 14:33:49 vasta tsitaadiga

Here we go again ....
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 14:41:21 vasta tsitaadiga

taheti.
tsitaat:

miks

home basic on mõistlik mõttekama osi vastu vahetada eriti kui on olemas vaba xp proffessionali litsents.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.10.2008 15:55:33 vasta tsitaadiga

selge. Vista Home basic minu arvates liialt ära "kärbitud" kuid samas kõigega tuleb toime icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 16:22:35 vasta tsitaadiga

ei huvita, vitsa astub nii ehk nii minu haldusalas olevatest masinatest välja. " testin ja raiskan aega, et veenduda" ajad on möödas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 22.10.2008 16:44:27 vasta tsitaadiga

mmmmagus
Mõnel mehel ikka nii kripeldab, et "oi minule meeldib nii irmsasti vista ja teistele ei meeldigig - nad vist on imelikud".

Ja siin loen et vista ultimate jookseb väga hästi - nojah töötab jah ja sebib võrgus jne, aga paljudel see legaalselt on.

Vista home basic ja vista home premium võrgundus on defaultis väga pees üldse.
Aga no olgu, need polegi töö tegemiseks.

Siit sama lugu nagu varem ja enne seda.
Kodus on jah vista vaffa, särab ja blingib ja multicoreb uue raua peal.
Samas läpkate ja muude töömasinate peal tuleb lihtsalt kassi ahastus peale kui peab kasutama
ja tuleb taas mõte peale et milleks ........?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 16:48:45 vasta tsitaadiga

IcemanXIII, otsi siis mõni normaalne läpakas icon_wink.gif

ja mul on legaalne Ultimate w00t.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 17:27:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

normaalne

a milleks ma peaks raha raiskama, et seda " normaalset " saada? raha kulub teadupärast igale poole mujale mõistlikumatesse kohtadesse. blabla. " osta normaalne raud" ei ole adekvaatne põhjendus. resurssidega on ka paremat teha kui neid lihtsalt bloatida ja kuskil kiljuda, et "aga minul töötab normaalselt ja teie, kes te ei taha, olete idikad". luide ja det tegelevad oma sodoomiaga kodukasutaja tasemel, nad ei pea midagi tegema "töömasinatega" ja seetõttu puudub neil ka adekvaatne pilt asjast.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 17:43:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

normaalne

a milleks ma peaks raha raiskama, et seda " normaalset " saada? raha kulub teadupärast igale poole mujale mõistlikumatesse kohtadesse. blabla. " osta normaalne raud" ei ole adekvaatne põhjendus. resurssidega on ka paremat teha kui neid lihtsalt bloatida ja kuskil kiljuda, et "aga minul töötab normaalselt ja teie, kes te ei taha, olete idikad". luide ja det tegelevad oma sodoomiaga kodukasutaja tasemel, nad ei pea midagi tegema "töömasinatega" ja seetõttu puudub neil ka adekvaatne pilt asjast.



täielik WORD thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 17:54:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

normaalne

a milleks ma peaks raha raiskama, et seda " normaalset " saada? raha kulub teadupärast igale poole mujale mõistlikumatesse kohtadesse. blabla. " osta normaalne raud" ei ole adekvaatne põhjendus. resurssidega on ka paremat teha kui neid lihtsalt bloatida ja kuskil kiljuda, et "aga minul töötab normaalselt ja teie, kes te ei taha, olete idikad". luide ja det tegelevad oma sodoomiaga kodukasutaja tasemel, nad ei pea midagi tegema "töömasinatega" ja seetõttu puudub neil ka adekvaatne pilt asjast.

thumbs_up.gif Täpselt

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.10.2008 18:32:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

normaalne

a milleks ma peaks raha raiskama, et seda " normaalset " saada? raha kulub teadupärast igale poole mujale mõistlikumatesse kohtadesse. blabla. " osta normaalne raud" ei ole adekvaatne põhjendus. resurssidega on ka paremat teha kui neid lihtsalt bloatida ja kuskil kiljuda, et "aga minul töötab normaalselt ja teie, kes te ei taha, olete idikad". luide ja det tegelevad oma sodoomiaga kodukasutaja tasemel, nad ei pea midagi tegema "töömasinatega" ja seetõttu puudub neil ka adekvaatne pilt asjast.
Jama!
Kaks aastat tagasi ostetud keskmise hinnaga FS Amilo - tehase arvates tol ajal oli õige opsüss XP Home või w2000 ---- tegelikult peal (legaalsed loomulikult) XP Pro ja Vista Business ja ei oska kumbagi teisele eelistada töökiiruse jms. poolest.......kannatab veel virtualpc-ga paari virtuaalkeskkondagi jooksutada, et vanemates opsüssides asju jooksutada (seega mälukasutus omajagu täielik)...........
Mingit erinudimist pole tehtud, ega ole mingeid ekstra pling-pling asju risutama pandud.
Ainult mängude jaoks võib lahjaks jääda graafikakaart, need ei huvita vähemalgi määral ja neid sinna eales ei tule.

Teisisõnu, on ikka ja jälle väga palju tihendist sõltumas..........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 18:46:56 vasta tsitaadiga

selle normaalse kohta... kui vaja hirmsasti uut opsüsteemi masinale, millel oemina xp kaasas, siis peab imo ikka juba omajagu tahtmist olema...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 09:21:43 vasta tsitaadiga

Selle teema võiks lukku panna, Win7 koputab uksele ja edu neile, kes poolpehmet toetasid ja Vista soetasid icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 06.11.2008 09:44:24 vasta tsitaadiga

Eks minulgi olid ennem Vista peale laskmist eelarvamused. Aga peale seda kui sai mõnda aega Vista Businessi kasutatud, siis kadusid ka kõik eelarvamused. Nüüd nii lauaraalil kui ka rüperaalil Vista ja ei kurda.
Mõlemal OS'il on nii häid kui ka halbu omadusi. Vistaga on küll probleeme esinenud, aga ei midagi tõsist. Harjumine võttis muidugi ka oma aja.
Niiet minu hääl on "Ei kumbagi", sest mõlemad on minu arvates täitsa head. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2008 09:46:26 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Selle teema võiks lukku panna, Win7 koputab uksele ja edu neile, kes poolpehmet toetasid ja Vista soetasid icon_wink.gif

Eks varsti jah, ise võin öelda,et minu hääl läheks Windows 7-mele. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.11.2008 12:31:46 vasta tsitaadiga

ot: kas windows 7 testiversioon on tavakasutajale juba saadaval ka?

ise on vääääga rahul Vistaga thumbs_up.gif beer_yum.gif Kas mitte Win7 ei pidanud Vista baasil tulema ja samasugune põmst. välja nägema? icon_rolleyes.gif


viimati muutis CoiL 06.11.2008 12:40:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 12:34:34 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ot: kas windows 7 testiversioon on tavakasutajale juba saadaval ka?

legaalsel teel minu teada mitte icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 12:50:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sai mõnda aega Vista Businessi kasutatud

oli domeenis ka? SMS isid ka sellega? policyte rakendumine?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.