Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.10.2008 21:22:46 vasta tsitaadiga

rääkisin telefoniga ja käisin mööda tuba ringi. astusin peale oma ibm t20-le. ja emaplaadil läks kusagil hiireühendus kusagil pekki, et trackpoint ja hiireklahvid ei tööta. hiireport ka mitte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2008 21:39:45 vasta tsitaadiga

ot: mis värk sellega on, et enamus inimesi hakkab telefoniga rääkides tuiama icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2008 22:37:55 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, mul üks tuttav ka selline. Niipea kui kõne tuleb hakkab mööda tubasid ringi kappama. Kõik kohad käib läbi, nagu otsiks midagi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2008 22:44:52 vasta tsitaadiga

Eh, eks ma ise teen aegajalt ka nii icon_biggrin.gif Millest see aga tuleb, ei tea
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.10.2008 23:14:43 vasta tsitaadiga

ahjaa mul tuli selline asi meelde, et icon_biggrin.gif
mul oli ka läppar mille ma maha müüsin aga enne seda tegin ee... vajalikest failidest koopia 80gb samsa kettale... tegin läpparile formaadi ja panin kõvaketta uuele PC järgi sain 500mb kopida ja kõvaketas küpse thumbs_up.gif icon_cry.gif enam ei saa midagi kätte... kui tuttaval on sama 80gb siis vahetab kettad sees ära ja proovib uuesti thumbs_up.gif icon_wink.gif
niiväga tahaks oma 50gb pilte kätte saada icon_cry.gif
E: Datarecoveri maksab ka seal paarkümmend tonni

_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 04.10.2008 00:43:19 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
kui tuttaval on sama 80gb siis vahetab kettad sees ära ja proovib uuesti thumbs_up.gif icon_wink.gif

Ärge ikka kettaid küll sees vahetama hakake icon_lol.gif Elektroonikaplaati võib küll üritada vahetada. Iseasi, kas seegi aitab, sest kui ikka nt mootor või lugemispead läksid, siis pole ka uuest elektroonikast vähimatki tolku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2008 08:56:37 vasta tsitaadiga

Härra, küsi kasutajalt toivos , mis see tema juures maksab.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.10.2008 12:36:44 vasta tsitaadiga

kõvakettalt andmete taastamiseks kasuta GetDataBack programmi. see on üks futuproge, mis päästab ikka imeasju ära:)

just hiljuti üks ketas lendas, mis oli nädala kolksunud ja lõpuks ei võtnud enam pilti ette. tegi väga koledat häält. aga selle programmiga sain kõik kettalt kätte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 04.10.2008 16:23:44 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
kõvakettalt andmete taastamiseks kasuta GetDataBack programmi. see on üks futuproge, mis päästab ikka imeasju ära:)

just hiljuti üks ketas lendas, mis oli nädala kolksunud ja lõpuks ei võtnud enam pilti ette. tegi väga koledat häält. aga selle programmiga sain kõik kettalt kätte.

Mis futu see enam nii väga on. Endalgi on vahel seda vaja läinud. Aga ma ei tea, kolksuvalt kettalt sellega andmeid kätte saada... Kui juba pilti ette ei võta (win või BIOS ei tunne ära vms), siis ilmselt on sellest progest vähe kasu. Kui veel ikka tunnistab miski seda ketast, siis on ehk muidugi lootust.
Vabandan enda pärast, loll sattus targutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 04.10.2008 16:58:49 vasta tsitaadiga

eino mul näitab et ketas on olemas aga tahab formaati nüüd icon_eek.gif saatsin pokalt peeti
_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.10.2008 17:26:36 vasta tsitaadiga

Casanova kirjutas:
Fisher kirjutas:
kõvakettalt andmete taastamiseks kasuta GetDataBack programmi. see on üks futuproge, mis päästab ikka imeasju ära:)

just hiljuti üks ketas lendas, mis oli nädala kolksunud ja lõpuks ei võtnud enam pilti ette. tegi väga koledat häält. aga selle programmiga sain kõik kettalt kätte.

Mis futu see enam nii väga on. Endalgi on vahel seda vaja läinud. Aga ma ei tea, kolksuvalt kettalt sellega andmeid kätte saada... Kui juba pilti ette ei võta (win või BIOS ei tunne ära vms), siis ilmselt on sellest progest vähe kasu. Kui veel ikka tunnistab miski seda ketast, siis on ehk muidugi lootust.
Vabandan enda pärast, loll sattus targutama icon_biggrin.gif


casanova, mul sai see programm kätte asjad ka kettalt, mida bios ja win ei tunnistanud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 04.10.2008 19:39:21 vasta tsitaadiga

Härra, siis on sul üsna head lood, tuleb ainult natukene vaeva näha ja hoida, et miski sinna ei kirjutaks, neid taastamise programme vististi sadu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 04.10.2008 22:48:15 vasta tsitaadiga

mahfiaz, taastatud icon_wink.gif
_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007




sõnum 18.10.2008 21:57:07 vasta tsitaadiga

minu esimene arvuti (mingi 667 mhz celeroni lauakas) läks nii,et nüüd kui asjast aru saan sis videokaart ei töötanud enam....ja ei visanud pilti ette masin...sis läksin lolli peaga tagust näppima samal ajal kui arvuti töötas ja näppisin plõks seda asja, mis muudab voolu nuppu tagant mis volte määrab ja arvuti viskas valge suitsupilve üles....hiljem avastasin ,et integreeritud videokaardi auk oli ka olemas...oleks võinud sis sinna üle panna monitori. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2008 22:34:24 vasta tsitaadiga

arvutisse tuli täna oma vea tõttu viirus icon_confused.gif

õnneks system restore aitas icon_neutral.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2008 10:47:09 vasta tsitaadiga

Mina astusin hiljuti nende "klubisse", kes on oma klaviatuuri millegagi "ujutanud". Nimelt ajasin terve klaasitäie limonaadi ümber täpselt enda G15 kohale ümber. Muidugi voolas see kõik sinna sisse ja peale kuivamist nupud naksusid, jäid kinni ja taustvalgus ei põlenud icon_evil.gif Mis seal ikka, klaver viimase pulgani lahti, korralik läbipesu ja tagasi kokku, töötab jälle kenasti thumbs_up.gif Siit aga selline õppetund, et kui arvutilaual ongi mingi joogianum, siis kindlasti pudel: sellest tuleb ümbermineku korral tunduvalt aeglasemalt jooki välja.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 28.10.2008 10:51:49 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
Mina astusin hiljuti nende "klubisse", kes on oma klaviatuuri millegagi "ujutanud". Nimelt ajasin terve klaasitäie limonaadi ümber täpselt enda G15 kohale ümber. Muidugi voolas see kõik sinna sisse ja peale kuivamist nupud naksusid, jäid kinni ja taustvalgus ei põlenud icon_evil.gif Mis seal ikka, klaver viimase pulgani lahti, korralik läbipesu ja tagasi kokku, töötab jälle kenasti thumbs_up.gif Siit aga selline õppetund, et kui arvutilaual ongi mingi joogianum, siis kindlasti pudel: sellest tuleb ümbermineku korral tunduvalt aeglasemalt jooki välja.


ma ajasin mõni päev tagasi õlle sama klaviatuuri peale icon_lol.gif
alguses töötas korralikult, kuni mõned nupud sassi läksid ning topelt tähti hakkasid tegema

eks peab ka aega võtma et klaviatuur ära puhastada
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 22.11.2008 12:21:50 vasta tsitaadiga

otsisin 5 minutit täiesti musta pilti googlest et näha mida monitoril puhastada on vaja (paintis polnud fullscreen), siis tuli meelde et peaks välja lülitama icon_redface.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 22.11.2008 12:33:45 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
otsisin 5 minutit täiesti musta pilti googlest et näha mida monitoril puhastada on vaja (paintis polnud fullscreen), siis tuli meelde et peaks välja lülitama icon_redface.gif


icon_lol.gif ega jah, vahest oskame kõik asju suure kaarega teha. Ise olen samas olukorras olnud - tegin kiirelt omale html faili millel taustaks must värv ja panin browseri fullscreeni peale icon_lol.gif Puhastasin monitori ära ja siis tulin sama asja peale, et oleks võinud monitori lihtsalt välja lülitada. Tõsiselt debiilne tunne tekkis siis icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2008 12:55:42 vasta tsitaadiga

toomux kirjutas:
minu esimene arvuti (mingi 667 mhz celeroni lauakas) läks nii,et nüüd kui asjast aru saan sis videokaart ei töötanud enam....ja ei visanud pilti ette masin...sis läksin lolli peaga tagust näppima samal ajal kui arvuti töötas ja näppisin plõks seda <b><i>asja, mis muudab voolu</i></b> nuppu tagant mis volte määrab ja arvuti viskas valge suitsupilve üles....hiljem avastasin ,et integreeritud videokaardi auk oli ka olemas...oleks võinud sis sinna üle panna monitori. icon_neutral.gif


Endal ükskord pmst sama teema, kuigi minu arvutil ei olnud midagi viga. (olin vist u. 7-8 aastane) Olime sõpradega minu toas, arvuti käi ja sõber mängis vist GTA-d. Olin varem toiteploki taga näinud kahte nuppu, ühe mõju teadsin (see oli see voolu nupp I / O ) aga teine oli mingi kahtlane nupp mille ülesse oli kirjutatud 220V ja alla midagi muud. Et siis kui üles lükkad paned 220V peale ja kui alla siis...Kusjuures olin varem ka seda nuppu näppinud aga midagi polnud veel juhtunud. Siis ütlesin sõbrale üle laua et "noh teeme pauku ka?" (niisama jutujätkuks) ja samal ajal lükkasin selle nuppu alla ja oh üllatust, seekord toimis. icon_lol.gif Kätest käis läbi surin, arvuti läks kinni ja ise olin suure valge tossupilve sees. No ja siis oli muidugi s*tt püksis et oi pagan mis see nüüd oli ja mis saab. Kui aga selle nupu tagasi lükkasin ja arvutit tööle üritasin siis see läkski ning kõik tundus korras olevat. Keegi ei saanudki vist sellest rohkem teada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2008 21:30:27 vasta tsitaadiga

kui välja lükata, siis ei ole nii hästi näha mustus kui tagant valgustusega
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 09.01.2009 19:18:32 vasta tsitaadiga

Sai siis mitte väga ammu hakatud lauaarvutil toidet vahetama vingema vastu. Kahjuks oli kastis ruumi vähe ja toite kättesaamiseks ja uue paigaldamiseks oli vaja eemaldada ka protsessori ventilaator, mis käis maha üsna lihtsalt. Sai siis hakata asja, mis muudab voolu kastist välja võtma, selle üks nurk riivas muidugi ka prose radikat ja see kukkus kolksti protsessori küljest ära. Tuli välja et ventika kinnitus hoidis ka radikat kinni. Mul muidugi suu lahti, sest sellist asja ei osanud ma oodata ja ma polnud elusees veel protsessorile radikat paigaldanud. Ja seda ka kedagi teist tegemas näinud. Ja olen kuulnud igasugu õudusjutte protsessorite läbipõlemise kohta jahutuse puuduliku paigalduse tõttu. Prose ise P4 2,8 GHz ja sellest ikka tegelikult kahju kui läbi põleb. Aga riskisin, hõõrusin natuke termopastat mis prose peal oli natuke sõrmeotsaga laiali, paigaldasin radika, seda eelnevalt igaks juhuks vastu prose edasi-tagasi liigutades et kontakt parem oleks. Ja siis kinnitasin ventilaatori, enne seda muidugi ka uue asja, mis muudab voolu. Lõpuks kui kõik korras, panin arvuti käima ja kohe-kohe everesti prose tempi vaatama. Ootasin mis ma ootasin aga eriti kõrgele see ei tõusnudki (oli vist kuskil +50...+60 vahel (täpselt ei mäletagi). Seega õnnelik juhus minusuguse amatööri käes. Ka hiljem pole protsessori temperatuuriga probleeme olnud, olen jooksutanud seal arvutis videotöötlusprogramme jms. Seega läks mul selle toiteka vahetusega suht õnnelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReBeL
HV kasutaja
ReBeL

liitunud: 10.06.2007




sõnum 09.01.2009 22:52:17 vasta tsitaadiga

raadio13 kirjutas:
panin toiteka pealt 220 asemel 150 peale siis käis hea litakas ära icon_biggrin.gif thumbs_up.gif soovitan proovida icon_biggrin.gif


olen lapsepõlves proovinud:D
emale ütlesin pärast muidugi, et "mina ei tea midagi" icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2009 05:15:41 vasta tsitaadiga

Mul oli oma tutika läpakaga õnnetus.nimelt oli läpakas kapi otsas(no minu kõrgune kapp 1m80cm umbes)oli seal keskuse juures, kuna auxi juhe oli jube lühike, aga seal lähedal ei olnud vaba voolupesa läpakale ja juhe ulatus hädaga teisele poole tuba, ja juhe jooksis täpselt ukseava eest nagu püünismiini sütiku nöör.tümps peksis lamp oli sealt toast kustutatud ja kui järsku hooga tuppa lendasin hüpaski läpakas vastu maad. kukkus siis klaveatuuri osa parema alumise nurga peale ja ekraani parema ülemise nurga peale.Siis mõtlesin, et jokk kah mul masinaga.a sa kae, mitte kui midagi ei juhtunud.luck. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2009 09:50:36 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Mul oli oma tutika läpakaga õnnetus.nimelt oli läpakas kapi otsas(no minu kõrgune kapp 1m80cm umbes)oli seal keskuse juures, kuna auxi juhe oli jube lühike, aga seal lähedal ei olnud vaba voolupesa läpakale ja juhe ulatus hädaga teisele poole tuba, ja juhe jooksis täpselt ukseava eest nagu püünismiini sütiku nöör.tümps peksis lamp oli sealt toast kustutatud ja kui järsku hooga tuppa lendasin hüpaski läpakas vastu maad. kukkus siis klaveatuuri osa parema alumise nurga peale ja ekraani parema ülemise nurga peale.Siis mõtlesin, et jokk kah mul masinaga.a sa kae, mitte kui midagi ei juhtunud.luck. thumbs_up.gif
Üks Mikrolingi raal kukkus mul kah ~1.50 kõrguselt alla. Klaviatuuri pidin uuesti tagasi küll paigaldama aga muidu töötab siiani edasi. Veider.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.