Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 10:12:08 vasta tsitaadiga

zimson, VMWare Fusion on igatepidi parem. Ent arvesta, et Windows registeerib riistvara muutuse ja tänu sellele tuleb uuesti aktiveerida icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 11:07:00 vasta tsitaadiga

Nagu ma saan aru on ikkagi võimalik sama partitsiooni nii Boot Campi kui ka virtuaalmasina vahendusel jooksutada? Ainult et Windows ise pidurdab sellist tegevust?
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2008 22:15:56 vasta tsitaadiga

härrased, MBPdele 2x4gb rammu kiirelt ostma icon_biggrin.gif
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=573700

tundub, et sellest masinast jätkub veel pikkadeks aastateks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 03.10.2008 10:31:26 vasta tsitaadiga

Mul on 2.2-ne - kas ka 8G sööb?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 03.10.2008 23:32:35 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
härrased, MBPdele 2x4gb rammu kiirelt ostma icon_biggrin.gif
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=573700


kui kõik plaanipäraselt läheb, siis esmaspäeval saan enda kogemusi ka postitada

deejay kirjutas:
Mul on 2.2-ne - kas ka 8G sööb?


http://guides.macrumors.com/MacBook_Pro

rev D ja E peaks idee poolest toetama 8GB icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2008 23:33:26 vasta tsitaadiga

kuigi isiklikult ei näe pointi 8gb.
kui vaid tilli pikendamine icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 03.10.2008 23:39:32 vasta tsitaadiga

kuidas kellelegi... kui ikka vista, xp ja ubuntu virtuaalmasinad korraga on vaja tööle ajada ja samal ajal veel edukalt macosx'is endas askeldada (ja seda kõike niimoodi, et midagi teha ka saab, mitte ainult oodata ja oodata), siis on 8GB täitsa mõttekas... 4 ajab asja ikka väga väga hädapäraselt ära...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 06.10.2008 17:12:26 vasta tsitaadiga

nõus mks-iga. virtuaalmasinate peale minnes on juba natuke teine teema tõesti.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.10.2008 18:18:47 vasta tsitaadiga

8gb sees ja Mac OS X toimib ilma igasuguste probleemideta... huvi pärast proovisin ka Boot Campiga vista üles lasta, et benchmarkida ja mängida natuke icon_biggrin.gif... aga vista uimab... some updates later...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 07.10.2008 14:01:00 vasta tsitaadiga

Kuskohast ma tean, milline rev. mul on? System Profiler peaks ju midagi ikka näitama ... aga kust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2008 14:07:39 vasta tsitaadiga

tracpadiga saad zuumid ja pühkida pilte eest ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 07.10.2008 15:24:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tracpadiga saad zuumid ja pühkida pilte eest ?

Ei saa doh.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2008 15:25:51 vasta tsitaadiga

siis on gen.3
http://en.wikipedia.org/wiki/MacBook_Pro
juhul kui settingute alt vaadata ja sättide ei oska.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkir
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 07.10.2008 19:42:58 vasta tsitaadiga

System Profileris vaata Hardware overview alt "Model Identifier".
Endal 1. gen ja näitab "MacBookPro1,1"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2008 19:46:05 vasta tsitaadiga

krt sealt ju näeb muidugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 08.10.2008 11:21:25 vasta tsitaadiga

erkir kirjutas:
System Profileris vaata Hardware overview alt "Model Identifier".
Endal 1. gen ja näitab "MacBookPro1,1"

Model Identifier: MacBookPro3,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2.2 GHz
Number Of Processors: 1
Total Number Of Cores: 2
L2 Cache: 4 MB
Memory: 2 GB
Bus Speed: 800 MHz

Selline ta siis ongi icon_smile.gif
64bit igatahes, aga imho 4G ainult max. Või ikka 8?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkir
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 08.10.2008 19:26:47 vasta tsitaadiga

deejay kirjutas:
erkir kirjutas:
System Profileris vaata Hardware overview alt "Model Identifier".
Endal 1. gen ja näitab "MacBookPro1,1"

Model Identifier: MacBookPro3,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2.2 GHz
Number Of Processors: 1
Total Number Of Cores: 2
L2 Cache: 4 MB
Memory: 2 GB
Bus Speed: 800 MHz

Selline ta siis ongi icon_smile.gif
64bit igatahes, aga imho 4G ainult max. Või ikka 8?



Paistab 8 olevat, kui macrumorsi juttu uskuda.
Lisaks on 3,1 ja 4,1 mudelitel maksimaalse mälu hulk sama, nii et arvatavasti töötab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 14:43:49 vasta tsitaadiga

uus macbook pro, by mr blurrycam

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2008/10/newmacbookpro1.jpg

sahistatakse, et Hybrid gpu lahendus 9600 GT´ga ja über akukestvusega. Eks paari tunni pärast saab täpsemini teada, aga kui võtta, et Lenovo sai oma 6-7h normaalse kasutusega hakkama ja et OSX ehk energia säästlikum on, kes teab. IMO on kõik üle 6h päris hea tulemus sellise masina kohta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 14.10.2008 15:14:52 vasta tsitaadiga

Must klaviatuur on thumbs_up.gif (me like it a lot!), 6h on liiga optimistlik imho.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2008 15:35:03 vasta tsitaadiga

krt läikiv ekraan icon_sad.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 14.10.2008 15:37:38 vasta tsitaadiga

Usun et ka matt on saadaval. Hetkel olen mina oma matiga väga rahul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 15:49:16 vasta tsitaadiga

http://www.macrumors.com/ allikas väidab, et ainult glossy ekraan saab olema.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 15:55:32 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
http://www.macrumors.com/ allikas väidab, et ainult glossy ekraan saab olema.

Loodetavasti mitte, kuna tegemist ikka ju "tööloomaga" ja glossy on thumbs_down.gif
P.S must "klaver" on nostalgiline icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 14.10.2008 20:46:12 vasta tsitaadiga


Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 14.10.2008 21:05:06 vasta tsitaadiga

Kõva. 17 tollist ei ole?
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 14.10.2008 21:07:29 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Kõva. 17 tollist ei ole?

17" mudel saab väidetavalt täna samuti uuendatud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 21:13:59 vasta tsitaadiga

Ainult glossy ekraan. See natuke imeb.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 14.10.2008 21:25:34 vasta tsitaadiga

Kiire DDR3 ning 9600M GT ... ohjaa - eks nii poole aasta pärast jõuavad meilegi icon_wink.gif Ainult glossy ekraan - see jah imeb.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 21:27:55 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
tanel98 kirjutas:
Kõva. 17 tollist ei ole?

17" mudel saab väidetavalt täna samuti uuendatud.


17" versioonil lisati mälu vist ja kõvaketas vahetati suurema vastu. Muu sama.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 10:35:33 vasta tsitaadiga

Uus MBP ei lähe nagu üldse... prrrr... icon_confused.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 10:41:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Uus MBP ei lähe nagu üldse... prrrr... icon_confused.gif


Sama arvamus,võiksid juba HMDI jms ühendused peale panna,nagu kivi aeg...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2008 11:23:42 vasta tsitaadiga

HDMi võimaldab ühest väljunitst 2 molli järgi ühendada?
displayport pidavat olema järgmine põlvkond rohkemate võimalustega+HDMIl jääb reso pidurdama
http://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 15.10.2008 11:40:35 vasta tsitaadiga

Väga kena on uus MBP. Vaatasin videot ka ... mmmm, nämmu! beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 15:54:33 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
HDMi võimaldab ühest väljunitst 2 molli järgi ühendada?
displayport pidavat olema järgmine põlvkond rohkemate võimalustega+HDMIl jääb reso pidurdama
http://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort


gizmodo blogist:

Q: Why isn’t HDMI or Blu-ray in there? And Display Port is?
A: HDMI can’t drive our 30-inch display, so we put in Display Port.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 11:06:25 vasta tsitaadiga

Väike review: http://gizmodo.com/5063492/macbook-and-macbook-pro-dual-review
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 17.10.2008 16:30:20 vasta tsitaadiga

Novembrikuust siis ka Eestis: http://forte.delfi.ee/news/arvuti/article.php?id=20129742
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 23:46:45 vasta tsitaadiga

huvitav, kas macbook pro 256MB videoga masinale on seotud prosel miskid piirangud ka, või saab ka sellele tugevamat proset peale tulevikus vahetada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2008 23:47:25 vasta tsitaadiga

siiani on joodetud CPUdega MBd ja MBPd olnud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 14:51:10 vasta tsitaadiga

Aijah, millegipärast oli mul tunne, et joodetud olid aint macbookid, vaatasin mööda...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 18:56:07 vasta tsitaadiga

Ettevaatust. Uutel Macbook Prodel on väga kehvad hinged, voodis/diivanis kasutamine peavõimatu thumbs_down.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2008 19:44:01 vasta tsitaadiga

d3t, täpsusta.
vajub kinni vms ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 20:30:58 vasta tsitaadiga

digweed, justnimelt. Ei hakanud enne rääkima kui sain paar teist mudelit katsuda ja kõik omavad sama efekti.

Veel internetist: http://technologizer.com/2008/10/16/im-calling-it-the-new-macbook-pro-hinge-flop-effect/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 29.11.2008 11:34:26 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
digweed, justnimelt. Ei hakanud enne rääkima kui sain paar teist mudelit katsuda ja kõik omavad sama efekti.

Veel internetist: http://technologizer.com/2008/10/16/im-calling-it-the-new-macbook-pro-hinge-flop-effect/


Väga nigel ikka sellekohapealt icon_sad.gif
Tehke veel asju kergemaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2008 18:54:18 vasta tsitaadiga

2.53Ghz unibody käes.
krt lcd eredus põhjas on u. sama ere kui classicu eredus poole peal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.12.2008 21:23:45 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas kõrvaklapi pesa peabki selline olema, et kui pistik kasvõi pool millimeetrit pesast välja tuleb, lülitub kohe kõlarite peale? Või on see ainult minu mudeli iseärasus?

Pesal endal tundub olevat mingi nõks, mis pistikut sees hoiab, kuid selle lokse on kusagil millimeeter. Kuid lüliti, mis vahetab kõlari ja klapi vahel tundub mõjuvat ainult siis, kui pistik on täiesti põhjas...

Jutt siis uuest MacBook Pro'st
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2008 22:31:54 vasta tsitaadiga

sai proovitud ja mul sama värk.
samas ei sega ka. midagi liigutades masinal järgi ei ole.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 20.12.2008 14:29:21 vasta tsitaadiga

Olen siis tänasest ka ühe sellise isendi omanik ja asi tundub ikka väga mõnus 8) Eks see Windowilt üleminek nüüd nati aega võtab, aga midagi hullu siin küll ei ole. Plaanis nüüd ka mälu juurde osta, aga tekib küsimus, et kas minu konkeetne isend siis kannatab seda 8GB või saan ainult selle 4GB sisse panna?

Model Identifier: MacBookPro4,1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2008 17:01:50 vasta tsitaadiga

4.1 peaks üle 4gb kannatama.
samas ei näe seal mingi pointi
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 20.12.2008 18:26:39 vasta tsitaadiga

Tegelen muusika prdutseerimisega ja igasugune lisa mälu tuleb kasuks icon_smile.gif Samas lugesin ka, et 8GB võib liiga palju olla ja OS X võib tekkida probleeme? Võibolla oleks siis 6GB mõttekam? Ahjaa, plaanis on kindlasti peale panna ka Windows XP, et saaks ühte produtseerimis programmi kautada - kas XP aga toetab 6/8GB mälu?

Tänud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 16:49:27 vasta tsitaadiga

Common kirjutas:
Ahjaa, plaanis on kindlasti peale panna ka Windows XP, et saaks ühte produtseerimis programmi kautada - kas XP aga toetab 6/8GB mälu?

"Harilik" 32bit XP toetab kuni 3,25GB tuuri, 64bit kuni ulmelised 128GB. Pooldan ka arvamust, et üle 4GB pole mõtet sh. finantsi poolelt kuna DDR3 SO-DIMM`id on veel kallid. 2GB DDR3-1066 pulk on ~1300.-, siis 4GB on oluliselt kirvem.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.