Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.10.2008 18:12:40 vasta tsitaadiga

ää... ma pakun mis on mehhiko icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 18:17:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho, pindala
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 01.10.2008 18:18:08 vasta tsitaadiga

Rhode Island?
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 18:21:36 vasta tsitaadiga

ArQ, mhmh. google?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 01.10.2008 18:23:39 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
ArQ, mhmh. google?


Mis sa arvad, et ma mingi tark olen või?

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 18:32:41 vasta tsitaadiga

ArQ, ei, sa oled ju eestlane icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 01.10.2008 18:47:30 vasta tsitaadiga

http://www.okcupid.com/tests/take?testid=8885063076161677320
Nonii ässad .... andke tuld, tahaks näha kui 100% ei tule icon_biggrin.gif

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 01.10.2008 18:59:30 vasta tsitaadiga

Yep, you're one of the best. You payed attention in school, watched some good TV shows, read the paper, and you know what you're talking about. If you put your mind to it, you just might score high in other knowledge tests as well! It's amazing how much one can accomplish when paying attention: you score high on a OkCupid test! Congratulations!

71/100 You scored 94% on knowledge, higher than 71% of your peers.

_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 01.10.2008 19:03:18 vasta tsitaadiga

Ja kui nüüd sinu 6% valesid vastuseid välja noppida ja eraldi esitada võib päris rumal mulje jääda kõrvaltvaatajale eks icon_wink.gif
_________________
No worries!


viimati muutis ArQ 01.10.2008 19:35:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:22:20 vasta tsitaadiga

Pff nõrk test, ei kasutanud mingeid abivahendeid ja sain:

You scored 84% on knowledge, higher than 28% of your peers.

Fact freak

icon_biggrin.gif

Ameeriklased on ikka niiiiiiiiiiiiii lollid tegelt icon_lol.gif
ok nali. 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.10.2008 19:26:40 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
http://www.okcupid.com/tests/take?testid=8885063076161677320
Nonii ässad .... andke tuld, tahaks näha kui 100% ei tule icon_biggrin.gif

Fact freak

* 79/100 You scored 95% on knowledge, higher than 79% of your peers.


Ehk siis Einstein. Paari küsimuse vastusevariantidega oldi puusse pandud, mitu varianti oleks õiged olnud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.10.2008 19:32:05 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et eestlased on nii targad. icon_biggrin.gif Palju targemad kui ameeriklased icon_smile.gif oi kui palju. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:00:05 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Tuleb välja, et eestlased on nii targad. icon_biggrin.gif Palju targemad kui ameeriklased icon_smile.gif oi kui palju. thumbs_up.gif

sa ikka ei saand asjale pihta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:25:47 vasta tsitaadiga

http://www.google.com/search2001.html

In honor of our 10th birthday, we've brought back our oldest available index. Take a look back at Google in January 2001.
icon_smile.gif
Nt. YouTube'i pole mõtet otsida

edit: võrdluseks toon otingusõna "google"

2001: Results 1 - 10 of about 3,780,000 for google.
2008: Tulemused 1 - 10 ligikaudu 2,830,000,000-st otsingule google
mnjaa

editedit: http://backrub.c63.be/1997/ icon_biggrin.gif

hull statistika ka seal:
Number of 404's 1.6 million
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:54:57 vasta tsitaadiga

http://www.seb.ee/files/kampaaniad/oppelaen/index.html

Tiba kaheti mõistetav see auto osa ... pidin paar korda üle lugema enne kui kohale jõudis icon_razz.gif
Kuigi iseenesest oleks 500-aastane kasutusõigus päris kift icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 21:13:32 vasta tsitaadiga

Results 1 - 3 of about 3 for Hinnavaatlus. (0.01 seconds)
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 01.10.2008 21:14:22 vasta tsitaadiga

StaticMoth, päris hea icon_lol.gif
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.10.2008 11:32:18 vasta tsitaadiga

www.dicksonweb.com

viimati muutis ajuNolk 02.10.2008 10:56:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 14:44:51 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
http://www.okcupid.com/tests/take?testid=8885063076161677320
Nonii ässad .... andke tuld, tahaks näha kui 100% ei tule icon_biggrin.gif


You scored 95% on knowledge, higher than 82% of your peers.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 15:16:14 vasta tsitaadiga

kui ma enne tegin siis sain 81% aga nüüd tegin korralikumalt ja sain 90%
higher than 60% of your peers
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 03.10.2008 16:13:37 vasta tsitaadiga

ise sain 85% Kohati vedas inglise keel alt.

aga pole kõik need eestlased nii targad midagi kui mõni siin arvas. Lihtsalt HV-s on harju keskmisest pisut intelligensemad inimesed koos icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 03.10.2008 16:27:58 vasta tsitaadiga

esimese korraga 95%, normaalne icon_razz.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.10.2008 16:14:30 vasta tsitaadiga

esimese korraga "98% on knowledge, higher than 93% of your peers." huvitav millise küsimuse ma valesti vastasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 20:56:54 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
http://www.seb.ee/files/kampaaniad/oppelaen/index.html

Tiba kaheti mõistetav see auto osa ... pidin paar korda üle lugema enne kui kohale jõudis icon_razz.gif
Kuigi iseenesest oleks 500-aastane kasutusõigus päris kift icon_razz.gif

kui oled ainult HV-sõber siis poindile pihta ei saagi...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 21:02:16 vasta tsitaadiga

nagu auto mark Fiat 500 v? icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 22:14:26 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
nagu auto mark Fiat 500 v? icon_lol.gif


oled õigel teel 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.10.2008 14:53:31 vasta tsitaadiga

Raha otsas @ võlgnevus http://www.hansabank.ee/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 15:53:36 vasta tsitaadiga

kopirait, link suunab https://data.zone.ee/ lehele.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.10.2008 16:36:39 vasta tsitaadiga

Nüüd ei funka jah enam aga enne oli selline pilt
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 20:06:22 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 21:03:35 vasta tsitaadiga

http://www.paikesepagar.ee/main_est.html
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 14:54:13 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
laurx kirjutas:
http://www.paikesepagar.ee/main_est.html

Ärapanija aadressil juba teel?


päevaleht ka teema juba üles korjanud

http://www.epl.ee/artikkel/444577

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.10.2008 17:57:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ajuNolk, saada ise, mina ei viitsi.

Mina neile enam ei saada, ükskord saatsin neile hästi ägeda nalja aga nad ei pannud seda saatesse. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 18:25:17 vasta tsitaadiga

http://www.paikesepagar.ee/main_est.html
Miks slaavi geeniustest veebimeistrid ei lase teksti 100.- eest normaalselt ära tõlkida icon_question.gif
icon_evil.gif

See osa on eriti hea:
http://www.paikesepagar.ee/dostavka_est.html
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 20:13:28 vasta tsitaadiga

... tort taha kolm päeva... thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 22:06:18 vasta tsitaadiga

pole vist terve aasta niimoodi naernud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 12.10.2008 10:54:42 vasta tsitaadiga

http://www.paikesepagar.ee/production1_est.html
puvilja kook

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 12:25:18 vasta tsitaadiga

Pole küll arvutivärk,aga tehnikaga seonduv ikka.Minuarust äärmiselt lahe:


http://img9.auto24.ee/auto24/forum/560/999/5867999.jpg

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 10:22:41 vasta tsitaadiga

http://www.soov.ee/search.do?parentNode.idString=1080801&method=view&adIndex=-1

icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 14:44:29 vasta tsitaadiga

http://www.soov.ee/search.do?method=view&id=1362352&adIndex=8&parentNode.idString=391476&
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 14.10.2008 14:47:19 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
http://www.soov.ee/search.do?method=view&id=1362352&adIndex=8&parentNode.idString=391476&


Huvitav kas elu vastu saab ka vahetada?

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 18:46:44 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
http://www.soov.ee/search.do?method=view&id=1362352&adIndex=8&parentNode.idString=391476&


icon_lol.gif

Jagex võiks nüüd ära bannita, siis saab elu endale thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 10:35:43 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Ardo kirjutas:
http://www.soov.ee/search.do?method=view&id=1362352&adIndex=8&parentNode.idString=391476&


icon_lol.gif

Jagex võiks nüüd ära bannita, siis saab elu endale thumbs_up.gif

Kommentaarides all jube bisnes käib juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 23.10.2008 09:40:54 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on olnud aga... http://www.hot.ee/mardu123/arvutiabi.htm beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 23.10.2008 09:47:58 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
Ei tea kas on olnud aga... http://www.hot.ee/mardu123/arvutiabi.htm beer_yum.gif


CD-plaadi sisestamine flopiseadmesse 300.-
Kõlarite ühendamine valesse auku 765.-


lihtsalt parimad icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 19:56:37 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/17478/

Mida kõike ei osteta ja veel avalikult icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 10:38:34 vasta tsitaadiga

http://www.tatarihostel.ee/eesti/index.html
Pakivad külalistele tube icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 21:31:32 vasta tsitaadiga

Eriline mõttetus http://zaebali.com/

FF kasutajatele:
about:robots
about:mozilla
see siis tuleb aadressiribale kirjutada
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 04:41:05 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
FF kasutajatele:
about:robots
about:mozilla
see siis tuleb aadressiribale kirjutada
mida iganes FF developerid ei ürita. tõesti ei ole naljakas, nagu üldse mitte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:07:51 vasta tsitaadiga

http://www.juhinaguansip.eu/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.