Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.10.2008 08:11:31 vasta tsitaadiga

1,8k? icon_razz1.gif mis kogu aja parim on? Meie hunter lasi mingi 2,6k (ilma hastematta) ainult MH/BT gearis, viimasel ajal pole vaadanud, mingi 2,9k peale peaks jääma vist
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 10.10.2008 10:03:15 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Kuram, selle nädala teroni parim vaid 1.8k. Manapool on nõnna tilluke (6200 mana) et kohutavad manaprobleemid on kui mana tide/totem puudu on, seekord istusin meleegrupis ja sain aint feralilt tuge.

Soovitaksin leida reidi retribution paladin - judgement of wisdom on väga kõva boost kogu ranged klassidele. Kui see on olemas, siis tekib võimalus kasutada isegi haste potioneid.
Õige BM grupp ongi: Feral, enhancement shaman, 2x BM, 1x EW (reidi dps seisukohalt on see suht parim setup) - seega "tide" ei olegi hunterile nii vajalik, kui see esmapilgul tunduda võiks.

Vaadates sinu relva ning toda WWSi, siis ütleks, et sa oled liiga kõva macro spammer - 81 SS vs 51 AS on siba mööda Crossbow of Relentless Strikes relvaga. Paljud räägivad, et macrode kasutamine on easymode... Mina ütleks selle peale, et macrod ei ole 100% vigadeta - tuleb pooleldi käsitsi sebida (kindalsti on sulle tuttav 3x Steady Shot streak ilma auto shotita?) või üldse teha 100% "handwave"
Kill try peal on suhe ok: 99 SS vs 80 AS.

Minu manapool unbuffed on 6900 something something.

/Edit.
@ Madedog hunter. Hastemata BT/HY hunter - mida sa üldse selle all mõtled? Kui too mister X hunter laseb sellises reidi setupis sama 2.6-2.9, siis ma söön oma mütsi ära(kindlasti on ta upgrade saanud, aga 2.9k sellises setupis ei lase...)! Kommentaariks võiks öelda, et high end hunter laseks selles setupis mitte rohkem kui 2.7k (kalduks arvama, et see on ka üle pingutatud, kui just mingi lucky streak ei tule), seega igasugu 2.9k 100% BT/HY gearis on loll jutt.
Fighti aja pikkus on väga oluline lõpp dps numbri arvutamisel icon_wink.gif Seega, kui selliseid numbreid välja tood, siis link WWS või ütle fighti pikkus.

Lucky streakidest rääkides on meil üks warlock lasknud Brutalluse peal keskmiselt 48% crit, mis on siba üle mõistuse - ta tegi 3150 dpsi üle 4:47.
Silmas tuleb pidada ka unlucky streake. Kui normaalne oleks olnud teha ~41% ringi, aga sa teed 29%, siis võid õnnitleda Blizzardi Random Number Generator'it.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.10.2008 11:05:58 vasta tsitaadiga

Logish siis et proper groupsetupiga... 2x bm, ferol, restosham, SV. (kõnealune hunter on BM), retpally ka raidis.

...


PS: tasuks lugema õppida
tsitaat:

Meie hunter lasi mingi 2,6k

...
tsitaat:

2,6k



Kes 2,9st midagi rääkis bt/mh gearis : > Tähelepanelik lugeja teab, et me vaibime twinsidel, seega 2,9 on osade swp vidinatega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 10.10.2008 12:07:25 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
1,8k? icon_razz1.gif mis kogu aja parim on? Meie hunter lasi mingi 2,6k (ilma hastematta) ainult MH/BT gearis, viimasel ajal pole vaadanud, mingi 2,9k peale peaks jääma vist


madedog kirjutas:
Logish siis et proper groupsetupiga... 2x bm, ferol, restosham, SV. (kõnealune hunter on BM), retpally ka raidis.
Kes 2,9st midagi rääkis bt/mh gearis : > Tähelepanelik lugeja teab, et me vaibime twinsidel, seega 2,9 on osade swp vidinatega.


Ei no nii madalale ei tasu nüüd ka langeda, et kegdagi siin lugema tuleks hakata õpetama...
Mis sa mõtled, et mu pea prügikast on, mis peab meeles, et x guild wipeb kuskil y bossi peal? Nop. See ei ole praegu üldse kõne all, kuna sa tood välja väited, aga nendele rohkem infot ei jaga.

"Meie hunter lasi hastemata ainult BT/MH gearis 2.6k". OK. Oli miski lahe setup ja tegi ära. Mida selle ilma hastemata all mõeldakse (kui just väideti, et on proper grupp, mis annab kasutamiseks bloodlusti ja haste potid)? Palju geari juurde on tulnud (time frame?) konkreetsele hunterile kuni twinsi õppimiseni on teadmata. Viimase aja reidid on siis hõlmanud "hasted" varianti - proper grupp??
Võibolla tal on miski 1 jupp juures (võibolla 2? "osad vidinad"), aga kuna ta on saanud BL/haste potid, siis teroni juures võib see omakorda anda 250+ dpsi, mis tegelikult annab kõnealuse vahe juba peaaegu välja.
Kui kaua läks aega, et kõnealust bossi maha saada?

Rohkem eneseväljendust paluks... Detailid, detailid, detailid.

Keegi kunagi ütles: "WWS or it did not happen".

PS!
Ära nüüd mõtle, et mulle meeldib tähti närida, aga ma tulen loen mõned viimased postitused läbi, siis loen seda "Meie hunter" postitust, siis tekib ikka arusaamatuid punkte küll ja küll, mida nende ütluste all mõeldakse...

Toon sulle ühe näite ka:
"Ma tean ka hunterit, kes lasi 3500 dpsi brutalluse peal hasted!" See on täiesti useless informatsioon.
Kui ma lisan siia juurde, et tegemist on SK Gaming hunteriga Munken, tal on proper grupp, 2x BL ja iga võimalik buff + iga võimalik debuff bossi peal, siis see number ei tundugi väga müstiline (tegemist on ühe parima geariga hunteriga maailmas). Aeg killimiseks ~4:10.

PS2!
Juhul, kui sa ei saa aru killimise aja tähtsusest, siis vaata mõnda akama killi, kus on täiesti müstilised dps numbrid. Need tulevadki täpselt selle pärast, et fight on lühike ja CoolDownid omavad suuremat väärtust dpsi määramisel (mida pikemaks läheb fight, seda väiksem on dps number).

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 12:39:25 vasta tsitaadiga

Aga meie tapsime kahe päevaga kolm neli bossi ära ja saime nats aega M'urul ~30% kandis wipeda, nüüd siis veel kolm päeva aga temaga veel kakelda, et enne 3.0'i ikka maha saaks. Kahju, et üleeile õiged inimesed end kirja ei pannud et oleks saanud kohe twinsid maha, oleks jäänud rohkem aega M'urule.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.10.2008 13:06:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Samas mis teha, shield block'i ju warridel enam pole


Improved Shield Block (Protection) now has 2 ranks and reduces cooldown of Shield Block by 5/10 secs. It no longer increases the number of blocks.

See on Patch note all, vaadates Talent calculatorit ma sellist asja üldse ei näe. Näen Shield Mastery talenti, (Increases Block value by 15%/30% and reduces Shield Block cooldown by 10sec/20sec)

Ühesõnaga tahtsin küsida et mis infole tuginedes sa väidad et warrioridel pole enam shield blocki? PTR's mängid ? Huvi pärast uurin, mängisin väga pikalt just protection warriori.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 13:12:22 vasta tsitaadiga

Shield block kui asi, mis garanteerib 100% blokeerimise ja blokerib topelt damage on talentidega 40s cooldowniga ja kestab 10s.

http://wotlk.wowhead.com/?spell=2565
Shield Block
Instant 1 min cooldown
Requires Shields
Requires Defensive Stance
Increases your chance to block and block value by 100% for 10 sec.

Vs vana: http://www.wowhead.com/?spell=2565
Shield Block
10 Rage
Instant 5 sec cooldown
Requires Shields
Requires Defensive Stance
Increases chance to block by 75% for 5 sec, but will only block 1 attack.


Warriorit pole eales mänginud, PTR'is ega betas ei osale. Lihtsalt hoian paaril uudistesaidil silma peal icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.10.2008 13:23:03 vasta tsitaadiga

Ok, thx, seega asi ikkagi mägnus ainult rohkem nagu "panic button" nüüd siis...või noh tglt üleval on ikka kasulik hoida eriti just bosside enrage vms ajal.
Mõnes mõttes kahju, jällegi vähem liigutusi teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 13:27:19 vasta tsitaadiga

Eks ta on jah mini-shield wall nüüd. GCD peal ka pole ning kombineerituna critical block'ile ja uuendatud str->block value convertimisele võib see üsna korralikult vähendada sisse tulevat dammi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agamina
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.10.2008 13:45:38 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Seda Patchi kuskilt mujal (kiiremini) ei anna tirida?

1.5GB @ 32kb/s pole just meeldiv.


Mine world of warcraft/chace folderisse ja sealt leiad BackgroundDownloader.torrent faili mille saad avada oma torrent kliendiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 13:51:33 vasta tsitaadiga

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Torrentid igale eksisteerivale patchile icon_rolleyes.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2008 15:05:10 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
Kuram, selle nädala teroni parim vaid 1.8k. Manapool on nõnna tilluke (6200 mana) et kohutavad manaprobleemid on kui mana tide/totem puudu on, seekord istusin meleegrupis ja sain aint feralilt tuge.

Soovitaksin leida reidi retribution paladin - judgement of wisdom on väga kõva boost kogu ranged klassidele. Kui see on olemas, siis tekib võimalus kasutada isegi haste potioneid.
Õige BM grupp ongi: Feral, enhancement shaman, 2x BM, 1x EW (reidi dps seisukohalt on see suht parim setup) - seega "tide" ei olegi hunterile nii vajalik, kui see esmapilgul tunduda võiks.

Vaadates sinu relva ning toda WWSi, siis ütleks, et sa oled liiga kõva macro spammer - 81 SS vs 51 AS on siba mööda Crossbow of Relentless Strikes relvaga. Paljud räägivad, et macrode kasutamine on easymode... Mina ütleks selle peale, et macrod ei ole 100% vigadeta - tuleb pooleldi käsitsi sebida (kindalsti on sulle tuttav 3x Steady Shot streak ilma auto shotita?) või üldse teha 100% "handwave"
Kill try peal on suhe ok: 99 SS vs 80 AS.

Minu manapool unbuffed on 6900 something something.

/Edit.
@ Madedog hunter. Hastemata BT/HY hunter - mida sa üldse selle all mõtled? Kui too mister X hunter laseb sellises reidi setupis sama 2.6-2.9, siis ma söön oma mütsi ära(kindlasti on ta upgrade saanud, aga 2.9k sellises setupis ei lase...)! Kommentaariks võiks öelda, et high end hunter laseks selles setupis mitte rohkem kui 2.7k (kalduks arvama, et see on ka üle pingutatud, kui just mingi lucky streak ei tule), seega igasugu 2.9k 100% BT/HY gearis on loll jutt.
Fighti aja pikkus on väga oluline lõpp dps numbri arvutamisel icon_wink.gif Seega, kui selliseid numbreid välja tood, siis link WWS või ütle fighti pikkus.

Lucky streakidest rääkides on meil üks warlock lasknud Brutalluse peal keskmiselt 48% crit, mis on siba üle mõistuse - ta tegi 3150 dpsi üle 4:47.
Silmas tuleb pidada ka unlucky streake. Kui normaalne oleks olnud teha ~41% ringi, aga sa teed 29%, siis võid õnnitleda Blizzardi Random Number Generator'it.


[OT/inside]Fucking premade. Kui ma nüüd õigesti arvan, siis sa peaks asjale pihta saama.[/OT/inside]
Oleks mul selles samas fightis lucky streak olnud (ometigi oli boomkin ja ele. shaman grupis ju), siis oleks võinud vast üle 1.9k dps ära tulla. Spriest kohta vägagi hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 15:26:34 vasta tsitaadiga

SP kohta kõrgeim Bruti DPS'e mis senini näinud olen. Sul on unbuffed praktiliselt sama spelldamage mis mul raidbuffed ilma totemi ja söögita, eks sealt tuleb ka ~90 dammi per flay tick vahe, rääkimata hastest mida sul on vist ~2.5x rohkem. Sa jahid 2k dps'i, ma üritan 1.5k ära teha non-optimal setupiga. Peaks ära tulema kui järgmine kord ei kasuta valesid spellide ranke ning märkan resiste, viimane kord tegin igasugu lollusi, kaotasin puhtalt valele SWP rangile ~55dps, VT resisti maha magamisele ~20. Puudus totem, soakisin slashe ning tulemuseks oli 1438dps. Päris pull oleks suhtelise uustulnukana gildis olla esimene SP, kes >1.5k dps ära teeb. Ärge mu geari tähele pange armorys, käisin daily normal questi tegemas ajaviiteks icon_razz1.gif


Streakidest rääkides, ühel korral oli gildikaaslasel MB crit rating ~55% ning SWD 10% bruti killi peal, WWS on paraku aegunud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.10.2008 16:42:22 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
Kuram, selle nädala teroni parim vaid 1.8k. Manapool on nõnna tilluke (6200 mana) et kohutavad manaprobleemid on kui mana tide/totem puudu on, seekord istusin meleegrupis ja sain aint feralilt tuge.

Soovitaksin leida reidi retribution paladin - judgement of wisdom on väga kõva boost kogu ranged klassidele. Kui see on olemas, siis tekib võimalus kasutada isegi haste potioneid.
Õige BM grupp ongi: Feral, enhancement shaman, 2x BM, 1x EW (reidi dps seisukohalt on see suht parim setup) - seega "tide" ei olegi hunterile nii vajalik, kui see esmapilgul tunduda võiks.

Vaadates sinu relva ning toda WWSi, siis ütleks, et sa oled liiga kõva macro spammer - 81 SS vs 51 AS on siba mööda Crossbow of Relentless Strikes relvaga. Paljud räägivad, et macrode kasutamine on easymode... Mina ütleks selle peale, et macrod ei ole 100% vigadeta - tuleb pooleldi käsitsi sebida (kindalsti on sulle tuttav 3x Steady Shot streak ilma auto shotita?) või üldse teha 100% "handwave"
Kill try peal on suhe ok: 99 SS vs 80 AS.

Minu manapool unbuffed on 6900 something something.


Meie loladin ei vinninud ennast näole aidata eile, + korralikku grupisetuppi ei olnud ja istusin meleegrupis ja buffisin meleed. Ainuke hunter raidis olla on paras PITA, restot/heroismi ei saa ja kui väga veab siis ei pandagi tankigruppi icon_lol.gif AS:SS kohta ütleks nii et eile proovisin esimest korda naturaalse true 3:2 kiirusega makrot spammida, osa manaprobleemidest võib ka selle kaela ajada. Kill tryl sain kaks fd resisti ja käisin tegin teed vahepeal ^^ Lõi AS:SS suhe vähe möda päris 3:2-st icon_razz.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 16:48:32 vasta tsitaadiga

Stupid idea for the day:

1) Ole grupis kus on vähemalt preester ja paladin.
2) Otsi mõni vastasmängija
3) Lase preestril vastane mind controlli alla võtta
4) Paladin kasutab vastase peal divinie interventionit
5) preester lõpetab MC

Tulemus?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2008 17:03:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SP kohta kõrgeim Bruti DPS'e mis senini näinud olen. Sul on unbuffed praktiliselt sama spelldamage mis mul raidbuffed ilma totemi ja söögita, eks sealt tuleb ka ~90 dammi per flay tick vahe, rääkimata hastest mida sul on vist ~2.5x rohkem. Sa jahid 2k dps'i, ma üritan 1.5k ära teha non-optimal setupiga. Peaks ära tulema kui järgmine kord ei kasuta valesid spellide ranke ning märkan resiste, viimane kord tegin igasugu lollusi, kaotasin puhtalt valele SWP rangile ~55dps, VT resisti maha magamisele ~20. Puudus totem, soakisin slashe ning tulemuseks oli 1438dps. Päris pull oleks suhtelise uustulnukana gildis olla esimene SP, kes >1.5k dps ära teeb. Ärge mu geari tähele pange armorys, käisin daily normal questi tegemas ajaviiteks icon_razz1.gif


Streakidest rääkides, ühel korral oli gildikaaslasel MB crit rating ~55% ning SWD 10% bruti killi peal, WWS on paraku aegunud.


Tjah, paraku eilne e. viimane katse enne 3.0-i luhtus: ei olnud ei boomkini ega kahte bloodlusti seekord ette näidata. Liiga palju betas jändamist keerab _kergelt_ "rotationi" metsa ka. Nende priestidele, kes veel ei tea, siis erinevuseks on: teatud talendiga refreshib Mind Flay Shadow Word: Paini kestust (ei söö ticke seejuures ära, nii et ärge kartke) ja lisaks saab kasutada Devouring Plague-i (mis enne oli UD priest only racial).
Tõsi, erinevus ei ole küll väga suur, aga pigem on spellide enda prioriteedid tiba teised. Kui lives hakkan ma näiteks VTd uuesti castima ~1.3s enne kui eelmine läbi saab, siis betas üritan ma pigem mõne MB/SWD/MF ticki vahele sokutada, kuna meie regen ei sõltu enam DPSist ja Replenishment on peal kaisegi veel siis, kui DOT ise juba bossi peal ei ole. (N: VT on bossil peal, kuid aegub 3s pärast, lasen ühe MB, Replenishmenti refreshib see 15s peale. MB casttime on 1.5s (base), seega Replenishmenti refreshib 1.5s enne kui VT läbi saab. Ja noh, kui aus olla, siis teevad spriesti dotid tiba vähevõitu haiget hetkel betas, eriti just VT.

Aga noh, tore on näha, kuidas sinises gearis premade hunterid tulevad ja teevad full Naxx10/Malygos10/Obsidian10/Naxx25 gearis spriesti pilbasteks meetrites. Balance. Või siis oot...


viimati muutis peet 10.10.2008 17:08:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2008 17:06:16 vasta tsitaadiga

Kas SWD reaalselt ka midagi juurde annab PTR'is/betas? Siiani on jäänud mulje, et seda on mõtet kasutada ainult siis kui kaht mind flay ticki ei saa ära mahutada mõne asjalikuma cooldowni ette.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2008 17:30:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas SWD reaalselt ka midagi juurde annab PTR'is/betas? Siiani on jäänud mulje, et seda on mõtet kasutada ainult siis kui kaht mind flay ticki ei saa ära mahutada mõne asjalikuma cooldowni ette.


No teoorias on SWD kasutamine siiski DPS boost ju, seda küll ainult minimaalselt. Samas annab ju T7 4setbonus 10% criti sellele juurde ka, mis on kokkuvõttes ~40dps vahet SWD kasutamisel vs mittekasutamisel. Lisaks on SWD glyph ka bosside peale siiski üsna kasulik. Reaalselt aga ei julge ma hetkel eriti midagi öelda, sest lagi/lagspikedega on 7 erinevat spelli tiba raske õigesti ajastada ja kasutada. Nagu ma ka sp.com foorumis ütlesin, et siis ma olen üsna kindel, et konstantse ~100ms juures oleks ma vabalt üle 3k dps lasknud Patchwerki peal.

Ahja, näe, siin on see Naxx25 patchwerki WWS ka: http://wmo.ngacn.cc/combat/556328

Edit: Hea siis, et SWP ja VT teevad level 70 juures lives rohkem dammi kui hetkel betas...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.10.2008 00:18:46 vasta tsitaadiga

Teoorias on tõesti tegu dps'i tõstva asjaga, samas nagu sa ütlesid siis pole lihtne seitset spelli korralikult ajastada et maksimaalset välja pigistada. Ma ise arvan, et SWD on mõttekas kasutada siis, kui on järgmisest cooldownist puudu < 1gcd < 1s jagu aega. Igal cooldownil kasutades võib maksimaalse DPS'i saavutamine suts keerulisemaks minna kui cooldownid hakkavad rohkem kokku jooksma omavahel.

Samas ega ka flay katkestamine pole just kõige vanem võte minu teada. Kui mängijad õppisid seda kasutama siis õpivad nad lõpuks ka SWD'd maksimaalselt kasutama icon_smile.gif

[edit]
Q: "Whats going to happen with legendaries?" A: "Time for caster legendaries again...don't want to do random drops. Like the old Naxx way of doing legendaries."

http://www.wowinsider.com/2008/10/11/blizzcon-2008-wow-raids-and-dungeons-panel/

Nice icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2008 09:24:00 vasta tsitaadiga

Lisaks veel:
"We're testing all the spells solo aoe and we are in the process of raising the shadow priest's dps on the beta."

There's hope.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.10.2008 11:56:03 vasta tsitaadiga

Jah, SP'de kohta on seal üsnagi palju räägitud. Kahju, et dispersion jääbki pve jaoks nii halvaks nagu ta on. Samas hea, et buffimist on oodata. Loodetavasti ei tähenda see lihtsalt spellide base damage tõstmist vaid lisaks ka koefitsentide tõstmist. Mulle endale meeldis väga too idee, et spirit tõstab criti koefitsenti kuid vaevalt, et see implementeeritakse icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2008 15:06:30 vasta tsitaadiga

sry,et ni lo.lli küsimust küsin,aga kes teie arvates on kõige parem ja "kõige tugevam"?
Proovin kah ära eksnäis äkki hakkab meeldima ...aga ei suuda valida keda teha....

tänud ette,
whine ei viitsi küll kuulata,kellel midagi tarka pole öelda olgu parem kuss....
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.10.2008 15:12:42 vasta tsitaadiga

Igal klassil on omad tugevad ja nõrgad küljed, pole üht OP klassi kes kõigile teistele ära teeks. PvP's vast veel läbi häda võiks öelda, et druid on parim healer ja roog parim dps kuid ka neil on olemas antiklassid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2008 15:21:23 vasta tsitaadiga

Esimesse posti peaks veel lisama suure küsimuse "Kes on kõige parem klass?" ja panema sinna suure tabeli plusside ja miinustega, kes kelle maha lööb kergemini ja raskemini. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 12.10.2008 16:52:35 vasta tsitaadiga

Warlockina rougede vastu saada on võimatu. Absoluutselt iga kord kui rouge mulle bgs peale tuleb, tapab ta mind stunnis hoides nii ära, et ma ei saa mitte kui midagi teha. Isegi death coili ei saa näkku tinutada. Stealthis tuleb peale, pnaeb mingi cheap shoti, millel on mingi 2 sec stun. Siis paneb kidney shotti ja ma kutu. Pole mitte ühtegi sellist rünnakut veel üle elanud oma 115 resiga. Isegi kui ma soul link spec ei ela ma seda üle, need vitud teevad lihtsalt liiga palju damaget.

KURADI VÄRDJAD PEDERASTID RSK!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.