Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.10.2008 17:03:25 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Grand Theft Auto Blamed for Saving Family icon_lol.gif

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54553

blamed ja 11-aastane gta mängija thumbs_up.gif
See vist jooksis siit korra läbi ka juba..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 20:31:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

(samas tahan, et maakohad/kõrbed tagasi tuleksid)

Need olid jah lahedad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 20:34:54 vasta tsitaadiga

SA moodi võiks olla. Ehk siis mitu keskkonda ja selline "mõnus" üleminek.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.10.2008 20:40:56 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Grand Theft Auto Blamed for Saving Family icon_lol.gif

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54553

Samas GTA IV-s enam autod ei plahvata, kui lihtsalt katuse peale jäävad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 09.10.2008 20:45:31 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Grand Theft Auto Blamed for Saving Family icon_lol.gif

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54553


Take that Jack Thompson icon_lol.gif
Üks hea joke video veel. Meenutab tüüpilisi Steven Seageli ja Van Damme filme mis 90ndatel in oli

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 20:17:56 vasta tsitaadiga

sai ka tellitud andrico kaudu- 21 november on hetkel seal saabumis kuupäevaks märgitud. loodetavast mäng ka siis igat oma senti väärt.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 16.10.2008 15:46:13 vasta tsitaadiga

Ootan veits SE versiooni, siis tellin icon_smile.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 19:11:28 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Ootan veits SE versiooni, siis tellin icon_smile.gif
mida sealt leida võib?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 19:18:16 vasta tsitaadiga

X360 GTAIV SE omas muidu järgmised asjad:

The Grand Theft Auto IV Special Edition is presented in a customised Grand Theft Auto metal safety deposit box, containing:

* The Grand Theft Auto IV Art Book: featuring never-before-seen production artwork from Grand Theft Auto IV.
* Selected soundtrack CD from Grand Theft Auto IV: Featuring new material from top artists, only available on this release.
* An exclusive Grand Theft Auto IV Rockstar keychain: For the safety deposit box keys.
* And completing the collection:a limited edition Rockstar Grand Theft Auto IV duffel bag.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 20:52:59 vasta tsitaadiga

mis see nali siis umbes maksma võib hakata maarjamaal?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 21:05:02 vasta tsitaadiga

Pakun et odavam kui x360 oma - £59.90

Võrreldes mängu hindasid:

PC: £24.99 (preorder)
X360 £39.99


edit: Ahjaa, game.co.uk ei saada üle kilogrammiseid pakke UK-st välja. Nii et kodumaal läheb see nali maksma arvatavasti üle tuhande ikka..
editedit: muidugi võimalust mujalt tellida, kasvõi eBay'st
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 08:28:21 vasta tsitaadiga

Kui arvestada, et X360 versioon maksab meil siin umbes 1k, siis see "special edition" peaks ikka suhteliselt palju rohkem olema icon_question.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 19:34:56 vasta tsitaadiga

SE võiks saada bigger city and more bad guys to kill... expansion pack.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 09:22:01 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
mis see nali siis umbes maksma võib hakata maarjamaal?


ole normaalne. kuu aega mängid ja siis on asjast kopp ees. siis võtad oma gta aardekirstu ja hakkad sinna oma raisatud raha tagasi kerjama
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 24.10.2008 12:53:24 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
mis see nali siis umbes maksma võib hakata maarjamaal?


ole normaalne. kuu aega mängid ja siis on asjast kopp ees. siis võtad oma gta aardekirstu ja hakkad sinna oma raisatud raha tagasi kerjama


Emm, mõni mees tahab ilmselt netis ka mängida, mitte ainult sp.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 24.10.2008 13:06:02 vasta tsitaadiga

Tänu MP-le ma otsin selle mängu.
Sõber kes ei kulutaks iial raha mängule, ostis selle mängu tänu MP-le
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 13:56:27 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
heikis kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
mis see nali siis umbes maksma võib hakata maarjamaal?


ole normaalne. kuu aega mängid ja siis on asjast kopp ees. siis võtad oma gta aardekirstu ja hakkad sinna oma raisatud raha tagasi kerjama


Emm, mõni mees tahab ilmselt netis ka mängida, mitte ainult sp.


kõik ei näe MP mängimise eeldusena gta aardekirstu ja t-särki icon_lol.gif
mõnele piisab poeriiulilt ostetud DVD karbist ka beer_yum.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 15:13:55 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Bluebull kirjutas:
heikis kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
mis see nali siis umbes maksma võib hakata maarjamaal?


ole normaalne. kuu aega mängid ja siis on asjast kopp ees. siis võtad oma gta aardekirstu ja hakkad sinna oma raisatud raha tagasi kerjama


Emm, mõni mees tahab ilmselt netis ka mängida, mitte ainult sp.


kõik ei näe MP mängimise eeldusena gta aardekirstu ja t-särki icon_lol.gif
mõnele piisab poeriiulilt ostetud DVD karbist ka beer_yum.gif
ostsin juba enne posti nigunii selle dvd karbi versiooni ära. lihtsalt oli huvi teada mis selles suuremast paketist leida võib.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 29.10.2008 23:57:06 vasta tsitaadiga

release date lükati kuu aega edasi...jama lugu icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 00:10:49 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tänu MP-le ma otsin selle mängu.
Sõber kes ei kulutaks iial raha mängule, ostis selle mängu tänu MP-le

Üllatan sind.

Sinu sõber, kes ei kulutaks iial raha mängule, ostis just mängu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 30.10.2008 01:10:34 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
release date lükati kuu aega edasi...jama lugu icon_sad.gif

Source?

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 01:12:37 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
David0002 kirjutas:
release date lükati kuu aega edasi...jama lugu icon_sad.gif

Source?
jõuluvana arvatavasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 30.10.2008 01:37:30 vasta tsitaadiga

Jep jõuluvana saatis meili.Tegelt:

"However, gamers may have to wait just a bit longer to jump behind the wheel of Roman's taxi on the PC, if a handful of retailers are to be believed. Both Amazon and GameStop are now under the impression that the PC edition of GTAIV will be available December 2, two weeks later than Rockstar's previously announced ship date of November 18."

Nojah tegelt on tegemist siiski 2 nädalaga icon_biggrin.gif

SOUURSEE on gamespot icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7a1v0
HV kasutaja
7a1v0

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.10.2008 09:57:44 vasta tsitaadiga

Nõuded arvutile

* Miinimum nõuded

1. Operatsioonisüsteem: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2. Protsessor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
3. Mälu / ketas: 1.5GB, 16GB vabaketast
4. Videokaart: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

* Soovitatavad nõuded

1. Operatsioonisüsteem: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2. Protsessor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
3. Mälu / ketas: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista, 18GB vabaketast
4. Videokaart: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Release Date:
US: December 2, 2008
Europe: November 21, 2008


viimati muutis 7a1v0 31.10.2008 10:08:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 31.10.2008 10:03:40 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Ma ei usu seda okse
Tahan ametlikku kinnitust kopp.gif



http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 31.10.2008 10:22:36 vasta tsitaadiga

See on nii väike edasi lükkamine.Võimalik, et ei suuda plaate piisavalt vorpida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 10:30:46 vasta tsitaadiga

18gb ketast ? icon_eek.gif
ja paistab et toetab quadi icon_razz1.gif
ja mix ni suur vahe us ja euroopa reliisi vahel?


viimati muutis denis28 31.10.2008 10:34:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 10:30:51 vasta tsitaadiga

7a1v0, allikas?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 10:37:35 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
7a1v0, allikas?

iDemon kirjutas:
http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.10.2008 10:39:06 vasta tsitaadiga

7a1v0 kirjutas:

4. Videokaart: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870



Kas jällegi on nvidiale optimeeritud bullshit tegu, või on miskit puusse pandud, 8600 nüüd küll 3870'ga ühel pulgal pole.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 10:51:58 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
18gb ketast ? icon_eek.gif
ja paistab et toetab quadi icon_razz1.gif
ja mix ni suur vahe us ja euroopa reliisi vahel?


mis see 18gb enam on? või on suht teema -> minu P3 peal ei vea välja seega on piix.
Quadi toetus oleks küll midagi ulmelist mida väga harva näeb

Ei tahaks uskuda et nVidiale optimiseeritud kui just nVidia plekkinud kõvasti ei ole. Asi jooksis Xkasti peal vist isegi paremini (mis peaks suht "ati" olema) ja PS3 peal udune ja lonkas (mis peaks nvidia olema).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 31.10.2008 10:57:49 vasta tsitaadiga

Väga suured nõuded icon_neutral.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 11:02:12 vasta tsitaadiga

mis kuramuse piixu suured nõuded? täiesti normaalsed ju. kui arvutiga ringi käia ei oska ja ei tea riistvarast ja nende hindadest/väärtusest piixu siis keri poodi ja osta SeXbox360 või PS3 ja ongi su probleemid lahendatud. Praeguse seisuga ei ole enam eriti kallis sellise "soovitusliku" kasti võimu kokku panemine.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 11:31:43 vasta tsitaadiga

Oi Quad ka juba, midagi ilusat on tulemas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 31.10.2008 11:47:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mis kuramuse piixu suured nõuded? täiesti normaalsed ju. kui arvutiga ringi käia ei oska ja ei tea riistvarast ja nende hindadest/väärtusest piixu siis keri poodi ja osta SeXbox360 või PS3 ja ongi su probleemid lahendatud. Praeguse seisuga ei ole enam eriti kallis sellise "soovitusliku" kasti võimu kokku panemine.
Ega ta odav ka nüüd pole.Mõndadel parematki teha rahaga, kui koguaeg osta arvutile uusi juppe, et mängida mingi eri graafikaga mänge, keda see graafika peale graafikapedede ikka huvitab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 31.10.2008 12:06:46 vasta tsitaadiga

Nõuded on nii ja naa. Vähemalt euroopa reliis on jäänud samaks icon_smile.gif Saab karbi ennem kätte kui ameeriklased (kuribanaantantsib)
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 12:23:47 vasta tsitaadiga

ak47 kirjutas:
angel kirjutas:
mis kuramuse piixu suured nõuded? täiesti normaalsed ju. kui arvutiga ringi käia ei oska ja ei tea riistvarast ja nende hindadest/väärtusest piixu siis keri poodi ja osta SeXbox360 või PS3 ja ongi su probleemid lahendatud. Praeguse seisuga ei ole enam eriti kallis sellise "soovitusliku" kasti võimu kokku panemine.
Ega ta odav ka nüüd pole.Mõndadel parematki teha rahaga, kui koguaeg osta arvutile uusi juppe, et mängida mingi eri graafikaga mänge, keda see graafika peale graafikapedede ikka huvitab.


nu ütlesin ju et siis osta konsool, sellel kogu aeg üks piix graafika ja üks riistvara seega uuendama ei pea midagi.

selle pärast et sul aegunud masin peaks teised kannatama? PC tööstus ongi juba selline et püsivalt rahvalt raha välja lüpsta (need kes arvuti 1-2 aastat tagasi arukalt ostsid peaks selle mängu vedamisega kenasti toime tulema)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 31.10.2008 12:28:28 vasta tsitaadiga

ah lõpetage ära, see pidi mu sünnipäeval välja tulema ju.. aga eks ootab ära, muud uudised on küll head.

ps: iseenesest peaks järgmised osad peale seda kiiremini välja tulema, nagu peale GTAIII VC ja SA tulid? olen viimasel ajal GTAIV ootuses mänginud uuesti kõiki kolme ja arvestades, kui kaugele jõuti GTAIII juurest SA'ga, tahaks täitsa näha, mida tulevik GTAIV osas toob. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 13:43:25 vasta tsitaadiga

USA release lükati edasi 2. detsembrile ? Või ka euroopa oma.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 14:03:57 vasta tsitaadiga

IGN lehel:
Release Date:
US: December 2, 2008
Europe: November 21, 2008
Australia: November 21, 2008
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 14:24:37 vasta tsitaadiga

angel, ükskord ometi olen ma sinuga nõus. Sellise konfiga arvuti paneb ikka üsna odava rahaga kokku. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 16:59:07 vasta tsitaadiga

päris kenakesed nõuded icon_eek.gif hea, et ma endale konsooli ostsin icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:03:09 vasta tsitaadiga

Täiesti tavalised ja normaalsed nõuded tänapäeva kohta. Pole mitte midagi imestada siin teil icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:06:12 vasta tsitaadiga

Platinet kirjutas:
Täiesti tavalised ja normaalsed nõuded tänapäeva kohta. Pole mitte midagi imestada siin teil icon_razz.gif

pole ammu arvutimängudega tutvunud, pisut üllatuslik, et mu arvuti juba sinna min-i piirkonda jääb icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:08:43 vasta tsitaadiga

Ei jää midagi, võid kindel olla et jookseb edukalt. Mulle käib närvi juba see nõuete ja mis krdi imestamiste aeg.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TB-
HV vaatleja
-TB-

liitunud: 22.08.2008




sõnum 31.10.2008 17:10:37 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
IGN lehel:
Release Date:
US: December 2, 2008
Europe: November 21, 2008
Australia: November 21, 2008


Ei tea kas see on nüüd loll näpukas või siis tõesti saame enne US tüüpe, mis oleks väga ebatõenäoline eusa_think.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:13:43 vasta tsitaadiga

heh, eks see nõuetega nii ole viimasel ajal, et pannakse kirja nii min/rec need specid, mis jooksutaksid ilma lagita:)
ise, näiteks, mängisin Dead Space'i GF8500GT peal (mis oli readme's toodud, et ei lähe isegi mininimumi alla), kuid jooksis max/med detailiel täiesti korralikult.

aga muidugi EA suutis Dead Space'i mootorit vägagi optimeerida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 17:23:49 vasta tsitaadiga

Mind panevad need min nõuded imestama , kuna need on üpriski sarnased ikskastkolmsadakuuskümmend ja PS3 riistvaraga .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 31.10.2008 17:40:14 vasta tsitaadiga

-TB- kirjutas:
Ei tea kas see on nüüd loll näpukas või siis tõesti saame enne US tüüpe, mis oleks väga ebatõenäoline eusa_think.gif

Publisher: Rockstar Games
Platform: PC
Release Date: November 21, 2008
Release Region: United Kingdom
IGN PC

Suht hea oleks ju. 8)

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 18:07:29 vasta tsitaadiga

Minuarust üpriski lahjad nõuded ju icon_rolleyes.gif Mingi foorumist ostetud 1000.-kroonine kaardikene on juba recommended nõuetele vastav ja suvalise odava C2D prose klokib ka sinna 3 GHz kanti igal juhul. Tegelikult võiks isegi öelda, et täitsa säästumasinaga saaks mängida, näiteks väljatuleva 4830-ga oleks vast täitsa mängitav ka med/high peal. Loodetavasti on graafika ikka konsooli omast parem..
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.