Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/Wii/PS2/DS/PSP] Star Wars: Force Unleashed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.07.2008 16:05:06 [X360/PS3/Wii/PS2/DS/PSP] Star Wars: Force Unleashed vasta tsitaadiga

Star Wars: Force Unleashed



  • Ametlik leht: LINK
  • Publisher: Lucas Arts
  • Developer: Lucas Arts
  • Stiil: Action
  • Väljalaske kuupäev: 19/09/2008
  • Kirjeldus:
    tsitaat:

    The game takes place between Revenge of the Sith and A New Hope. The player assumes the role of "Darth Vader's secret apprentice". The player is sent across the galaxy to destroy the remaining Jedi.

  • Multiplayer: Jah
  • Eelvaade : Gamespot,
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: Gametrailers

Huvitav et, sellest mängust pole teemat veel. Iga tahes, mina kui Star Warsi suur fän olen sellest väga vaimustuses. Üks must have mäng see aasta, plaanin juba pre orderida ka asja omale. Viimane trailer: http://www.gametrailers.com/player/36011.html tundus ka väga kõva. Milline force-i kasutamine, milline action.. icon_razz.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 16:49:36 vasta tsitaadiga

Teine mäng, kus on kasutusel Euphoria ja esimene, kus kasutusel DMM. Kindlasti proovin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 13.07.2008 21:08:42 vasta tsitaadiga

yea, ma ka suur sw fänn... ehk isegi sebin xboxi lihtsalt Force Unleashedi jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 14.07.2008 00:52:23 vasta tsitaadiga

1 minu enim oodatud mänge see aasta. Loodan, et väljalaske kuupäeva ainult edasi ei lükata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 10:07:31 vasta tsitaadiga

Täna siis XBL Marketplaces ja Ja PS stores peaks demo tulema.. Veel pole midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:14:40 vasta tsitaadiga

Demo väljas and it clocks in at 905mb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 12:17:12 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Demo väljas and it clocks in at 905mb thumbs_up.gif
mp ka demos?Co op võimalus?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:27:22 vasta tsitaadiga

jajah. Lisaks on ka kaasas suhkruvatt, ponid, kiisud ja gears 2
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 21.08.2008 12:30:39 vasta tsitaadiga

PS stores küll veel ei ole midagi, ei EU ega USA omas icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 12:31:48 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
jajah. Lisaks on ka kaasas suhkruvatt, ponid, kiisud ja gears 2
suhkruvatti pole tõesti ammu saanud icon_lol.gif eks kohe panen tõmbama
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 20:02:50 vasta tsitaadiga

Ost.

Kujutan ette, et mitte SW fännile pole seal midagi suurt, ning isegi imestan, miks ma sellest keskpärasest mängust nii vaimustatud olen. Idiootsed lightsaberi combod, debiilne blocking süsteem ja aeglase reageerimisega vastased, kes sõna otseses mõttes ootavad, et neile mõõga kõhtu lükkaksid või tünni vastu pead viskad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 20:05:28 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Ost.

Kujutan ette, et mitte SW fännile pole seal midagi suurt, ning isegi imestan, miks ma sellest keskpärasest mängust nii vaimustatud olen. Idiootsed lightsaberi combod, debiilne blocking süsteem ja aeglase reageerimisega vastased, kes sõna otseses mõttes ootavad, et neile mõõga kõhtu lükkaksid või tünni vastu pead viskad.
kuule ma tõmbasin vale mängu üldse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif kogemata downloadisin mingi star treck-i icon_redface.gif icon_lol.gif selline asi juhtub ainult minuga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 20:19:38 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
amddude kirjutas:
Ost.

Kujutan ette, et mitte SW fännile pole seal midagi suurt, ning isegi imestan, miks ma sellest keskpärasest mängust nii vaimustatud olen. Idiootsed lightsaberi combod, debiilne blocking süsteem ja aeglase reageerimisega vastased, kes sõna otseses mõttes ootavad, et neile mõõga kõhtu lükkaksid või tünni vastu pead viskad.
kuule ma tõmbasin vale mängu üldse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif kogemata downloadisin mingi star treck-i icon_redface.gif icon_lol.gif selline asi juhtub ainult minuga
Kuule sa oled ikka täiesti imelik icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 20:53:05 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas PS Stores juba saadaval?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 21.08.2008 21:17:42 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Tere!
Kas PS Stores juba saadaval?

Nüüd juba on icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.08.2008 21:42:03 vasta tsitaadiga

minu jaoks tundusid kitsas kaamera ja ilgelt ebausaldusväärne autotarget praegu dealkillerid.
ilus ja smooth on küll muidu, aga need haihtuvad laibad on ikka väga party like it's 19-99

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 21:47:20 vasta tsitaadiga

noh ma panen ka downloadima(uuesti loodame et seekord õnnestub)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 21:49:09 vasta tsitaadiga

Ju see oli see rõõmus lapselik pool minus, kes leidis et jube fun on hoida kinni stormtrooperist, temast visata läbi oma lightsaber ja siis ta visata vastu kedagi teist.

Jedi Academy on ikka sutsu parem, aga näljasele on ka pool küpsist eineks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 22.08.2008 12:48:57 vasta tsitaadiga

laibad kaovad ära, vaade on kuidagi kahtlane.

muidu täitsa äge. tulirelvi võiks kah olla

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 22.08.2008 21:56:09 vasta tsitaadiga

Ma kah downloadin, aga mitte livest, sest live bänned icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 05:09:29 vasta tsitaadiga

Miks sul siis Live bännitud on ? Pirad, jah ?

Mul endal Gold otsas niiet peab ootama kuni silveritele demo tuleb icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 23.08.2008 12:22:05 vasta tsitaadiga

Splash, kui konsooli ostsin oli juba bänned ... (ostin hvst icon_biggrin.gif )
Tegin kah demo läbi, suht ok mäng... aga võiks parem olla, samas videodes võttis loading kohad sisse kui dvdlt mängida ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 16:14:22 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:

samas videodes võttis loading kohad sisse kui dvdlt mängida ...


What do you expect then icon_lol.gif pirad
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 28.08.2008 15:30:58 vasta tsitaadiga

Stabby, Piran demot icon_lol.gif banana_dance.gif
IRW kellele demo mängimine piramise alla läheb siis ma ei tea enam mida öelda...
demo on free to download ju .. icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 16:05:10 vasta tsitaadiga

Aga sa ei saa normaalselt Livest tõmmata demo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 28.08.2008 16:07:14 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Aga sa ei saa normaalselt Livest tõmmata demo icon_biggrin.gif

gives.gif
Ontopic: Tegelt päris head nipid, kui teha lasermõõgaga combat ja siis seda force push või force ligtening nuppu vajutada.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tursa
HV kasutaja
tursa

liitunud: 14.08.2008




sõnum 28.08.2008 16:39:58 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Aga sa ei saa normaalselt Livest tõmmata demo icon_biggrin.gif
banned
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 16:56:19 vasta tsitaadiga

Tegin ka täna demo läbi ja üsna hea mulje jättis, combod olid ka ikka väga sheffid nt. swing+lightning+force push= A lot of sparky dudes flying away ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.08.2008 21:07:39 vasta tsitaadiga

Proovisin demo ära, midagi erilist kahjuks polnud.
Kõige nõmedam oli see force grab - objektide suunamine ja lennutamine oli ikka nii kohmakas, mõnikord lendas üldse kõrvale, kuigi tahtsin visata otse.

Lightsaberi combod olid suht normid, aga olin just DMC4 läbi teinud, niiet need ei avaldanud eriti muljet.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 22:58:00 vasta tsitaadiga

DMC4 oma combode hulga ja keerukusega on nagu Lego Star Wars Ninja Gaiden II-ga võrreldes.

Ja force grabiga sain ma kõik väga täpselt lennutada ja liigutada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.08.2008 23:20:12 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
DMC4 oma combode hulga ja keerukusega on nagu Lego Star Wars Ninja Gaiden II-ga võrreldes.

Ja force grabiga sain ma kõik väga täpselt lennutada ja liigutada.

On võibolla, kui sa ainult revolvrit ja devilbringerit upgraded icon_rolleyes.gif
Dantega mängides, omades palju mõõga combosid, erinevaid stiile jne. ...Võimalused on lõputud.

Ning väga täpselt õnnestus mul force grab-iga samuti visata, kui viisin lennutatava objekti kohe selle asja juurde, mille vastu ma teda visata tahtsin ja siis viskasin. Kaugemalt pea võimatu.
...Või võibolla vajab harjutamist veel, mängisin seda demo max pool tundi, kuni läbi tegin.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 04:24:07 vasta tsitaadiga

Sai ise ka Demo ära proovitud ja läks ka kohe pre-order sisse icon_biggrin.gif Esimese korraga sain Force grabist aru ja sai päris palju lollitatud selle lühikese demo ajaga icon_biggrin.gif Aga lahe oli vaadata kuidas võtsid tüübist kinni, viskasid oma saberi talle kõhtu ja force pushisid läbi ukse icon_lol.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.09.2008 14:40:18 vasta tsitaadiga

Gametrailers review on juba mõnda aega väljas:
http://www.gametrailers.com/player/39954.html

6.9
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.09.2008 14:55:41 vasta tsitaadiga

Mehed, käivad jutud, et see mäng imeb.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 15:06:02 vasta tsitaadiga

Imeb? lolz

Definetly pole tegu sellega, mida reklaamiti, aga see ei tähenda, et mängida ei kõlba.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 08.10.2008 22:00:30 vasta tsitaadiga

Lightside ending:
Spoiler Spoiler Spoiler


Dark side ending:


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 22:17:11 vasta tsitaadiga

??
Mitu lõppu?
PSP versioonis oli ainult 1 Jama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 08.10.2008 22:20:42 vasta tsitaadiga

ma proovisin mõlemad lõpud ise ära icon_razz.gif

mäng oli äge imo
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/Wii/PS2/DS/PSP] Star Wars: Force Unleashed
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.