Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 08.10.2008 09:17:51 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes ei näeks ka mina muretsemiseks põhjust kui mul siiski üle miljardi alles jääb.
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 09:21:00 vasta tsitaadiga

Nagu see 5 miljardit oleks tal kunagi olemas olnud icon_rolleyes.gif

See virtualraha arvestamine on ikka parajalt mõttetu tegevus thumbs_down.gif Kui su korteri hind kukub 2 miljoni pealt 1 miljoni peale siis kas sa kaotasid ühe miljoni? icon_rolleyes.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 08.10.2008 09:22:56 vasta tsitaadiga

No tegelikult ju kaotasid, sest oleks sa 2 miljoni pealt selle rahaks realiseerinud, siis just nii palju raha sa oleksid saanud.
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 09:29:19 vasta tsitaadiga

ArQ, kui, kui, kui icon_wink.gif

Tegelikult aga elad täpselt samasugust elu nagu eelmine päev kui asi kaks korda rohkem maksis. Korter on ikka alles ja pangast pole miljon kusagile kadunud.

Kusjuures nende virtuaalväärtustega on ka see tore asi, et arvutatakse küll palju on aga kui hakata seda reaalselt rahaks tegema siis saad üldiselt ikka vähem või ei olegi kedagi kes sulle need miljonid annaks.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 08.10.2008 09:42:08 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ArQ, kui, kui, kui icon_wink.gif

Tegelikult aga elad täpselt samasugust elu nagu eelmine päev kui asi kaks korda rohkem maksis. Korter on ikka alles ja pangast pole miljon kusagile kadunud.

Kusjuures nende virtuaalväärtustega on ka see tore asi, et arvutatakse küll palju on aga kui hakata seda reaalselt rahaks tegema siis saad üldiselt ikka vähem või ei olegi kedagi kes sulle need miljonid annaks.


Nojah ... korrektne oleks üldse rääkida, et vara kaotas nii ja nii palju väärtust. Meediale on muidugi ahvatlevam see serveerida kui raha kadu rahakotist.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 09:42:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui su korteri hind kukub 2 miljoni pealt 1 miljoni peale siis kas sa kaotasid ühe miljoni?


No kui sa võtsid pangast 2 milli laenu ja ostsid korteri selle eest. Nüüd maksab see korter 1 miljon, pangale oled sa ikka võlgu 2 miljonit, seega maksad poolsurnud hobust icon_rolleyes.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.10.2008 09:47:33 vasta tsitaadiga

Eks nüüd kasvab nende rikaste arv ysna j2rsult, kes miljonise masinaga kimab ja 100-200 kroonist to'o'd tasuta tahab, kuna temal raha pole!

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 09:51:49 vasta tsitaadiga

to'o'd <--- mis see tähendab icon_neutral.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.10.2008 10:06:36 vasta tsitaadiga

To'o' on tegevus, mille eest raha saab! Kuigi, kusagil maakohas v6ib tasuks olla ka pudel viina v6i 2 6lut!

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 10:32:28 vasta tsitaadiga

In a desperate bid to help U.S. banks recapitalize, Washington is dropping its inhibitions and reaching out to Canadian financial institutions to gauge their willingness to participate in rescue operations.

The Federal Reserve has activated a back channel that puts the central bank in direct contact with chief executives at Canada's largest banks and insurers, according to a person familiar with the dialogue.

They are approaching "banks with major assets in the U.S. like [Toronto-Dominion Bank] and Royal [Bank of Canada], because when they have a bailout situation they want everyone who is a potential buyer to look at it," the source said.


Aasia börsid olid vabalanguses, EU avati ja on langemas. Pall veereb juba päris kiiresti.
---

The UK government has announced details of a rescue package for the banking system worth up to £50bn ($88bn).

It will initially make the extra capital available to eight of the UK's largest banks and building societies.

In return for the funding, the government will receive preferential shares in those institutions.

The money will be used to prop up the banking system that has seen share prices plunging in recent weeks as banks have struggled to access funding.


Nägemist Suurbritannia, oli tore.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 10:41:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kahju, et uus Marsi kulguri projekt tahetakse sulgeda icon_sad.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2008 10:57:57 vasta tsitaadiga

milleks kõik algul usad bashisid kui ka teised riigid samamoodi neid uppuvaid rotte bailivad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 11:07:10 vasta tsitaadiga

Winterwind, tõlgi palun eesti keelde thumbs_up.gif

Edit: mis ma nüüd valesti palusin, et mulle mingi kreisi kasutaja staatus omistati icon_neutral.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 11:10:47 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:

Edit: mis ma nüüd valesti palusin, et mulle mingi kreisi kasutaja staatus omistati :-|


http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Kasutajaj%C3%A4rgud#Kuidas_ma_muudan_oma_kasutajaj.C3.A4rku_.28rank.29.3F
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 11:16:47 vasta tsitaadiga

Asoh icon_redface.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 12:10:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
milleks kõik algul usad bashisid kui ka teised riigid samamoodi neid uppuvaid rotte bailivad icon_rolleyes.gif


Ilmselt ei osanud keegi siin ja ka suuremas osas mujal arvata seda, et sotsialism teeb sellise tubli comebacki sellisel kujul nagu praegu.
---

Eesti meedia on muidugi sama abitu kari ahve nagu tavaliselt. Mäletamist mööda võtsime praegu toimuva siin samas teemas üles juba aasta-2 tagasi ja siis oli selge, et niimoodi läheb ning puudu oli ainult teadmine, et millal täpselt see kõik juhtuma hakkab. Tänaseid Delfi ja ÄP uudiseid ja seal olevaid EBSi meeste kommentaare lugudes... hakkaks vanduma nii, et trükimusta need sõnad ei kannata.

Nagu ikka. EBS - Eesti Bussijuhtide Kool emakeeles.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tops
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2008




sõnum 08.10.2008 12:37:24 vasta tsitaadiga

http://www.arileht.ee/artikkel/444218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 12:42:57 vasta tsitaadiga

Kui viljahind langeb, siis ei oota keegi, et leivahind peaks järgmisel päeval langema.

Aga kui hind tõuseb siis tõuseb ka letihind päeva-paari jooksul icon_eek.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 14:28:12 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Karl Dennigeri uus ticker. Nagu alati, väärt lugemist.
---

Oct. 8 (Bloomberg) -- Indonesia's stock exchange halted share-market trading for the first time in eight years after a 10 percent plunge in the benchmark index.

Trading will remain suspended until further notice, the exchange said in an e-mailed statement.

---

Some easing of global monetary conditions is therefore warranted. Accordingly, the Bank of Canada, the Bank of England, the European Central Bank, the Federal Reserve, Sveriges Riksbank, and the Swiss National Bank are today announcing reductions in policy interest rates of 50 base points.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 08.10.2008 15:30:50 vasta tsitaadiga

tops kirjutas:
http://www.arileht.ee/artikkel/444218
Jepp varsti on kõigil autod jms.. mis töötavad vee peal ![H2O]

Link



Link



Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 15:35:48 vasta tsitaadiga

Kahju küll, et mitte ükski "veemootori" tegija pole lasknud oma leiutist teadlastel veidi lähemalt torkida icon_sad.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 15:44:52 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
tops kirjutas:
http://www.arileht.ee/artikkel/444218
Jepp varsti on kõigil autod jms.. mis töötavad vee peal ![H2O]


Inimesed, kes asjast midagi ei tea - ei peaks nii suure suuga rääkima.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 08.10.2008 16:25:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
tops kirjutas:
http://www.arileht.ee/artikkel/444218
Jepp varsti on kõigil autod jms.. mis töötavad vee peal ![H2O]


Inimesed, kes asjast midagi ei tea - ei peaks nii suure suuga rääkima.
Kus sa tead ,et ma midagi sellest ei tea ?




icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 16:27:24 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:

Kus sa tead ,et ma midagi sellest ei tea ?


Obvioosselt ei rääkinud ma sinust, vaid tollest tädist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 16:29:37 vasta tsitaadiga

Mis ta siis nii hirmus valet rääkis?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 16:39:26 vasta tsitaadiga

Aga võibolla ei olnudki vale/teadmatus vaid vana-hea sakrasm icon_eek.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.10.2008 16:43:48 vasta tsitaadiga

Analüütikud ei soovita / ei luba "negatiivsete lugude kirjutamist finantsmaailmast" icon_biggrin.gif
http://www.postimees.ee/?id=39285
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 16:53:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Analüütikud ei soovita / ei luba "negatiivsete lugude kirjutamist finantsmaailmast" icon_biggrin.gif
http://www.postimees.ee/?id=39285


Mõni minut guuglis ja...

Miina Härma gümnaasiumi 12. klassi poiss Joel Kukemelk tahab kümne aasta pärast olla edukas börsimaakler või finantsanalüütik. - 2004

Seletab nagu kõik. Kui ikka ennast analüütikuks pidav seltsimees pole võimeline mõistma kriisi põhjuseid, siis edu talle ja inimestele, kelle raha on LHVs.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 16:56:19 vasta tsitaadiga

Arusaadav, see ajab inimesed rohkem paanikasse ning nad tõttavad pankadest viimastki raha välja võtma.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 17:21:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Arusaadav, see ajab inimesed rohkem paanikasse ning nad tõttavad pankadest viimastki raha välja võtma.


Globaalne usalduskriis finantsasutuste vahel laheneb kindlasti siis, kui enam sellest ei kirjutata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2008 17:22:17 vasta tsitaadiga

Seda ma saan aru et jama on igal juhul käes, lihtsalt kui inimesed tormavad massiliselt raha pankadest välja võtma siis see teeb asja ainult hullemaks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 17:24:09 vasta tsitaadiga

Tahtsin eile oma uut pangakaarti välja võtta Järve Selveri magusast pangast. Järjekord oli aga nii suur, et ei viitsinud kontoris küll passida icon_eek.gif
Täna läksin jälle kohale - mida hullu - jälle järjekorrad icon_eek.gif icon_eek.gif

Mis küll toimuda võib - mida inimesed teevad pangakontoris massiliselt kus sularahaga ei arveldata? icon_rolleyes.gif

Igaljuhul nõme, ma ei saa mujale ka minna, kuna kaart asub just antud kontoris icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.10.2008 17:26:30 vasta tsitaadiga

Kui see esimene "krahh" börsil oli, siis käidi ka aktiivselt pangas uurimas, mis värk on.... arvan, et uuritakse raha seisu kohta icon_biggrin.gif
Eestlane käib raha asjus ikka pigem kohapeal rääkimas, kui telefoni või neti teel uurib.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 17:50:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestlane käib raha asjus ikka pigem kohapeal rääkimas, kui telefoni või neti teel uurib.

see on pigem see "teise Eesti" eestlane icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.10.2008 18:05:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Eestlane käib raha asjus ikka pigem kohapeal rääkimas, kui telefoni või neti teel uurib.

see on pigem see "teise Eesti" eestlane icon_rolleyes.gif

aga ülejäänud ongi ju reeglina raha välja võtnud riskantsematest kohtadest icon_smile.gif
samas vanemad inimesed eelistavad ikka reaalset panka...kuigi jah eks sõltub ka inimese tööst ja kogemusest arvutiga...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:07:28 vasta tsitaadiga

Mina pole midagi välja võtnud ja minu tutvusringkonnas pole ka keegi nagu pangajooksu teinud icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.10.2008 18:19:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mina pole midagi välja võtnud ja minu tutvusringkonnas pole ka keegi nagu pangajooksu teinud icon_rolleyes.gif

et raha aktsiate ja fondide all ikka veel icon_smile.gif ? mingit 2 ja 3 samba paanikat ma siin ei arvesta...kuigi eks sealgi sõltub palju kogutud summast icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:22:15 vasta tsitaadiga

Ei, rahanatuke on minul tavalisel pangakontol, mingeid säästusid polegi icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 18:40:06 vasta tsitaadiga

Tanel, ma arvasin ikka, et sa miljonär icon_biggrin.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:41:30 vasta tsitaadiga

Eip icon_biggrin.gif
Teoreetiliselt küll HV on väärt miljoneid icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:42:40 vasta tsitaadiga

Tanel, doh.gif oledki miljonär siis ju. Armin Karul oli ka 5 miljardit ju icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 18:45:06 vasta tsitaadiga

Renka, OLI icon_exclaim.gif HV aktsia pole ju inimeste silmis langenud või mis icon_wink.gif
_________________
Tunguusia tundraahv


viimati muutis strohher 08.10.2008 18:46:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:45:08 vasta tsitaadiga

Nojah icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:17:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nojah icon_lol.gif


Ma järeldan seega, et esimesel uue kuu päeval on dividendide jagamine, kus saab vastavalt postituste arvule ka beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif ?
---

Teemasse kah midagi: OPEC lubas tootmist vähendada, kui naftabarrel alla 80 taala sajab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:23:44 vasta tsitaadiga

Ei icon_biggrin.gif

Aga mis puudutab kütusehindasid, siis Venemaa naftafirmad on lubanud koduturul bensiini hinda tõsta, et kompenseerida madala maailmaturuhinna tõttu saamata jäänud tulusid.
Huvitav, kas see Medvedevi/Putini maal ka läbi läheb? icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2008 19:35:22 vasta tsitaadiga

Seal maal läheb ikka nii, nagu herr Putja soovib thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 08.10.2008 19:38:39 vasta tsitaadiga

Eestlane on viimasel ajal ettevaatlikumaks muutunud küll. Nimelt just täna sain kirja ühelt koostööpartnerilt kus avaldati, et nad sulgevad järgmisest nädalast oma kontod kahes pangas ning järele jääb vaid üks konto kolmandas pangas kuhu edaspidi makseid saab teha. Tegu on suure ettevõttega.. icon_rolleyes.gif
Samuti vaatasin just, et mu pensionikonto on väärtust kaotanud paari tuhande krooni võrra ning kokkuvõttes seisab suurelt ja punaselt miinus 18% icon_sad.gif

_________________
Xbox live kasutaja "sada1000"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:42:36 vasta tsitaadiga

Mina olen ka oma investeeringutega korralikult vastu pükse saanud thumbs_down.gif Aastavahetusel olin veel korralikult plussis, nüüd on seis sama kui sai alustatud hoiustamisega. 2 hoiust toodavad kerget kasumit ja kolmas toodab samapalju kahjumit kui teised kasumit... ei tea kas oodata veel, või võtta raha välja üldse?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:45:10 vasta tsitaadiga

Brenti nafta barrel on juba $81.980

Keegi tarkinvestor.ee-s kirjutas nädal tagasi:

tsitaat:

Sattusin siin Oxford Economic prospect'i peale, mis ilmus 17.09.08. Nende forecast naftahinnast on see, et aastal 2012 maksab see $80.


Vähemalt ajutiselt - 2012 on juba täna icon_biggrin.gif

Bensuhind peaks julgelt kronsa võrra varsti langema - 15eek/l kanti! Diisli kohta ei oska öelda, varsti kallim talvediisel kasutusel.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.10.2008 19:52:26 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mina olen ka oma investeeringutega korralikult vastu pükse saanud thumbs_down.gif Aastavahetusel olin veel korralikult plussis, nüüd on seis sama kui sai alustatud hoiustamisega. 2 hoiust toodavad kerget kasumit ja kolmas toodab samapalju kahjumit kui teised kasumit... ei tea kas oodata veel, või võtta raha välja üldse?
Ei teagi kas nutta või naerda - investeeringutelt suutsin 12% tootlust p/a edestada, aga kõik muud isiklikud jamad on tekitanud reservidest võlakoorma icon_smile.gif Kuigi jah... tegelikult hetke "investeeringuid" ei kahetse - kogemused omaette ja tegelikult olen ma ka 10a varem suutnud tippu tabada, nii et raha peaksin edaspidigi suutma teenida icon_razz.gif
hakka või kahetsema, et majandust ei läinud ehituse asemel õppima - kusagil analüütikuna mulli ajades võiks ju kenasti raha teenida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.