Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakaim lause HV foorumis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 21:06:05 vasta tsitaadiga

PS'i saatja on Juhan88 vend.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.10.2008 22:52:07 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
tige kala kirjutas:
icon_eek.gif mida kõike siin HV-s ei näe

nalja peab ka saama icon_razz.gif thumbs_up.gif

Aga kui ei ole nali. icon_eek.gif shocking.gif eusa_think.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 03:36:36 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
3mad2 kirjutas:
tige kala kirjutas:
icon_eek.gif mida kõike siin HV-s ei näe

nalja peab ka saama icon_razz.gif thumbs_up.gif

Aga kui ei ole nali. icon_eek.gif shocking.gif eusa_think.gif

Ära kohuta shocking.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 05.10.2008 04:17:57 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
juhtusin lugema ühte küll vana kommentaari logitech x-320 kohta kasutaja Härra poolt
kommentaar pani ikka hea muige näole icon_lol.gif
link
tsitaat:
Black Key | Tauri32@hot.ee | 14.09.2007 10:56
Endalgi sellised kõlarid sai ostetud, aga mina kasutan teie kõigist neid teist moodi icon_biggrin.gif, mul on bassi element lahti ühendatud, sisse on pandid 120mm vent(nexsus:D), bassi elemendi juhe jookseb õhu torust välja, otse auto võimendise ja seal on ka minu VIBE SPACE II eesti rekordi teinud subbar
heli proble lahendasin lihtsalt ära icon_razz.gif ostsin HERTZ HCX100 ja heli jääb ülegi icon_biggrin.gif

icon_evil.gif
Olid ajad olid Kõlarid... nüüd on teised ajad ja teised kõlarid icon_smile.gif
Aga tümmi OLI! icon_biggrin.gif
Enamus kes mo pool käisid rääkisid veel mittttu kuud hiljem, et midagi julma oli selle Tauri toas selline meeletu madal bass... Ahjaa... siis ma veel elasin teises toas(väikses)
nüüd ma enam Bassipede ei ole... kuna kuulsin, et bass pidavat ajud ära pedereerima, nüüd veitca Kvalikteedi peal icon_razz.gif icon_smile.gif ainult 800W Pioneeri supakas ja Audese kõlli kompl ja Audese võimuks NAD 916 vms icon_razz.gif supakat toidab hetkel mingi autostudio e180.2... suht norm on icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 09:50:16 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
3mad2 kirjutas:
juhtusin lugema ühte küll vana kommentaari logitech x-320 kohta kasutaja Härra poolt
kommentaar pani ikka hea muige näole icon_lol.gif
link
tsitaat:
Black Key | Tauri32@hot.ee | 14.09.2007 10:56
Endalgi sellised kõlarid sai ostetud, aga mina kasutan teie kõigist neid teist moodi icon_biggrin.gif, mul on bassi element lahti ühendatud, sisse on pandid 120mm vent(nexsus:D), bassi elemendi juhe jookseb õhu torust välja, otse auto võimendise ja seal on ka minu VIBE SPACE II eesti rekordi teinud subbar
heli proble lahendasin lihtsalt ära icon_razz.gif ostsin HERTZ HCX100 ja heli jääb ülegi icon_biggrin.gif

icon_evil.gif
Olid ajad olid Kõlarid... nüüd on teised ajad ja teised kõlarid icon_smile.gif
Aga tümmi OLI! icon_biggrin.gif
Enamus kes mo pool käisid rääkisid veel mittttu kuud hiljem, et midagi julma oli selle Tauri toas selline meeletu madal bass... Ahjaa... siis ma veel elasin teises toas(väikses)
nüüd ma enam Bassipede ei ole... kuna kuulsin, et bass pidavat ajud ära pedereerima, nüüd veitca Kvalikteedi peal icon_razz.gif icon_smile.gif ainult 800W Pioneeri supakas ja Audese kõlli kompl ja Audese võimuks NAD 916 vms icon_razz.gif supakat toidab hetkel mingi autostudio e180.2... suht norm on icon_wink.gif thumbs_up.gif


No minu poolest võib bass aju lohku tõmmata, aga asi on seda väärt 8) Muidugi kõik oleneb muusikastiilist, aga ma ei kujuta ette, et ma kuidagi hip-hopi ilma bassita kuulaks icon_razz1.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 10:54:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
3mad2 kirjutas:
tige kala kirjutas:
icon_eek.gif mida kõike siin HV-s ei näe

nalja peab ka saama icon_razz.gif thumbs_up.gif

Aga kui ei ole nali. icon_eek.gif shocking.gif eusa_think.gif
Minu poolt on kindlasti nali. Olen funktsioneeriv mees.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.10.2008 14:38:35 vasta tsitaadiga

vaata kasutaja Härra,
tsitaat:
Black Key | Tauri32@hot.ee | 14.09.2007 10:56
mul on bassi element lahti ühendatud, sisse on pandid 120mm vent(nexsus:D), bassi elemendi juhe jookseb õhu torust välja

-no ok siit lugesin välja et panid sellele ~10W logitech elemendile 120mm vent jahutuse (selline element toodab "täisvõimsusel" 0,01W soojust oletades, et 10% läheb soojuseks; reaalselt loomulikult veelgi vähem)

tsitaat:
Black Key | Tauri32@hot.ee | 14.09.2007 10:56
Endalgi sellised kõlarid sai ostetud, aga mina kasutan teie kõigist neid teist moodi icon_biggrin.gif, mul on bassi element lahti ühendatud, sisse on pandid 120mm vent(nexsus:D), bassi elemendi juhe jookseb õhu torust välja, otse auto võimendise ja seal on ka minu VIBE SPACE II eesti rekordi teinud subbar

- ühendasid selle siis veel autovõimuga, koos auto wooferiga? NORMAALNE siis ju, sealt kremplist peaks ju Hullult Bassi tulema, tegid ikka paralleelühenduse elementidele? thumbs_up.gif Kuidas autovõimule voolu said, hoidsid akut toas wää?

Härra kirjutas:
Enamus kes mo pool käisid rääkisid veel mittttu kuud hiljem, et midagi julma oli selle Tauri toas selline meeletu madal bass...

pole seal nii meeletut midagi, so logitechi bassikas oli vist orig filtriga lõigatud 70Hz pealt juba ära. Ilma filtriga peaks see lärisema juba 15W pealt päris hullusti- jõle hull madal bass pidi ikka tekkima.
Härra kirjutas:

icon_evil.gif
Olid ajad olid Kõlarid... nüüd on teised ajad ja teised kõlarid icon_smile.gif
nüüd ma enam Bassipede ei ole... /.../ Kvalikteedi peal icon_razz.gif icon_smile.gif ainult 800W Pioneeri supakas /.../ supakat toidab hetkel mingi autostudio e180.2... suht norm on icon_wink.gif thumbs_up.gif

-Areng on tõesti olnud thumbs_up.gif, järgmine autobassikas ja -võim.

Vaata asi ei olnud mitte bassis, vaid ma ei suuda ette kujutada mis jubedat häält see kooslus teha võis. Ära solvu lihtsalt, jõle koom tekst oli minu arvates logitech väikese bassika kohta. icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.10.2008 15:27:34 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
(selline element toodab "täisvõimsusel" 0,01W soojust oletades, et 10% läheb soojuseks; reaalselt loomulikult veelgi

10W 10% on 1W. icon_rolleyes.gif
Aga basskõlarite kasutegur on kuskil 1-2% seega mõtle ise kuhu see võimsus läheb. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.10.2008 15:57:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
3mad2 kirjutas:
(selline element toodab "täisvõimsusel" 0,01W soojust oletades, et 10% läheb soojuseks; reaalselt loomulikult veelgi

10W 10% on 1W. icon_rolleyes.gif
Aga basskõlarite kasutegur on kuskil 1-2% seega mõtle ise kuhu see võimsus läheb. icon_wink.gif

see näpukas, mõtlesin ikka et 1% läheb soojendamisele
Kust see väide, et kasutegur on 1-2%, enamus energiast peaks kuluma siiski mähise ümber magnetvälja tegemisele?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 05.10.2008 16:32:02 vasta tsitaadiga

Noo fakk... mul oli kasti sisse toodud 8v adapter mis pani selle nexuse tööle kuna see nö võim seal sees läks liiga tuliseks... ja originaal logiteki supaka juhtme tinutasin küljest ja panin sinna asemele 3m RCA juhtme... see läks autovõimu ja autovõimust otse kõlli mis oli BandBass kastis icon_wink.gif... autovõimu toitsin siis nii, et auto aku laadija oli toas aga aku oli väljas kuna teadupärst tuleb sealt mingeid aure vms(vähemalt niipalju olen mina kuulnud...) helikõlarid olid ka algul ühe autovõimu järgi ühendatud aga müüsin selle võimu maha... parast sain tappa ka veel HV kastuajalt(sõnadega)... hetkel toidab seda E:180.2'te arvuti toitekas kuna laadija ei ole minu käe icon_confused.gif
aga jah... minu arust ka ilma bassita on jube nõme muusikat kuulata aga bass ei tohi ka nõme olla... peaks selline madal ja värki olema icon_smile.gif
ise kuulan DnB ja bass on sellisel stiilil lihtsalt vajalik.

E: ahjaa.. miks mul supakas läbi logiteteki oli? sest mul ei olnud mingit teist eelvõimu võtta mis laseks umbes samapalju signaali sisse kui automakk icon_wink.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.


viimati muutis Härra 05.10.2008 16:35:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.10.2008 16:33:58 vasta tsitaadiga

Härra, kas sa MSi infoliini pole mõelnud tööle minna? sobiksid hästi, suudad väga pika jutu maha kirjutada ilma mitte midagi ütlemata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 05.10.2008 16:39:07 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_question.gif
Mis sa oled purjus, et sa ei ole aru saanud icon_biggrin.gif

E: FAKK icon_evil.gif tra just ajasin teed ka veel klava peale icon_evil.gif icon_evil.gif krti HV rzk

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 17:45:11 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
icon_evil.gif tra just ajasin teed ka veel klava peale icon_evil.gif icon_evil.gif krti HV rzk


icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 05.10.2008 19:34:24 vasta tsitaadiga

wfiles, Pulli peab ju saama icon_exclaim.gif icon_evil.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.10.2008 20:45:25 vasta tsitaadiga

link - saade "Tõehetk" teema icon_biggrin.gif
rex kirjutas:
Haledalt pühiti suu rahast puhtaks. Ma usun, et mees vastas ausalt. Vähemalt ta ise uskus, et tal on sõpru.

BTW, ka koer on sõber...

_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.10.2008 22:17:46 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
wfiles, Pulli peab ju saama icon_exclaim.gif icon_evil.gif

vaata Tauri32, kui sa ei laoks neid vihaseid smaile igasse postitusse, paistaksid palju targem ja muhedam välja beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 23:33:01 vasta tsitaadiga

Kaasaskantavad X-Fi kõlarid Creative´lt

Tanel kirjutas:
..
Et ka HV-d külastav võhik loeks kommentaare ja saaks aru, et sitast saia ei saa icon_smile.gif

moij kirjutas:
Need viimased neli sõna oleks võinud olla pealkirjaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.10.2008 00:15:18 vasta tsitaadiga

3mad2, Tauri32 icon_question.gif Seda ei oleks nüüd küll vaja olnud siin avalikus foorumis.
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 00:15:23 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
3mad2, ja kes sa selline oled? et sa tead et ma tauri32 olen icon_question.gif icon_eek.gif


uuri oma profiili icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.10.2008 00:17:25 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif ups jah
icon_lol.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 06.10.2008 00:20:29 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
3mad2, ja kes sa selline oled? et sa tead et ma tauri32 olen icon_question.gif icon_eek.gif

see ei olnud solvanguna, tuli kuidagi instinktselt. Sa oled mujal foorumiteski oma vaimukate mõtetega silma jäänud icon_razz.gif


viimati muutis Oskar.r 06.10.2008 00:22:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.10.2008 00:22:28 vasta tsitaadiga

bbttee?
kui siis kes seal oled? icon_razz.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 06.10.2008 00:23:35 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
bbttee?
kui siis kes seal oled? icon_razz.gif

PS
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 09:41:33 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4680966#4680966

simpanzzz kirjutas:
time123 kirjutas:
Võibolla installeerid emaplaadi võrgudraiverid.

Praegu on tõesti loll tunne -.-, palun kustutage teema kiiresti, et vähem inimesi näeks seda icon_lol.gif


Nüüd näeb ikka rohkem inimesi 8) icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.10.2008 16:50:44 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=383509&highlight= siit see tsitaat

strohher kirjutas:
tige kala, kui see välimuselt koledam ei ole kui mu oma naine, siis mu rahakotirauad avanevad võluväel ning tulen homme näiteks esemele järele. Juhul, kui see ikka elab Tallinnas. Kaabel, mis monitorile mustikasse pistetakse ja teine pool arvutisse, tuleb ka kaasa?



E: see ka
strohher kirjutas:
Csass, ma ei ole näiteks õllehinnaga ka rahul ja naine võiks ka taarat tassida ja sügis on vihmane ja kärss kärnas ja madagaskari mudamölakad tahavad muda asemel liiva närida...oiii ma olen rahulolematu...magnettormid isegi ei mõju.

Ära võta igat lauset nii tõsiselt. Elu on nagu kahe varbaga sita viskamine, ei tahaks nagu visata, aga pagana kerge on seda tegelikult teha thumbs_up.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 06.10.2008 16:51:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

strohher kirjutas:
Monitor+kass 125.- icon_exclaim.gif
Kuna täna on sinine esmaspäev ja mul on füüsiliselt valus, kui ma kohe peale tööd külma õlut ei saa, siis teen sulle ettepaneku homme see asi korda ajada thumbs_up.gif

tige kala kirjutas:
Ei kassi nii odavalt ei saa icon_biggrin.gif

icon_lol.gif

link

EDIT: muutsin postituse ülesehitust


viimati muutis Oskar.r 06.10.2008 17:12:43, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 16:58:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Toimub rõvedaima larfiga inimese valimine.
Quasimodo on 100% kindel et tema võidab.
pärast tuleb aga nördinult tagasi.
sõbrad küsisid: "noh, mis on." kas ei võitnudki?
Quasimodo ütleb: "ma tahaks teada kes kurat on PlatoonSgtElijas"


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4684077#4684077
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 06.10.2008 21:32:41 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Ei, tuleb valida kas võtta punane tablett või sinine. Sinine viib su tagasi tavamaailma, punasega jääd ikka veel wonderlandi....tavaliselt ma valin punase icon_razz.gif

Elof kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Kellel mis probleemid icon_razz.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4684879#4684879
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 21:42:41 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
avax kirjutas:

Itineegritele naisi ei leidu enam või, et foorumist peab ÄA teemast neid kasutatuna küsima?


noh, mul on üks 40-nene pakkuda, või siis vahetan kahe 20-nese vastu.


icon_lol.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 07.10.2008 22:02:04 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
no siis teeme korralikud burksid ja ringid linnapeal

ufo56 kirjutas:
Näita jah talle elu, hakkab veel ******

icon_lol.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4686759#4686759
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 11:40:25 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Edit: mis ma nüüd valesti palusin, et mulle mingi kreisi kasutaja staatus omistati icon_neutral.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4687737#4687737

icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 11:06:34 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4689626#4689626

blackwerew kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Äkki oleks mõistlik, siis spyware arvutist eemaldada hoopis? icon_razz.gif

ei, loogiline ju,et kui tatti ninast voolab ja suuskaudu köhid, tuleb pea eemaldada 8)


Oi kui tarkpea.


Pea ei saa tark olla kui teda enam olemas pole 8) thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 15:49:28 vasta tsitaadiga

kommentaar kasutajale https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=32166

laulasmaa kirjutas:
no nii kõvameest annab leida....(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> idiootse jutuga..ja kirjaoskus soovib ka sellel vennal olla

muig
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 19:07:14 vasta tsitaadiga

See pole veel kõik, ta on iseendale positiivse ka veel andnud icon_lol.gif

VELLOVELTZ kirjutas:
iGATI usaldusväärne isik thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 23:57:37 vasta tsitaadiga

kassu123 kirjutas:
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif HOIATUS icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif MS liitusin freelotoga ja saan spämmi,kus kirjas et olen võitnud miljoneid.Kas keegi on sealt siis päriselt ka raha saanud icon_question.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4688137#4688137
Mis krdi hoiatus,enda eest hoiatab ve icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 23:58:55 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
kassu123 kirjutas:
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif HOIATUS icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif MS liitusin freelotoga ja saan spämmi,kus kirjas et olen võitnud miljoneid.Kas keegi on sealt siis päriselt ka raha saanud icon_question.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4688137#4688137
Mis krdi hoiatus,enda eest hoiatab ve icon_lol.gif

Väga hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 17:56:15 vasta tsitaadiga

link :: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=384643&highlight=

kassu kirjutas:
Mehega, kes mind privas kullakeseks on kutsunud tõesti ei soovi tegemist teha. Hämmastav, et sa seekord oma vanu sokke vms vahetuseks ei pakkunud nagu sul kombeks on.

muig
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 10.10.2008 19:47:45 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas
tsitaat:
Ole ettevaatlik, rahapesu on Eestis keelatud.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?forum=2&topic=385202#4692826

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 14:27:48 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
Saan jah kusida lihtsalt kusisin siin ennem, et eriti loll valja ei naeks icon_biggrin.gif.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4693722#4693722
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.10.2008 19:24:31 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
Saan jah kusida lihtsalt kusisin siin ennem, et eriti loll valja ei naeks icon_biggrin.gif.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4693722#4693722

"Kused siin, kused seal, kused iga nurga peal" icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 12:37:35 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4700046#4700046



icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 21:36:08 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
OT: AutoCAD joonised!
trippin kirjutas:
Panen näiteks enda majast tehtud tagasihoidliku 3D joonise vaate. Kui aega saan, lisan ka teisi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Karm Laks kirjutas:
sellest majast on küll Carolina hurrikaan üle käinud ,
kuidagi viltu teine

kui seda ärklikorrust poleks seal - pakuks et tegemist küüniga icon_lol.gif

Karm Laks kirjutas:
vist on lahtiste uste päev ka - uksi pole ollagi


viimati muutis Anna tooli 14.10.2008 23:06:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2008 16:27:39 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4704915#4704915

lopes39 kirjutas:

praegu on e6300 ja pooleteise aasta jooksul olen teinud sellele healjuhul 2 korda format c:
intel ftw


icon_eek.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:03:18 vasta tsitaadiga

mulle meeldib selline ütlus:

müün võimast xp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:06:48 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
Pole mul siin hetkel võtta kuskilt mingeid ime pastasi jne, kas on mingi retsept, mille järgi kodustevahenditega saab teha hea termopasta?


Teema
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.10.2008 23:07:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
õllekas kirjutas:
aise kirjutas:
kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?


neli meetrit


thumbs_up.gif (https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&start=9150)

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 15:05:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
siis peabki juhiistmel olema nõel, mis kogu sõidu vältel per?es on ja koguaeg testib icon_razz.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4712194#4712194

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 21:53:23 vasta tsitaadiga

timo324 kirjutas:
Soov uuele arvutile .. ei tohi olla juppidest kokkupandav....


Huvitav, milline see küll olema peaks icon_biggrin.gif
On ikka soovid mõnel thumbs_up.gif

Allikas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=386404&highlight=

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 14:40:30 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sa samas ootad denebist jeesuse tulemist. icon_lol.gif rofl.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4714566#4714566

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 15:48:00 vasta tsitaadiga

Järgmine nalja mees:

Üks hetk kirjutas:
ufoo kirjutas:
Soovitage uut arvutit ... hind 5-6 tuhat peab olema järelmaksu võimalus arvuti peaks olema juba valmis koos windowsiga ... ei taha arvutikeskusest

ufoo kirjutas:
hetkel on kõigerohkem meeldinud see http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=17&id=15&menyy_id=17&action=look&lookid=10711

icon_lol.gif


icon_lol.gif

Allikas https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=386478&highlight=

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakaim lause HV foorumis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.