Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 19:16:41 vasta tsitaadiga

Jep , 24. okt. peaks reliisi päev olema .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 22:14:33 vasta tsitaadiga

***. keegi võiks siis mängufoorumis ka ära muuta kuupäeva. icon_confused.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 30.09.2008 23:05:54 vasta tsitaadiga

a see relvavalik on jube mainstream. nii cod4 kui crysis (suuresti ka stalker) on need nii ära leierdanud (va AS50 mis tundub cool). valida oleks ju miljoni seast
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 23:28:50 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
a see relvavalik on jube mainstream. nii cod4 kui crysis (suuresti ka stalker) on need nii ära leierdanud (va AS50 mis tundub cool). valida oleks ju miljoni seast


Vb selle pärast et selised relvad on üldiselt kasutusel sealkandis + lmõned lisarelvad. Ostetakse ju ikkagi töötavaid(vahel ka mitte nii töötavaid relvi) odava raha eest et asja ära ajada sellises kandis. Sa ei eeldu ju et saad mängida mingite high tec või urban relvadega mis mõeldud eriüksuslastele vms.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 23:58:32 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
g-nome kirjutas:
a see relvavalik on jube mainstream. nii cod4 kui crysis (suuresti ka stalker) on need nii ära leierdanud (va AS50 mis tundub cool). valida oleks ju miljoni seast


Vb selle pärast et selised relvad on üldiselt kasutusel sealkandis + lmõned lisarelvad. Ostetakse ju ikkagi töötavaid(vahel ka mitte nii töötavaid relvi) odava raha eest et asja ära ajada sellises kandis. Sa ei eeldu ju et saad mängida mingite high tec või urban relvadega mis mõeldud eriüksuslastele vms.

Jõudsid minust ette. Tahtsin just sama argumendi välja käia, et FC2 rõhub ikkagi reaalsuse peale ning seetõttu on ka relvad "mainstream", ehk siis need, mis on kergemini kättesaadavad ning töökindlad.

Ja mida sa selle all mõtled, et Crysis on need relvad ära leierdanud? Minu teada on Crysises üldse mingid ulme relvad.

Pealegi, ei loe see, kui palju erinevaid ja "omg nii lahedaid" relvi mängu sisse topitakse, vaid see, mida ja kui hästi nende relvadega teha annab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.10.2008 00:37:16 vasta tsitaadiga

30 relva ja keegi ikka jonnib :O
sõjaväes näed ka vähem

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:54:49 vasta tsitaadiga

M1903 Sniper Rifle

thumbs_up.gif see sõjavõitja on relv mis mulle meeldis teisemaailmasõja mängudes icon_biggrin.gif hea et siia ka pannakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 02.10.2008 00:34:27 vasta tsitaadiga

Andricos hind 499 eeku ja laos orienteeruvalt nii 24 okt. Tundub, et ei peagi väljamaalt tellima.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.10.2008 00:52:47 vasta tsitaadiga

konsooli mängu hinnad on ikka kirved icon_evil.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.10.2008 07:28:44 vasta tsitaadiga

Nuh loodan, et siit tuleb midagi asjalikku.Warhead ei pakkunud erilist rahuldust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 09:09:06 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
konsooli mängu hinnad on ikka kirved icon_evil.gif

ei ole nad midagi, tuleb lihtsalt õigest kohast osta icon_smile.gif
http://www.gamehubs.com/XBOX360/far-cry-2.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.10.2008 23:59:11 vasta tsitaadiga

Far Cry 2: Hardware nerds’ gaming experience
Ubisoft had two systems prepared for us. Below you can see the components we could identify:
Spoiler Spoiler Spoiler


This is remarkable since those values are reached on the high-end device QX9650. The two programmers of Ubisoft, whom we interviewed, told us that a quad-core CPU would deliver 30 percent better performance on average than an identical dual-core processor. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

DX10, 1.680 x 1.050, 4x FSAA, maximal details:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.pcgameshardware.com/aid,661894/News/Far_Cry_2_Hardware_nerdsundrsquo_gaming_experience/

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 01:06:57 vasta tsitaadiga

G80, No deeplinking pleas icon_idea.gif Nagu ikka spoilad on tühja täis beer_yum.gif
Aga lingitud koht oli õige thumbs_up.gif
Päris äärekesepeal näeb välja küll ja alla selle ma eriti ei plaanigi seda mängida icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.10.2008 06:23:47 vasta tsitaadiga

Kõva grill icon_biggrin.gif
http://www.pcgameshardware.com/&menu=browser&image_id=907471&article_id=661894&page=1&show=original
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 11:18:33 vasta tsitaadiga

Ah et farcry2 mehed promovad täiega nvidiat ja quade? Kui mäng väljas siis testid räägivad enda eest ja siis ole näha kas quadidest on kasu.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 11:30:38 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Ah et farcry2 mehed promovad täiega nvidiat ja quade? Kui mäng väljas siis testid räägivad enda eest ja siis ole näha kas quadidest on kasu.

Kus juures ma ka kahtlen, et quad nii suure eelise annab. Samas, eks varsti saab näha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 11:55:32 vasta tsitaadiga

Olge meheks ja tõlkige selle mängu nimi ära.
Kauge Karje KAKS? Kek .)
Kauge Appihüüd KAKS (vaenlased karjuvad appi?)
Kauge Hüüe KAKS (peategelane hüüab kusagil aafrikas vms.. )

Sürr nimi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 03.10.2008 11:57:15 vasta tsitaadiga

noh, kui peli on TWIMTBP ega siis ei tohigi ju öelda, et ati kaartidega ka hästi jookseb.
Natukene teeb asja koomiliseks see, kui mõelda, mis on gpu tandril viimase 3-4 kuu jooksul toimunud on. Aga eks mäng ise oli pikka aega tegemisel ja nvidia hõlma alla minek tundus siis igati loogilise käiguna kuna ati polnud tegija.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 12:05:02 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Olge meheks ja tõlkige selle mängu nimi ära.
Kauge Karje KAKS? Kek .)
Kauge Appihüüd KAKS (vaenlased karjuvad appi?)
Kauge Hüüe KAKS (peategelane hüüab kusagil aafrikas vms.. )

Sürr nimi.


KKK - Karjed Kaugelt Kaks või Karje Kaugel Kaks

Saan nüüd tasuta mängu?! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.10.2008 12:20:58 vasta tsitaadiga

Far Cry

``midagi hoopis muud kui``
``suur vahe``
``üpris kaugel``

war cry - lahinguhüüd
war cry - sõjakisa
warcry - sõjahüüd

Kui nüüd näiteks asendada sõna ``war`` sõnaga ``kauge`` .....võimalusi on palju.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 12:28:51 vasta tsitaadiga

Mario miks sa asendasid sõna far sõnaga war? .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 03.10.2008 12:45:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Olge meheks ja tõlkige selle mängu nimi ära.
Kauge Karje KAKS? Kek .)
Kauge Appihüüd KAKS (vaenlased karjuvad appi?)
Kauge Hüüe KAKS (peategelane hüüab kusagil aafrikas vms.. )

Sürr nimi.

Esimese mängu nime võib tõlgendada nii, et oled kuskil üksikul saarel, püüad appi karjuda, aga keegi ei kuule sind (vähemalt ma arvan nii).

Teisele mängule enam sama nimi eriti ei sobi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 12:59:45 vasta tsitaadiga

Haha Timberg juhib teema huvitavasse suunda icon_razz.gif .

Cry - nutt, nutma

Far Cry 2 - Kauge Nutt 2 - Ehk siis, keegi kusagil kaugel nutab (Aafrikas) ja sina lähed sinna korda majja lööma icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 13:09:04 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Haha Timberg juhib teema huvitavasse suunda icon_razz.gif .

Cry - nutt, nutma

Far Cry 2 - Kauge Nutt 2 - Ehk siis, keegi kusagil kaugel nutab (Aafrikas) ja sina lähed sinna korda majja lööma icon_biggrin.gif .


Ole nüüd loogiline. Far Cry tähendas originaalses mängus fraasi a la "riding a bike is a far cry from driving a car", millele vihjati mängu graafika mõttes.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 13:12:27 vasta tsitaadiga

Seega.. fraas "Far Cry 2 is a far cry from Far Cry while Far Cry is a far cry from riding a bike which means that driving a car is is sure as hell a far cry from Far Cry 2 and Far Cry" tõene. Selge .p
LightsabeR kirjutas:
Far Cry 2 - Kauge Nutt 2 - Ehk siis, keegi kusagil kaugel nutab (Aafrikas) ja sina lähed sinna korda majja lööma icon_biggrin.gif .

Kek .P "Koduabiline"


viimati muutis Timberg 03.10.2008 13:13:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 13:13:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ole nüüd loogiline. Far Cry tähendas originaalses mängus fraasi a la "riding a bike is a far cry from driving a car", millele vihjati mängu graafika mõttes.

Ma olen julmalt loogiline vend tegelt! beer_yum.gif

Ja muide see nutu teema oli mõeldud naljana icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 13:20:41 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Seega.. fraas "Far Cry 2 is a far cry from Far Cry while Far Cry is a far cry from riding a bike which means that driving a car is is sure as hell a far cry from Far Cry 2 and Far Cry" tõene. Selge :p


No aga nii ongi ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 14:07:53 vasta tsitaadiga

orig mängus oli imo asi ju selles tädis, kuskil metsas oli isegi koht kus see karjus kuskil kaugel icon_razz.gif
a kes neist türklastest aru saab, neil käbki kõik väga karvaselt ja arusaamatult

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.10.2008 20:00:08 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mario miks sa asendasid sõna far sõnaga war? .p


Loe korra veel mu postitus otsast lõpuni....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 12:21:22 vasta tsitaadiga

Täiesti huvitav oleks KOGU KAART maha põletada ... vast peaks järele isegi proovima , kui lõpuks selle pela saan icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 12:27:55 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Täiesti huvitav oleks KOGU KAART maha põletada ... vast peaks järele isegi proovima , kui lõpuks selle pela saan icon_razz.gif .

Palju selleks ammot läheks huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 12:34:57 vasta tsitaadiga

Seda jah icon_biggrin.gif . Aga proovida tasub icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TB-
HV vaatleja
-TB-

liitunud: 22.08.2008




sõnum 04.10.2008 16:30:54 vasta tsitaadiga

Ilmastik mängiks ka tõsist rolli. Vihm kustutab ära ja tuul viib pöördudes leegid tagasi. icon_wink.gif
Igatahes, kas see ala mis sa maha põletad jääb selliseks koguks ajaks või mäng "syncib" tagasi selle normaalseks?
Selle kohta pole vist juttu olnud tegijate poolt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2008 16:40:00 vasta tsitaadiga

Ei usu.
Tuli peaks leviv olema teatud aja siis kustub ära
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.10.2008 16:42:52 vasta tsitaadiga

-TB- kirjutas:
Ilmastik mängiks ka tõsist rolli. Vihm kustutab ära ja tuul viib pöördudes leegid tagasi. icon_wink.gif
Igatahes, kas see ala mis sa maha põletad jääb selliseks koguks ajaks või mäng "syncib" tagasi selle normaalseks?
Selle kohta pole vist juttu olnud tegijate poolt.

Kõik kasvab aja pikku tagasi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 04.10.2008 17:12:58 vasta tsitaadiga

loodetavasti leidub mingi no-lifer community, mis meisterdab valmis tohutu übermapi, kui just editori poolt mappide suurustele piiranguid peale ei ole pandud. Teatavasti on kasutajate mapid tavaliselt etemad, kui originalnõi
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.10.2008 22:49:46 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
loodetavasti leidub mingi no-lifer community, mis meisterdab valmis tohutu übermapi, kui just editori poolt mappide suurustele piiranguid peale ei ole pandud. Teatavasti on kasutajate mapid tavaliselt etemad, kui originalnõi

1:1-le maailmaga mapp. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 01:08:29 vasta tsitaadiga

http://www.pcgameshardware.com/aid,661894/News/Far_Cry_2_Hardware_nerdsundrsquo_gaming_experience/

kui see juba siin olnud on siis sorry aga mingit uut infot thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.10.2008 01:19:31 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ikka olnd jah. 8)
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 23:16:49 vasta tsitaadiga

Nuh, PC gamer andis asjale 94% ehk musta have pela.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 05.10.2008 23:25:05 vasta tsitaadiga

Map editori tutvustav video omas lihtsalt niipalju, et ma pean veetma tervelt ühe õhtu seda näppides ja oma fantaasiaid ülesse märkides icon_biggrin.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 15:34:51 vasta tsitaadiga

Mõtlesin siia kah toppida:
Crysis Far Cry 2 MOD

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 16:19:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mõtlesin siia kah toppida:
Crysis Far Cry 2 MOD

peaks ütlema et üllatavalt andekas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 14:23:31 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/40852.html
http://www.gametrailers.com/player/40850.html
uut sp ja mp
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 14:46:16 vasta tsitaadiga

Siit tuleb mõust pädevam MP kindlasti icon_eek.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_idea.gif
Lohistad surnud vanasid petekaks ja paned deltaplaaniga ringi icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 15:47:31 vasta tsitaadiga

MP tundub tiba imelik, relvade damage kohati väga väike (see koht, kus M249'ga täristas selga tüüpidele). Aga noh, vara nuriseda, tuleb ikka oma käega järgi proovida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 07.10.2008 16:07:34 vasta tsitaadiga

täitsa pael icon_biggrin.gif olen pöördes. MP tundub hää olevat.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 16:14:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

MP tundub tiba imelik, relvade damage kohati väga väike (see koht, kus M249'ga täristas selga tüüpidele).

Näha oli et pea kõik läksid jummal teab kohu icon_lol.gif
Kui see oli X-Karbi peal lastusd siis saan aru miks nii sitt skill oli 8) ,kahe sauaga jebimine ei ole võrdne klaveri ja hiirega beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 16:46:17 vasta tsitaadiga

No vähemalt kümme kuuli sai üks vend selga enne, kui maha langes ning ka siis oli veel selles seisundis, kus kaaslased saavad ära päästa. Aga noh, see selleks, nagu ma ütlesin, vara nurisda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 16:56:27 vasta tsitaadiga

LightsabeR, Kus juures sam tunne oli alguses ja praegu ka COD4-s,lased salve sisse ja vana astub kõrvale annab nuga icon_razz.gif
Aga HC mode päästis selle ja loodame et seal ka mingi lisa värk tuleb,sest salv-haaval ma seda tõesti ei viitsiks.
Ootame ja siis näeme mis saab asjast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.