|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.09.2008 07:33:55
|
|
|
Mul just vastupidiet uhke tunne kui saab uue mängu osta sest kui mingit mängu täiega ootan siis kohe mõnus vaevaga teenitud rahaga see ära osta, sest nagu vaeva nähtud. Sest ma saan aru kui krdi raske on teha mängu ja see vaev jne. Sest kui ma peaks pirama, tekib automaatselt pähe selline asi et "kui ma teen oma multika millega jamanud ja sooviks raha saada selle eest aga kui mitu inimest pirab, siis ma jään rahast ilma ja kõik see animeerimise vaev on peldikusse alla läinud või mõned rahad saan aga see on väike võrreldes sellegamida PEAKS saama" Ei ole lihtne animeerida 4k kaadrist värki.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
30.09.2008 07:45:58
|
|
|
Ei tea midagi, mul jääb ka vaba raha küll üle, et mõne mängu osta tutika, aga ikka on kahju välja käia mingi tuhh per game eest. Neid mänge, mis on ikka väga sisukad ja head, ikka nii palju pole, ainult üksikud, mille eest juba nõus välja käia. Ülejäänud on siuksed keskmised cräpp fun geimid.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zonitec
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2006
|
30.09.2008 07:54:31
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| zonitec kirjutas: |
| Mitte et ma piramist toetaks või midagi AGA, cmon. Piramine on siiski palju odavam, modid oma konsooli ühe tutika mängu hinna eest ära ja edasi maksad tooriku raha (20kr tk) + saad mängida uusi mänge kohe, mitte ei pea ootama kuna hinnad langema hakkavad ja kuna eestisse müügile jõuavad vms. |
AGA cmon mees, sa vahest mõlnud pole, et see ei ole õige tegu? kuidas saab asja üldse nii loomulikult võtta?
mängid oma lemmikmänge, samas piramisega sülitad nende autorile tänutäheks näkku. |
Nagu ma ütlesin, siis piramist ei toeta ja olen selle vastu. Lihtsalt ütlesin, et see on palju odavam. Mõned vennad siin väitsid et mänge saab paarisaja kr eest. Uusi ja häid mänge ei saa selle eest kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.09.2008 08:06:34
|
|
|
Aga meshboy, mix game co UKst või ex6 käest ei osta, saad odavamalt. Game co uks on hinnad 300-400 eek odavamad ning mida rohkem ostad sealt, seda rohkem kogud punkte millega saad järgmise ostult raha maha võtta kui soovid ( nt ma sain 5 naela alla ühelt mängult) Või dealide all on buy 1 get 1 free ja äkki leidub seal kulda (st häid mänge) maksadühe eest 400, saad teise tasuta. Ma ostsin 5 mängu, millest 2 olid tasuta saadud ja maxis 1200 ainult, lol eestist ostad 5 mängu ja maxad 5k..ja tasuta ka ei saa midagi kui teist mängu ostes.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
30.09.2008 08:28:28
|
|
|
| zonitec kirjutas: |
| Mitte et ma piramist toetaks või midagi AGA, cmon. Piramine on siiski palju odavam, modid oma konsooli ühe tutika mängu hinna eest ära ja edasi maksad tooriku raha (20kr tk) + saad mängida uusi mänge kohe, mitte ei pea ootama kuna hinnad langema hakkavad ja kuna eestisse müügile jõuavad vms. |
Statoilist oma Ferrarile bensiini varastada on ka palju odavam, kui seda osta ... Jätkan ma siin oma Ferrari teemat.
Võibolla jääd vahele, tõenäoliselt mitte. Statoil on oma rahast ilma, ja mida ta teeb? Ostab vinged turvasüsteemid, palkab G4S valvama ning, et see lisakulu kinni maksta, tõstab bensiini liitrihinda ja selle maksavad kinni ausad kliendid. Sama on mängudega - mida rohkem piratakse, seda kallimalt tuleb originaale müüa. Miks mõni mäng ei võiks kohe turule tulla "classic" mängu hinnaga - ma ei tea...
| Andykas kirjutas: |
Kasutatud mängu ostmisega ei toeta sa ka mitte kedagi  |
Miks ei toeta, loomulikult toetad! Sa toetad kasutatud mängu ostimsega rahaliselt inimest kes ostis originaali poest ja toetas mängutootjafirmat. Kasutatud mängu müüja paneb sinu rahale oma raha juurde ja ostab järgmise tutika mängu...
| Taaviup kirjutas: |
| Pood ostab ju mängu nata odavamalt tagasi(vastavalt ajale ja konditsioonile) ja kui sa selle sealt ostad siis läheb see raha ikkagi arendajatele rahataskusse. |
Vale... loe mu vastust Andykas-ele... Pigem läheb see raha mõne teise mängu arendaja taskusse, mitte selle konkreetse ostetava kasutatud mängu arendaja taskusse.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2008 08:43:39
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Ok mod teema jälle:D Kas on üldse lootust, et uuel xboxil tuleb modimise võimalus?
Ps. Ise käisin ka poes ja sai ostetud uus gta ja need for speed prostreet, ega võtab ikka käe värisema küll kui oma teenitud raha neile letile laod, aga mis teha, tahtsin xboxi ka ära proovida vanaduses:D |
lihtsalt tuleb uurida veidi mis mänguga tegu on enne kui ostma tormad. NFS prostreet oleks võind ostmata jääda ja olekski ühe mängu raha kokku hoitud juba (nfs prostreedist on paremaid rallisi xboxil ma eeldan...)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.09.2008 09:04:50
|
|
|
PGR3, PGR4, DIRT
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
30.09.2008 09:11:23
|
|
|
Burnout Paradise
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.09.2008 09:17:56
|
|
|
Ajah krt kuda ma sain unustada lol.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.09.2008 09:33:58
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| zonitec kirjutas: |
| Mitte et ma piramist toetaks või midagi AGA, cmon. Piramine on siiski palju odavam, modid oma konsooli ühe tutika mängu hinna eest ära ja edasi maksad tooriku raha (20kr tk) + saad mängida uusi mänge kohe, mitte ei pea ootama kuna hinnad langema hakkavad ja kuna eestisse müügile jõuavad vms. |
AGA cmon mees, sa vahest mõlnud pole, et see ei ole õige tegu? kuidas saab asja üldse nii loomulikult võtta?
mängid oma lemmikmänge, samas piramisega sülitad nende autorile tänutäheks näkku. |
Kasutatud mängu ostmisega ei toeta sa ka mitte kedagi  |
algne mängu ostja saab raha tagasi ja sellega on tal kergeb järgmist uut mängu osta
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
30.09.2008 11:43:09
|
|
|
Piramine ei ole sama, mis kasutatud mängu ostmine. Sa siiski ostad kellegi mängu, kes on juba omakorda raha välja käinud ja kui hästi läheb, siis see sinu raha läheb teisele ringile, e. kaudselt toetad tootjaid. Kui kõik piraks, siis ei teeniks ju ikka keegi midagi ja keegi ei toodaks enam midagi. Ostjad, isegi second hand ostjad maksavad mängude tegmise mingil määral kinni.
Piramisele leitakse muidugi alati õigustus ja tegelt on ka see mingil määral mõistetav. Lihtsalt niipalju võiks mõistust ja taktitunnet olla, et ei karju, et maailm on nii ebaõiglane ja selle pärast ma piran, sest tegelt ei ole maailm ebaõiglane ja võimalusi, kuidas 3-4 kuu vanuseid mänge saada kuni 3x odavamalt, kui Eestis, on väga palju. Game.co'd on juba mainitud, ebay peaks igale eelarvega ostlejale bookamrkides olema. kellele hasart meeldib, sellele peaks ebay eriti meeldima.
Eks pirajad piravad ikka edasi ja teised ostavad jõudmööda originaale kokku. Pirajad võiks aint vähem halada, sest praegu pole tegelikult enam mitte mingisugust õigustust, et täieulatuslikult piraat olla.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
30.09.2008 12:19:07
|
|
|
Mis kellast live jälle ülesse tuleb?
edit: tuli juba.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.09.2008 15:28:57
|
|
|
tundub, et koodnimega "Jasper" uuemad konsoolid on müüki jõudnud. viimastel päevadel on nad sinna lisatud: http://www.360drives.com/list?v_board=5
poes siis tasub vaadata karbilt LOT NO: 0831 ja ülespoole
| tsitaat: |
| The lot number is printed on the left side of the Xbox 360 paper box. It's next to the bar scan codes. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
30.09.2008 19:04:01
|
|
|
kellelgi CM:Dirt-i pole müüa kasutatud või uut soodsalt? Siis kui osta tahan, siis pole siinsetel müüjatel jälle ja Race Driver:GRID-i võite ka
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
30.09.2008 19:30:16
|
|
|
mis see jasper on
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.09.2008 19:42:46
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
mis see jasper on  |
Xenon, Zephyr, Falcon, Opus, Jasper, Valhalla... rings any bells?
ehk siis riistvara erinevad revisionid
viimati muutis SKG 30.09.2008 19:45:14, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
30.09.2008 19:43:43
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
mis see jasper on  |
Xenon, Zephyr, Falcon, Opus, Jasper, Valhalla... rings any bells?
ehk siis riistvara erinevad revisionid  |
ja mis see minu omast parem on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.09.2008 19:56:36
|
|
|
ertr2, Jasper on esimene Xbox 360 mudel, millel on nii CPU kui ka GPU 65nm, mis omakorda tagab jahedama ja energiasäästlikuma konsooli ning ka tootmine on odavam
Xenon
saadaval alates: November 2005 (launch)
CPU: 90nm
GPU: 90nm
HDMI: puudub
toiteplokk: 203W
Zephyr
saadaval alates: Juuli 2007
CPU: 90nm
GPU: 90nm
HDMI: olemas
toieplokk: 203W
Falcon
saadaval alates: September 2007
CPU: 65nm
GPU: 90nm
HDMI: olemas
toiteplokk: 175W
Opus (põhimõtteliselt ilma HDMI-ta Falcon, seda emaplaati pandi ainult parandatud/refurbished Xenon konsoolidesse)
saadaval alates: Juuni 2008
CPU: 65nm
GPU: 90nm
HDMI: puudub
toiteplokk: 175W
Jasper
saadaval alates: September 2008
CPU: 65nm
GPU: 65nm
HDMI: olemas
toiteplokk: 150W
Valhalla
saadaval alates: 2009 lõpp?
CPU + GPU: 65nm või 45nm (pole välistatud, et CPU ja GPU pannakse ühe chip-i sisse)
HDMI: olemas
toiteplokk: ei tea veel
viimati muutis SKG 04.12.2008 13:54:46, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
30.09.2008 19:57:44
|
|
|
Ega jah, ostad küll uue 60GB-se, aga kohe on veel paremad tulekul. That's life.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdoc
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2008
|
30.09.2008 22:56:54
|
|
|
| Mõttetu joosta võidu tehnoloogiaga.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.10.2008 08:25:19
|
|
|
| Nja sai vaadatud PGR4 ja Burnout Paradise videosid, ikka väga lahedad tundusid. Mida muidu seal Burnout Paradise mängus täpselt teha tuleb? Mingi vend kimas videos koguaeg auto puruks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2008 08:31:29
|
|
|
racer see, sõidad teiste ja aja vastu, aga VÄGA kiire arkaadikas, lahtises linnas. üsna paljud sõidud nõuavad seda et sa teised välja rammid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.10.2008 09:26:20
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Kas peale CMR:Dirt ja SEGA Rally miskit ralli moodi asja ka veel on xboxile? |
BAJA: Edge of Control
MX vs. ATV Untamed
need on mingil määral rallimängud küll
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2008 11:14:29
|
|
|
Kui kellelgi on wireless pulti müüa siis andke teada. Oleks ostja.
viimati muutis Tom-D 01.10.2008 12:22:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.10.2008 11:55:03
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Kas peale CMR:Dirt ja SEGA Rally miskit ralli moodi asja ka veel on xboxile? |
Race Driver:Grid plaan igatahes osta endale
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2008 12:55:37
|
|
|
Midagi WRC-laadset otsiks ikka, aga valik paistab suht kehva..
Kahju, et RalliSport Challenge't pole x360 jaoks tehtud.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2008 13:10:20
|
|
|
ma nii huvi pärast ja igavusest küsin, et mis te leiate nendes rallmängudes? mu meelest on need umbes sama põnevad kui vaadata kuidas värv kuivab vms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.10.2008 13:12:03
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| ma nii huvi pärast ja igavusest küsin, et mis te leiate nendes rallmängudes? mu meelest on need umbes sama põnevad kui vaadata kuidas värv kuivab vms. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
01.10.2008 13:13:23
|
|
|
PeZ, mis te leiate nendes tapmismängudes, mida kõik kohad täis on
Ehk teisisõnu mõnel on huvi autode vastu, teistel tapmise.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2008 13:17:22
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| ma nii huvi pärast ja igavusest küsin, et mis te leiate nendes rallmängudes? mu meelest on need umbes sama põnevad kui vaadata kuidas värv kuivab vms. |
Piisavalt toksilise värvi kuivamist võib olla vast päris huvitav vaadata. Oleneb muidugi, mida hallukad parajasti näitavad
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2008 13:24:21
|
|
|
einoh, tapmine tapmiseks, aga lihtsalt et need rallimängud on ju äärmiselt tüütud ja aeglased võrreldes mõndade, isegi viletsamategi arkaadiraceritega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2008 13:29:08
|
|
|
Minupoolest olgu või arcade, aga sileda asfaldi peal tiirutamisele võiks vaheldust ka veidi olla.
DiRT arvuti peal jättis suht nadi mulje, peab demo proovima kõigepealt.. BAJA demo kohta oli siin vist korra juttu, et lükati edasi?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2008 14:04:53
|
|
|
| On kellelgi kogemusi uue dashboardiga? Kaua update tegi masinale jne...?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2008 14:10:36
|
|
|
eee ... see pole ju väljas veel. ilmselt millalgi novembri keskel, mitte varem.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2008 14:48:39
|
|
|
| Ok, sain siis valesti aru, et koos live uuendusega lasti ka dashboard uuendus välja. My Bad.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
01.10.2008 16:50:52
|
|
|
| kellelgi 48h koodi pole anda?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.10.2008 16:55:59
|
|
|
| wicked kirjutas: |
Minupoolest olgu või arcade, aga sileda asfaldi peal tiirutamisele võiks vaheldust ka veidi olla.
DiRT arvuti peal jättis suht nadi mulje, peab demo proovima kõigepealt.. BAJA demo kohta oli siin vist korra juttu, et lükati edasi? |
Sa proovi GRID-i demot või osta full game. Täitsa hea on ja kobe näeb välja ka graafika.
http://www.gametrailers.com/player/34892.html
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.10.2008 17:08:29
|
|
|
Kelle signatuuris oli, et müüb Xbox360 VGA kaablit? Võtke ühendust
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
01.10.2008 17:31:24
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Ok, sain siis valesti aru, et koos live uuendusega lasti ka dashboard uuendus välja. My Bad. |
Mingit uuendust pole veel olnudki .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
01.10.2008 17:38:08
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kelle signatuuris oli, et müüb Xbox360 VGA kaablit? Võtke ühendust  |
Mul peaks üks tutikas, olemas olema... vaja teine vaid üles leida (peale kolimist on siiamaani osad asjad "kusagil" kottides/karpides lahti pakkimata.)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2008 19:52:09
|
|
|
Meshboy28, grid=asfalt, PC peal sai seda juba mängitud. Täitsa pädev, eriti rewind featuur
SEGA Rally on puhas arkaad ja jube uisutamine
DiRT'i superpidurist saab xboxil kuidagi lahti? PC versioonil sai vist kuskilt seadistada..
BAJA kohta pole kellelgi muljetada?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.10.2008 19:53:47
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| DiRT'i superpidurist saab xboxil kuidagi lahti? PC versioonil sai vist kuskilt seadistada.. |
ei saa ja see on kohati väga vastik "featuur" selle mängu juures. muu oli nagu OK.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roost
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2007
|
01.10.2008 20:42:06
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| wicked kirjutas: |
| Kas peale CMR:Dirt ja SEGA Rally miskit ralli moodi asja ka veel on xboxile? |
BAJA: Edge of Control
MX vs. ATV Untamed |
Paar nädalat tagasi tuli Pure välja. Kahjuks pole ma seda veel Eestis kuskil näinud. Selles ralli mängus saab sõita ainult ATV'dega ja demo tundus pildiilu poole pealt väga kobe.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.10.2008 20:43:46
|
|
|
Pure on vägagi tegija mäng, olgu see kas konsoolil või arvutil.
Soundtrack viskab lõpuks küll üle, aga 16-man online on igati lahe.
Baja pidavat fail olema. Mängitavus null. See eest on X360 versiooni framerate korras.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2008 20:57:16
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Ok, sain siis valesti aru, et koos live uuendusega lasti ka dashboard uuendus välja. My Bad. |
Mingit uuendust pole veel olnudki . |
Siiski, siiski jäi kusagilt silma, et esmaspäevase maasoleku ajal, kui käisid hooldustööd, toodi sisse ka mõningad uuendused Live süsteemis, et see mängijate jaoks stabiilsemaks muuta + midagi nagu oli veel. Üritan allika kah üles leida ja siia postitada.
EDIT: My bad, uus dashboard tuleb koos 17 okt. hoolduse ja uuendustega. 29 sept (esmaspäevane) hooldus tõi endaga kaasa ainult ettevalmistused tähtsaks sündmuseks ja mõnede süsteemivigade parandamise.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.10.2008 20:58:59
|
|
|
ma olen siiani vaid novembrist kuulanud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|