Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 18:04:31 vasta tsitaadiga

loodan ,et saan ise ka seekord löögile.tahaks ikka proovida enne ostmist:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.09.2008 19:34:45 vasta tsitaadiga

Küsisin siin ennem et kuda selle PS3 communty tööle saab aga keegi ei taha või ei oska vastata ? icon_rolleyes.gif
Life with PS märgi alt hakkab ta mingit jama downloadima mis ei ole ju see vajalik asi ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2008 19:49:06 vasta tsitaadiga

Prostituut, millest sa üldse oma 2-s viimases postituses "räägid" icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.09.2008 19:55:24 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=8ZY2vwlh5-g

Sellest kuda ma selle peale saan ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2008 20:05:46 vasta tsitaadiga

Prostituut, Home pole veel väljas - seega sa ei saagi seda icon_wink.gif
Või kutsus Sony sind betat testima icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.09.2008 20:13:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Prostituut, Home pole veel väljas - seega sa ei saagi seda icon_wink.gif
Või kutsus Sony sind betat testima icon_rolleyes.gif


Ja ma nüüd lugesin misasi see folding@home ka on icon_biggrin.gif
Mingi geeni programm mingis ülikoolis ja ma olen sellel lasknud töötada vähemalt 60h lootes et hakkab see Home tööle lõpuks icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aa mis kuupäeval seda Home oodata on ?
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 20:28:40 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Prostituut, Home pole veel väljas - seega sa ei saagi seda icon_wink.gif
Või kutsus Sony sind betat testima icon_rolleyes.gif


Ja ma nüüd lugesin misasi see folding@home ka on icon_biggrin.gif
Mingi geeni programm mingis ülikoolis ja ma olen sellel lasknud töötada vähemalt 60h lootes et hakkab see Home tööle lõpuks icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aa mis kuupäeval seda Home oodata on ?


Heh , ma ps3-e saades arvasin sama:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.09.2008 20:30:22 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Prostituut kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Prostituut, Home pole veel väljas - seega sa ei saagi seda icon_wink.gif
Või kutsus Sony sind betat testima icon_rolleyes.gif


Ja ma nüüd lugesin misasi see folding@home ka on icon_biggrin.gif
Mingi geeni programm mingis ülikoolis ja ma olen sellel lasknud töötada vähemalt 60h lootes et hakkab see Home tööle lõpuks icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aa mis kuupäeval seda Home oodata on ?


Heh , ma ps3-e saades arvasin sama:D


hahahahahahaahahhaah icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.09.2008 08:14:49 vasta tsitaadiga

Väga haige, see lbp tundub küll olevat viimase 10e aasta parim mäng. Ja lähi ajal vaevalt midagi sarnast tuleb (vähemalt selle gen. Jooksul)
http://www.mediamolecule.com/2008/09/27/pia-pia-piano/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.09.2008 09:54:32 vasta tsitaadiga

Kas LBP-s mingi ühe-teleka-taga-kahekesi võimalus ka on?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.09.2008 10:17:15 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=383219
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.09.2008 17:01:34 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuda saab COD4 ja kane and lynchi kahekesti ? ei teevad 2 inimest sama misjooni või on see ikka neti multyplayer
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.09.2008 17:21:03 vasta tsitaadiga

cod 4 puhul saad teha split-screeni üksteise vastu - aga co-op missioone mu meelest ei ole
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 17:26:12 vasta tsitaadiga

jah cod 4 on multiplayeri map ja siis spit screenis madistad seal.
co-op misioone kohe kindlalt ple.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.09.2008 18:21:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
jah cod 4 on multiplayeri map ja siis spit screenis madistad seal.
co-op misioone kohe kindlalt ple.


See split screen on jube asi icon_razz.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 18:29:35 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
siven kirjutas:
jah cod 4 on multiplayeri map ja siis spit screenis madistad seal.
co-op misioone kohe kindlalt ple.


See split screen on jube asi icon_razz.gif


eks ta ole jah niii:Dsuht mõttetu:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.09.2008 19:15:40 vasta tsitaadiga

ylilahe.pupdatesin foldin g@home'i ning sain endale telerisse HinnaVaatluse. mulle meeldib! icon_evil.gif natuke prosta on aga k2ib kahh

viimati muutis peppitina 28.09.2008 19:20:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 28.09.2008 19:20:34 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et telliks endale ühe jalkamängu, et millist soovitate, kas fifa08 või PES2008? Need on nüüd aasta hiljem hea hinnaga ja ostan põhiliselt sellepärast, et sõpradega oleks lõbus mängida! Ma ei ole väga vilinud ka ps3-ga jalkamänge mängima niiet, äkki kumbki on lihtsam ka? Kumba soovitate?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 19:21:58 vasta tsitaadiga

PES kõvasti parem IMO, soovitaksin oodata millal PES2009 välja tuleb (17. Oktoober)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 28.09.2008 19:23:06 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
PES kõvasti parem IMO, soovitaksin oodata millal PES2009 välja tuleb (17. Oktoober)

Miks ta parem on? icon_razz.gif Ise oleks just kaldunud Fifa 08 poole! Ma vist ostan kummagi neist sellepärast, et need nüüd kõvasti odavamad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 19:25:12 vasta tsitaadiga

Gameplay kõvasti parem icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 28.09.2008 19:29:42 vasta tsitaadiga

Kumb keerulisem mängida on?(amatööri seisukohast icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 19:30:30 vasta tsitaadiga

Ilmselt vahetpole eriti, PES oli ka minu esimene jalkamäng ja sain kenasti hakkama.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 20:13:52 vasta tsitaadiga

psp peal ei saanud mõhkugi pes-ist aru, niiet ise soovitaks fifa-t
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 20:55:34 vasta tsitaadiga

kuidas teil rahvas ps3 settingutes super white output(HDMI) valitud on?Mis selle eesmärk üldse on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.09.2008 12:25:47 vasta tsitaadiga

Mismõttes PS3 kasutab linuxit ?
Saan ma kuidagi siis sinna ´desktoppi ka minna icon_lol.gif ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2008 12:32:14 vasta tsitaadiga

Prostituut, Linux tuleb eraldi "installida" - vaata siin teemas vanemaid postitusi, saad kõik vajaliku info kätte icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 15:34:10 vasta tsitaadiga

Noh, kesse siin oli PlayTV omanik, kas eesti digit saab sellega vaadata?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.09.2008 15:35:39 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Noh, kesse siin oli PlayTV omanik, kas eesti digit saab sellega vaadata?


Mõnda Soome kanalit näeb. Eesti omadest ei näe midagi hetkel veel.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 15:40:14 vasta tsitaadiga

kuidas selle pildi upscale-imisega on? no et 720p-lt 1080p peale, mingi võimalus ps3 menüüs ju on, aga minul too küll ei funka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.09.2008 15:41:23 vasta tsitaadiga

Mul 720p. Teised räägivad (PS foorumid), et scaleb küll.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.09.2008 17:09:14 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kuidas selle pildi upscale-imisega on? no et 720p-lt 1080p peale, mingi võimalus ps3 menüüs ju on, aga minul too küll ei funka icon_neutral.gif

mille pilti sa upscaled? kui mängudest räägid siis kõike vist ei saa 1080p peale, aga võid nii proovida, et võtad kõikidel teistel resodel linnukese eest ära, kui 1080p on võimalik siis selle ta sulle ka ette viskab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.09.2008 17:20:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Prostituut, Linux tuleb eraldi "installida" - vaata siin teemas vanemaid postitusi, saad kõik vajaliku info kätte icon_wink.gif


Jap sain vajaliku info kätte võtsin aega ja vaatasin pisteliselt kogu teema läbi ja avastasin et polegi pointi seda peale panna icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 19:03:16 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
hondaa kirjutas:
kuidas selle pildi upscale-imisega on? no et 720p-lt 1080p peale, mingi võimalus ps3 menüüs ju on, aga minul too küll ei funka icon_neutral.gif

mille pilti sa upscaled? kui mängudest räägid siis kõike vist ei saa 1080p peale, aga võid nii proovida, et võtad kõikidel teistel resodel linnukese eest ära, kui 1080p on võimalik siis selle ta sulle ka ette viskab.

jah aitäh sain kah selle lõpuks korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:29:34 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Noh, kesse siin oli PlayTV omanik, kas eesti digit saab sellega vaadata?


Mõnda Soome kanalit näeb. Eesti omadest ei näe midagi hetkel veel.


Mnjah, siis vaid MPEG2 toetus hetkel. Ju siis mingi update'ga lisatakse ka MPEG4 tugi.
Sul siis hea antennimajandus ja/või väga Põhja-Eestis, et Soomet näed?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:43:50 vasta tsitaadiga

ühesõnaga praegu siis see playtv mõttetu?
ma lootsin ,et näeb hulgaliselt kanaleid ja värke kas sis tasuta või mingi väikse papi eest.aga rpaegu selgub ,et õieti midagi ei näeicon_sad.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 29.09.2008 23:36:52 vasta tsitaadiga

Something big'n'sexy is coming.

http://ps3.qj.net/OPM-Sony-s-super-sexy-secret-game-will-be-revealed-at-TGS-next-month/pg/49/aid/124410
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 00:02:36 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Something big'n'sexy is coming.

http://ps3.qj.net/OPM-Sony-s-super-sexy-secret-game-will-be-revealed-at-TGS-next-month/pg/49/aid/124410

Fänboy nali:

Lair 2 või Haze 2 icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.09.2008 00:32:32 vasta tsitaadiga

Lair oli kõva mäng, see et inimesed andsid alla peale esimest kümmet minutit MotionSensor juhtimise peale on nende viga, neile vingujatele tehti ka analoog-stick patch, aga see ei aidanud. :/
Muidu sellest salajasest projektist rääkides, siis jutud käivad et tegu on Kingdom Hearts III'ga.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.09.2008 00:34:58 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on tegemist ICO-tiimi uue mänguga. Siis on mul konsooli mitteostmise vabandused ka juba otsa saamas.

Edit: Heh, uudisartikli autor nõustub minuga.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2008 09:39:42 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
weasel kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Noh, kesse siin oli PlayTV omanik, kas eesti digit saab sellega vaadata?


Mõnda Soome kanalit näeb. Eesti omadest ei näe midagi hetkel veel.


Mnjah, siis vaid MPEG2 toetus hetkel. Ju siis mingi update'ga lisatakse ka MPEG4 tugi.
Sul siis hea antennimajandus ja/või väga Põhja-Eestis, et Soomet näed?


Kiili vallas. Halva ilmaga ei näe icon_biggrin.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 13:39:11 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õieti aru, et Ferrari Challenge on väljas?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2008 13:43:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ammu juba.

http://www.game.co.uk/PS3/Racing/~r331655/Ferrari-Challenge/?s=Ferrari+Challenge
Peaks kah vist tellima.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 13:46:53 vasta tsitaadiga

Oh, ülikõva hind, tellingi ära icon_smile.gif
Mul polnud PS3 paar nädalat icon_razz.gif Nüüd ostsin siin tagasi. Tirisin kohe ühe traileri alla ja lõpus kirjutas OUT NOW.. ma olin nagu wtf icon_razz.gif
Lubati veel iga kuu paar uut autot ja üks uus rada.... thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 14:27:54 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fpc.watch.impress.co.jp%2Fdocs%2F2008%2F0929%2Fkaigai469.htm&hl=en&ie=UTF-8&sl=ja&tl=en
Paistab et PS4 on see mis PS3 algselt olema pidi thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.09.2008 14:33:40 vasta tsitaadiga

Ja mida me sealt välja loeme? Seda, et SPU'de arvu tõenäoliselt tõstetaks N korda ja suurt rohkemat miskit icon_smile.gif

Esialgne plaan olevat olnud kasutada 2-4 Celli kogu töö ära tegemiseks ning kaasata üle glan'i kõikvõimalikud külmkapid-pesumasinad appi. Paraku ei jõutud asjaga nii kaugele piisava kiirusega, olen üsna kindel, et ei jõuta ka PS4 ajaks. Kahju iseenesest, puhta Cellidel põhineva aparaadiga saaks teha ära kõiksugu imevigureid mis tavalise CPU+GPU peal ei pruugi nii lihtne olla.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2008 15:02:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oh, ülikõva hind, tellingi ära icon_smile.gif
Mul polnud PS3 paar nädalat icon_razz.gif Nüüd ostsin siin tagasi. Tirisin kohe ühe traileri alla ja lõpus kirjutas OUT NOW.. ma olin nagu wtf icon_razz.gif
Lubati veel iga kuu paar uut autot ja üks uus rada.... thumbs_up.gif


Tegin ka orderi ära. Midnight Club sai esialgu canceldatud - need utoopilised lisad võtsid himu maha.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.09.2008 15:12:59 vasta tsitaadiga

Kõlab paljulubavalt. icon_smile.gif

11 unannounced PS3 titles being shown at TGS

http://www.ps3fanboy.com/2008/09/30/11-unannounced-ps3-titles-being-shown-at-tgs/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.09.2008 20:04:43 vasta tsitaadiga

irem'i mäng on suure tõenäosusega Bumpy Trot 2.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.09.2008 20:05:36 vasta tsitaadiga

Üks hea uudis veel, nimelt Uncharted 2 on tõepoolest tegemisel.

http://ps3.qj.net/PSM3-Uncharted-2-now-in-development/pg/49/aid/124472
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.