Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 21:49:22 vasta tsitaadiga

13.062s


Q6600[b3]@4005mhz.
Lahtise akna peal. vcore 1.79v

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 23:10:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja, jõhker volt icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 23:19:58 vasta tsitaadiga

Aga temp ei läinud üle 80 icon_wink.gif kui CPU'l koormus oli. Üritan ehk homme 4100mhz kätte saada oma ulme prosega icon_biggrin.gif ja saada PI aja alla 13 seci.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:35:54 vasta tsitaadiga

Tabel uuendatud!
Tabel on ainult 1.6 Mega suur.
Vigade korral PS!


Koolis oli progemise tunnis igav ja lasin spiid:
C2D E4300@1.8GHz
Mälu 1GB@333Mhz
34.250s
Screenshot


viimati muutis ak.90 28.09.2008 18:35:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.09.2008 16:57:33 vasta tsitaadiga

E8500 @ 4,2ghz
4gb ddr2 @ 1100mhz
Asus P5Q pro P45

SuperPI 1M 11s
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.09.2008 17:31:36 vasta tsitaadiga

Mario153, sa ikka üldse esimest posti ei loe? icon_eek.gif
NB! Tabelisse lähevad ainult Screenshot'iga tulemused (peab sisaldama vähemalt prose cpu-z akent)!!!!

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 17:51:12 vasta tsitaadiga

...ja ennetavalt mainin üle ka selle, et peab kasutama superpi mod 1.5 versiooni!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.09.2008 20:05:20 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Mario153, sa ikka üldse esimest posti ei loe? icon_eek.gif
NB! Tabelisse lähevad ainult Screenshot'iga tulemused (peab sisaldama vähemalt prose cpu-z akent)!!!!


Kui ausalt öelda siis pole lugenud jah 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 11:47:13 vasta tsitaadiga

Arvuti : AMD Athlon 64 x2 4800+@2.5GHz 4GB RAM
OS : Ubuntu 8.04 x86_64
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 15:47:55 vasta tsitaadiga

beyond os kirjutas:
Arvuti : AMD Athlon 64 x2 4800+@2.5GHz 4GB RAM
OS : Ubuntu 8.04 x86_64
Spoiler Spoiler Spoiler


mis sa jooksutasid läbi wine?
linuxile ka SuperPi olemas, otsi google icon_smile.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 15:53:12 vasta tsitaadiga

Natuke uuendasin oma tulemust, prose 1.45v, mälu 1.8v, intel stock cooler.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 20:21:10 vasta tsitaadiga

Celeron 320D@3515MHz
Mälu 1GB@195Mhz
48.907s
Screenshot


Celeron 325D@3544MHz
Mälu 1GB@186Mhz
50.703s
Screenshot


Pentium 4 2.4GHz@2870MHz
Mälu 1GB@199Mhz
51.797s
Screenshot
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 03:59:14 vasta tsitaadiga

Intel C2D E8600@6165MHz
2x1GB@616MHz@5-4-4-7
7.687sec
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.10.2008 06:24:07 vasta tsitaadiga

Kuidagi lahjavõitu. icon_lol.gif Tegelikult väga julm, vähemalt keegi teeb midagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 08.10.2008 11:51:30 vasta tsitaadiga

ceemic, thumbs_up.gif , see nüüd uus eesti rekord icon_question.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 12:15:43 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
ceemic, thumbs_up.gif , see nüüd uus eesti rekord icon_question.gif

Peaks olema küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.10.2008 12:57:16 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Intel C2D E8600@6165MHz
2x1GB@616MHz@5-4-4-7
7.687sec

Mõnus pauk beer_yum.gif müts maha bow.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 14:49:21 ~ vasta tsitaadiga

Olgem ausad, aeg ju kloki kohta ilge pa*k okse
Peaks Wanawolli DFI nüüd võtma 8) DFI peal saaks samade settingutega ~7.3x kanti aja...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 08.10.2008 17:39:45 vasta tsitaadiga

Tõsi aga sagedus ikka võimas icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.10.2008 18:34:14 Re: ~ vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Olgem ausad, aeg ju kloki kohta ilge pa*k okse

Jah aeg on pask, 6200MHz on eriti sitt ja noob oled ka.
Oled rahul? icon_lol.gif

Imo ikka väga kõva. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.10.2008 18:39:31 Re: ~ vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Olgem ausad, aeg ju kloki kohta ilge pa*k okse

Jah aeg on piix, 6200MHz on eriti sitt ja noob oled ka.
Oled rahul? icon_lol.gif

Imo ikka väga kõva. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ta vist võrdleb oma tulemusi hwbot.org-i omadega. icon_lol.gif
http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=CPU_1652&name=Core+2+E8600+%283.33Ghz%29+%284074%29

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.10.2008 19:58:27 Re: ~ vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Jah aeg on piix, 6200MHz on eriti sitt ja noob oled ka.


Mida ma siis rääkisin? icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:29:49 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:30:01 vasta tsitaadiga

E2160 @ 3844Mhz, 2Gb @ 1139Mhz 5-5-5-10
15,844 s
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:35:04 vasta tsitaadiga

OT'i võiks jätta, tehke parem aeg üle icon_biggrin.gif

Et endal OT poleks siis mingi def. kelladel tulemus ühelt proselt:
Celeron 335D@2794MHz
Mälu 1GB@333Mhz
73.031s
Screenshot


viimati muutis ak.90 08.10.2008 20:40:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:37:25 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, õhtul teen, praegu tahab ema arvutisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:41:18 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Alo.Ko, õhtul teen, praegu tahab ema arvutisse icon_biggrin.gif

Ei mõlnud küll sind, aga kui veel parema aja teed siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.10.2008 21:16:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Alo.Ko, õhtul teen, praegu tahab ema arvutisse icon_biggrin.gif


Liiga hea nali et seda unustada. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mu Amd ei konkureeri selle E8600-ga, muidu teeks üle. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 22:43:06 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Läpa Acer TraveMate 240 & Celeron@ 2,6HGz & 512 MB@166

1M - 1m 47s 214ms


Parandasin tulemust
Läpa Acer TraveMate 240 & Celeron@ 2,6HGz & 512 MB@166

1M - 1m 42s 428ms

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 22:47:54 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
ceemic kirjutas:
Alo.Ko, õhtul teen, praegu tahab ema arvutisse icon_biggrin.gif


Liiga hea nali et seda unustada. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


icon_lol.gif See on hea jah...

Aga ceemic thumbs_up.gif

Lase ema surfab ära, ja siis tee üle 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.10.2008 20:27:08 vasta tsitaadiga

C2Q 9550 @ 3656Mhz
2x2Gb @ 457Mhz 5-6-6-21
1M 12,719s
http://www.hot.ee/tvi12/spi1m.jpg

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 20:38:43 vasta tsitaadiga

bbbb, selle mälu kohta on kuidagi väääga hea tulemus icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 20:49:49 vasta tsitaadiga

bbbb, MSI P35 Neo2-FIR peal?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.10.2008 21:00:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

bbbb, MSI P35 Neo2-FIR peal?

just uuendasin profiili. nüüd on õiged andmed seal. MSI asemel on nüüd Gigabyte EP45-DS3R

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 21:18:39 vasta tsitaadiga

Asus EeePC 1000h 1m,26sec icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 21:45:27 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
bbbb, selle mälu kohta on kuidagi väääga hea tulemus icon_rolleyes.gif

Kontrollisin seda checksumi ja tuli Incorrect checksum!
Ei ole eriti kursis, ehk näitabki enamuste puhul nii vme?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2008 21:52:33 vasta tsitaadiga

http://i38.tinypic.com/30m74pd.png

Asus Eee PC 901 @ 1875MHz
1m 19.250s

chesm6mmi, yle tegin su. XD

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 22:07:14 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, validation ei tööta jah.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.10.2008 22:08:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

DonNiger kirjutas:
bbbb, selle mälu kohta on kuidagi väääga hea tulemus

Kontrollisin seda checksumi ja tuli Incorrect checksum!
Ei ole eriti kursis, ehk näitabki enamuste puhul nii vme?

kusjuures ise kontrollisin ka. ja kontrollisin ka teisi siin olevaid skoore. kõigil tuli incorrect checksum. kontrollimisleht siin: http://www.xtremesystems.com/superpi/validate.php
muidu pole vaja kahelda. minu test on igati ausalt tehtud ja prose+mälud jooksevad neil sagedustel 24/7. läbivad kõik testid ilma hangumata.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 22:10:48 vasta tsitaadiga

46500pp ju täiesti normaalne. Giga P45 plated on üsna normaalse perfiga...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 10:50:16 vasta tsitaadiga


Läpakatest siis natuke 8)
DELL XPS1730
X9000 2,8 GHz @ 3,4 GHz
2x2gb ddr333 5-5-5
2x320gb seagate 16mb @raid0
2x 8800GTX SLI

13,931
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 16:57:21 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
beyond os kirjutas:
Arvuti : AMD Athlon 64 x2 4800+@2.5GHz 4GB RAM
OS : Ubuntu 8.04 x86_64
Spoiler Spoiler Spoiler


mis sa jooksutasid läbi wine?
linuxile ka SuperPi olemas, otsi google icon_smile.gif


Winega jah, ei viicind väga ringi uurida et linuxi versioon ka on,
screen'i ka ei viitsi teha seega ka edetabelisse praegu ei saa:P


toomas@toomas-desktop:~$ ./pi 20
Version 2.0 of the super_pi for Linux OS
Fortran source program was translated into C program with version 19981204 of
f2c, then generated C source program was optimized manually.
pgcc 3.2-3 with compile option of "-fast -tp px -Mbuiltin -Minline=size:1000 -Mnoframe -Mnobounds -Mcache_align -Mdalign -Mnoreentrant" was used for the
compilation.
------ Started super_pi run : Fri Oct 10 16:57:02 EEST 2008
Start of PI calculation up to 1048576 decimal digits
End of initialization. Time=       0.420 Sec.
I= 1 L=       0        Time=       1.320 Sec.
I= 2 L=       0        Time=       1.516 Sec.
I= 3 L=       1        Time=       1.512 Sec.
I= 4 L=       2        Time=       1.516 Sec.
I= 5 L=       5        Time=       1.516 Sec.
I= 6 L=      10        Time=       1.512 Sec.
I= 7 L=      21        Time=       1.508 Sec.
I= 8 L=      43        Time=       1.516 Sec.
I= 9 L=      87        Time=       1.516 Sec.
I=10 L=     174        Time=       1.516 Sec.
I=11 L=     349        Time=       1.516 Sec.
I=12 L=     698        Time=       1.512 Sec.
I=13 L=    1396        Time=       1.516 Sec.
I=14 L=    2794        Time=       1.508 Sec.
I=15 L=    5588        Time=       1.516 Sec.
I=16 L=   11176        Time=       1.504 Sec.
I=17 L=   22353        Time=       1.484 Sec.
I=18 L=   44707        Time=       1.444 Sec.
I=19 L=   89415        Time=       1.348 Sec.
End of main loop
End of calculation.    Time=      29.918 Sec.
End of data output.    Time=       0.144 Sec.
Total calculation(I/O) time=      30.062(       0.732) Sec.
------ Ended super_pi run : Fri Oct 10 16:57:32 EEST 2008
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 10:27:21 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:

Läpakatest siis natuke 8)
DELL XPS1730
X9000 2,8 GHz @ 3,4 GHz
2x2gb ddr333 5-5-5
2x320gb seagate 16mb @raid0
2x 8800GTX SLI

13,931


Julm läppar on sul ikka icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.10.2008 22:07:59 vasta tsitaadiga

Sai kah proovitud nu alla 9.953 ei saanud
http://www.foto24.ee/showPhoto.php?photoID=1818120

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 22:14:52 vasta tsitaadiga

paco, miks mälutimingud nii jubedad on? Saaksid vabalt alla 46000pp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.10.2008 23:43:10 vasta tsitaadiga

mälusid ma ei oska timmida ma tean seda tehaks mem setiga aga mul pole õrna aimugu mis settinuguid panna
uuendasin tulemust sutsu 9,859
http://www.foto24.ee/showPhoto.php?photoID=1818266

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 00:33:42 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
mälusid ma ei oska timmida ma tean seda tehaks mem setiga aga mul pole õrna aimugu mis settinuguid panna
uuendasin tulemust sutsu 9,859
http://www.foto24.ee/showPhoto.php?photoID=1818266

Kuskil oli hea seletus mis mida tähendab ja kuidas sedistada, aga eks see katsetamise asi ole algul.
Mälusid saab ka BIOS''is seaditada sõltuma FSB-st ja sellega MHz-se tõsta SetFSB abil thumbs_up.gif
A ja sul mõlemad CPU-d näitavad, pane üks ikka mälusid näitama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 13.10.2008 00:35:37 vasta tsitaadiga

seda ma tean et biosist saab kah sedistada aga ma ei tea mälude puhul küll mitte mis mida teeb
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 00:45:38 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
seda ma tean et biosist saab kah sedistada aga ma ei tea mälude puhul küll mitte mis mida teeb

No mälude puhul on Mhz suht oluline faktor, homme otsin ehk leian selle lehe üles kus õpetus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 13.10.2008 01:02:33 vasta tsitaadiga

oki tänud thumbs_up.gif

viimati muutis paco 13.10.2008 01:17:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.