Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:12:59 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kätte saad ikka 3 nädala pärast, Pole eestis neid lihtsalt muud midagi.
Kinnitatud info või naised-saunas-rääkisid info?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:19:44 vasta tsitaadiga

maatriks, Info pärineb Narva Mnt iDeal Solutionsi poest.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 27.09.2008 16:30:51 vasta tsitaadiga

Selline lihtne küsimus, et kas ipod nanot saab kasutada ka näiteks mälupulgana muude failide transportimiseks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 16:31:36 vasta tsitaadiga

jah
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 21:22:41 vasta tsitaadiga

Kas mitte homsest ei pidanud müüki tulema uued Nanod icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 28.09.2008 22:17:17 vasta tsitaadiga

iDeal Solutions Narva mnt 7 olid uued nanod kohal kui ma reedel käisin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 22:59:00 vasta tsitaadiga

Vast on siis Tartusse ka jõudnud.

Toon omalegi ühe, juba kolm päeva ilma pleierita olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 15:24:59 vasta tsitaadiga

Kas vanema ipod touchi aku lähebki app storest tõmbamise ja installimisega kiirelt tühjaks? Ööläbi laadis, olen tõmmanud 7-8 mängu ja näitab alla poole akust.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 17:05:21 vasta tsitaadiga

jako07, kui lähed, siis vaata, kas uued Touchid ka juba kohal on icon_wink.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 18:06:44 vasta tsitaadiga

Touchid olid kohal. Mõnusad peenikesed, isegi finantsi oleks, aga Nano on lihtsalt nii kena.

Küsisin siis, et no okei, sooviks 8gb nano (suuremat pole vaja, mingit videot sealt ikka ei vaataks vms). Vastati mulle, et OKEI- kas soovite musta, LILLAT või ROOSAT Siis ma olin küll nagu 'icon_confused.gif'
Arusaamatu, miks nad tellivad selliseid värve, ma ei usu, et 6 tunniga olid kõik teised värvid ära müüdud.
Küsisid mu telefoni nr, et helistavad, kui tuleb (küsisin rohelist, hea rõõmus värv), vaatasin IM Arvutitest ka, neil oli ainult 1 värvi vana nano icon_biggrin.gif.

ot:


Sellega seoses, kas keegi viitsib mulle Tallinnast Narva mnt. vaadata, kas on ja siis saata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 21:35:23 vasta tsitaadiga

Tekkis siis suhteliselt suur probleem alles ostetud Ipod Nano 3geniga. Et probleem seisneb siis selles, et 3 päeva kuulasin rahulikult muusikat, mingeid probleeme ei esinenud.. Täna aga tuli selline jama sisse, et lülitasin Ipodi välja ja enam ei taha käima mitte kuidagi minna.. Ühendasin ka arvutiga.. Arvuti seepeale aga hakkab ka streikima ja Itunes jookseb kokku.. Vahel tuleb arvutis ka tekst, et teha Restore Ipodile, panen et OK, aga edasi ei juhtu mitte midagi.. Et on kellelgi ideid, kuidas asjandus korda saaks, ilma, et poodi tagasi viiks vms.. LOCK'i peal pole, seda proovinud.. Oleksin väga tänulik, kui keegi saaks kiiremas korras aidata! Kui on arvutiga ühenduses, siis ipod laadima kah ei hakka, vähemalt neid märke ega midagi ei tule.. Kuigi miski ühenduse ta saab, kuna see Removable disk tekib My Computeri, aga seda avada ei saa, tuleb järjekordne error, et miski jama vms..
Ise arvan, et miski viiruselaadne asjandus on mõne lauluga kaasas olnud, ning mille avamine ka Ipodile kuidagi kahjuks läks.. Aga on kellelgi ideid, kuidas saaks siiski Restoreda vms?

~Aitäh!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 21:38:14 vasta tsitaadiga

jako07, sa käisid Tasku iDream poes?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 21:45:17 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
jako07, sa käisid Tasku iDream poes?

Jep.
Ja Enteris ja IM Arvutites.


R4sm8s seda proovisid?
1. Toggle the Hold switch on and off. (Slide it to Hold, then turn it off again.)
2. Press and hold the Play/Pause and Menu buttons simultaneously until the Apple/iPod logo appears, about 6 to 8 seconds. You may need to repeat this step.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 22:23:25 vasta tsitaadiga

iPod Trackeriga (http://sourceforge.net/projects/ipodtracker/) on kellelgi kogemusi?
Nimelt ei saa .exe faili ning puudub dbinfo.php ning NSIS scripti compiledes saan errori ::inetc put juures, ei oska midagi peale hakata inetc'iga. Guide on suht vaeselt kirjutatud, ei saa nagu peale.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 22:34:20 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:

R4sm8s seda proovisid?
1. Toggle the Hold switch on and off. (Slide it to Hold, then turn it off again.)
2. Press and hold the Play/Pause and Menu buttons simultaneously until the Apple/iPod logo appears, about 6 to 8 seconds. You may need to repeat this step.


E: Sain korda sellega:
Reset: Lükka Hold nupp Hold asendisse ja tagasi, seejärel vajuta ja hoia all Menu ja keskmist nuppu kuni Apple logo ilmub (6-10 sekundit).

Aitäh siiski.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 22:37:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jätsin lahti ja siis vaheldumisi vajutasin Play ja Menu nuppu, kuid midagi ei juhtunud

Mitte vaheldumisi, vaid korraga icon_idea.gif
P.S hoida tuleb vahel kauem, kui see 6-8sek (pane lauale ja hoia nuppe ca 15sek all) icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 22:37:04 vasta tsitaadiga

Pole tänu väärt ;D
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xliskax
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2007




sõnum 01.10.2008 22:27:45 vasta tsitaadiga

kas punast ipod nano 4gen polegi eestis müügil ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 22:31:23 vasta tsitaadiga

Tartu iDream poes siis 8GB iPod Touch 3299.- ja 16GB 4199.-. 32GB hind meelde ei jäänud. icon_redface.gif Lihtsalt teadmiseks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 22:36:52 vasta tsitaadiga

xliskax kirjutas:
kas punast ipod nano 4gen polegi eestis müügil ?

Seda heategevuse "erimudelit" saab ainult tellimise peale...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 02.10.2008 10:00:38 vasta tsitaadiga

Kui Itaaliast ostetud 7kuu vanune ipod Nano 8GB on elu lõpetanud (ei lähe tööle). Ning ostutsekki enam pole, kas Tallinnas on võimalik kusagil garantiitöid teostada serial numbri järgi?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 12:51:44 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Kui Itaaliast ostetud 7kuu vanune ipod Nano 8GB on elu lõpetanud (ei lähe tööle). Ning ostutsekki enam pole, kas Tallinnas on võimalik kusagil garantiitöid teostada serial numbri järgi?

Jah, IM Arvutid.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 13:44:52 vasta tsitaadiga

solution, kontrolli kas seeria nr. ikka "regatud":
https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 02.10.2008 15:58:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
solution, kontrolli kas seeria nr. ikka "regatud":
https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do


2. Warranty information about your iPod

Our records indicate that your product is covered under Apple's Limited Warranty which is estimated to expire on 12 October 2008.

Niiet peaks õnnestuma küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 02.10.2008 16:11:11 vasta tsitaadiga

Kas leidub mõnda tasuta tarkvara, millega saaks iPod'i (Touch) pealt lood arvutisse varundada, nii et loo info ilusti säiliks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:39:45 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
Kas leidub mõnda tasuta tarkvara, millega saaks iPod'i (Touch) pealt lood arvutisse varundada, nii et loo info ilusti säiliks?
DiskAid?
http://www.digidna.net/diskaid/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:42:43 vasta tsitaadiga

Jummel. Ma ei suuda Classic vs Touch valida. Pange keegi mind paika icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:44:05 vasta tsitaadiga

Kas mälumaht või parem tehnoloogia ja ilu?
Ise oman 80gb Classicut aga pigem võtaks Touchi


viimati muutis centraaL 02.10.2008 16:46:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:46:41 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Jummel. Ma ei suuda Classic vs Touch valida. Pange keegi mind paika icon_biggrin.gif

ma valiks iPod Touch'i/iPhone'i (olen omanud kolme nendest icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:52:53 vasta tsitaadiga

No ei teagi, kas 8GB jääks väheks või mitte, 16GB juba tsipa kallis... vaja enne reisi ära osta. Samas Classicusse lasen kõik peale ja siis liiga palju valida jälle icon_biggrin.gif Touch FTW vist jätkuvalt icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:57:20 vasta tsitaadiga

maatriks, mulle jäi 8GB väheks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 17:28:37 vasta tsitaadiga

<<<--- ei suuda valida icon_evil.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 17:57:41 vasta tsitaadiga

võta seda nii: iPod touch on kõige kallim, see tähendab et ka kõige parem iPod
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 18:11:59 vasta tsitaadiga

iPod Classic on kallim, kui 8GB Touch icon_biggrin.gif

-e- see oli ilmselge failure icon_biggrin.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis


viimati muutis sakinaga 02.10.2008 18:24:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 18:23:49 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif oops on jah
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 09:13:17 vasta tsitaadiga

Sai ka siis iPod Touch ära ostetud.

Teab keegi kuidas saaks muuta firmware versioon 1.1.5 > 1.1.4-ks. Paljud rakendused tahavad seda versiooni ja kuna seda pole siis jätab asja pooleli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 09:18:48 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Sai ka siis iPod Touch ära ostetud.

Teab keegi kuidas saaks muuta firmware versioon 1.1.5 > 1.1.4-ks. Paljud rakendused tahavad seda versiooni ja kuna seda pole siis jätab asja pooleli.

osta 2.1
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 03.10.2008 17:28:00 vasta tsitaadiga

kas on võimalik ipodi laule niimoodi mängima panna, et oleks nagu kokku miksitud.ST laulu lõpus algab juba järgmine vaikselt tööle ja vahet nende vahel pole.Itunesis leidsin selle ülesse, kuid ipodi see ei tööta?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gecko
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 18:04:18 vasta tsitaadiga

tavka007 kirjutas:
kas on võimalik ipodi laule niimoodi mängima panna, et oleks nagu kokku miksitud.ST laulu lõpus algab juba järgmine vaikselt tööle ja vahet nende vahel pole.Itunesis leidsin selle ülesse, kuid ipodi see ei tööta?

Uutel Nanodel peaks see võimalus olema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 03.10.2008 18:18:02 vasta tsitaadiga

gecko kirjutas:
tavka007 kirjutas:
kas on võimalik ipodi laule niimoodi mängima panna, et oleks nagu kokku miksitud.ST laulu lõpus algab juba järgmine vaikselt tööle ja vahet nende vahel pole.Itunesis leidsin selle ülesse, kuid ipodi see ei tööta?

Uutel Nanodel peaks see võimalus olema.



Äkki oskad täpsemalt öelda, mida peaks muutma.Ise olen otsinud, kuid pole veel leidnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 18:34:52 vasta tsitaadiga

crossfade? iTunesil on aga pole kuulnud et iPodidel oleks.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 03.10.2008 18:44:35 vasta tsitaadiga

sama siin.Aga arvan, et kindlasti on olemas ka slline võimalus ipodi jaoks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gecko
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 18:50:59 vasta tsitaadiga

4. põlvkonna Nanol (piklik ja näitab ka videot) on ainukesena see võimalus. Kui sul on selline Nano, kaeva veidi menüüdes (peaks olema Settings->Playback->Audio Crossfade).
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 18:36:00 vasta tsitaadiga

keegi tahab ehk veidi pajatada kogemustest (review icon_rolleyes.gif ) 4th gen Nano või 2nd gen Touchi omamisel, kasutamisel? icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 18:39:14 vasta tsitaadiga

flake, homme ostan Gen2 Touchi, siis võin pajatada, review tegemisel väga mõtet ei näe, sitaauguni neid netis ja pmst sama, mis gen1. Aga midagi kindlasti.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 18:53:43 vasta tsitaadiga

Keegi rikkis kõvakettaga Ipod classic 60GB mudelist huvi tunneb?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 05.10.2008 11:26:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saaks odavalt iPod usb juhet, ei pea* originaal olema.
seda mõtlen siis: http://www.mac.ee/et/shop/tooted/10001415


viimati muutis h62k 05.10.2008 21:40:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 11:42:01 vasta tsitaadiga

h62k, sealt samast saabki icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 11:42:32 vasta tsitaadiga

lu1de, ta tahab odavalt, ei pea originaal olema, tal küll väike typo sees icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 12:54:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi teab kust saaks odavalt iPod usb juhet, ei peab originaal olema.

http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=IPD-USB11

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.