Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.09.2008 14:30:10 vasta tsitaadiga

Trophyd Bad Companyle :

http://www.playstatic.com/news/1559
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.09.2008 14:34:44 vasta tsitaadiga

No ma ei saa vapsee aru..
Tahtsin peale saada seda ps3 communitit tegi mingi update ära ja ütles et aega läheb veel 6h et mingi asi ära teha, ok jätsin ööseks tegema hommikul vaatan et mingit uut jama tirima hakanud ja see võtab juba üle päeva aega ...
Läksin siis korra mängu ja hiljem läksin tagasi et update ära teeks aga toho tonti jälle uus update ja peale seda ma ei näe midagi peale keerleva maakera ja uudiseid erinevate linnade kohta .
Mis teema sellega on ma tahaks niikaugele jõudaa sellega ;D
http://www.youtube.com/watch?v=8ZY2vwlh5-g

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 20:48:36 vasta tsitaadiga

US Store update:
http://blog.us.playstation.com/2008/09/18/playstation-store-update-52/
P.S peaks Mercenaries 2 Demo tõmbama...

EDIT: Mercenaries 2 Demo on pettumus - "areng" on olematu thumbs_down.gif
Uudis Home beta kohta:
http://blog.us.playstation.com/2008/09/19/playstation-home-beta-extended-today/
Küsimus "suurele ringile" - selle uudise "valguses":
http://blog.us.playstation.com/2008/09/19/its-official-littlebigplanet-on-shelves-102108/
kui paljud on tellinud/plaanivad tellida LBP ja kust (nädalaga ei saa vist kuskilt seda kätte) icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 21.09.2008 13:42:18 vasta tsitaadiga

playtv kohta (manualist):

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Interface USB 2.0
Connector USB
Supported MPEG2
Interactive TV MHEG-5
Power consumption Not applicable, powered via USB
Voltage DC 5V – 320mA
Dimensions (approx.) 140mm x 70mm x 39.5mm
Weight (approx.) 113g
USB Cable length (approx.) 1.5m

näib, et soomlastel on asjast rõõmu, aga meil mitte:
tsitaat:
Supported MPEG2


playtv wiki samas väidab:
tsitaat:
Codecs: PlayTV supports MPEG2 SD and HD, and AVC/MPEG4 broadcasts.


mine võta kinni..

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 15:59:52 vasta tsitaadiga

Linuxi all saab selle kindlasti Eestis tööle, samas kui PS3 enda tarkvara MPEG4AVC koodekit ei toeta, siis ei jää vist muud üle kui Linux peale lasta...
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 16:12:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The system supports 10BASE-T, 100BASE-TX and 1000BASE-T networks. Do not connect a standard telephone line or other types of cords or cables that are not compatible with the system directly to the LAN connector on the system, as this may cause heat build-up, fire or malfunction.


Kust sellist juhet saada oleks?
Tavalised võrgujuhtmed ei sobi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 16:20:38 vasta tsitaadiga

Sobivad, seal lihtsalt kirjas, et ära topi telefonijuhtmeid võrgukaardi pessa icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 16:23:11 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Sobivad, seal lihtsalt kirjas, et ära topi telefonijuhtmeid võrgukaardi pessa icon_wink.gif


Tänud!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 21.09.2008 20:36:32 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Linuxi all saab selle kindlasti Eestis tööle, samas kui PS3 enda tarkvara MPEG4AVC koodekit ei toeta, siis ei jää vist muud üle kui Linux peale lasta...
playtv manual väidab:
NOTE: PlayTV™ will not function if used with another Operating System via the
PLAYSTATION®3 system’s “Other OS” option. For more information on the “Other OS” option,
please see the PLAYSTATION®3 Online Manual, available at eu.playstation.com/ps3.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 20:52:27 vasta tsitaadiga

Jaa-jaa icon_lol.gif
OK, algul vb mitte, aga küll sellele toetus ilmub varsti. icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.09.2008 10:54:30 vasta tsitaadiga

beastbeats, peaks ikka mpeg-4 ka mängima. Eurogamer kirjutab:

tsitaat:

In case you aren't familiar with the concept, PlayTV is Sony's forthcoming PVR attachment for the PlayStation 3. Not only does it pack two digital tuners allowing the recording of one programme while watching another, but Sony's developers have magic-ed the latest firmware updates to allow recording while playing games. The decoders are even capable of decoding HD MPEG-4 streams, should anyone ever decide to broadcast some.


Ja tundub, et see oli ka üks põhjuseks, miks asi edasi lükati. Eks varsti saame teada icon_wink.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 11:02:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

beastbeats, peaks ikka mpeg-4 ka mängima

icon_eek.gif
EDIT: pole PlayTV kohta siin teemas kunagi sõna võtnud/huvi tundnud - ajasid vist midagi segamini icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 22.09.2008 11:06:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.09.2008 11:16:15 vasta tsitaadiga

beastbeats, icon_question.gif

E: a sry, üks teine kasutaja oli jah icon_smile.gif Juhtub.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egon.
HV vaatleja
Egon.

liitunud: 04.07.2008




sõnum 22.09.2008 17:35:25 vasta tsitaadiga

kas sellise telekaga annab mängida?

http://www.kupsprzedaj.pl/elektronika_agd_rtv/tv_video_dvd/telewizory/showAdvert2094723.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 17:36:46 vasta tsitaadiga

pildi võtab ette ikka ja mängida annab ka. edasine sõltub juba mängijast/mängust kui meeldiv elamus on.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 20:17:17 vasta tsitaadiga

Egon. kirjutas:
kas sellise telekaga annab mängida?
http://www.kupsprzedaj.pl/elektronika_agd_rtv/tv_video_dvd/telewizory/showAdvert2094723.html

Nagu juba ühes teises teemas sulle vastasin: "peaasi, et scart ja/või rca sisendid olemas oleks - mängud peavad ka siis EU omad olema, sest ilma hdmi-ta osad muu "regiooni" mängud tööle ei lähe..."

EDIT: oktoobrikuu teeb rahakotis puhta töö - Silent Hill; LBP; Fallout 3; Far Cry 2; MotorStorm jne. icon_evil.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.09.2008 13:41:38 vasta tsitaadiga

PlayTV käes igatahes. Eks õhtul näeb, kas pilti ka näitab. Ja kui ei näita, siis saab wiki ühe kohtukeisi endale kaela icon_biggrin.gif (kuigi nad vist ei vastuta info eest, mis nende lehel üleval on).

E: sai lõuna ajal kiire check tehtud ja halvad uudised. Kanalid leiab kõik ilusti üles, aga pilti ette kuvada ei suuda: "unsupported content". Teagi, mis nüüd saab. Keegi targem võiks kommenteerida, kas mingi firmware update suudab ehk kunagi pildi genereerida sellest vidinast?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 15:17:49 vasta tsitaadiga

Kui tellin välismaalt, mis oleks kõige parem koht hinna suhtes? Ja palju selle hinnale lisandub postikulud?
Muideks keegi on saanud R2 betasse?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 15:29:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muideks keegi on saanud R2 betasse?

icon_rolleyes.gif
Ise põhiliselt tellinud eBay'st (postikulud olenevad müüjast) ja http://www.videogamesplus.ca/ (post 7 "taala") thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 16:27:11 vasta tsitaadiga

mis ajax tekkenit lubataxe
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 17:15:43 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
mis ajax tekkenit lubataxe

Novembri lõpp 2008 icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 17:23:13 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
xeon kirjutas:
mis ajax tekkenit lubataxe

Novembri lõpp 2008 icon_rolleyes.gif

see vist kuulujutu tasemel rohkem? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.09.2008 17:36:10 vasta tsitaadiga

Jutt käis ju minumeelest kah kevad 2009'st. Kui ma ei eksi, oli isegi eksklusiiv staatus küsimuse all. :/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 23.09.2008 20:19:20 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
E: sai lõuna ajal kiire check tehtud ja halvad uudised. Kanalid leiab kõik ilusti üles, aga pilti ette kuvada ei suuda: "unsupported content". Teagi, mis nüüd saab. Keegi targem võiks kommenteerida, kas mingi firmware update suudab ehk kunagi pildi genereerida sellest vidinast?


Kas sa sony supporti oled kirjutanud? Äkki nad oskavad öelda, kas on tulevikus lootust või mitte. Kui peaks kunagi tööle hakkama, siis ostaks isegi selle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2008 20:19:29 vasta tsitaadiga

LBP online Beta

Ruttu nüüd, võtmed lähevad nagu soojad saiad!!!
Eurogameri accounti on kah vaja!!

http://gamers.eurogamer.net//giveaways.php?id=24&flush=true

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 23.09.2008 20:33:08 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
LBP online Beta

Ruttu nüüd, võtmed lähevad nagu soojad saiad!!!
Eurogameri accounti on kah vaja!!

http://gamers.eurogamer.net//giveaways.php?id=24&flush=true

Mul ei lae enam saiti välja icon_sad.gif . Sa said endale selle võtme?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2008 20:46:17 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:
InQbus kirjutas:
LBP online Beta

Ruttu nüüd, võtmed lähevad nagu soojad saiad!!!
Eurogameri accounti on kah vaja!!

http://gamers.eurogamer.net//giveaways.php?id=24&flush=true

Mul ei lae enam saiti välja icon_sad.gif . Sa said endale selle võtme?


jep sain, mul hetkel PS3 tirib, aga sait on jah aeglane, sest serverid on umbes tõenäolislet... ca 10 minti tagasi vimati tshekkisin siis oli 4197 võtit veel järel!!

edit: korra proovisin ja õnnestus saidile sisse saada...4012 võtit alles. Eurogamer on nii umbes vist, et keegi ei saa ligi. Sama kurdetakse ka mujal foorumites!

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 23.09.2008 20:49:33 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
emm sii kirjutas:
InQbus kirjutas:
LBP online Beta

Ruttu nüüd, võtmed lähevad nagu soojad saiad!!!
Eurogameri accounti on kah vaja!!

http://gamers.eurogamer.net//giveaways.php?id=24&flush=true

Mul ei lae enam saiti välja icon_sad.gif . Sa said endale selle võtme?


jep sain, mul hetkel PS3 tirib, aga sait on jah aeglane, sest serverid on umbes tõenäolislet... ca 10 minti tagasi vimati tshekkisin siis oli 4197 võtit veel järel!!

edit: korra proovisin ja õnnestus saidile sisse saada...4012 võtit alles. Eurogamer on nii umbes vist, et keegi ei saa ligi. Sama kurdetakse ka mujal foorumites!

Ühte võtit mitukorda ei saa huvitav kasutada? icon_biggrin.gif (Täiega tahaks seda võtit ikka icon_smile.gif)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2008 20:53:18 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:

Ühte võtit mitukorda ei saa huvitav kasutada? icon_biggrin.gif (Täiega tahaks seda võtit ikka icon_smile.gif)


eip, seal oli kirjas, et võti aegub kohe peale kasutamist

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 23.09.2008 21:18:36 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
emm sii kirjutas:

Ühte võtit mitukorda ei saa huvitav kasutada? icon_biggrin.gif (Täiega tahaks seda võtit ikka icon_smile.gif)


eip, seal oli kirjas, et võti aegub kohe peale kasutamist

Siis mul vist ei ole lootust ka, eurogaimerile ei pääse ma mitte kuidagi ligi hetkel icon_sad.gif icon_sad.gif
Edit: Sain,sain,sain. Alla 3000 on veel alles!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 21:19:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eurogaimerile ei pääse ma mitte kuidagi ligi hetkel

Sama siin icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 23.09.2008 21:20:29 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

eurogaimerile ei pääse ma mitte kuidagi ligi hetkel

Sama siin icon_sad.gif

Ära kaota lootust, ma mingi niikaua refreshisin kui lõpuks sain, vahepeal juba olin täiesti lootuse kaotanud, aga iga 50-refreshiga sain sammukese lähemale icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 21:44:46 vasta tsitaadiga

Sain ka oma key kätte, mingi pool tundi refreshisin. Kuskil 2500 key'd oli alles veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 21:47:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ära kaota lootust, ma mingi niikaua refreshisin kui lõpuks sain

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 23.09.2008 23:02:21 vasta tsitaadiga

ma proovisin pc peal firefoxi ja ie'ga, ei hakanud lubama ka mitte, kõrvale panin maci läppari, seal sain suht kiiresti regatud ja koodi kätte, mingi 10 minta läks ehk, kuskil 500 peaks alles olema...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.09.2008 23:14:18 vasta tsitaadiga

There are currently 98 keys remaining for this giveaway. 8) olemas thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.09.2008 00:46:03 vasta tsitaadiga

hmm rohkem ei saa vist täna, homme tööle vaja minna :P aga siiani oli väga vinge igatahes :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 01:10:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siiani oli väga vinge igatahes icon_smile.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
"Miinusena" vast "sügavuti" minek - harjumise asi vast icon_rolleyes.gif
Homme peaks online ka rohkem testima icon_biggrin.gif
EDIT: tegin ka LBP teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4656650#4656650

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.09.2008 08:55:59 vasta tsitaadiga

oi sa kurat, püüdsin mitu tundi ja tulutult, ikka täiega vanduma pani icon_evil.gif .nii kahju, kas kellelgi oleks anda mingi lisa võtit (saatke pm). või äkki saab ühe ja sama võtmega.

Eurogamer Commits Suicide By Offering LBP Beta Access: http://kotaku.com/5053726/eurogamer-commits-suicide-by-offering-lbp-beta-access
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.09.2008 09:04:41 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
oi sa kurat, püüdsin mitu tundi ja tulutult, ikka täiega vanduma pani icon_evil.gif .nii kahju, kas kellelgi oleks anda mingi lisa võtit (saatke pm). või äkki saab ühe ja sama võtmega.

Eurogamer Commits Suicide By Offering LBP Beta Access: http://kotaku.com/5053726/eurogamer-commits-suicide-by-offering-lbp-beta-access

pakun et lähipäevil võib veel paarilt saidilt seda beta jagamist tulla, tuleb peale passida...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.09.2008 10:06:12 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
weasel kirjutas:
E: sai lõuna ajal kiire check tehtud ja halvad uudised. Kanalid leiab kõik ilusti üles, aga pilti ette kuvada ei suuda: "unsupported content". Teagi, mis nüüd saab. Keegi targem võiks kommenteerida, kas mingi firmware update suudab ehk kunagi pildi genereerida sellest vidinast?


Kas sa sony supporti oled kirjutanud? Äkki nad oskavad öelda, kas on tulevikus lootust või mitte. Kui peaks kunagi tööle hakkama, siis ostaks isegi selle.


Mis see aadress on või kus see tagasiside vorm on?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.09.2008 10:25:44 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
oi sa kurat, püüdsin mitu tundi ja tulutult, ikka täiega vanduma pani icon_evil.gif .nii kahju, kas kellelgi oleks anda mingi lisa võtit (saatke pm). või äkki saab ühe ja sama võtmega.

Eurogamer Commits Suicide By Offering LBP Beta Access: http://kotaku.com/5053726/eurogamer-commits-suicide-by-offering-lbp-beta-access


pakun, et nii saaks kui keegi sulle oma konto andmed annab ja sealt download alt tirid endale? Või kui tirida endale, kas siis kuhugi mälupulgale ei anna panna?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 16:16:23 vasta tsitaadiga

Putka eile õhtul sain sinna lehte sisse peaaegu... nagu taust oli näha jne , aga päris lõpuni ära ei laadinud..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 24.09.2008 17:13:00 vasta tsitaadiga

mul üks küsimus teile : Miks te ostate blu ray filme suht kallilt , kui me sõbra sünnal kellel ps3 , vaatasime tavalist dvd-d. Miks siis ostate neid kalleid on küsimus icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 17:15:00 vasta tsitaadiga

LaserDude, no BR filmide heli- ja pildikvaliteet on ju parem ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.09.2008 18:04:43 vasta tsitaadiga

LaserDude kirjutas:
mul üks küsimus teile : Miks te ostate blu ray filme suht kallilt , kui me sõbra sünnal kellel ps3 , vaatasime tavalist dvd-d. Miks siis ostate neid kalleid on küsimus :D

tiba öö ja päev on erinevus dvd ja bluray vahel pildi ja helikvaliteedis:)
dvd video formaat kui selline on ka tiba ajale jalgu jäänud imo, blu-ray plaatide lisavõimalused menüüde süsteem jms on ikka samm edasi...
superbadi blu-rayl selline boonus näiteks juures et saad üles nurka sellise mõõdiku panna mis loeb kokku kõik roppused, mclovinid jms :P (mitte just väga oluline featuur aga naljakas sellegipoolest)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 24.09.2008 18:12:12 vasta tsitaadiga

aa ei teadnud seda +1 teile , pole kunagi proovinud ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 19:02:56 vasta tsitaadiga

ei ültelks, et bluray filmid oleks oluliselt kallimad, kui kvaliteetsed dvd-d
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 20:15:45 vasta tsitaadiga

No on ikka küll. Minu 1080p ekraanil on DVD-d parajad ruuduhunnikud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.09.2008 23:22:12 vasta tsitaadiga

LittleBigPlanetile veel Beta võtmeid tulemas, neile kes eelmine kord ilma jäid. thumbs_up.gif

http://www.ps3fanboy.com/2008/09/26/sony-announces-more-sites-for-littlebigplanet-beta-keys/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.