Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Vantage skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.08.2008 15:11:59 vasta tsitaadiga

Winterwind, jah kenad numbrid. thumbs_up.gif BTW mis drivusid sa kasutad?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 15:21:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Winterwind, jah kenad numbrid. thumbs_up.gif BTW mis drivusid sa kasutad?

mingid 8.7 vms on, 8.8 annab installides erroreid ja draiveri id on sama nagu 8.7 korral.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 05:32:34 vasta tsitaadiga

24\7 3dmark icon_razz1.gif

tsitaat:
• Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz@4.43GHz Q807A273 1.44v
• 2x nVidia GeForce 8800GTS 512Mb 1.0ns GDDR3 @ 650MHz\1620MHz\972MHz + 2x Zalman VF-1000
• 2x2Gb OCZ Reaper DDR2 PC6400 800MHz CAS 4-4-4-15-1T (24-54-5-8-3-5-3-2) @ 2.100v
• ASUS Striker Extreme nVidia nForce 680i SLI @ 466FSB(1866MHz)
• 700W Seasonic M12 Modular 4x12v@72A
• D-TEK FuZion v2 CPU Block
• 2x EK-NB/SB ASUS 1 Chipset Blocks
• Swiftech MCP355 Pump 18w, 600L/h
• Swiftech MCR320-QP-K Triple 120mm Radiator, 410x128x34mm
• XSPC Laing DDC Top with Reservoir
• Hoses 1\2 size. All fans are 7v!


P12513 - http://service.futuremark.com/compare?3dmv=350979

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 06.09.2008 13:11:38 vasta tsitaadiga

Core 2 Duo E6750 2,66 GHz 4MB + Scythe Andy Samurai Master
P7N SLI Platinum nForce750i
4GB Adata PC-6400 800Mhz 2 x 2GB (A-data Over Clock Extreme Edition)
GigaByte 8800GT 512MB + Zalman VF1000 Led
GigaByte 8800GT 512MB + TT DuORB @ SLI
1TB WD Sata II
500GB Samsung 501LJ 16MB Sata II
250GB Seagate 7200.10 16MB Sata II
Creative Audigy 2 ZS
Samsung DVDRW S-ATA
600W Fortron Epsilon
Codegen Briza ATX-6099-CA

P7616
GPU 9648
CPU 4642

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 16:17:18 vasta tsitaadiga

jigsaw813, selle emaplaadiga sellist kala ple, et ööläbi videosi vahtides viskab lampi sinist? Teeb restardi öö jooksul.
Müüsin ise selle sita sellepärast maha icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 06.09.2008 23:51:45 vasta tsitaadiga

Õnneks seda pole juhtund. Küll aga on asi väga valesti disainitud. Jääb 1 AUX pistik ette kui suurema jahutiga kaart on. Ja kui PCI pessa paned kaarti ei sa 1 ventika pesa kasutada:P
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 11:03:43 vasta tsitaadiga

Väike tulemuse parandus. P8371

See Sapphire HD4850 klokkub suht hästi. Ilma voltmodita core 760 mhz peal ja mälu 1160mhz. Mälult annaks vast veelgi rohkem välja pigistada. Kuid Vantage's viskas graafika driveri errori kui core oli 770mhz peal. 765mhz vist isegi teeks ära.

Prosel oli enamvähem korralik klokk Q6600 @3780 MHZ@1.6 vcore. Minu tehtud scriinil küll millegipärast speedstep peal (420x6). Omastarust lülitasin välja biosest icon_rolleyes.gif Kuigi see EIST ebastabiilsemaks arvutit ei teinud. Temp oli vägagi korralik, just tänu sellele speedstepile vist, sest volti langetas ka 1.42v peale. Tahaks hädasti hardmodi oma kaardile icon_biggrin.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2008 18:29:31 vasta tsitaadiga

No peaaegu icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2008 10:05:35 vasta tsitaadiga

HWBOT mehed jookske tormi nüüd icon_biggrin.gif :
3DMark Vantage Advanced offered at lower price for hwbot members.

Ise olen ka regatud liige aga ei viitsi hetkel osta icon_redface.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 10:26:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
HWBOT mehed jookske tormi nüüd icon_biggrin.gif :
3DMark Vantage Advanced offered at lower price for hwbot members.

Ise olen ka regatud liige aga ei viitsi hetkel osta icon_redface.gif


Tänu sellel, et vantage läks arvestatavate testide alla.
Minu poolt ammu tehtud testiga 10p juurde icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 10:41:19 vasta tsitaadiga

Mis siin ikka joosta,ostsin esimesel päeval juba ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 17:16:29 vasta tsitaadiga

CPU QuadCore Intel Core 2 Extreme QX9770 3200 MHz
2x Nvidia GeForce 9800GX2
4x 1GB DDR3 1333MHz

Mälu panin 1600Mhz peal tööle ja CPU tõstsin 4,2GHz peale

3Dmark Vantage score - 17563 GPU - 17730 CPU - 17080
http://www.zone.ee/margus6/test/3DMARK%20vantage.JPG?2
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:21:24 vasta tsitaadiga

physix enabled draiveriga saaksid lisa.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:25:46 vasta tsitaadiga

mrxx kirjutas:
CPU QuadCore Intel Core 2 Extreme QX9770 3200 MHz
2x Nvidia GeForce 9800GX2
4x 1GB DDR3 1333MHz

Mälu panin 1600Mhz peal tööle ja CPU tõstsin 4,2GHz peale

3Dmark Vantage score - 17563 GPU - 17730 CPU - 17080
http://www.zone.ee/margus6/test/3DMARK%20vantage.JPG?2


Selle eest saaks hwbot'ist 8,2 punkti icon_wink.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:28:26 vasta tsitaadiga

see skoor mul tehtud vanade nvidia driveritega, kus quadSLI ei toiminud korralikult, nüüd uued driverid olemas, aga ei ole jõudnud veel proovida kuidas nendega skoor on.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.09.2008 21:28:43 vasta tsitaadiga

mrxx kirjutas:
CPU QuadCore Intel Core 2 Extreme QX9770 3200 MHz
2x Nvidia GeForce 9800GX2
4x 1GB DDR3 1333MHz

Mälu panin 1600Mhz peal tööle ja CPU tõstsin 4,2GHz peale

3Dmark Vantage score - 17563 GPU - 17730 CPU - 17080
http://www.zone.ee/margus6/test/3DMARK%20vantage.JPG?2

physix drivudega tuleks vast 20kilo ära. 8) thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 22:46:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

physix drivudega tuleks vast 20kilo ära

Official ei arvesta,niiet omaks lõbuks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 12:02:56 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

physix drivudega tuleks vast 20kilo ära

Official ei arvesta,niiet omaks lõbuks thumbs_down.gif


kust selline inf, ei ei arvestata kui physix lisaga dariver on? icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2008 13:07:03 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
wanawoll kirjutas:
tsitaat:

physix drivudega tuleks vast 20kilo ära

Official ei arvesta,niiet omaks lõbuks thumbs_down.gif


kust selline inf, ei ei arvestata kui physix lisaga dariver on? icon_neutral.gif

Futuremark kuskil väitis,et nad ei pea seda õigeks icon_rolleyes.gif .Mis on naljakas kuna nad panid PhysX toe ise sisse Vantage-sse ja nüüd üllatunud.What did you expect guys? icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 14:47:35 vasta tsitaadiga

Pikemalt võib lugeda sealt http://news.softpedia.com/news/Nvidia-Drivers-Cheat-3DMark-Vantage-Score-88713.shtml
Futu mehed ütlesid kohe et ORB ei hakka neid võrdlusena näitama thumbs_up.gif
Aga see pikalt nämmutatud teema et ühel Füüsika ja teisel parem DX,mida hetkel ei saa võrrelda ühegi tunustud ja tunnustamata softiga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.09.2008 13:19:43 vasta tsitaadiga

Sai proovitud üks 24/7 jooks
E8500@ 4Ghz
GTX280@650/1150/1300(tehase OC)
Physx disabled P9769
Spoiler Spoiler Spoiler

PhysX enabled P12761
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 07:50:41 vasta tsitaadiga

Kas on reaalne et Nvidia Physx on disabled:
Et kutt saab 6700p kui e8600 @ 4.5ghz ja 8800gts 320 @ 659/999mhz?
Samas kui mina saan 6600P: q6600 @ 3.85ghz ja 8800gts 320 @ 710/1020.

MIs arvate?

Asi selles et minu tulemus tiriti maha Nvidia Physx kasutamise eest, kuid samas on seal mitu venda esimeste seas, kelle scoor on kahtlane! Üks isegi kirjutas(kirjelduse lahtris), et kasuatb Nvidia Physx-i icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 29.09.2008 09:57:46 vasta tsitaadiga

E8600 @ 4200MHz @ inbox
Asus P5Q-Pro P45, bios 1306
2x1GB A-Data 8500 @ 560MHz, cl 5-5-5-15
XFX 8800GTS 320MB 660/1528/1050MHz
Vista Ultimate 32bit
P5928
BTW Cb4 Minu meelest on need top 1-3kasutatud seda physici värki, vaata seda top 1 venda, P7181 ja lahjem rig kui minul icon_lol.gif ningi miks kolmanda kohal P6718 oleval inimeisel see future testi eest punkte pole saadud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 14:19:08 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:

P5928
BTW Cb4 Minu meelest on need top 1-3kasutatud seda physici värki, vaata seda top 1 venda, P7181 ja lahjem rig kui minul icon_lol.gif ningi miks kolmanda kohal P6718 oleval inimeisel see future testi eest punkte pole saadud icon_rolleyes.gif

Ilmselt jah. Aga huvitav, mix neid maha ei võeta icon_rolleyes.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 16:15:11 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kas on reaalne et Nvidia Physx on disabled:

vaata cpu skoori järgi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.09.2008 18:45:48 vasta tsitaadiga

Lasin kiiruga masinal Trial versiooni ja tulemus 7789 3D Marks

Masin: C2D E8500 3.1ghz
Mälu: 4GB 667mhz
Video: ASUS HD 4870 512MB
Cat driverid 8.9, masin stockis

On normalane tulemus?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2008 14:43:30 vasta tsitaadiga

12 375

4050mhz E8400
def 4870x2
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 20:20:10 vasta tsitaadiga

7543

Q6600 @ 3600Mhz
9800GTX @ 847/2000
4GB A-data 800+ @ 800mhz 4-4-4-12

Physx disabled
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 22:18:51 vasta tsitaadiga

Korralik OC selga ja Hwboti jaoks tulemus siis!
http://www.hot.ee/cb4/6741vantage.jpg

PhysX Disabled
P 6741 8)

Nr1. oma kaardi arvestuses 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 18.10.2008 13:03:33, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 02.10.2008 23:27:19 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Cb4 kirjutas:

24/7 seade test: Hämmastavalt palju annab draiver juurde(177.79+PhysX_8.07.18 )
Q6600 @ 3500mhz
mälu @ 1164mhz
Graafika 8800gts @ 675/1005mhz
Igast muud jura jooksis ka taustal.

P 6729 8)

http://www.hot.ee/cb4/6729.jpg


Korralik OC selga ja Hwboti jaoks tulemus siis!
http://www.hot.ee/cb4/6741vantage.jpg

PhysX Disabled
P 6741 8)

Nr1. oma kaardi arvestuses 8)
thumbs_up.gif
ohoho ma sain 3koha 8) ma muidu kirjutasin neile seal et nagu need tulemused ei tohiks olla nüüd võeti need maha icon_razz1.gif 8)
Kahju et quadi pole võtta äkki punnitaks teise koha ka ära vaevalt 1kohta saan kuna kaart ei klokku nii palju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 06:49:22 vasta tsitaadiga

mcaff Väga hea thumbs_up.gif

Kas su prose ei lähe kaugemale? Krdi äge oleks kui esimesed oleks eestlased!

Ma esitasin ka kaebuse, ning Asgate ka! Lõpuks võesti kuulda icon_biggrin.gif



Kui ilm jaheneb, üritan quadi 4.0ghz tööle saada, eile tegi esimese cpu testi ära juba(nelja peal), kuid teises hangus. icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 03.10.2008 10:13:17 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
mcaff
Kas su prose ei lähe kaugemale? Krdi äge oleks kui esimesed oleks eestlased!

Läheb küll pm saab ka 4,6GHz lasta aga ma too kord oli nagu rohkem proovi mõttes, inboxiga ei sa eriti ulmet luua 4,7-4,8ghz ka vb aga see oleks väga piiripeale, ma plaanin uut õhku osta sinna 500kr kanti aga pole veel jõudnud otsusele millist võtta icon_razz1.gif Siis kui parem jahuti käes peaks vast 2koht ära tulema IMO peaks sõbralt quadi küsima icon_rolleyes.gif Ei tea kas Q6600 @ 3,6GHz peal annaks rohkem punkte kui E8600 @ 4,7GHz peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 10:51:31 vasta tsitaadiga

Norm q6600läheb stabiilselt veel nii 3.7/8. Kuid pinget peab siis olema küllaga ja jahutus hea! Aga sul on nii hea prose, et sa lammuta sellest ikka maksimum välja.
TT big typhoon 120 on hea õhkjhututi. NIng suht soodne samuti.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 15:03:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei tea kas Q6600 @ 3,6GHz peal annaks rohkem punkte kui E8600 @ 4,7GHz peal

Ei ,vastu pidi icon_lol.gif
Q @ 3800 on enamvähem võrdne,vähemalt minukatsetuste järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 21:58:51 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:



Korralik OC selga ja Hwboti jaoks tulemus siis!
http://www.hot.ee/cb4/6741vantage.jpg

PhysX Disabled
P 6741 8)

Nr1. oma kaardi arvestuses 8)

Uuendasin veidi tulemust. Modisin veidi oma säästu vesijahutust icon_smile.gif
q6600 @ 4006mhz on water
8800 gts @ 716/1092mhz on water
PhysX Disabled
P6864


http://www.hot.ee/cb4/6864vantage.jpg

Mis ma oskan öelda icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.10.2008 22:02:15 vasta tsitaadiga

Cb4, külma ilmaga ehk läheb veel edasi GTS. icon_razz.gif

edit: Kuigi sul vesi avastasin, samas võib siiski abi olla.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 22:04:34 vasta tsitaadiga

Läheb läheb, 721/1103 juba tegi testi ära ühekorra, kuid kraafilised vead sees ja punkte suts vähem! Kui väljas miinust tuleb, proovin veel. Prose läheb ka kindlasti veel. Iga korraga tegi ära praegu! Tempid ka jube head veel icon_biggrin.gif

Suurem radikas ripub akna peal icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 04.10.2008 02:00:58 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 @ 3.76 GHz (8,5x442)
2x2Gb DDR2-884 Apacer CL5-4-4-12 2.18V
Gigabyte EX38-DS4 Bios F6a
x86 Vista Premium, AMD Catalyst 8.10beta

Sapphire Radeon HD4670 512 mb 750/2000
P3696 (GPU score 2952 + CPU score 15130)

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.10.2008 23:26:25 vasta tsitaadiga

8798
gpu 7086
cpu 31940
physx enabled
c2q9550@3600
8800ultra
2x2gb@457mhz 5-6-6-21 2T
vista64
http://www.hot.ee/tvi12/vantage.jpg

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.10.2008 17:08:32 vasta tsitaadiga

Miks sa mälusi normaalseks ei pane? icon_rolleyes.gif Ega palju juurde vast ei tuleks aga oleks ilusam vaadata 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 10.10.2008 20:19:45 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 @ 3.76 GHz (8,5x442)
2x2Gb DDR2-884 Apacer CL5-4-4-12 2.18V
Gigabyte EX38-DS4 Bios F6a
x86 Vista Premium, AMD Catalyst 8.10beta

Sapphire Radeon HD4670 512 mb 850/2200
P4137 (GPU score 3332 + CPU score 15027)

CF Sapphire Radeon HD4670 512 mb 829/2122
P7057 (GPU score 5989 + CPU score 15164)

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:18:30 vasta tsitaadiga

Tegin oma läpakaga 2 testi. PhysX peal ja ilma.

Core2Duo P8400 2.26Ghz. Vaikselt plokib videot icon_sad.gif
4GB DDR3 1066mhz
9800M GTS 512mb.

P4017- physx enabled (gpu 3207; cpu 16541)
P3476 - physx disabled (gpu 3243; cpu 4428).

Ei viitsi skriine panna. Panen siis kui teen videole OC ka. Hetkel kõik default.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:19:35 vasta tsitaadiga

ot:
Viilutaja, palju läpakas maksis ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:25:01 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
ot:
Viilutaja, palju läpakas maksis ?

Peaaegu 2 eesti keskmist. Ütleme nii, et selle raha eest oleks saanud lauaarvuti mis teeks 15k Vanatages icon_lol.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:57:17 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
FEAR007 kirjutas:
ot:
Viilutaja, palju läpakas maksis ?

Peaaegu 2 eesti keskmist. Ütleme nii, et selle raha eest oleks saanud lauaarvuti mis teeks 15k Vanatages icon_lol.gif

Aga + on see et seda 2x Eesti keskimist lauakt kaasa ei võta eriti ja tööle ei saa,et uudiseid lugeda pargipingil icon_razz1.gif
Igati struudel läpats thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 03:08:42 vasta tsitaadiga

See on muidugi üks põhiline argument miks ma ta üldse muretsesin icon_smile.gif Ja ega ma millestki ilma ei jää, kõik mängud saab samamoodi mängitud, va. Cryisis, mida tuleks mängida vähe teistsuguste seadetega. Aga polegi Crysise fänn ka icon_biggrin.gif, seega justkui ei jääkski millestki ilma icon_razz.gif


E:
Tegin siis OC katsed ka. Tulemused järgnevad:

PhysX ENABLED:
P 5373
GPU 4324 CPU 19777



PhysX DISABLED:
P 4285
GPU 4279 CPU 4287



Core sain maximumi peale. Üle 750 mhz ei tahtnud minna isegi siis kui mälu ja shader olid vaikimisi kiirustel. Mälu 1000mhz peale pannes, langes skoor 400p, 990mhz seega parim. Shaderi maximumi ei viitsinud enam välja pinnida, 1900 mhz oli viimane mida proovisin, aga vast palju sealt ei saa juurde. Kell suht palju juba icon_razz.gif ei viitsi rohkem jännata.
Head varahommikut icon_smile.gif , mina nüüd magama

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 00:43:56 vasta tsitaadiga

Väga kerge OC-ga tulemus.
Maximus formua
Q6600 @ 3.2ghz
ddr2 @ 534mhz
Gtx280 @ 665/1431/1115 (def on 602/1296/1107)
Kahjuks rohkem klokkida ei saa, kuna Toiteplokid ei kannata.
http://www.hot.ee/cb4/11006.jpg

Driver oli 178.24, PhysX Disabled
P 11006

Edit:
Korralik katse ennem uue jahutustehnika saabumist:
Maximus formua
Q6600 @ 4100mhz @ water
Ddr2 @ 546mhz 5-5-5-15
Gtx280 @ 790/1580/1350mhz (def on 602/1296/1107)
Gpu läks ka 800, kuid tulemus oli juba kehvem ning vaid ühe korra sain ära tehtud.
http://www.hot.ee/cb4/13450.jpg

Driver oli 180.43, PhysX Disabled
P 13450


Mix see teema nii surnud on icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 16:39:59 vasta tsitaadiga

Gateway P7811-FX läpakaga tehtud tulemus.


P5920 PhysX oli peal.
CPU Score 19973
Graphics Score 4795

nvidia 180.70 ajuritega.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 25.11.2008 02:13:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 01:10:29 vasta tsitaadiga

Järjekordne katse.
Maximus formua
Q6600 @ 4100mhz @ water
Ddr2 @ 546mhz 5-5-5-15
Gtx280 @ 795/1590/1350mhz (def on 602/1296/1107) @ water

Spoiler Spoiler Spoiler


Driver oli 180.48, PhysX Disabled
P 13544

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.11.2008 02:19:25 vasta tsitaadiga

Paneks ka siis oma 24/7 settingutega margi maha.

E6750 @ 3,6GHz
2x2GB DDR2 @ 540MHz 5-5-5-15
MSI HD4870-OC 1GB @ default (factory oc) 780/900
Vista Ultimate x64 SP1
Catalyst 8.11 WHQL

P8211


Ei ole väga kursis nende Vantage tulemustega ja ei tea palju prose ning gpu oc mõjutavad seda testi icon_redface.gif Seega küsiks, et kas on norm 24/7 tulemus sellise raali kohta? Enda arvates on küll norm tulemus ja jään väga rahule beer_yum.gif

OC-ga ei ole eriti aega saanud tegeleda. Eks varsti üritan oma kaardi stabiilse gaming oc-ga ning max oc testi ka ära teha. Ilmad on nüüd ka paremad icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Vantage skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.