|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
20.09.2008 13:33:04
|
|
|
mul vahest juhtub lambist nii:
Spoiler 
ja on ka muid ilusaid värve ja mustreid
Enne driverite reinstalli:
| tsitaat: |
Siit on näha et jama on videokaardi draiverites:
Spoiler 
|
Aga mul on nüüd reinstallitud kõige uuemad (mingi pool aastat vanad?) draiverid. experience index on 3,9 enne formatit olnud 4,0 asemel
Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.09.2008 13:46:18
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
...
Aga mul on nüüd reinstallitud kõige uuemad (mingi pool aastat vanad?) draiverid. experience index on 3,9 enne formatit olnud 4,0 asemel
Mida teha? |
Ms on tunnistanud, et see indeks võib saada mõjutust opsüsteemi n.ö. kasutusvanusest. Värske installi järel ja alles peaaegu tühja vindi puhul kõrgem ja aja jooksul langeda. Seda testprogrammi kipuvad kõrvalised tegurid mõjutama... Seega ei tasu eriti neid punkte üldse spetsiaalselt taga ajada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
20.09.2008 14:13:56
|
|
|
tomorrow, kas siis tuleb emaplaadi vahetus?
edit: tuleb jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.09.2008 22:39:31
|
|
|
Niikuinii seda 100x räägitud, aga mida teha, kui Hibernatesse minnes arvuti lihtsalt hangub. Viimati sain sellest lahti SP1-te installides. Nüüd on native SP1 ja laksust jälle tekkis see probleem.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
21.09.2008 00:50:35
|
|
|
maatriks, Kõigepealt oleks soovitatav üle vaadata kõik Driverid vast. Ning uurida mis vea teate Windoza annab.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.09.2008 10:09:11
|
|
|
Driverites viga ei ole, sest probleemile eelnevalt ma drivereid ei installinud. Veateadet peab vaatama süsteemi logist kusagilt?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.09.2008 10:34:24
|
|
|
Mnjah, praegu ei ole võimalust arvutile restarti teha, et näha, mis tuleb ja enam ei mäleta ju hibernatede täpseid aegu
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.09.2008 12:44:23
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
No Event Vieweris peaks ikka enamus kui mitte kõik errorid kirjas olema  |
Jah, aga kust ma tean, milline selle hibernate ajal oli? Hetkel ei saa hibernate panna, sest see nõuaks restarti(sest hangup, kui pilt juba must ja jääbki nii). Mu arvutil on tarvis online olla kahjuks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
21.09.2008 12:47:57
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
No Event Vieweris peaks ikka enamus kui mitte kõik errorid kirjas olema  |
Jah, aga kust ma tean, milline selle hibernate ajal oli? Hetkel ei saa hibernate panna, sest see nõuaks restarti(sest hangup, kui pilt juba must ja jääbki nii). Mu arvutil on tarvis online olla kahjuks. |
Pole meeles mis kuupäeval ja kellaajal see umbes oli siis?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.09.2008 13:01:15
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
No Event Vieweris peaks ikka enamus kui mitte kõik errorid kirjas olema  |
Jah, aga kust ma tean, milline selle hibernate ajal oli? Hetkel ei saa hibernate panna, sest see nõuaks restarti(sest hangup, kui pilt juba must ja jääbki nii). Mu arvutil on tarvis online olla kahjuks. |
Pole meeles mis kuupäeval ja kellaajal see umbes oli siis? |
Kui seal neid erroreid nii palju on, et õige ülesleidmine on raske, siis on vist ebaõnnestunud install üldse või midagi liiga poolikuks jäänud.......
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.09.2008 13:42:03
|
|
|
Viimane hibernate üritus oli mitu kuud tagasi, nüüd mõtlesin, et võiks siiski lahti saada sellest jamast. Eks pean siis millalgi hibernate proovima.
Muidu criticale on kokku 0, erroreid 590 jne. Install on miskine pool aastat vana vist.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.09.2008 13:55:46
|
|
|
| MS on tunnistanud hiberneerimisprobleeme kui kettal see ala kuhu hibernatsioon kirjutatakse on vigane, mingi update jääb pooleli, võrgutöö mingil eriti lollil momendil jääb pooleli, kui on kasutusel sertifitseerimata draivereid jms............
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.09.2008 14:20:37
|
|
|
ketas vigane ei tohiks olla/ei ole. Updated teen siis mingiaeg ära kõik, vb midagi pooleli jäänud. Võrgutöö võib olla näiteks mirc?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.09.2008 14:29:12
|
|
|
| Selget, ühest vastust ei tea keegi. Ainult Event Viewerist võib vihje saada, nagu eespoolgi on soovitatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
21.09.2008 15:09:06
|
|
|
| hrmm, profiilis olev macbook pro saab 5.1 vistalt hindeks... Processor 5.4, Memory 5.1, Graphics 5.9, gaming graphics 5.4 ja Primary hard disk 5.1... ei saa kurta, veab täitsa ilusti vistat... mõned päevad jooksutanud vistat nimetet masinal (reaalsel raual siis, varasemad katsetused jäid virtuaalmasina piiresse), ei saa küll millegi üle kurta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.09.2008 15:16:46
|
|
|
mks, ülihea ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 12:15:06
|
|
|
oswald, miks sa seda klickist ei küsi?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
23.09.2008 12:39:25
|
|
|
Sest ma ei ole tunni jooksul ühegi poega ühendust saanud telefoni teel. Flexis on sama läpaka nõrgem vend ja veel Vista basicuga. nemad ütlesid, et ei vaheta operatsioonisüsteemi ning paremaid mudeleid kavas tellida ei ole. Eks jama on selles läpakate recovery-partitionis. See on ju tehases peale pandud ning automaatselt see ei uuene - arvatavasti peab ise mõned kaustad üle kirjutama, et see toimiks, kui üldse...
btw - tänud inimesele, kes mu laiskusest tingitud pika lohiseva lingi normaalseks tegi.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 12:40:02
|
|
|
home basic on ainult 32-bit variant.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.09.2008 12:50:22
|
|
|
sellel masinal läheb sul kõigest 256MB mälu kaduma, kuna graafikakaardil rohkem pole
3,7GB mälu on siis liiga kehva lahendus
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
23.09.2008 12:50:58
|
|
|
Ordis on 64-bit basic olemas..
Ei ole Vista-perekonda eriti süvenenud, aga kas home premium 32bit-> 64bit oleks saadaval kui upgrade(st mingil määral odavamalt) või seda võetakse kui uue opsysi ostu ja peab välja käima täishinna?
E: kas 32-bit ei ole 3GB piir? Tegelikult on ju 3GB ka maa ja ilm, kuid lihtsalt kui maksad 4GB eest, siis võiks ju kõik ka olemas olla.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
viimati muutis oswald 23.09.2008 12:52:51, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
23.09.2008 12:52:21
|
|
|
| oswald - tean, et Photopoint heal meelel vahetas OP süsteemi (oli küll tegu Visatlt XP peale minekuga)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 12:59:38
|
|
|
oswald, sry. my bad. on küll ka basic 64-bitisena.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.09.2008 13:11:54
|
|
|
oswald, product key peaks ju sama sobima. sul lihtsalt 64-bit installimeediat vaja.
32-bit Windowsi piir on 4GB, seda on siin NII NII PALJU juba nämmutatud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
23.09.2008 13:39:43
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| [b] product key peaks ju sama sobima. sul lihtsalt 64-bit installimeediat vaja. |
Any comments?
jep, nämmutatud on piisavalt lihtsalt kuidagi oli endale 3GB meelde jäänud ning ma lugesin ka Klicki kodukal olevat dokumenti, mis põhimõtteliselt rääkis ~2,7-3,3 GB piirist ning see ühtis mu enda mälestusega, seega ei hakanud täpsemalt uurima.
Kogu loo lühike kokkuvõte on siis selline: Ise võin installida sinna mida ma iganes tahan, kuid pood ise sellist asja ei tee(Klick). (st. arvatavasti teeks niimoodi, et ma peaks ostma eraldi opsysi ning nad paneks selle vastavalt installeerimise hinnakirjale peale, aga see on suht mõttetu minu vaatenurgast).
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.09.2008 14:45:35
|
|
|
installi Vista SP1 peale ja siis näitabki sulle (Control Panel -> System) täpselt nii palju kui sul emaplaadile mälu pandud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 14:55:54
|
|
|
ei ole praeguse litsentsipoliitikaga detailideni kursis, vista välja tulles oli oemi juures jutt ainult kas 32-bit või 64-bit variandist. teist varianti ei tohiks installida.
samas töötab key mõlemaga, nii et tehnilisi piiranguid pole (ja ka aktiveerimisel nii interneti kui telefoni teel pole siiani probleeme olnud).
millegipärast on mulle jäänud mulje, et vistal polegi eraldi retail/oem plaate, ainult 32-bit ja 64-bit. oskab keegi täpsustada?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.09.2008 15:02:30
|
|
|
Ei ole jah,install meedial on kõik versioonid peal.Lihtsalt sinu võti ei aktiviseeri erinevat lisentsi OS-i kui valid installi käigus.
Mediad erinevad ainult 32/64 bit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.09.2008 15:03:35
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| millegipärast on mulle jäänud mulje, et vistal polegi eraldi retail/oem plaate, ainult 32-bit ja 64-bit. oskab keegi täpsustada? |
põhimõtteliselt küll jah, kui just OEM pole mingit spets customized varianti välja andnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.09.2008 17:17:58
|
|
|
| libe kirjutas: |
sellel masinal läheb sul kõigest 256MB mälu kaduma, kuna graafikakaardil rohkem pole
3,7GB mälu on siis liiga kehva lahendus |
ma arvasin samamoodi, reaalselt on mul arvutis 256MB videokaart, aga kasutatav mälukogus ~3.2GB
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
24.09.2008 09:36:27
|
|
|
| tsitaat: |
Täname, et votsite ühendust Microsofti Klienditoega.
Teie küsimus: 32bit-64bit üleminek.
Meiepoolne lahendus: Microsoft'i poolt on lubatud üleminek 32bit süsteemi pealt 64bit peale ilma et Te peaksite uut toodet ostma.
Selleks peab Teil olema 64bit operatsioonisüsteemi CD. |
Vot selline vastus MS esindusest. Oleks muidugi tore olnud, kui nad ka selle 64-bit plaadi saamise koha oleks ära märkinud, aga eks peab siis seda otsima hakkama.
E: minu küsimus oli selline - Kuidas oleks võimalik üleminek 32-bit Vista home premium -> 64-bit Vista home premium.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.09.2008 10:08:56
|
|
|
| oswald, uus install. upgrade ei ole võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
24.09.2008 10:22:54
|
|
|
Seda küll, aga kuna tegu on täiesti "tühja" masinaga, siis mingite programmide reinstallimisega ei pea vaeva nägema... nutusem saab olema 32 tagasiminek, kui 64 mingite vajalike programmidega hakkama ei saa, aga eeldatavasti sellist probleemi ei tule.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
24.09.2008 10:38:17
|
|
|
| oswald kirjutas: |
| tsitaat: |
Täname, et votsite ühendust Microsofti Klienditoega.
Teie küsimus: 32bit-64bit üleminek.
Meiepoolne lahendus: Microsoft'i poolt on lubatud üleminek 32bit süsteemi pealt 64bit peale ilma et Te peaksite uut toodet ostma.
Selleks peab Teil olema 64bit operatsioonisüsteemi CD. |
Vot selline vastus MS esindusest. Oleks muidugi tore olnud, kui nad ka selle 64-bit plaadi saamise koha oleks ära märkinud, aga eks peab siis seda otsima hakkama.
E: minu küsimus oli selline - Kuidas oleks võimalik üleminek 32-bit Vista home premium -> 64-bit Vista home premium. |
plaadi saad siit näiteks
http://www.zebra.ee/S2/Products.aspx?iCatID=2222&iShopID=5
Teiste versioonide omad ka saadaval.
viimati muutis Heins 24.09.2008 10:55:40, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
24.09.2008 10:51:15
|
|
|
Eem.. ses suhtes, et kas "saan" või "pean ostma"?. MS vastusest lugesin välja, et mul on püha õigus versioon ära vahetada ilma midagi peale maksmata. "Kõikteavadkustkohast" saaks muidugi Vista Hüpersuper 128-bitise versiooni ka kätte, aga kuna läpakas on legaalse opsys, siis üritaks samamoodi jätkata. Kuigi saades "sealsamusestkohast" 64-bit home premiumi ja kasutades läpaka keyd peaks ka ju kõik okidoki olema...
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.09.2008 12:40:17
|
|
|
oswald, ametlikult "pead ostma".
muide, klienditoe vastuste kohta, kas küsimuses oli mainitud ka, et tegu oem-versiooniga?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
24.09.2008 13:42:23
|
|
|
ei, otseselt seda ei maininud - samas ütlesin, et sülearvutil on ostes peal - neil on ju oem kõigil. Eks näis lähipäevadel, kuidas see asi edeneb. Seda helistamise asja ma kahtlustasingi, sest tegu ikkagi teise tootega. Samas kui ma "ostan" ja telefonis aetakse teist juttu, siis recovery on kõvakettal olemas, nii et midagi hullu ei juhtu. Ainult enda aega kulub tunnike rohkem reinstallimiseks.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.09.2008 17:50:45
|
|
|
londiste, kui ma klienditoelt küsisin, siis küsisin, et kui mul on olemas Windows Vista Home Premium x86 OEM litsents, et kas võin kasutada Home Premium x64.
Ning aktiveerima ma ei pea telefoni kaudu, vaid saan netis asja ära teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
24.09.2008 21:22:59
|
|
|
küsimus: kui ma installin oma läpakale Vista x64 versiooni, siis kas ma saan Vista x86 tehtud backupi kasutada mailide jm seadete taastamiseks?
vist mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.09.2008 21:35:37
|
|
|
tinkeri on kõik ultimate omanikud ära proovinud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.09.2008 21:42:07
|
|
|
| londiste kirjutas: |
tinkeri on kõik ultimate omanikud ära proovinud?  |
mis see on
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
24.09.2008 23:00:24
|
|
|
Mõttetud jullad.Ma saan iga päev sade megade kaupa omale samaväärset või paremat kraami legaalselt alla laadida .Mis oleks minuarust "tõelised" ultimate extrad?
Performance Tweaker vms - laiendatud OS kontrollfunktsiooni pasneel vms kus nt kõik OS sisemised jõudluse sätted ühes kohas.Lisaks veel eri reiimid:Gamer,Benchmark jms
GUI encanger vms - näiteks start menüü nupu värvuse muutmine jms tilulilu aga ka kasulikku nt mingi teema oma maitsele kohaldamine(progressbarid siniseks,erifondid,eriDPI settingud nt jne )
Võin veel näiteid tuua.Vot need oleks tõsised ultimate extrad mis on suunatud kalleima operatsioonisüsteemi ostjaskonnale(entusiastid,mängurid jms) .Ja mis veel tähtsam.Millest inimestel ka kasu oleks
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
25.09.2008 20:34:22
|
|
|
Mure järgmine:
Nimelt kui kasutan Ventrilot või skype siis ma ei kuule mida teised ütlevad samas kui ma login enda kontost välja lähen muu kontoga sisse siis kuulen teisi, nagu ma ei oska kusagilt viga ka otsida kõik nagu põhjas, teised mind kuulevad ilusti aga mina neid mitta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|